Please wait...
HomeForumPosts by mzanka

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mzanka

ANKETLER » Post #2478

Mon Mar 25, 2019 12:59 in Turkish

ankettasksever wrote:
mzanka wrote:
ekspeliyarmus wrote: arkadaşlar sizin bugün çözmüş olduğunuz anketleri ben geçen hafta çözüm ve bugün de hiçbi şekilde gelmedi. anketler herkese dönüşümlü olarak mı gidiyor öyle bi durum mu var

Bana en son cuma anket gelmişti :( 3 gündür hiçbir şey yok. Böyle devam ederse sayfayı bırakacağım.

ümidi kaybetmeyin sadece bu an yok. uzun zamanlı düşünün. bu zamanda para değerli. geleni yapar biriktirir zamanı geldiğinde çekersiniz. hem işler şu an hepimize kesat. ekim kasım gibi çok iyiydi. tekrar işler açılabilir. işte o zaman burada olmak lazım. para paradır. sabırlı olun derim.

Teşekkürler sayın sponsor :kitty: Umarım dediğiniz gibi zaman içinde daha fazla anket gelir. Haftada 1-2 kez anket gelince, insanın hevesi kaçmıyor değil. Task da hiç gelmiyor bana. Biraz nasip kısmet de bu işler, o da ben de hiç yok :oops: Bakalım, çıkmadık candan umut kesilmez diyelim.

ANKETLER » Post #2475

Mon Mar 25, 2019 12:37 in Turkish

ekspeliyarmus wrote: arkadaşlar sizin bugün çözmüş olduğunuz anketleri ben geçen hafta çözüm ve bugün de hiçbi şekilde gelmedi. anketler herkese dönüşümlü olarak mı gidiyor öyle bi durum mu var

Bana en son cuma anket gelmişti :( 3 gündür hiçbir şey yok. Böyle devam ederse sayfayı bırakacağım.

ANKETLER » Post #2457

Sat Mar 23, 2019 14:54 in Turkish

ankettasksever wrote:
mzanka wrote:
Turkuaz24 wrote: Anketlerde bir sorun mu var son zamanlar hiç yapamadım neredeyse, sürekli atmaya başladı saçmalık oldu iyice, bir de yaptığım anketin parasını aradan 1 - 2 hafta geçince geri alanlar oluyor, gerçekten rayından çıkarıyorlar işi

Benim de öyle. Toluna anketi geldi, uzundu. Başarıyla tamamlandı ama ücret yok günlerdir. Bugün de 1 dolarlık anket geldi, hemen tıkladım ama saniyeler içinde kota doldu yazısı çıktı :cry: İlaç anketi de ilerlemedi, dondu hep. Sinir oldum, kapattım.

1 haftada 2 dolar ancak oldu, o da sürekli takip ve vakit harcamakla :oops:

oooo 3$ olmuş. artış devam ediyor. para paradır. kazan biriktir zararı olmaz. :clap:

Dün gece Nato ve BP anketi peşi sıra geldi, çok şaşırdım. Cuma bereketi olsa gerek :thumbup: BP anketi aşırı uzundu ama reklam soruları keyifliydi, beğendim soruları genel olarak. En güzeli Nato anketiydi, kısa ve özdü. Bugün ise hiç anket yok. 1 senede 52 dolar olacak bu gidişle :? Ağır ağır yol alıyorum, herkese iyi kazançlar.

ANKETLER » Post #2446

Fri Mar 22, 2019 15:14 in Turkish

Turkuaz24 wrote: Anketlerde bir sorun mu var son zamanlar hiç yapamadım neredeyse, sürekli atmaya başladı saçmalık oldu iyice, bir de yaptığım anketin parasını aradan 1 - 2 hafta geçince geri alanlar oluyor, gerçekten rayından çıkarıyorlar işi

Benim de öyle. Toluna anketi geldi, uzundu. Başarıyla tamamlandı ama ücret yok günlerdir. Bugün de 1 dolarlık anket geldi, hemen tıkladım ama saniyeler içinde kota doldu yazısı çıktı :cry: İlaç anketi de ilerlemedi, dondu hep. Sinir oldum, kapattım.

1 haftada 2 dolar ancak oldu, o da sürekli takip ve vakit harcamakla :oops:

ANKETLER » Post #2406

Thu Mar 21, 2019 13:51 in Turkish

Anketi tam bitirecekken atılma defalarca başıma geldi :thumbdown: Otel anketini ise doldurmadım, çok detay istiyordu ve hiç otelde kalmadığım için yalan attığım cevaplardan anlaşılır diye yapmadım bu anketi. Bugün ise ne task ne anket , sıfır :cry: Ben umudu çoktan kestim sayfadan :?

ANKETLER » Post #2378

Wed Mar 20, 2019 21:36 in Turkish

Tolunadan gelen anketi tamamladım, ücret henüz bakiyeme yansımadı :| 3-4 günde 1,5 dolar ancak toplayabildim, bugün ise diğer günlerden daha kötüydü durumum :oops: 5-6 ayda 52 dolara ulaşacağıma bile kesin gözle bakmıyorum. Neyse, sağlık olsun.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 5, 2021 00:43:13 PST