Please wait...
HomeForumPosts by xiaosoad

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by xiaosoad

ANKETLER » Post #3050

Wed Apr 24, 2019 07:53 in Turkish

viski anketi.
1.92 dolar.

geçen gün biraz durgunlaştı galiba, dediğimi duydular galiba. bugün amma çok anket geldi.

ANKETLER » Post #3033

Mon Apr 22, 2019 03:20 in Turkish

Sanırım ayda bir kere olan o hareketsizlik döngüsüne girmiş bulunmaktayız. Ne bir görev var, ne de bir anket.

ANKETLER » Post #2791

Mon Apr 08, 2019 23:57 in Turkish

LolaBunny89 wrote: sitenin son 15-20 gündür çok fena cılkı cıktı gibi farkında mısınız? hiç böyle değildi eskiden. ben 2018de üye oldum, ben üye olmadan çok daha önce daha da iyiymiş hatta.. yazık yani böyle giderse çok zor..

kaç gündür bir tane anket bile gelmedi yahu. doğru söylüyorsun sanki. 10 dolar yapıp gideceğim galiba.

TASK GÜNCEL! » Post #1617

Tue Apr 02, 2019 23:34 in Turkish

Help Us Find Official/Directory Websites - A $0.07 202
1364353 Help Us Find Official/Directory Websites - B $0.07 202
1364355 Help Us Find Linkedin/Glassdoor/Owler Websites - A $0.08 204
1364356 Help Us Find Linkedin/Glassdoor/Owler Websites - B $0.08 203
1364357 Help Us Find Linkedin/Glassdoor/Owler Websites - C

arkadaşlar merhaba. hangisi level etkili? ona göre yapacağım da :/

ANKETLER » Post #2642

Tue Apr 02, 2019 07:26 in Turkish

ankettasksever wrote:
xiaosoad wrote: bir ödeme yapmama vakası da şimdi başıma geldi.

Click ID 506,328,360
Start Time 02 Apr 2019 08:57:59 EDT
LOI 5m 2s
Project YourSurveys - 15780939
Reward $0.84
Status Quota Full

bu ankete katıldım. gelir gelmez girdim hem de. spor alışverişleriyle ilgiliydi. anketin sonuna gelince, tebrikler dedi ve sonunda da we are sorry... ticket attım ama bakalım ne cevap gelecek.

arkasından da 1.02 dolarlık bir anket daha geldi, sigara markasını ve araba alıp almayacağımı sordu. başta elendim yine. bugün hiç anket yapamadım, yeeteeeer diye bağıracağım şimdi.

araba konusuna ne cevap verdin?

tam hatırlamıyorum ama almayı düşündüğümü işaretledim.

ANKETLER » Post #2637

Tue Apr 02, 2019 06:09 in Turkish

bir ödeme yapmama vakası da şimdi başıma geldi.

Click ID 506,328,360
Start Time 02 Apr 2019 08:57:59 EDT
LOI 5m 2s
Project YourSurveys - 15780939
Reward $0.84
Status Quota Full

bu ankete katıldım. gelir gelmez girdim hem de. spor alışverişleriyle ilgiliydi. anketin sonuna gelince, tebrikler dedi ve sonunda da we are sorry... ticket attım ama bakalım ne cevap gelecek.

arkasından da 1.02 dolarlık bir anket daha geldi, sigara markasını ve araba alıp almayacağımı sordu. başta elendim yine. bugün hiç anket yapamadım, yeeteeeer diye bağıracağım şimdi.

ANKETLER » Post #2634

Tue Apr 02, 2019 03:53 in Turkish

gün içerisinde öğleden bu yana arka arkaya 3 tane anket geldi, 3'ü de we're sorry :/

araba anketi de geldi ama amaç neydi çözemedim, onda da direk attı.

TASK GÜNCEL! » Post #1609

Mon Apr 01, 2019 06:21 in Turkish

cagataytr wrote:
xiaosoad wrote:
cagataytr wrote:
naklov86 wrote:
o madde bende görünüyor hocam :/

şöyle; Something else is preventing you from reaching the next level. Keep on working in order to gain experience and level up.

bir şey soracağım. bu linkedin görevi etki ediyor mu level'a? ona göre yapacağım sürekli bir şekilde. yardımcı olabilir

Linkedin Taskı lvl etkili değil o yüzden sizin istatiskinize hiçbir etkisi olmayacak

anladım. peki son bir soru, level etkili olup olmadığını nasıl görebiliyorum?

TASK GÜNCEL! » Post #1607

Mon Apr 01, 2019 06:13 in Turkish

cagataytr wrote:
naklov86 wrote:
cagataytr wrote:
naklov86 wrote:
ankettasksever wrote:
FairyTale3 wrote: Идентифицируете Восприятия В Тексте (Identify Perceptions In Text) expel oldum ticket attım

ve artık level 1 oldum :roll: 233 tane iş var burası başka bi alem :thumbup:

Bana burdan bi bayan cok fazla expel olmuşsun asla level alamassın demişti buda sana kapak olsun :clap:

bende bugün rüyamda gördüm level 1 olmuşum. 9 tane vardı. :D :$

şu görüntüye göre ben ne zaman level atlayacağım? sağdaki sayı mı yoksa soldaki mi 100 olunca olacak?

Sağdaki 100 olacak diye biliyorum benim 88 dün bu taskı yapmamak için kendimi zor tuttum çünkü 12 tane daha yapsam lvl1 olacaktım fakat expellt olmamak için yaptım / iptal ettim riske giremedim

çok fazla expel olunca level atlanmayacağına dair kural nerede yazıyor hocam? yoksa yazılı olmayan bir kural mıdır bu?

Bildiğim kadarıyla kural yok fakat , Task Gösterge panelinde lvl istatisklik gereksinim kısmında lvl atlamak için istenilen seçenekler var

Kendimden örnek vereyim

1-En az 5 farklı iş üzerinde çalıştınız. Tebrikler!
2-Doğruluğunuz% 70'in üzerinde.
3-En az 100 test sorusunu yanıtlamanız gerekir. Benim şuan 88 adet ve bu yüzden lvl atlayamıyorum.

Çok fazla expellt olunca bu kısıma bir madde daha ekleniyor.

4-LVL atlamanıza engel olan bir şeyler var daha fazla iş yapmalısınız vs. : Tam olarak hatırlayamıyorum fakat böyle bir ek madde geliyor ,

Bende de önceden bu madde vardı.Fakat şuan bu madde bende görünmüyor.

o madde bende görünüyor hocam :/

şöyle; Something else is preventing you from reaching the next level. Keep on working in order to gain experience and level up.

bir şey soracağım. bu linkedin görevi etki ediyor mu level'a? ona göre yapacağım sürekli bir şekilde. yardımcı olabilir misiniz?

TASK GÜNCEL! » Post #1597

Mon Apr 01, 2019 00:54 in Turkish

FairyTale3 wrote:
ankettasksever wrote:
naklov86 wrote:
tithis wrote: Идентифицируете Восприятия В Тексте (Identify Perceptions In Text) şu an bulunan bu taskı yapan var mı yada fikri olan

yüzde 50 ile expel oldum. çeviride hatalar yoksa, task hatalı. en azından 70-80 olmalıydı

level etkiliyor mu?

bu görev tüm dogrulugu alt ust eder malesef 0 levele devam (: expel oldu tabiki olmayan varmı

yüzde 60 ile expel oldum ben de. çeviride hata olmaz diye tahmin ediyorum ama çok basit aslında. tarih bilgisi gerektirdiğini de düşünmüyorum. verilen paragraf ile ilgili bilgiler istiyor. ama işte. expel.

ANKETLER » Post #2578

Fri Mar 29, 2019 07:57 in Turkish

ekspeliyarmus wrote: Click ID 505,407,689
Start Time 29 Mar 2019 10:44:21 EDT
LOI 2m 39s
Project CINT - 358397
Reward $2.50
Status Screened Out

ilk ingilizce anketimdi ellerimin arasından kayıp gitti.. :/

+

ANKETLER » Post #2574

Fri Mar 29, 2019 06:58 in Turkish

moneymakingways wrote:
xiaosoad wrote: arkadaşlar bir şey yapsak ya bu yasak mı acaba?

böyle bakiyeleri ve anket yapan şirketleri yazıp, atıyorum 0.26'lık anket telefon ile ilgili, bu ankette şunlara dikkat etmeniz lazım, gibi böyle geniş bir şey yapılamaz mı? yasak mı olur?

az önce 2.15'lik anket geldi. yine attı ya. kafayı yiyeceğim. anket gelse bile sürekli atıyor.

Evet. Yasak akadaşlar.
Anket bilgileri kişiye özeldir. Forum ortamında paylaşılması kesinlikle yasaktır. Bu tarz paylaşımlar arttığı zaman konu kilitlenir.

tamamdır, bilmediğim için buraya yazıp sormak istemiştim. bu konuyla alakalı başka da sorum olmaz. teşekkür ederim.

ANKETLER » Post #2572

Fri Mar 29, 2019 06:53 in Turkish

arkadaşlar bir şey yapsak ya bu yasak mı acaba?

böyle bakiyeleri ve anket yapan şirketleri yazıp, atıyorum 0.26'lık anket telefon ile ilgili, bu ankette şunlara dikkat etmeniz lazım, gibi böyle geniş bir şey yapılamaz mı? yasak mı olur?

az önce 2.15'lik anket geldi. yine attı ya. kafayı yiyeceğim. anket gelse bile sürekli atıyor.

ANKETLER » Post #2567

Fri Mar 29, 2019 06:16 in Turkish

üst üste 2 tane anket geldi 0.26 dolarlık. ikisinde de we're sorry.

offf.

TASK GÜNCEL! » Post #1568

Fri Mar 29, 2019 05:55 in Turkish

Ozennn wrote:
ekspeliyarmus wrote: Linkedin task i yapmaktan ciğerim soldu kaç gündür adam akıllı task gelmiyor gelenler hemen gidiyor ne olacak bu level 0'ın hali :/

ya ben anlamadım nasıl yapcağımı :( birde yeniyim task mantığını çok bir anlayamadım. birde sayfaları tıklama vardı yaptım ama sayıyı tuttamadım mı anlamadım.

hocam şöyle yapıyorsun.

ilk başta link veriyor ve linkin hemen üstünde de zaten hangi şirkette hangi pozisyonda çalıştığını yazıyor. doğrulamak için linke basıyorsun. linkte gelen yerde deneyim diye ayrılan yerde daha doğrusu, en son nerede çalıştığına bakıyorsun. aynı şirket mi? evetse, pozisyonuna bakıyorsun. pozisyon da aynıysa 3. seçeneği no ile başlayan seçeneği işaretliyorsun.

şirket aynı, pozisyon farklıysa only ile başlayan seçeneği işaretliyorsun. şirket farklıysa ilk baştaki new ile başlayan seçeneği işaretliyorsun.

present ile ilgili seçeneklerde de, deneyim kısmında kaç tane şu anda yazan deneyim var ona bakıyorsun. nerede hangi pozisyonda çalıştığına bakmadan. şu anda yazan 1 tane ise, only olan seçeneği işaretliyorsun. birden fazla varsa ilk baştaki more olan seçeneği işaretliyorsun. herhangi bir zaman bilgisi verilmemişse not found olan seçeneği işaretliyorsun.

anladığım kadarıyla bu şekilde. umarım düzgün yönlendirebilmişimdir. :)

TASK GÜNCEL! » Post #1567

Fri Mar 29, 2019 05:52 in Turkish

tithis wrote:
Ozennn wrote:
ekspeliyarmus wrote: Linkedin task i yapmaktan ciğerim soldu kaç gündür adam akıllı task gelmiyor gelenler hemen gidiyor ne olacak bu level 0'ın hali :/

ya ben anlamadım nasıl yapcağımı :( birde yeniyim task mantığını çok bir anlayamadım. birde sayfaları tıklama vardı yaptım ama sayıyı tuttamadım mı anlamadım.

ben de sadece tek task var dünden beri o da "Verify Whether The Person Still Works At The Given Company At Giv..".
ben de 0 levelim .siz de linkedin ne zamandan beri var

belki de ilk tasklardan, hala var. ilk başlarda ürün kategorizasyon şeklinde task geliyordu o gitti gideli sadece linkedin var. yapıyorum ama açıkçası hep anket doldurduktan sonra günlük ekstra bonus kazanabilmek için 5 tane yapıp bırakıyorum. bir süre sonra sıkıyor çünkü.

ANKETLER » Post #2557

Fri Mar 29, 2019 00:02 in Turkish

Burak1914 wrote: Sabah sabah telefon anketi iyi geldi $1.51

yaklaşık 30 dakika sürdü bu anketi yapmam. bazıları 3-4 dakikada bitirmiş, galiba aradığı kitleye giriyordum :D sonuna doğru bayağı yorulup 'lan sorry deme bana!' diye diye ilerledim.

ANKETLER » Post #2486

Tue Mar 26, 2019 03:59 in Turkish

ankettasksever wrote: 26 Mar 2019 03:58 EST Credit Survey Conversion #82547896 Complete - $0.2900

telefon operatörü anketi.

+1, 2 saat içerisinde ödemeyi yapıyorlar.

TASK GÜNCEL! » Post #1506

Fri Mar 22, 2019 01:43 in Turkish

ankettasksever wrote:
xiaosoad wrote:
naklov86 wrote:

bu görev hep gelse keşke. sayesinde accuracy'mi düzelttim level 1 olacağım :)

hocam rica etsem bu görevi anlatabilir misiniz? tam olarak anlayamadım afedersiniz ama. yanlış yapıp da doğruluk oranını iyice çöp yapmak istemiyorum.

sarı şeritle üzeri çizi cümle altta veriliyor. vurgulanan kelimenin üzerinı işaretle. alt tarafta bunu açıklayıcı kelimeler içeren kutucuklar var. işaretlediğin kelimenin karşılığını anlamını bul ve tıkla o aşadaki boşluğa düşüyor otomatikmen.

kelimeli kutucuklar verilmemişse orada tıklayacağın küçük kutucuk var onu tıkla.

bu da cagataytr hocadan örnekli açıklama.

5 soru var
eğer soruda goodbye vs. kelime varsa aşağıdaki Tiki işaretliyoruz.
soruda telefon numarası , mailadresi , vs. geçiyorsa sadece o kelimeyi/numarayı seçip aşağıda uygun butonlara tıklıyoruz.

Örnek : sol tarafa sarı işaretli kelimede mail adresinden bahsediyor , bizim sorumuzda da mail adresi var ; xxxx@xxx.com

Biz xxx@xxx.com u seçtikten sonra aşağıdan mail adres yazan butona tıklıyoruz.

Çok teşekkür ederim, var olun.

Entity Highlighting For Travel Intents görevi! » Post #1

Thu Mar 21, 2019 10:34 in Turkish

Arkadaşlar merhaba. Akşam saatinin verdiği yorgunlukla birlikte tembellik yüzünden midir, bilemem ama bu görevi çözemedim ben.

Yardımcı olabilir misiniz?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 1, 2021 16:28:35 PST