Please wait...
HomeForumPosts by trabzonlu

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by trabzonlu

ANKETLER » Post #2458

Sat Mar 23, 2019 22:07 in Turkish

Günaydın arkadaşlar. Bu pollfish anketi gelip duruyor. Ancak ne kadar kazanıyorsunuz sorusunun bütün şıklarını seçmeme rağmen hepsinde aman diyip attı. Ne yapmak lazım bilen var mıdır?

ANKETLER » Post #2429

Fri Mar 22, 2019 05:26 in Turkish

Aynı şekilde bu sigorta anketi beni de bitirdikten sonra attı. Arkadaş başta atın da heveslenmeyelim. Teşekkür edip atmak nedir yahu.

ANKETLER » Post #2371

Wed Mar 20, 2019 09:28 in Turkish

arkadaş ben anlamıyorum ki yahu. neye göre anketten atıyorlar. saat anketi bana da geldi. kullandığınız saat kaç para dedi. ben de 2000 tl altı dedim attı beni. yalan mı söyleyelim kardeşim. galiba öyle yapacağız.... varsa bir bilen alırım bi akıl arkadaşlar....

Wannads daki survey kısmı » Post #7

Fri Mar 01, 2019 13:46 in Turkish

arkadaşlar wannadsdaki quizi yaptım dün on bir cent olan ancak miktar aktarılmadı. neden olabilir. % 100 soruyu da çözdüm.

TASK GÜNCEL! » Post #1416

Fri Mar 01, 2019 12:55 in Turkish

iyi akşamlar arkadaşlar. bir sorum olacak ama yardımcı olursanız sevinirim. görevlerde ihraç moduna düştükten sonra aynı görevde tekrar çalışma moduna geçme şansımız kalmıyor mu? mesela şu an 0.10 dolarlık bir görev var ama ben daha önce ihraç olmuşum halen o göreve kabul edilmiyorum. e anlayacağınız üzere içim yaniyyy.....

level 0 task paylaşımı ( level etkili ) » Post #11

Thu Feb 28, 2019 05:44 in Turkish

arkadaşlar iyi akşamlar. draw box görevlerle ilgili bir sorum olacak. bilen tecrübeli arkadaşlarım cevap verirlerse çok mutlu olurum. aynı görevden yedi sekiz tane alt alta görev var. ben bir tanesinden çalışma modunda bulunurken diğerinde sınav modunu henüz geçmemiş bulunuyorum.soru şu. çalışma modunda olan tasklardan yapıp centimi alayım mı yoksa diğer taskda sınav modunu geçip orada çalışma modunu açmamım bana bir getirisi var mı?

Günlük Kazanç » Post #66

Tue Feb 26, 2019 09:13 in Turkish

arkadaşlar iyi akşamlar. profilimden anlayabileceğiniz üzere daha yeni üye oldum sayılır. yeni yeni öğreniyorum ama yine de sizin gibi tecrübeli arkadaşlardan bilgi almak istedim. acaba kazancımı nasıl artırabilirim. en azından her gün bir dolar kazanabileceğim bir yol ve yöntem varmıdır? cevap verirseniz çok müteşekkir olurum. dört gözle buralardayım.......
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 25, 2022 12:01:19 PST