Please wait...
HomeForumPosts by Damlagorr

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Damlagorr

samplicius anketleri açılmıyor » Post #3

Wed Jun 30, 2021 10:30 in Turkish

zhrari wrote: samplicius anketleri açılmıyor sizde de öyle mi arkadaşlar. bu sayfanın yanıt vermesi uzun sürdü diyor

aynı soruyu sormaya gelmiştim :/ bende de aynı şekil simpilcous anketleri açılmıyor ve ondan baska anket de gelmiyor :(

Payoner kaldırıldı mı? » Post #15

Sat Mar 06, 2021 01:28 in Turkish

Geri gelmiş

Payoner kaldırıldı mı? » Post #7

Thu Mar 04, 2021 11:29 in Turkish

Goncacam60 wrote: Her sene payonere böyle yapıyorlar neyle çekeceğiz şimdi

Geri geliyor mu peki?

Payoner kaldırıldı mı? » Post #3

Thu Mar 04, 2021 07:05 in Turkish

Tam 52 dolarım oldu payooner yok bu nedir ya napıcaz şimdi?

rise of kingdoms 17.50 » Post #438

Wed Mar 03, 2021 08:41 in Turkish

Arkadaşlar ödeme alacagımıza dair mail geldikten sonra kaç gün içinde para pendingten cıkıyor?

rise of kingdoms 17.50 » Post #433

Sun Feb 21, 2021 03:15 in Turkish

Teşekkür ederim. Peki 17 Level olunca mı yattı 18 mi? Bazıları 17 demiş

rise of kingdoms 17.50 » Post #431

Sat Feb 20, 2021 02:43 in Turkish

Teklifi ysense offersdan yapıpda 30 günü geçince parasını alan var mı? Çünkü bi süre kısıtlaması konmamış

rise of kingdoms 17.50 » Post #428

Fri Jan 29, 2021 07:53 in Turkish

Sağolun çok yardımcı oldunuz.

rise of kingdoms 17.50 » Post #426

Thu Jan 28, 2021 15:31 in Turkish

Arkadaşlar bilgisi olan cevaplarsa sevinirim ben de oyunu telefondan direkt beni mobil uygulamaya yönlendirmesiyle indirip oynamaya başladım. Eski sayfalarda link vs gibi bişeyler anlatıyorlar şimdi benimkisi onaylanmaz mı? Birde oyunu bi maile baglamamı istedi bagladıgım mail ysenseye kayıtlı mailim değil sıkıntı çıkar mı?

rise of kingdoms 17.50 » Post #425

Thu Jan 28, 2021 05:47 in Turkish

Tamamdır teşekkür ederim :)

rise of kingdoms 17.50 » Post #423

Thu Jan 28, 2021 04:20 in Turkish

Arkadaşlar merhaba oyunu dün oynamaya başladım 9.levelim Pending kısmı şimdilik 0 gözüküyor bi sorun yok değil mi?

Anket paylaşımları » Post #151

Sun Dec 13, 2020 08:49 in Turkish

tamamdır tesekkür ederim

rise of kingdoms 17.50 » Post #385

Sun Dec 13, 2020 07:24 in Turkish

merhaba arkadaşlar bi sorum olucaktı uzun zamandır anket gelmiyor mevcut paramın cekilebilir miktara gelmesi için bu oyunu bitirmem gerekiyor.oyunu iosdan mı androidden mi indirmemi önerirsiniz bide ben oyunu bulamadım nerde yer alıyor bu offers

Anket paylaşımları » Post #149

Sun Dec 13, 2020 07:11 in Turkish

arkadaşlar geçen opinionword anketi geldi tıkladıgımda önceki anketlerde bilgi uyusmazlıgı oldugu ve güvenilir bulunmadıgımla ilgili bir bilgilendirme çıktı ya çerezleri silin ya da mesaj atın site yönetimine gibi birşeyler yazıyordu bu ne demek oluyor? daha önce basına gelen oldu mu tüm geçmişi sildim ama dünden beri hiç anket gelmedi ban mı yedim anlamadım bilgisi olan yazarsa sevinirim

TASK GÜNCEL! » Post #4445

Mon Oct 12, 2020 09:21 in Turkish

arkadaşlar merhaba az önce task için üyelik olusturdum ama ortada bişey yok olay nasıl işleyecek anlatabilir misiniz yeni baslayan icin basitce

ANKETLER » Post #1779

Thu Oct 08, 2020 07:22 in Turkish

ankettasksever wrote:
Damlagorr wrote:
ankettasksever wrote: şimdi size bir soru.

diyelim ki ysense den skrill hesabımıza 10 dolar para gönderme işlemi yaptık. tabi 2/3 gün içinde link gelecek ve hesap onaylanacak.

onaylanma linki gelmeden skrill hesabımızı kapatmış olsak 10 dolar ysenseye geri döner mi hesap bulunamadı diye? paranın akkibeti ne olur?

gecenlerde skrille 10 dolar gönderdim ama tr hesabıma cekemedim cok fazla komisyon kesiyodu ysenseye geri yolladım parayı ve mail attım ysense hesabıma yüklemişler,aklınızda olsun

ysense ye geri nasıl yolladın. onayladıktan sonra ysense dışarıdan gelen parayı almıyor diye biliyorum. ancak gidecek hesap bulunamaz veya sorun varsa o başka tabi.

yoksa otomatik geri döndü demek mi istedin? manuel olarak ysense ye havale yapılamaz diye biliyorum.

yoksa nasıl oldu, kesinti oldu mu?

parayı göndericiye geri gönder gibi bi kısım var biraz kurcalarsan bulabilirsin sanırım ordan ysenseye parayı geri yolladım 9.80 cent gibi bi miktar geri gitti hemen ardından ysenseye olayı anlatan bi mail attım ysenseye parayı geri yolladım vs diyerek yaklasık 1 hafta sonra geri mail attılar parayı 10.10 dolar olarak ysense hesabıma geri yatırdılar

ANKETLER » Post #1775

Thu Oct 08, 2020 06:10 in Turkish

ankettasksever wrote: şimdi size bir soru.

diyelim ki ysense den skrill hesabımıza 10 dolar para gönderme işlemi yaptık. tabi 2/3 gün içinde link gelecek ve hesap onaylanacak.

onaylanma linki gelmeden skrill hesabımızı kapatmış olsak 10 dolar ysenseye geri döner mi hesap bulunamadı diye? paranın akkibeti ne olur?

gecenlerde skrille 10 dolar gönderdim ama tr hesabıma cekemedim cok fazla komisyon kesiyodu ysenseye geri yolladım parayı ve mail attım ysense hesabıma yüklemişler,aklınızda olsun

ANKETLER » Post #1751

Sun Oct 04, 2020 05:04 in Turkish

craxidor wrote: Bu anketler nerden geliyor? Bende sadece OpinionWorld ve OpinionSurvers var. Onlarda da anket olmuyor genelde.

yine aynı sayfada Complete Surveys and Earn Cash yazısının altında geçici süreli anketler beliriyor 5 dk max duruyo orda ve gidiyo o anketlerden bahsediyoruz anketlerin geldiği zamanlardan haberdar olmak istiyosan sayfanın en yukarısında forumun yanında more yazısı var ordan addons indir sana anket geldiği zaman bildirim gönderiyor

ANKETLER » Post #1747

Fri Oct 02, 2020 08:18 in Turkish

EceTimberlake wrote: en başta sorulan ''ateş öksürük nefes vs vs '' anketinde hangi şık secilmeli ?

hiçbirini seçseniz genelde ankete devam edebiliyosunuz

$24.30 » Post #2

Sun Sep 27, 2020 10:00 in Turkish

Hipsen wrote:

Bir günde 2 oyun bitirince :D

hangi oyunları bitirdiniz ve nasıl
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 24, 2022 19:13:35 PST