Please wait...
HomeForumPosts by Axolotll

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Axolotll

TASK GÜNCEL! » Post #3306

Thu Jan 16, 2020 07:38 in Turkish

Kentist wrote: tiktok "Lütfen Videoların Yorumlarına Dair Kararları Verin"
bu task'ta bir video açılmıyordu bende açılmıyor seçeneğini işaretledim, yok efendim video açılıyormuş dedi %98 ile expelled oldum bu ne saçmalıktır

aynısı dün bendede oldu ticket attım ve cevap olarak

Merhaba,

Yazdığınız için teşekkürler. İnceleme sonrasında bu iş duraklatıldı ve Görev Yazarı bu işin hatalı olduğunu ve gözden geçirilmesi gerektiğini biliyor. Çok sayıda Katılımcı aynı test sorusunu kaçırdıysa, tüm Katılımcıların doğruluklarını ayarlamak veya işi Seviye İstatistiklerinden kaldırmak için adımlar atılabilir. Bu arada, sizin için mevcut olan diğer işleri yapmaktan çekinmeyin. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa bize bildirin.

senden ricam ticket atman hatallı task bu task yüzünden expelled oldm gibi video açılmıyor yazarsan expelledi kaldırabilirler
bu tip expelled olanlar ticket atarlarsa daha çabuk açılır

I was expelled on this mission
unfair. There is no play button in the video. It won't open. Would you check again
please, correct it

bu ticketi atarsanız

TASK GÜNCEL! » Post #3216

Thu Jan 02, 2020 08:52 in Turkish

Seksenler wrote: f8 iyice portladı gibi düzelsede biraz para kazansak. ne bir görev geliyor gelsede quizden sonra bitti diyor.. ya herro ya merro iç acıcı deği uzun soluklu devam etmeyecek gibi appen yaktı bizi.

Appen connecte bile aynı rezalet yaptığın işten bile para kazanamıyorsun neymiş efem kalite beklentilerini karşılamadınız bu yüzden herhangi bir durum olursa size yeniden dönceklermiş F8 alması hiç ama Hiç iyi olmadı hayırlısı inşallah düzelir

2 level alıp ertesı gun gerı alınanan varmı? » Post #5

Sun Dec 29, 2019 02:07 in Turkish

CeyTURK wrote: bende son gelen tasklardan bolca yaptım ama ACCURACY oldukça yükselmesine rağmen maalesef level alamadım öncedende 70' i çoktan geçmesine ve defalarca ticket atmama rağmen hep aynı otomotik yanıt geliyor,artık ne yapacağımı şaşırmış bulunmaktayım varmı aynı durumu yaşayan?O level almaya uygun değil olan en sondaki yanmayan yeşil buton nedir?onu tamamlamak için tüm gereklilikleri tamamlamama rağmen neden o tik yanmıyor?Varmı bilgisi olan?

LEVEL STATISTICSTweet your Level Stats
Notes
JOBS COMPLETED
94
Question
TEST QUESTIONS CORRECT/ANSWERED
700/ 852
ACCURACY RATE ON
TEST QUESTIONS
82.2%
durumum budur ve artık nerdeyse ümidi kestim level almaktan

level etkili tasklarda çok expelled olmuşsunuz bu yüzden daha çok level etkili task çözmeniz ve expelled olmamanız lazım ( F8 yapmış olduğu saçma sapan işler hem 100 test sorusu hem minimum %70 altına düşmeme levele dayandığında ise someting gibi bir cümle çıkıyor buda sizin level almanızı engellemek için bir bahane diyebiliriz )

TASK GÜNCEL! » Post #2966

Wed Dec 11, 2019 01:31 in Turkish

galiba wrote:
gisil wrote: level 1 tasklarından hangisi sağlam ve yapılabilir şu anda?

1461373 Check Bias -R $0.49 bunu yapan oldu mu mesela?

level 1 de şuan hesabınız güçlenene kadar clothing taskını yapın.amazon taskları geliyor sabahları onları yapın.

amazon task i level 2 olmalı yanlış hatırlamıyorsam

TASK GÜNCEL! » Post #2941

Mon Dec 09, 2019 06:58 in Turkish

Hasan00 wrote:
galiba wrote:

bu hesaba level vermezler yenisini açın.çok fazla exiniz var .

Kesin gibi bir şey mi? yeni açsak sorun olmaz mı? telefon numaram buna kayıtlıydı yani oranı tamamlasak bile lvl alamayacagız :(

Level alabilmeniz için lvl etkili hatasız 65 - 70 test sorusuna doğru yanıt vermeniz lazım :?
oranınız gerçekten kötü durumda
düzeltme yanlış görmüşüm :D ( husein arkadaş için söyledim sizin daha yolun başı )

çok kötü bir durumda değilsiniz
6 Question
TEST QUESTIONS CORRECT/ANSWERED
20/ 34
ACCURACY RATE ON
TEST QUESTIONS
61.7%

Ysense üzerinde yardım edebilecek bir kişi yok mu » Post #6

Sun Dec 08, 2019 18:55 in Turkish

OnlineOgretmen wrote:
Axolotll wrote:
OnlineOgretmen wrote: Ysense defalarca ticket attım e posta adresime erişemiyorum diye. Hiçbir şekilde dönüş olmadı. Moderatörler de mi ilgilenemiyor. E posta adresime erişemediğim için gönderdiğim ticketlara da cevap alamıyorum. Son olarak 52 doları gözden çıkardım ve cashout yaptım Payoneer'e. Belki e postaya gönderilen linke tıklaamıyorum diye dönüş yapmalarını umdum. Ama 52 dolar da uçtu. Ben Ysense üzerindeki e postamı değiştirmek ıstiyorum. Başka şekilde sorunum hallolmayacak. Buradan 1 kişi çıkabilecek mi yardım için. Çıkmazsa bütün umudumu yitirip Ysense hesabını kapatiyorum. Çünkü muhattap yok aylardır.

öncelikle geçmiş olsun e posta adresinize erişemediğinizi söylemişsiniz şifrenizimi unuttunuz yoksa e posta adresinimi

şifrenizi unutmuşsanız gireceğiniz e posta adresini yazıp şifremi unuttum seçeneği var ordan gereken adımları atıp şifrenizi değiştirebilirsiniz tabi e posta adresini hatırlıyorsanız yada telefon eklemişseniz daha kolay şifrenizi değiştirirsiniz

gmail - yandexmail - hotmail hangisi ise rahatlıkla şifrenizi değiştirirsiniz

Telefon değişikliği yaptım ve gmailde yeniden oturum açmam gerekti. Sifremi unuttum ile ilgili tüm bağlantıları doldurdum ama siz olduğunuzu doğrulayamıyoruz tanıdık bir cihazdan giriş yapın diyor her defasında. Yeni bir e posta hesabı açtım onu da Ysense üzerinde degistiremiyorum. Çünkü Ysense size link gönderdik tıklayın diyor ama link geldiği yok maalesef.

çok sayıda hatalı giriş yapmışsınız bu yüzden 48 saat beklemelisiniz ( bu yöntemi muhakkak deneyin) arama motorunun önbelleği ve çerezleri form kayıtlı şifrelerini temizledikten sonra bu yöntemi deneyin
Sign in - Google Accounts
yukarıdaki sayfadan e posta adresimi unuttum seçeneğini seçin
telefon numaranızı girin
isim soyisim girin (gmail hesabınıza ait)
telefonunuza doğrulama kodu gelecek o kodu girdinizde hesabınızı görürsünüz şifrenizi bilmediğinizi söylemiştiniz
şifremi unuttum seçeneğini seçin
başka bir yöntem dene seçeneğini seçin
Doğrulama kodu alın telefonunuza sms olarak şifre göndereceklerdir ben bu yöntemle kurtardım
doğrulama kodunu aldıktan sonra yeni şifre girin gibi prosedürler yaptıktan sonra hesabınızı kullanabilirsiniz
inşallah hesabınıza ulaşırsınız

Ysense üzerinde yardım edebilecek bir kişi yok mu » Post #2

Sun Dec 08, 2019 05:40 in Turkish

OnlineOgretmen wrote: Ysense defalarca ticket attım e posta adresime erişemiyorum diye. Hiçbir şekilde dönüş olmadı. Moderatörler de mi ilgilenemiyor. E posta adresime erişemediğim için gönderdiğim ticketlara da cevap alamıyorum. Son olarak 52 doları gözden çıkardım ve cashout yaptım Payoneer'e. Belki e postaya gönderilen linke tıklaamıyorum diye dönüş yapmalarını umdum. Ama 52 dolar da uçtu. Ben Ysense üzerindeki e postamı değiştirmek ıstiyorum. Başka şekilde sorunum hallolmayacak. Buradan 1 kişi çıkabilecek mi yardım için. Çıkmazsa bütün umudumu yitirip Ysense hesabını kapatiyorum. Çünkü muhattap yok aylardır.

öncelikle geçmiş olsun e posta adresinize erişemediğinizi söylemişsiniz şifrenizimi unuttunuz yoksa e posta adresinimi

şifrenizi unutmuşsanız gireceğiniz e posta adresini yazıp şifremi unuttum seçeneği var ordan gereken adımları atıp şifrenizi değiştirebilirsiniz tabi e posta adresini hatırlıyorsanız yada telefon eklemişseniz daha kolay şifrenizi değiştirirsiniz

gmail - yandexmail - hotmail hangisi ise rahatlıkla şifrenizi değiştirirsiniz

ANKETLER » Post #6838

Wed Dec 04, 2019 07:01 in Turkish

1,001,033,877 4 December 2019 06:28:56 PST 3m Samplicio.us Quota Full :oops:

ANKETLER » Post #6770

Mon Dec 02, 2019 21:46 in Turkish

ankettasksever wrote: survey ana sayfada penaut router kaybolmuş daily surveys kısmı yok ve quik note ile üstte uyarı veriyor. sabit router gitmiş bende. sizde durum nasıl?

+

Hesap Deaktive » Post #101

Thu Nov 28, 2019 05:56 in Turkish

besevler wrote:
Axolotll wrote:
besevler wrote:
Axolotll wrote: Bu sabah hesabım devre dışı bırakıldı Figure eight iyice zıvanadan çıktı son yaptığım görevlere baktım 1 2 tane fatura görevi Clothing Categorisation Task Duplicate Fashion Product Identification Task Document Recognition And Translations (Cf bu görevlerle hesabın askıya alınması çok şaşırtıcı dün fazla bir kazancımda yok 0.67 cent gibi bir para kazanmaışım sadece görevleri hızlıda yapmadım Hayırlısı inşallah açarlar ?

Son zamanlarda bu olay artmaya başladı. Herkesin hesabı tehlikede diyebilirim. Siz yine de mail atın askıya alınma sebebini öğrenin. Ona göre bir çözüm bulunabilir.

mesaj attım bakalım ne zaman dönüş yaparlar ?

Yakında cevap verirler diye düşünüyorum. Ayrıca alacağın cevap sonrası tekrar mail atarsan olabildiğince kibar bir dil kullan. Ben bir şey yapmadım, siz yanlış değerlendiriyorsunuz gibi onları suçlayıcı bir tavrın olmasın. Bir hatam olduysa bundan sonra dikkatli olacağım, aynı hatayı tekrarlamayacağım tarzı bir şeyler yaz. Çözüm için daha etkili oluyor.
dediğiniz gibi bir mesaj yollarım sağolun

Hesap Deaktive » Post #99

Thu Nov 28, 2019 05:27 in Turkish

besevler wrote:
Axolotll wrote: Bu sabah hesabım devre dışı bırakıldı Figure eight iyice zıvanadan çıktı son yaptığım görevlere baktım 1 2 tane fatura görevi Clothing Categorisation Task Duplicate Fashion Product Identification Task Document Recognition And Translations (Cf bu görevlerle hesabın askıya alınması çok şaşırtıcı dün fazla bir kazancımda yok 0.67 cent gibi bir para kazanmaışım sadece görevleri hızlıda yapmadım Hayırlısı inşallah açarlar ?

Son zamanlarda bu olay artmaya başladı. Herkesin hesabı tehlikede diyebilirim. Siz yine de mail atın askıya alınma sebebini öğrenin. Ona göre bir çözüm bulunabilir.

mesaj attım bakalım ne zaman dönüş yaparlar ?

Hesap Deaktive » Post #97

Thu Nov 28, 2019 04:49 in Turkish

Bu sabah hesabım devre dışı bırakıldı Figure eight iyice zıvanadan çıktı son yaptığım görevlere baktım 1 2 tane fatura görevi Clothing Categorisation Task Duplicate Fashion Product Identification Task Document Recognition And Translations (Cf bu görevlerle hesabın askıya alınması çok şaşırtıcı dün fazla bir kazancımda yok 0.67 cent gibi bir para kazanmaışım sadece görevleri hızlıda yapmadım Hayırlısı inşallah açarlar ?

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #59

Sun Sep 08, 2019 09:55 in Turkish

timsah1966 wrote: ben paypal dan çekeceğim için sıkıntı yok... :lol: :lol: :lol:

Yurt dışındamısın?

Açıklama yapın » Post #1

Fri Aug 02, 2019 11:15 in Turkish

2 günde site tanınmaz bir hale geldi
Task bonusu vardı her 50 dolarda 5 dolar bonus onuda kaldırmışlar
Pc den forumda yazı yazılamıyor cep telefonundan yazilabiliyor
Refler tamamen gitti direk konuşmada yok şu an
Buraya kadar hadi normaldir yeni sitedir anladık ama
En önemlisi para çekme seçeneğinde dün payoneer vardı bu gün çıkarılmış
Bız ne amaçlı burda emek harcayalımki 2 amazon var 2 side canadada geçerli 1 paypal var oda ülkemizde kapalı
Bu kadar acemilikte olmaz profeyonel insanlarla çalısılmiyormu
Bunca insanı madur etmenizin gereğide yok
Site olarak Herhangi bir açıklamada yok
Ticket atiyorum 10 iş günu içinde geri dönüs yapilacagi soyleniyor
Türk modarötörü moneymakingways kovulmadıysan lütfen bir açiklama yap

ySense » Post #22

Thu Aug 01, 2019 05:55 in Turkish

Niye opinion surveyi kaldırdılarki rezalet oldu
Reflerde gitti arkadaslar sadece bendemi bu durum yoksa refleri otomatikmen iptalmi ettiler

ANKETLER » Post #3282

Tue May 14, 2019 02:09 in Turkish

517,134,940 Completed 14 May 2019 05:00 EDT 8m 50s Toluna 2325767 $1.20

spor

Günlük Kazanç » Post #112

Tue Apr 30, 2019 21:59 in Turkish

Günlük Kazanç » Post #109

Wed Apr 24, 2019 12:54 in Turkish

Şu an ne dinliyorsunuz? » Post #163

Sat Apr 13, 2019 02:08 in Turkish

ANKETLER » Post #2874

Fri Apr 12, 2019 09:24 in Turkish

509,068,820 Completed 12 Apr 2019 05:27 EDT 16m 54s Branded Research 2124367 $0.90
509,182,123 Completed 12 Apr 2019 12:19 EDT 3m 8s Peanut Labs Router $0.47

banka ve seyahat
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 4, 2021 12:21:06 PST