Please wait...
HomeForumPosts by mzanka

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mzanka

ANKETLER » Post #7078

Fri Dec 20, 2019 14:19 in Turkish

aylinalsac75 wrote:
mzanka wrote:
aylinalsac75 wrote: 1.16 toluna şirket anketi ücret ödemedi

1 haftadır tek anket gelmedi, az önce destek ekibine mimlendiysem söyleyin de bileyim diye yazdım :? Sonunda bu anket geldi diye nasıl sevindim ama ücret ödemedi :x Toluna sever milleti tokatlamayı, bir ara hizaya gelmişlerdi yine başladılar. Of bu ay nasıl kısmetsizim, ya sabır! Ben yazacağım Toluna anketini desteğe, siz de yazın lütfen. Belki ücreti alabiliriz, bir umut :roll:
Allahtan ekran görüntüsü almıştım, ticket attım bakalım nolcak.

Keşke bende bol bol alsaydım ekran görüntüsü :( ama daha önce 3-5 ekran görüntüsü alıp gönderdiğim halde ücret alamadığım için artık yoruldum. Hesabı kapatınca bakiye sıfırlanıyormuş diye hesabı da kapatamıyorum, 14 dolarım var içeride ama para da kazanamıyorum. Üstüne koyamıyorum 14 doların. Arafta kaldım öyle sayfada :oops: Ne kaçabiliyorum ne kalıp para kazanabiliyorum, sabrım tükenene kadar devam ama sabrım elbet bir yerde tükenecek bu şartlarda. Kendi adıma hiç hiç memnun değilim sayfadan bu ay :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

ANKETLER » Post #7076

Fri Dec 20, 2019 14:14 in Turkish

aylinalsac75 wrote: 1.16 toluna şirket anketi ücret ödemedi

1 haftadır tek anket gelmedi, az önce destek ekibine mimlendiysem söyleyin de bileyim diye yazdım :? Sonunda bu anket geldi diye nasıl sevindim ama ücret ödemedi :x Toluna sever milleti tokatlamayı, bir ara hizaya gelmişlerdi, yine başlamışlar ücret ödememeye. Sinir oluyorum bu şirkete.

Of bu ay nasıl kısmetsizim, bu nedir ya bir işim de rast gitmiyor. Ben yazacağım Toluna anketini desteğe, siz de yazın lütfen. Belki ücreti alabiliriz, bir umut :roll:

Ankat Yapamayacak Mıyım? » Post #3

Wed Dec 18, 2019 14:11 in Turkish

tayfunkantar wrote: Merhaba. 3 gün önce üye oldum. Eskaza 1 tane anket çözebildim. Daha da ne gelen var ne giden... Sürekli PC başındayım, yenileyip duruyorum ama 1 tane daha anket yapamadım. İşin garip yanı, ara sıra düşen anketler heyecan veriyor ancak hiçbirine kabul edilmiyorum! Yahu neden böyle, biri bana açıklayabilir mi? Herkes çatır çatır anket yapıyor da ben yapamıyormuşum gibime geliyor. Aynı şey Penaut Labs, Opinion World ve Opinion Surveys için de geçerli.

Yalnız değilsiniz, bana da haftada 1 ancak anket geliyor :( Bu şekilde giderse ben nasıl para kazanacağım? Gün içinde 3-4 anket geliyor ve hepsi atıyor. Bu saçmalığın dik alası, en basit anketler bile atıyor. Foruma bakıyorum, millete anket yağıyor, hep de kullandığım markalar ama o markalar bana uğramıyor :thumbdown:

Önceki aylar 25 doların altına inmezdim, 30 doları gördüğüm bile oldu ki task yapmam, sadece anket yapıyorum ama bu ay 15 dolar bile zorla olacak. 9 aydır bu sayfaya üyeyim, ben böyle berbat geçen bir ay görmedim :x Hesabı kapatınca biriktirdiğimiz para siliniyormuş. Hesabı tam kapatacaktım ki bunu görünce vazgeçtim. Bu ayı yok sayalım, önümüzdeki ayı bekleyelim. Böyle devam ederse para silinirse silinsin diyip hesaba kapatacağım çünkü millet çatır çatır anket çözecek, ben bön bön ekrana bakacağım. Bu çok kabul edilebilir bir durum değil. Önümüzdeki ay bakalım ne olup bitecek?

ANKETLER » Post #7038

Wed Dec 18, 2019 11:07 in Turkish

sems-i wrote: 1 aydır 5 dolar kazanamadım 52 olması için 0.14 cent kaldı.52 yi görsem hesabı kapatacağim

Kalan tutarı kısa sürede her türlü tamamlarsınız. Offertoro Biletall veya Eti'yi deneyin isterseniz. Benim 52 dolara ulaşıp hesabı kapatmam için 38 dolara ihtiyacım var ki bu ay gibi bomboş devam edersem 4-5 aydan önce çıkamam buradan. Çok uzun bir süre maalesef.

ANKETLER » Post #7032

Wed Dec 18, 2019 10:11 in Turkish

Thelastair wrote: Bu Yuno ne yapıyor anlamıyorum 4 gündür yuno'nun siteden 1 anket gelmedi sabah akşam eşleşme olmadı diyip 1 centi iteliyor bize :) 450 puan daha lazım 15 usd'lik çek için bir türlü biriktiremedik..

En son cuma anket çözdüm, o günden beri tık yok :( Millete ne anketler geliyor, bakıyorum hep de kullandığım markalar ama bana uğramıyor o anketler. 9. ayım bugün sayfada. En bereketsiz ayı yaşıyorum :thumbdown: niye böyle oldu, bilmiyorum. Yuno da ayrı facia ama ben en çok bu sayfaya üzülüyorum.

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #446

Mon Dec 16, 2019 16:27 in Turkish

Wannads üzerinden ktrmr internet adresli anketler 1 haftadır tek kuruş ödemiyor. Bayağı da detaylı anket soruları var. Bir de sürekli anket gönderiyorlar, beleş diye herhalde. Wannads arada cozutur böyle ama bu ay sağlam cozuttular, düzelene kadar işim olmaz. Son birkaç gündür kabul etmiyorum buradan gelen anketleri, enayi silkelemekten vazgeçerler umarım!

ANKETLER » Post #7010

Mon Dec 16, 2019 14:10 in Turkish

gisil wrote:
gisil wrote:
gisil wrote: Survey Opportunity Conversion #2502632539 $-0.2600

bu nasıl bir saçmalık ya şok oldum? param gitmiş

Today $-0.26

adamlar paramı çaldı böylesini ilk defa görüyorum. delircem.

arkadaşlar şunu yaşayan oldu mu daha önce?

Bazı anketler ücreti geri alıyor, birkaç kez başıma geldi. Bu ay hiçbir şeye şaşırmam zaten. Haftada 1 anket geliyor, routerler hep boş. PL 2 haftadır anket vermiyor. Wannads hiçbir şekilde ücret ödemiyor. Böyle giderse 52 doları tamamladığım an hesabı kapatacağım. Bu ay düzenli olarak ankete kabul edilip az çok demeden ücret alan arkadaşlar çok şanslı, tebrik ederim.

ANKETLER » Post #7005

Mon Dec 16, 2019 12:10 in Turkish

moneymakingways wrote:
Hasan00 wrote: merhaba moneymakingways, sorunumuz aynı değil ama aynı yerden sanırım. Kaç kere ticket attıysam kanıtlarımı yolladıysam da cevap alamadım. Sitesine gittim yine cevap yok başka nasıl ulaşabilirim? kaç tane olduysa 5-6 tane tamamlayıp ödemediler ekran görüntüsü mevcut.
Bu arada wannads için söylüyorum

En iyisi offerden uzak durmak

Paranızı alamadığınız tüm tekliflerden, anket sağlayıcılarından uzak durmanızı tavsiye ederim.
Wannads anket sağlayıcısından hiç anket yapmadım şahsen.

Routerlar verimli olsa Wannads'a adım atmam. Şimdiye dek Wannads'tan yaptığım pek çok anketin ücretini alamadım. Özellikle son günlerde bol bol hak yiyorlar. Bu arada ocak ve şubatta alacağım Easy Surveys anket ücreti şimdi hesabıma yatmış, çok ilginç :roll:

ANKETLER » Post #6986

Fri Dec 13, 2019 15:37 in Turkish

ankettasksever wrote:
mzanka wrote:
mzanka wrote:
ankettasksever wrote:
sems-i wrote: arkadaşın dediği gibi mobil den bağlantı yok,ne yazarsan yaz normal adresi çıkıyor.10 defa denedim olmadı.

o zaman çokta anlamı kalmadı benim için. 80 puan da silmişler. 200 puan kaldı tamamlayıp bırakırım. her taraf tokatlayıcı olmuş.

Yuno'dan 920 puana ulaşınca (5 dolar) bir daha uğraşmam.

Ysense uzun cilt bakım anketi tamamladım, para yok :? 3 ekran görüntüsü aldım, göndereceğim ama sonuç çıkacağını sanmıyorum. PL hariç bu konuda bizi umursayan yok. Zaten bu ay pek anket gelmiyor, gelen de ücret ödemeyecekse nasıl para kazanacağım?

Şimdi de 1 saattir uğraştığım Mastercard anketi sonda hata verdi :x Para vermemek için attığınız taklalara değer mi? Yazıklar olsun.

1468098 Collect Phone Number And Number Of Locations From Websites - 6A

şu taskı yap hocam çok kolay. level etkili telefon numarasını sayfadan bulup yapıştırıyorsun çok kolay bir görev.

Değerli ref. çok teşekkürler ama orada da hatalı task denk geliyor bana. 80lerden 70e indim. Daha fazla risk alırsam sınırın altında kalacağım, görüntülü videolu ürün anketleri gelse ne güzel olur. Onları bekleyeceğim.

Mastercard anket ücretimi söke söke aldım :thumbup: çok uğraştırdı, hata verdi, belki 2 saatimi yedi ama parayı kaptırmadım. İnada bindirdim işi. O kadar vaktim gitti, bu anketin ederi 2-3 katı olmalıydı ama en azından günü boş geçirmedim. Bu kıtlıkta önemliydi bu anket :$

13 Aralık 2019 15:18:25 PST 12m OpinionWorld Yönlendirici $ 0.58

Bir anket daha ;) 13 Dec 2019 16:16 PST Weekly Survey Conversion #2501192226 (Offer) $0.14 (Doritos Risk 3.0 Cips. Doritos pinti çıktı ama 8-) en azından anket ücretini ödedi, bu da bir şeydir)

ANKETLER » Post #6984

Fri Dec 13, 2019 14:17 in Turkish

mzanka wrote:
ankettasksever wrote:
sems-i wrote: arkadaşın dediği gibi mobil den bağlantı yok,ne yazarsan yaz normal adresi çıkıyor.10 defa denedim olmadı.

o zaman çokta anlamı kalmadı benim için. 80 puan da silmişler. 200 puan kaldı tamamlayıp bırakırım. her taraf tokatlayıcı olmuş.

Ysense uzun cilt bakım anketi tamamladım, para yok :? 3 ekran görüntüsü aldım, göndereceğim ama sonuç çıkacağını sanmıyorum. PL hariç bu konuda bizi umursayan yok. Zaten bu ay pek anket gelmiyor, gelen de ücret ödemeyecekse nasıl para kazanacağım?

Şimdi de 1 saattir uğraştığım Mastercard anketi sonda hata verdi :x Para vermemek için attığınız taklalara değer mi? Yazıklar olsun.

ANKETLER » Post #6983

Fri Dec 13, 2019 13:20 in Turkish

ankettasksever wrote:

YSENSE YARDIM » Post #3

Thu Dec 12, 2019 17:56 in Turkish

Musvedde wrote: merhabalar
Konuyu bulmuşken başlayayım.Aranızda yeniyim soracağım bir kaç soru mevcut ödeme kısmına daha geçmedim onunla ilgili forumu karıştırdıktan sonra bulamazisem danışırım.

1.Theorem diye bir anket sağlayıcısı var sanırım Reverse Universe içinde ne zaman girsem ankete tamam diyorum.. Pat anket giremeden bitiyor 1 cent veriyor Allah razı olsun :D :D ben de mi böyle sadece çözemedim.Pollfish desen yaklaşık 15 gündür hiç göremedim anket :)

2.olarak bu gün yaptığım bir Task vardı kim nerde doğru pozisyonda çalışıyor mu diye fakat f8 de misal 15 task yaptıysam bunu 7 olarak yansıttı zaten ücreti 0,01 yarısını da ysense saymayınca para etmedi :) Malesef bu yüzden bıraktım ysense yazacaktım üç kuruş için yormayım dedim :) bilmem daha ilk defa başıma geldi bu tür olaylar normal mi bilemedim :)

3.Ayrıca bazı mobile offer'ları tamamladım para mı yatırmadı mail attım adamlara hala dönmediler buna ysense'in yapabileceği bir şey var mı ?

4.Bir de f8 e hızlı giriş yaptım Adres doldurma görevinde 2A level etkiliymiş sıfır çektim :) 2B ve 2C de level etkili değil onlar yüzde 90 civarı ikisi de level görevleri gelir mi acep yoksa beni hayatlarından silmiş olabilirler mi ? :)

Fazla başınızı ağrıttım Nacizane fikirleri olanlar varsa memnun olurum.

İyi akşamlar bol kazançlar :)

Reverse Universe, bana da anketlere tıklayınca 1 cent veriyor. Adamların çalışma tarzı bu 8-) Son çözdüğüm task hatalı çıktı, level etkili olduğundan puanım düştü. Bir ara ne güzel fotoğraflı, videolu tasklar vardı. Onlar sorunsuzdu, gözlerim o taskları arıyor. Ayrıca bu ay anketlerde bir azalma var, routerlar bazen günlerce ana sayfaya çıkmıyor. Peanut Labs aşırı bereketsiz. Bu ay niye böyle oldu, bilmiyorum. Umarım önümüzdeki ay her şey düzelir.

ANKETLER » Post #6940

Wed Dec 11, 2019 15:05 in Turkish

Günler sonra nihayet bir anket :clap:

11 Dec 2019 14:42 PST Weekly Survey Conversion #2499881375 (Offer) $0.60 (İstanbul Havalimanı)

ANKETLER » Post #6938

Wed Dec 11, 2019 12:18 in Turkish

umitoz wrote: Bu arada anket problemim devam ediyor. Ana sayfadaki peanut router cok cok nadir verdiği anketten mutlaka atıyor. Wannadstan bir iki yapıyorum onlar da cok dusuk ucretli Var bişi ama..

2-3 gündür sıfır çekiyorum. Can sıkıcı :x Bazılarına çok anket geliyor, bize hiç gelmiyor. Bir dengesizlik var. Bu aydan kendi adıma umudu kestim. Size bol şans.

ANKETLER » Post #6919

Tue Dec 10, 2019 14:06 in Turkish

Millete gökten anket yağmış, bana tek anket bile gelmedi :thumbdown: Bu ne kısmetsizlik. Neyse, bu sayfada olduğum sürede kazanmaya da kaybetmeye de alıştım. Herkese bol şans.

ANKETLER » Post #6902

Mon Dec 09, 2019 14:51 in Turkish

ankettasksever wrote:
sems-i wrote: yuno da su gibi geliyor anketler, 15 usd çeki alabiliyorum şuan , avansasta kullanicam.avansasta 30 aralıkta kargo bedava bitiyormuş 35 dolar için şansımı denicem olmazsa 15 alır harcarım

yuno geliyor ama atıyor beni bu aralar. hep 1 puan.

Değerli ref bende de durum aynı :? Yuno'dan 5 dolarlık hediye çeki alayım diye arada girip bakıyorum ama 920 puan en erken 5-6 ay içinde olurum. Ne hikmetse 100 puanlık anketlerin ödemesini yapmıyorlar. Son 2 tamamladığım 100 puanlık anketlerin ücretini alamadım, 30 puanlık anketin ücretini anında ödüyorlar. Haftada 1-2 anket gelecek de hediye çeki alacağım, of of zor iş. Şu 5 doları alayım bir daha uğraşmaya değmez Yuno ile. Hep diyorum yine ne varsa Y-sense'de var :thumbup:

09 Dec 2019 14:40 PST Survey Opportunity Conversion #2498557336 (Offer) $0.77
(Qatar Havayolları anketi)

ANKETLER » Post #6882

Sun Dec 08, 2019 16:31 in Turkish

0, 25 $ Tütün ürünleri anketinin ödemesini 1 Şubat 2020'ye atmasalar iyiydi 8-) O vakte kadar ölmez sağ kalırsam Wannads'tan alacağım var.

ANKETLER » Post #6881

Sun Dec 08, 2019 08:04 in Turkish

08 Dec 2019 08:02 PST Survey Opportunity Conversion #2497737894 (Offer) $0.46 (Dün araç lastiği markaları, bugün araç markaları. Yarın da benzin istasyonları anketi gelirse tam olacak :) )

ANKETLER » Post #6879

Sat Dec 07, 2019 13:22 in Turkish

7 Aralık 2019 12:50:49 PST 27m Samplicio.us 42723928 $ 0,72 (Araç lastiği markaları)

ANKETLER » Post #6849

Wed Dec 04, 2019 14:39 in Turkish

Darkscold wrote: 4 December 2019 12:04:22 PST OpinionWorld Router $0.58 (Sağlık)

+1 ama bana 0, 44 dolardan geldi bu anket ;) Sağlıklı yaşam, beslenme ve sürdürülebilirlik üzerine. Dün sayfada çok sıkıntı vardı, hatalı ve ödenmeyen anketler havada uçuşuyordu ama bugün sayfa bereketli :thumbup:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 4, 2021 23:40:47 PST