Please wait...
HomeForumPosts by Haticeberil

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Haticeberil

ANKETLER » Post #7185

Sat Dec 28, 2019 03:35 in Turkish

Adgate 0.39 fotoğrafçılık anketi

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #119

Sat Dec 28, 2019 02:31 in Turkish

Revenueye farkli maille kayit olup kitap aldim 20kurusa dun ama hala odeme gelmedi insallah gelir

Payoner euro hesabindan dolar hesabina para gonder » Post #6

Sat Dec 28, 2019 02:27 in Turkish

Payoneer kart istedik cozum olarak

Skrill dolar hesabından para aktarma sorunu » Post #6

Sat Dec 28, 2019 02:26 in Turkish

Neden netelleri araya sokuyirsunuz direkt airtmye atin skrillden

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #124

Sat Dec 28, 2019 02:23 in Turkish

2tane mail gelmesi lazim skrillden iki maildede tammlanmistir dediyse skrillden cikmistir normalde skrillden 3 gunde geciyor ama bende bekliyorum suan 4.gun gecmedi

Skrill para çekimi » Post #5

Fri Dec 27, 2019 11:28 in Turkish

Transfer wise en sin skrille calismayi birakmisti yine de bakin. Airtmden cekmek icinde airtm dolar acip onaylatiyirsnz airtm ysense skrill mail adresleri ayni olacak ordan skrille para ekleme secip istek stiyorsnz o sizi yonlendirir

A new anti rape Underwear and Devices to protect w » Post #23

Fri Dec 27, 2019 10:45 in General Talk

select the words you use by thinking a little. 'Nine (9) of the 10 countries live in the Koran where women do not have rights.' You did not give the right to the women of the Qur'an, as a matter of fact, our Prophet (as). Muhammed carried his daughter on his shoulders while his daughters were buried alive during the period of ignorance.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #112

Fri Dec 27, 2019 09:20 in Turkish

Revenue kaydoldugumda oldu denerken bir tane 12lik yapayim dedim nasil olduysa 10.20 tl oldu 20murusa geldi kitabın ismini yazayim belki yardimci olur yazari rachel heller kitabin ismi baglanma

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #111

Fri Dec 27, 2019 09:14 in Turkish

Fari e posta ile kaydoldum aynen 10.45denedim olmuyor 12deneyelim

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #109

Fri Dec 27, 2019 08:52 in Turkish

Revenuedeki icinde kitap almak gerekiyor mu? Bu arada 150 adgate odemis

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #108

Fri Dec 27, 2019 08:50 in Turkish

Aynen 2 tlye aldim bende sonradan anladim promosyonu

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #106

Fri Dec 27, 2019 08:11 in Turkish

Nasil 20kurusa geldi acaba en ucuzu 2tl? Bizde yapsak

ANKETLER » Post #7181

Fri Dec 27, 2019 02:40 in Turkish

4.41 ekran anketi aninda kota dolduruldu yazdi yahu

Skrill dolar hesabından para aktarma sorunu » Post #4

Tue Dec 24, 2019 22:44 in Turkish

Dolardan dolara atamazsnz

Skrill para çekimi » Post #3

Tue Dec 24, 2019 22:43 in Turkish

Airtmden kripto para olarak gayet uygun komisyonla cekiyorsunuz zaten.

Skrill.den airtm hesabına para çekme » Post #2

Tue Dec 24, 2019 22:41 in Turkish

Öncelikle airtmde değiştirebiliyorsunuz dolar olrak ben skrill dolardan airtm dolara attim . Airtmden para eklemeye girip istekte bulunuyorsunuz skrilli secip . Size bir kisi buluyor parayi skrillden o kisinin mail adresine gonderiyorsunuz. O kiside sizin airtm dolsr hesabiniza dolar atiyor bu kadar. Airtm de parayi hesapta gormeden onay vermeyin. Skrillden payonerede atabilirsiniz ancsk bi miktar kesinti olur ama onun siniri var yani payonere gecen para 50dolar yada 40euro altinda olmamali. Yoksa cekemezsiniz.

elimizdeki parayı ne yapağız bilmiyorum » Post #5

Tue Dec 24, 2019 22:36 in Turkish

Skrillden gonderdiginizde 5 dolara kadar en az gönderim oldu bi bakin dedigim gibi skrill ivin ysense ile ayni mail adresi olmali dikkat edin oradanda airt tm ye atiyorsunuz airtm biraz karisik ama. Suan bende 15 dolarim birikmedigi icin bu sekilde gonderdim . Skrill dolar hesabi acin. Tabiki bunlarin hepsinin onayli olmasi gerekiyor

Anket engeli » Post #11

Tue Dec 24, 2019 22:31 in Turkish

Ana sayfadaki anket engeli zor kalkar ben yeni hesap actim o yuzden

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #121

Tue Dec 24, 2019 15:32 in Turkish

Gecmez bile airtm uye olun oraya atip ordan kripto para olrk cevrin

Amazon Hediye Karı hk » Post #11

Sat Dec 21, 2019 11:41 in Turkish

Selamlar sorum su ; amazon hediye karti talep etsem airtmden nakite yada kriptoya cevirebilirmiyiz ? Yeni hesap actim eski hesabima bagli olan skrilli yrni hesabimda kullanamiyorum dogrulama istiyor ve numarami girdigimde numara kullaniliyor diyor. Skrili yeniledim ancak oda numarami kabul etmiyor onceden actigim icin. Bende bu yolu dusundum yapan vsr mi ? Zira skrillden airtmye ordan kripto paraya cevirdim baska hesaplari
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 1, 2021 11:32:08 PST