Please wait...
HomeForumPosts by Haticeberil

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Haticeberil

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #135

Fri Feb 21, 2020 16:18 in Turkish

Payoner airtm 50 siniri var malesef

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #241

Fri Feb 21, 2020 16:14 in Turkish

Dolari nasil euro olarak cekiyorsunuz sizin tanmli banka hesabiniz euro hesabi mi? Payonere dolar olarak atip ordan tl olrak cekmelisinz ordaki uc bakiyeden birinde 52yi goruyorsanz paranz payinerde demektir gorwmiyorsanz bankaya crkim yaptiysanz bankanizi bi arayin olmadi payonere mail atin destek iletisim sss vs bolumlerinden

Skrill.den airtm hesabına para çekme » Post #10

Sun Feb 02, 2020 12:28 in Turkish

Kisi bulamadiginizda yenileyin islemi iptal edip. Ben airtmden btc olarak cekiyorum

Skrill'den Transferwise'a para aktarmak » Post #8

Fri Jan 31, 2020 10:24 in Turkish

Ben cekiyorum hic bir sorun yok

ANKETLER » Post #7436

Wed Jan 29, 2020 08:30 in Turkish

1.16 ekran geldi 5dakikalik anket sonunda hata verdi

Skrill'den Transferwise'a para aktarmak » Post #6

Mon Jan 27, 2020 02:28 in Turkish

Skrill dolar hesabiysa airtmden cekebilirsinz tl olarak çekmedim ben ama yinede denenebilir bunun disinda paxfull sitesinde skrille bitcoin alma var birde oraya bakin .skrill dolar hesabi olan arkadas airtm dolar hesabi acin onaylatin hemen onaylaniyor sonra airtmden para ekleme secin odeme yintemlerinden skrilli secin skrili acin e posta ile gondere basin kesinti yapip gondrebileceginiz miktar cikiyor o miktari airtmden skrill ile para ekleme kismina yazin istekte bulunun size 1 kisi bulacak o kisi size mail adresini verecek sizde skrill e posta ile gonder kismina o kisinin mailini girip gonderecksnz parayi daha sonra o kiside sizin airtm hesabiniza gonderecek.airtm ispanyolca google cdviriyle konusun kisiyle.ins anlatabiomisimdir

Skrill.den airtm hesabına para çekme » Post #4

Sat Jan 25, 2020 16:01 in Turkish

Galiba var emin degilim ama

Yuno Surveys Anketi » Post #13

Fri Jan 24, 2020 13:20 in Turkish

Burdada skrillde >airtm >btc olrk cekebilirsiniz

Payoneer doğrulama bilgisi hk. » Post #15

Thu Jan 09, 2020 05:36 in Turkish

Bir sey danismak istiyorum suan ki hesabımı kapatsam yeni hesap acsam eski payoneri kullanabilirmiyim baglanir mi sizce ? Cep telefonu vs istiyor skrilldede payonerdede isterse kullaniliyor der mi ?

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #143

Wed Jan 08, 2020 07:22 in Turkish

Normalde oraya uyeligim var ve epeyde kazanmistik ama anket yerleri kapandi theorem personaly gelir duvarina bakin 10dolardada odemesi var gayet iyi :)

Skrill'den Airtm'ye para gönderme » Post #5

Wed Jan 08, 2020 01:52 in Turkish

Buradan skrile atiyorsunuz daha sonra airtmden yatirma yada ekleyi secip skrili seçiyorsunuz bir arama yapiyor bir kisi buluyor o kisi size mail adresini gönderiyor sizde o mail adresini skrilldeki e posta ile gönder kismina yazip o kisiye bakiyenizi gonderiyorsunuz o kiside sizjn airtm hesabınıza dolar gonderiyor. Daha sonra airtmden cekebilirsiniz tl olarak

ANKETLER » Post #7207

Fri Jan 03, 2020 15:37 in Turkish

W56 ulke durumu ekonomi kripto para ile ilgili 0.61 vermis

Skrill'den Airtm'ye para gönderme » Post #2

Thu Jan 02, 2020 15:30 in Turkish

Bana ulasin anlatayim diyecegim ama nasil :)

para aktarımı » Post #17

Mon Dec 30, 2019 16:19 in Turkish

Evet airtm dolar hesabiniza cekiyorsunuz airtmden bankayada transfrr var ancak kesnti olur galiba brn airtmden bitcoin hesabima atiyorum bankaya cekmedm ama skrillden kurtarin grriside gelir airtmden bankaya bitcoin yada dolar oltk gelmez bitcoin icin bir cuzdan hesabi aciyorsunuz bankaya cekim var galiba eger varsa direk tl olrk gecer

para aktarımı » Post #15

Mon Dec 30, 2019 15:04 in Turkish

Baska turlu skrilldeki parayi 50 60 dolara tsmamlamadan cekemezsiniz rica ederim

para aktarımı » Post #13

Mon Dec 30, 2019 12:42 in Turkish

Skrillden airtm ye atin airtm dende bitcoin olarak cekin . Airtm biraz karsik acio onaylamaniz getekiyor sonra para ekleme yapip skrili seciyorsnz bir misi buluyor size o kisinin mail adresini skrilli acip para gondere basip e posta ile olani secip yapisturiyirsnz gonderdikten sonra o kisi sizin airtm dolar hesabiniza ne kdr gonderdysenz onu gonderiyor sonra auni islemi bitcoin icin yapıyorsunuz birsz karisik ama 1kere yapsaniz kolay

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #131

Mon Dec 30, 2019 09:56 in Turkish

Lütfen söz konusu teklifle doğrudan sayfalarının üst kısmında bulunan destek düğmelerini / bağlantılarını tıklayarak iletişim kurabilirsiniz. Demisler bana siz nereeye atmistinz ben bulamadim bahsettikleri yeri

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #129

Mon Dec 30, 2019 03:16 in Turkish

Bana odenmemis ben uvey evlat miyim ? :cry:

para aktarımı » Post #10

Sun Dec 29, 2019 14:17 in Turkish

Btc cuzdan njmaranizi hesap actiginiz siteden yatirma islemlerine girin btc secin orada yer alir adres onu kopyalayip diger yere yaoistiracaksnz burdab skrill skrillden airtm airtmden btc olrk atabilirsnz ilk defa sktill kullanacaksanz yeni uyeler ivin kartla para yuklemenz gerekiyor minimum limit dahilinde ve ysense skrill airtm e posta ayni olmasi gerekiyor

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #125

Sat Dec 28, 2019 09:32 in Turkish

Bende gonderdim mail bakalim bekleyecgiz ama sanmiyorum
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 1, 2021 16:04:40 PST