Please wait...
HomeForumPosts by Pascal34

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Pascal34

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #120

Wed Dec 02, 2020 10:31 in Turkish

@moneymakingways dostum, elene elene elimizde sadece payoneer kaldı. En azından tango yada amazon tr ödeme seçeneklerinin gelmesi adına talepte bulunulsa bu seçenekler gelebilir mi yada bununla ilgili çalışmaları var mı?

Vergi ?? » Post #3

Tue Jan 28, 2020 05:59 in Turkish

Kazandığın 52 doları Payoneere aktarırken 2 dolar kesinti oluyor zaten. Payoneer hesabına 50 dolar olarak geçiyor. Oradan da TR banka hesabına TL olarak çekme işlemi yaptığında %2 yani 1 dolar kadar Payoneer keser. 49 dolar bugün ki kurla 290 tl yaptığını düşünürsek senin TR hesabına tahmini 287 TL falan gelir.

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #227

Tue Dec 10, 2019 00:11 in Turkish

Ben yakın zamanda doldurdum. Youtube kanalımın linkini girdim. İş kısmına da yanlış hatırlamıyorsam video içerik düzenleme gibi bir seçeneği seçtim. 5 aralık çekim yaptım payoneer den, dün akşam yattı param. Onunla ilgili de, TR banka hesabına yollarken %2 yani 1 dolar kesinti yapılıyor. 49 dolar şu an 284 TL bankaya yatan tutar ise 282 tl.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 22, 2022 09:14:59 PST