Please wait...
HomeForumPosts by mzanka

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mzanka

ANKETLER » Post #4365

Tue Jul 09, 2019 08:25 in Turkish

393660738
09 Tem 2019 11:22 EST Kredi anket Dönüşüm # 85067204 - $ 0,44
(Peanut Labs. 10 dakika süren Kişisel Bakım Anketi)

ANKETLER » Post #4361

Tue Jul 09, 2019 06:26 in Turkish

Frozia wrote: YA ŞAKA MI BU YA AZ ÖNCE 10 TANE YOURSURVEY ANKETİ GELDİ HEPSİNDEN "WE'RE SORRY" DEYİP ATTI SAÇMA SAPAN BİR SİTE BURASI YA KAPATICAM HERHALDE HESABI YENİ AÇMIŞTIM. WE'RE SORRY DEYİP ATIYOR CEVAPLARI ÖZENLE VE MANTIKLI PROFİLİME UYGUN OLARAK SEÇTİĞİM HALDE BÖYLE.

Marttan beri üyeyim, en durgun ay temmuz :( Üye sayısı arttıkça anket gelme ihtimali azalıyor tabi. Sayfada teklifler kısmında da durum berbat, hiçbir şey kalmadı orada. Benim de profilim iyi ama şu 9 günde 2-2,5 dolar ancak kazanabildim. Yine de pes etmeyelim. Biraz daha sabır diyelim, belki zamanla anketler artar.

ANKETLER » Post #4337

Mon Jul 08, 2019 08:12 in Turkish

393594374
08 Tem 2019 11:08 EST Kredi anket Dönüşüm # 85034588 - $ 0,60
(OpinionWorld Sağlık Bakım Anketi.Yaklaşık 20-25 dakika.Çok detaylı bilgiler istedi.Tüm sağlık haritamı çıkarmışlardır diye düşünüyorum.Sağlık olsun diyelim :) )

Gönlüm hep Wannads'ı arıyor, neredesin sen :cry:

ANKETLER » Post #4316

Fri Jul 05, 2019 16:01 in Turkish

Günlerdir anketlerden atılmaktan feleğim şaşmıştı, nihayet bir anket yakalayabildim ;)

393497859
05 Tem 2019 18:51 EST Kredi anket Dönüşüm # 84991896 - $ 0,7700 (PeaunutLabs-Ekonomik ve siyasi meseleler üzerine 10 dakikalık bir anket)

ANKETLER » Post #4301

Fri Jul 05, 2019 11:24 in Turkish

ankettasksever wrote:
mzanka wrote:
Cdagli wrote: Az önce yoursurveysden 8 tane anket geldi. Birinde ketçapla ne kadar yıkanıyorsun diye sordu. hiçbir zaman dedim. Başka bi yere yönlendirdi. Diğerleri de hiçbiri kabul etmedi.

Bugün 15 anketten atıldım :x bu hafta 1 dolar bile kazanamadım, bu ne ya :thumbdown:

anket çarkı dönüyor hocam. bize daha sonra gelecek.

Umutlarım ufaktan azalmaya başladı ama umarım dediğiniz gibi olur 8-) bu hafta benim için çok kötüydü. Bugün 25 anketten atılarak bir rekor kırdığımı düşünüyorum :x gün bitene kadar sayı 35'i bulur. Kabus gibi.

ANKETLER » Post #4277

Fri Jul 05, 2019 05:20 in Turkish

Cdagli wrote: Az önce yoursurveysden 8 tane anket geldi. Birinde ketçapla ne kadar yıkanıyorsun diye sordu. hiçbir zaman dedim. Başka bi yere yönlendirdi. Diğerleri de hiçbiri kabul etmedi.

Bugün 15 anketten atıldım :x bu hafta 1 dolar bile kazanamadım, bu ne ya :thumbdown:

Kiviwal yok oldu. » Post #7

Thu Jul 04, 2019 14:06 in Turkish

ankettasksever wrote: anlaşılan bir yapılanma var. iyi olacaktır. sabrı bırakmayın. hem gidip ne yapacam. tek tek de olsa para paradır biriktirip bir zaman sonra çekerim. o kadar da kurumadı ya.

Sayın sponsor bu hafta berbat geçiyor, Jungle OfferWall'ı denedim bugün can sıkıntısına. Wannads'ın yokluğunu çok hissediyorum :? ama hep böyle gitmez elbet. Umarım Wannads yakın zamanda gelir :P

Kiviwal yok oldu. » Post #5

Thu Jul 04, 2019 11:33 in Turkish

Offers diye bir şey kalmayacak yakında. Biz seçenekler çoğalsın diye bakarken, eldekiler gidiyor. En çok Wannads'a üzüldüm :| Bir de Wannads gelecek diye gün verip kandırıyorlar insanı, ayıp ya :x Temmuz ayı bana hiç yaramadı, doğru dürüst anket de gelmiyor. Bakalım, düzelir belki.

ANKETLER » Post #4218

Thu Jul 04, 2019 04:57 in Turkish

Swerdlov wrote:
mzanka wrote:
Swerdlov wrote: 531,383,454
03 Jul 2019 17:05
Completed Peanut Labs
Router
$0.55

Oto servis ismi anketi peanutta çıktı. Fiyatı da güzel :)

Az önce bana yarı fiyata geldi bu anket :| Sayfanın taşeron işçiliğine devam :roll:

Şu yağmur gibi yağan 2-3 dolarlık anketler, elbet bir gün buluşacağız :)

Umarım ama pek sanmıyorum açıkçası. Bu sitenin ucuz işgücü biziz. Daha dün 3.00$ görmüş olabiliriz ama bu 3 ayda 1 kez avunalım diyeydi :lol: biz yine 20 kuruşa 30 kuruşa devam. (Bak şimdi aklıma geldi, geçenlerde buraya biri 0.09$ anket post'u atmıştı da ben de "ohh neyse ki ben onu 0.19$'a yaptım" diye sevinmiştim) :lol: :lol:

Ya bu arada bir bilgisi olan var mı, bugün 4 temmuz, abd'de resmi tatil. Bugün de boş boş ekrana mı bakarız, ne olur anket gelir mi? Hayır bir de o adamlarda bizim gibi iş gününü tatile kaynatma hastalığı var mıdır? Yarını da resmi tatil ilan ederler de pazartesiye kadar avcumuzu yalar mıyız? :/

Siz 3 doları gören şanslı kesimdensiniz, burada havada uçuştu 2-3 dolarlık anketler , görünce bir ümitlendim kendi adıma ama bana denk gelmedi. Bu hafta ancak 2-3 anket yapabildim. Toplamları 1 dolar bile etmiyor. Yakında task ücretine anket yollarlar, gözüm korktu.

Wannads da yok, Wannads olmayınca tadı tuzu kalmadı burasının. Pazartesi veya salı Wannads kesin gelecek dediler, yalan oldu.

ANKETLER » Post #4212

Wed Jul 03, 2019 15:54 in Turkish

Swerdlov wrote: 531,383,454
03 Jul 2019 17:05
Completed Peanut Labs
Router
$0.55

Oto servis ismi anketi peanutta çıktı. Fiyatı da güzel :)

Az önce bana yarı fiyata geldi bu anket :| Sayfanın taşeron işçiliğine devam :roll:

Şu yağmur gibi yağan 2-3 dolarlık anketler, elbet bir gün buluşacağız :)

ANKETLER » Post #4196

Wed Jul 03, 2019 08:44 in Turkish

jasmin333 wrote:
Cesss123 wrote: Click ID 531,289,495
Start Time 03 Jul 2019 11:28:39 EDT
LOI 4m 48s
Project YourSurveys - 19036339
Reward $2.10

Çok şükür Your Surveys hotels.com anketi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kota dolu demek kotayı dolduran sizdiniz :lol:

gec kaldık ankate :?

2-3 dolarlık anketler kapanın elinde kaldı, biz de havayı aldık :? ama belki bir gün bize de vurur şans ;) bekleyelim görelim.

ANKETLER » Post #4186

Wed Jul 03, 2019 08:08 in Turkish

Anketin atacağı varsa her türlü atıyor, bugün gelen bir ankette çok makul cevaplar vermeme rağmen anketin ortasında atıldım, kota dolmuş. Bugün kaç anketten atıldığımı moralim daha fazla bozulmasın diye saymadım :oops: Yine de bir umut anket beklemeye devam. Hepimize bol şans.

ANKETLER » Post #4183

Wed Jul 03, 2019 07:11 in Turkish

aysesevengl1608 wrote:
mzanka wrote: Millete yüksek fiyatlı anketlerin yağdığı gün, ben düşük fiyatlı anketlerden bile atılıp duruyorum. Hayattaki şansım :|

Maalesef bende de aynı durum bulunuyor. 3 Gündür anketlerin hepsinden atıyor.
Birde anket geldiğinde yakınınızda bulunan biri aşağıdaki mesleklerden hangisinde çalışıyor dediğinde yukarıdakilerden hiçbiri diyorum. Sonra 3 ay önce finans anketine katıldınız mı daha önce diyor evet diyorum hatırlamadığım için daha öncesini. bu tarz sorualra ne cevap vermem gerekir.

O anket bana farklı zamanlarda geldi. Evet dediğimde de attı, hayır dediğimde de attı :? anketin atacağı varsa gözümüzün yaşına bakmıyor, atıyor. Wannads gitti, bekliyoruz anket gelsin diye. Wannads'tan en azından iyi kötü bir şeyler çıkarıyorduk, şimdi bekle babam anket gelsin ve atılmadan o anketi tamamlayalım ama pes etmek yok. Bana 1 hafta, 10 gün tek anketin gelmediği dönemler olmuştu. Belirli zamanlar verimsizlik had safhada oluyor. İstediğiniz kadar iyi cevap verin, o anket atıyor sizi. Yapacak bir şey yok. Bekleyelim sabırla 8-) gün doğmadan neler doğar.

ANKETLER » Post #4178

Wed Jul 03, 2019 05:11 in Turkish

Millete yüksek fiyatlı anketlerin yağdığı gün, ben düşük fiyatlı anketlerden bile atılıp duruyorum. Hayattaki şansım :|

Wannads tamamen kayboldu? » Post #9

Tue Jul 02, 2019 14:34 in Turkish

serkang wrote: Wannads will be back on Monday. Pazartesi geri dönecekmiş

Bana da salı günü Wannads gelecek dediler. Kafalarına göre gün verip bizi oyalıyorlar mı nedir, galiba bir süre daha Wannads olmayacak :? OpinionWorld ve OpinionSurveys işe yaramıyor, gözünü seveyim Wannads'ın :|

ANKETLER » Post #4142

Tue Jul 02, 2019 10:34 in Turkish

legend84 wrote: 530,946,183
02 Jul 2019 10:25
Completed OpinionWorld
766142
$0.60
(Alkolsüz içecek yeni ürün)

+1

;)

Wannads Geri Gelmeyecek Mi? » Post #6

Tue Jul 02, 2019 05:49 in Turkish

Wannads nerede kaldı :( pazartesi, salı diye oyalıyor mu bizi yoksa?

Wannads Geri Gelmeyecek Mi? » Post #5

Mon Jul 01, 2019 13:32 in Turkish

Son zamanlarda hem az anket geliyor hem de ücretler düşük. Ortalama ücretler 0, 35 - 0,60 dolar arası. En azından uzun anketler 1-1,5 dolar olmalı.

Bugün sürekli OpinionWorld ve OpinionSurveys'a baktım, bir anket bile denk gelmedi ama Wannads'a bu kadar baksam illa 1 anket gelirdi. Wannads'ın yokluğunu hissedenlerdenim ve gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum 8-)

Wannads Geri Gelmeyecek Mi? » Post #3

Mon Jul 01, 2019 13:14 in Turkish

Ben de sordum Wannads sayfasına, hemen cevap yazıyorlar. Yarın dediler, umarım doğrudur. Wannads'ı beklemedeyim ;) Dilerim Wannads güzel anketlerle geri gelir, beklediğimize değer.

ANKETLER » Post #4109

Mon Jul 01, 2019 07:24 in Turkish

OpinionWorld ve OpinionSurveys'a dakika başı bakıyorum ama henüz bir sonuca varamadım :| Wannads için bu kadar uğraşsam en azından bir anket yakalardım ama Wannads gitti, gelmiyor.

Son zamanlarda anket kıtlığı olduğu kesin, umarım zamanla açılır.

Hepimize bol şans.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 09:31:07 PST