Please wait...
HomeForumPosts by mzanka

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mzanka

ANKETLER » Post #3135

Tue Apr 30, 2019 13:32 in Turkish

tithis wrote: yoğurt anketini bitirdim teşekkür edip anketten attı bu kaçıncı ödeme yapmayan anket offf

10 gündür aynı bela benim de başımda :oops:

ANKETLER » Post #3122

Mon Apr 29, 2019 16:37 in Turkish

ankettasksever wrote:
mzanka wrote:
XekinoX wrote: 0.27 $ lık kıyafet anketi. Anketi tamamladıktan sonra attı.

Az önce 0,65 Dolar yatırım anketi. %100 olduktan sonra hata verdi. 1 haftadır bu sorunu yaşıyorum. Para alamıyorum anketlerden. Geçen hafta 40 dklık 3 anketten para alamadım :cry: Bugün de yatırım anketinde aynı kazığı yedim. İnsan afedersiniz enayi gibi hissediyor kendini. Uzun zamandır kavgalıyım siteyle, çok hakkımı yiyorlar :x Artık beklentim kalmadı. Bu gidişle 2020de ancak 52 Dolar olurum. Herkese iyi kazançlar.

beni de attı. anketi bitirdim güya sayfa açılmıyor server hatası verdi diye ücret ödenmiyor. ümidi kaybetmek yok hocam çok da kötü gitmiyorsun. kendine haksızlık etme. ne olacağı belli olmaz. bir bakarsın aniden güzel anketler gelir.

Teşekkürler, eksik olmayın sayın sponsor. Umarım şu şanssızlığımı yenerim yakın zamanda. 10 gündür kısır döngüye girdim, bu sürede en az 7-8 upuzun anket tamamlayıp para alamadım, böyle olunca insanın canı sıkılıyor. Bakalım ne zaman gelecek bana güzel anketler? Çıkmadık candan umut kesilmez ne de olsa ... Geldiğinde burada sevincimi paylaşacağım hemen , hasret kaldım anketlere. Hepimizin şansı açık olsun.

ANKETLER » Post #3120

Mon Apr 29, 2019 14:49 in Turkish

XekinoX wrote: 0.27 $ lık kıyafet anketi. Anketi tamamladıktan sonra attı.

Az önce 0,65 Dolar yatırım anketi. %100 olduktan sonra hata verdi. 1 haftadır bu sorunu yaşıyorum. Para alamıyorum anketlerden. Geçen hafta 40 dklık 3 anketten para alamadım :cry: Bugün de yatırım anketinde aynı kazığı yedim. İnsan afedersiniz enayi gibi hissediyor kendini. Uzun zamandır kavgalıyım siteyle, çok hakkımı yiyorlar :x Artık beklentim kalmadı. Bu gidişle 2020de ancak 52 Dolar olurum. Herkese iyi kazançlar.

ANKETLER » Post #3102

Sun Apr 28, 2019 12:48 in Turkish

ankettasksever wrote:
mzanka wrote:
ankettasksever wrote: 28 Apr 2019 05:21 EST Credit Survey Conversion #83296662 Complete - $0.7700

çin yemekleri anketi.

Ne güzel bir anketmiş . Keşke bana da gelseydi :) Sponsor, mesaj kutunuz kapalı olduğundan size ulaşamadım. Buradan sorayım. Hesap ayrıntılarında denge kısmında param bitti tuşu var. Çözemedim ne işe yarar bu seçenek :?:

Umarım bu hafta bereketli geçer ;) geçen hafta berbattı. Şansı açık olsun herkesin.

faydalı olmaya çalışırken özelden birisi beni şikayet etmiş mesaj kutum bu sebeple kapatıldı. buradan her zaman sorabilirsin sorun yok.

balance miktarının karşısında yazan cashout dan mı bahsediyorsun. 20$ ı geçtiğin için parayı çekme imkanın var. ama 52$ ı beklemen lazım payoner için. payonere şimdi parayı havale etmiş olsan orada en az 50$ la işlem yapabiliyorsun. hem şu an havale yapsan fazladan 2$ havale masrafı da yapmış olursun.

ama payonerden değil de skrill veya tango card ile paramı çekmek istiyorum diyorsan şu an yapabilirsin. yine de payoneri beklemeni tavsiye ederim. 52$ a kadar devam böylece.

daha anket gelir. burada olmak olmamaktan avantajlı neticede. anlık takip çok önemli. anket gelir gelmez yaptım. sürekli takip de daha iyi iş çıkartılıyor.

Cevap için teşekkür ederim .Evet param bitti (cashout) seçeneği. 52 doları görene kadar devam 8-) 52 dolar sonrası bakacağım duruma. 52 dolar dolar sonrası 22 dolar olunca çekebiliyorum galiba payoneerden. Bu hafta ne olur bereketli geçsin ;)

ANKETLER » Post #3100

Sun Apr 28, 2019 11:54 in Turkish

ankettasksever wrote: 28 Apr 2019 05:21 EST Credit Survey Conversion #83296662 Complete - $0.7700

çin yemekleri anketi.

Ne güzel bir anketmiş . Keşke bana da gelseydi :) Sponsor, mesaj kutunuz kapalı olduğundan size ulaşamadım. Buradan sorayım. Hesap ayrıntılarında denge kısmında param bitti tuşu var. Çözemedim ne işe yarar bu seçenek :?:

Umarım bu hafta bereketli geçer ;) geçen hafta berbattı. Şansı açık olsun herkesin.

ANKETLER » Post #3088

Fri Apr 26, 2019 20:25 in Turkish

ankettasksever wrote:
mzanka wrote: Wannads üzerinden 2 anket tamamladım, tebrikler yazısı da çıktı ekrana ama sanki hiç anket tamamlamamışım gibi ortada ne kredi var ne bekleyen ücret :oops: Uzundu da anketler, büyük talihsizlik oldu. Zamanım çöpe gitti :cry: Anket bitince keşke ekran görüntüsü alsaydım.

atacağını bildiğim halde meraktan ve deneme amaçlı ankete başladım.

evet personaly deki 0.03$ lık anketten bahsediyorum. komedi filmi gibi. bir ücrete bakın bir de muameleye.

anketi tamamladım ve attı. yani alışmak lazım bu gibi şeylere ve her an hazır olmak lazım böyle bir karşılığa.

Bu hafta 2 ankete kabul edildim. Teklifler bölümünden ise hiçbir şey çıkmadı. 2 teklifi tamamladım Wannadstan ama kredilendirmediler, beklemede de yok. Kredilendirilmeyenler çok da uzun anketlerdi. Bazen oluyor böyle durumlar. 52 Doları görene kadar sabırla devam. Sonra devam etmem sanırım. Herkese bol şans.

ANKETLER » Post #3065

Thu Apr 25, 2019 17:09 in Turkish

Wannads üzerinden 2 anket tamamladım, tebrikler yazısı da çıktı ekrana ama sanki hiç anket tamamlamamışım gibi ortada ne kredi var ne bekleyen ücret :oops: Uzundu da anketler, büyük talihsizlik oldu. Zamanım çöpe gitti :cry: Anket bitince keşke ekran görüntüsü alsaydım.

ANKETLER » Post #3038

Mon Apr 22, 2019 15:20 in Turkish

xiaosoad wrote: Sanırım ayda bir kere olan o hareketsizlik döngüsüne girmiş bulunmaktayız. Ne bir görev var, ne de bir anket.

Ben de aynı durumdayım. 4-5 gündür anket gelmedi :? Umarım açılır şansımız. Herkese iyi kazançlar .

ANKETLER » Post #3006

Thu Apr 18, 2019 17:33 in Turkish

Az önce 2 anket tamamladım :clap:
Bakım ürünleri anketi 5-10 dk sürdü. 1$, hemen hesaba yattı. Ardından Spor müsabakaları ve üyelikleri anketi geldi. 20-25 dk sürdü. 1$ o da hesaba yattı :thumbup: Pek çok kişi için sıradan olabilir bu miktarlar ama benim gibi şanssız bedevi için çok karlı bir gündü. Herkese iyi kazançlar dilerim.

ANKETLER » Post #2962

Tue Apr 16, 2019 19:11 in Turkish

ankettasksever wrote:
mzanka wrote: Toluna-Bankacılık Ürünleri Anketini tamamladım az önce. 40-45 dakikalık bir anketti :oops: 1,25 $ hemen hesabıma yattı :clap: Geçen hafta neredeyse sıfıra sıfırdım, bu haftaya iyi başladım :thumbup: ama ne zaman böyle desem 1 hafta hiç anket gelmiyor, neyse ben susayım en iyisi :silent: Herkese iyi kazançlar.

sayın mzanka:

mevcut durumun yeni başlayan arkadaşlara örnek teşkil ediyor. ne demiştik sabır olursa anketler geliyor ve sonunda yapılıp kazanılıyor. sabırsızlık gösterip çekip gitseydiniz şu an ki mutlu anları ve tecrübeleri görmemiş ve yaşamamış olacaktınız. para birikmeye devam ediyor. toluna anketi bana da geldi attı ben yapamadım. güzel iş çıkartıyorsunuz. aynen devam böylece. 52$ çekeceğimiz an da gelecek. o zamanda adınıza sevinmek ve yardımcı olmak için burada olacağım inş. :clap:

Sayın sponsor, teşekkür ederim :) bir ara hesabı dondurmayı düşünüyordum ama sonra baktım, yavaş da olsa ilerliyorum. 52 $ ne zaman görürüm, belki 4-5 ay belki daha uzun, bilinmez ama 52 $ birikene kadar devam ;) O güzel haberi çok uzamadan paylaşmak nasip olur umarım :thumbup: Bugün bir anket geldi, süresi kısa ve getirisi iyiydi. Kabul edildim, keyfim yerine geldi ama tam anketin sonuna geleceğim TTNET sağolsun :evil: internet gidince anket de gitti. Başıma birkaç kez geldi bu. Anket doldurdukça paylaşmaya devam edeceğim. Umarım hepimiz adına iyi ve hayırlı gelişmeler olur her daim.

ANKETLER » Post #2925

Mon Apr 15, 2019 21:26 in Turkish

Toluna-Bankacılık Ürünleri Anketini tamamladım az önce. 40-45 dakikalık bir anketti :oops: 1,25 $ hemen hesabıma yattı :clap: Geçen hafta neredeyse sıfıra sıfırdım, bu haftaya iyi başladım :thumbup: ama ne zaman böyle desem 1 hafta hiç anket gelmiyor, neyse ben susayım en iyisi :silent: Herkese iyi kazançlar.

ANKETLER » Post #2899

Sun Apr 14, 2019 14:58 in Turkish

1 hafta sonra bugün 2 anket tamamladım, yaşasın :) özlemiştim bunu. 4 anket geldi. 2sine uygun görüldüm.
1 et ürünleri tüketim anketi, 1 balık ürünleri tüketim anketi. 2 anketten toplam 1,35 $ geldi. Artık ümidi kesmiştim anketlerden, 1 hafta önce de Wannadstan binbir zorlukla yakaladığım 2 anket vardı, yoksa hiç anket gelmiyordu. Bugün biraz moral oldu bana :thumbup: herkese bol şans.

ANKETLER » Post #2885

Fri Apr 12, 2019 18:54 in Turkish

ekspeliyarmus wrote: Bir tane anket var ankete giriyorsunuz sonra sanırım rusça bir sayfa çıkıyor üye olun diyor saçma sapan bir şey bu nasıl bir anket ben anlamadım 54 centlik anket bir de

5 cente bile muhtacız yaptıkları şeye bakın :)

Bende de aynısı oldu. Haftada 1 More Tv bile tamamlıyorum :( getirisi yok denecek kadar az ama olsun, iyi kötü biriksin bir şeyler :P zarar gelmez. Siz 1 ayda 30 Doları geçmişsiniz, çok iyi :clap: Ben de ayda 25-30 Dolar hedefle sayfaya üye olmuştum ama hedefi tutturamadım :oops: sağlık olsun.

ANKETLER » Post #2883

Fri Apr 12, 2019 16:09 in Turkish

ankettasksever wrote:
mzanka wrote: Wannadstan bugün 3 anket tamamladım. Epey de zamanımı aldı. Sadece bir anketin ücreti (0,16) hesabıma geçti. Diğer anketler sanki hiç doldurmamışım gibi, beklemede bile değil. Opinion World ve Opinion Surveys üzerinden ise hiç anket yakalayamıyorum. Bu hafta vasat geçti :thumbdown: Bakalım, haftaya nasıl olacak? Herkese bol şans.

pendige atmış olmasın baktın mı?

Baktım sayın sponsor :) ama maalesef yok. Yorumlarda gördüğüm kadarıyla, benzer durumu başkaları da yaşamış. Bu sayfada anket tamamlamaktan daha çok şunu öğrendim: Beklemek ve sabretmek :?

ANKETLER » Post #2881

Fri Apr 12, 2019 15:17 in Turkish

Wannadstan bugün 3 anket tamamladım. Epey de zamanımı aldı. Sadece bir anketin ücreti (0,16) hesabıma geçti. Diğer anketler sanki hiç doldurmamışım gibi, beklemede bile değil. Opinion World ve Opinion Surveys üzerinden ise hiç anket yakalayamıyorum. Bu hafta vasat geçti :thumbdown: Bakalım, haftaya nasıl olacak? Herkese bol şans.

ANKETLER » Post #2817

Wed Apr 10, 2019 07:18 in Turkish

5 günlük bekleyiş sonrası bugün Banka memnuniyet ve Marka bilinirlik olmak üzere 2 anket geldi :thumbup: Banka anketi yarım saat sürdü (Ücret 0,45) Marka anketi 5-10 dklık ve keyifli bir anketti (Ücret 0,75) ;)
Sanırım 5-6 gün anket gelmez artık :roll:

ANKETLER » Post #2808

Tue Apr 09, 2019 12:03 in Turkish

Darkscold wrote: 508,153,026 Completed 09 Apr 2019 06:23 EDT OpinionWorld Router $0.60
508,186,240 Completed 09 Apr 2019 08:31 EDT Pollfish Router $0.18
508,176,719 Completed 09 Apr 2019 07:57 EDT Samplicio.us 2112264 $2.40 (Pending)

Tebrikler. Çok şanslısınız :) 5 günde 30 küsür anketten atıldım :oops: Özellikle bugün anketten atılma rekoru kırmışımdır. Tam zamanlı çalışan ve İstanbul cevabını yazdığım an anketten atılıyorum. Gelir bilgisine bile sıra gelmiyor. Bakalım, hayırlısı.

ANKETLER » Post #2798

Tue Apr 09, 2019 05:14 in Turkish

5 gündür bana anket gelmiyor :x Wannadstan da bir şey çıkmıyor. Bu hafta nasipsizliğim had safhada :oops: Anket geldiğinde mutlaka buraya yazarım ;)

ANKETLER » Post #2704

Thu Apr 04, 2019 15:30 in Turkish

Bu hafta anketlerde önceki haftalara göre ufak bir kıpırdanma var :thumbup: böyle devam etse keşke ama şimdi böyle dedim diye bir daha 1-2 hafta hiç anket gelmezmiş bana :? olur mu olur, vallahi şaşırmam. Neyse, çok da karamsar olmayım. Hayırlısı 8-) Herkese bol şans.

ANKETLER » Post #2587

Fri Mar 29, 2019 11:52 in Turkish

2 haftada 5 anket geldi :? Şu anki durumdan hiç memnun değilim :thumbdown: ama biraz daha beklemekte fayda var. Umarım zamanla anketler artar.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 09:43:11 PST