Please wait...
HomeForumPosts by Seksenler

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Seksenler

TASK GÜNCEL! » Post #4584

Mon Dec 14, 2020 03:43 in Turkish

bu kötü gidiş ne zaman son bulacak arkadas lısteye bıle gıremıyoruz sırf venuzlulere calısıyorlar. bıktık ıyıce ne bu boyle yahu vurun kapınıza kılıdı. crowd flower boşuna satmamıs fıgure eıght bosuna ortadan kaybolmamıs. çok yazık şu sısteme.venuzlulerde sıstemı kurmus uyumadan nobetlese devam edıyorlar 3 aydır 50 dolardan asagı almıyorlar bız turkler lıstede goze battıkmı asagı ındırıyorlardı cok yasandı bu haksızlıklar adalet burdada yok :oops: :x

TASK GÜNCEL! » Post #4403

Thu Sep 24, 2020 17:50 in Turkish

ankettasksever; kardeş eğer ki %100 bu görev gittiyse sonrasında bu şekle döndüyse büyük haksızlıklar dönüyor. çok acımasız oldular sen ticket at böyleyken böyle oldu diye başkada yapacak birşey yok zaten.

TASK GÜNCEL! » Post #4381

Wed Sep 16, 2020 15:44 in Turkish

yiselmoreno2020 + CesarAppenPros
bu ikisine yüce honos indiriyor görevleri sanırım millet el pençe divan direnirken lay lay lom iyi kıyak geçiyorlar ikisine :roll: 3 haftadır kimseye 1. ve 2. bırakmıyorlar umarım yüce tatanus bunlara bir el atar :D

TASK GÜNCEL! » Post #4377

Wed Sep 16, 2020 09:44 in Turkish

Snorlax16 wrote: Selamlar herkese belki hatırlayanlar olur daha önceden buralardayd8m askere gitmiştim 6 aydır yoktum artık döndüm neler değişti nasıl durumlar :)

hoş geldin kardeş geçmiş olsun bitmiş askerliğinde :) valla yukarıda da yazmıstım dun bı arkadas sormus :) durum bundan ıbaret perişan millet :))

TASK GÜNCEL! » Post #4374

Tue Sep 15, 2020 17:07 in Turkish

1615265 このYoutube動画は、飲食に関するコンテンツですか? bu gorevden geldı kac tane yapabıldık ? yetısebıldık mı ? hayır ee ne yapacaz bu sekılde lımıtı 150 gosterıp quızden sonra atınca bu sırketın elıne ne gecıyor ? 2011 den berı bu ısteyım son 2 3 yıldır en rezelat gunlerden daha da beterını goruyorum şu an yazık cok yazık... appen bu ısten kar etse zaten eskısı gıbı dip diri dururdu. yan sanayı gıbı kullanıyorlar koskoca sırket bunla mı ugrassın.

TASK GÜNCEL! » Post #4373

Tue Sep 15, 2020 17:04 in Turkish

Are These Youtube Videos About Halloween? bu gıbı benzer taskları actırman mumkun degıl oyle lımıtı 150 250 acıyorlar ama yaptrmıyorlar. refresh ın faydası yok ha eger venuzelılara actırıyorlarsa bısı dıyemem. belkıde onlara farklı bır gorevde gıdıyordur dıger ulkelerde olmayan ne bılım ınsanın aklına hersey gelıyor.

TASK GÜNCEL! » Post #4372

Tue Sep 15, 2020 16:59 in Turkish

ankettasksever wrote: şimdi bakıyorum @latino34 gün içinde 106 tane yapmış. genelde daha fazlasını yapıyor. aman nazar değmesin. bu arkadaşımız gayet başarılı gün içinde. venezuelalılara bakıyorum zaten hep en tepedeler.

şunu anlayamıyorum. gün içinde 106 tane yapacak task görevi gelmedi aynı şekilde bende sayfayı yenileyerek takip ediyorum. gelen görevlerin hepsi de açmıyor. sayfayı yenileyince de gidiyor zaten. açılsa bile sadece quiz görevini yaptırıp gidiyor ve göreve devam etmiyor. böylece icraata yansımıyor.

bu arkadaşlar görevi nasıl buluyor da yapıyor? açılmayan sayfayı açmanın değişik bir yolunu mu bulmuşlar? yani sayfayı yenilemeyle ya da tekrar bir kaç defa tıklamayla sayfa açılmıyor. bunu bir çözemedim. tasklar da iyice azaldı zaten.

bunun bir püf noktası var ama ne? :roll:

bakıyorsun aynı 2-3 kişi sadece. keşke okusalar da bir tiyo verseler. ;)

adamlar 7 - 24 saat pc basındalar gelen gorevlerı yakalıyorlar. platformda aktıflık cok onemlı toplıst ıcın. refreshle cogu gorevler acılıyor clothıng gıbı fıs taskları gıbı. bızler bazı gorevlerden atılırken bu venezuelalılar demekkı atılmadan yapıyor. hızlılar belkıde 10 15 sanıyede youtube tasklarını gonderıyorlar. bu ısın baska bır yolu yok. aktıf olacaksın bırazda hızlı bırazda gorevlerde becerıklı olacaksın. gorev gelmıyor degıl gelıyor ama hızlı yapmazsan sadece ya quızde kalıyon yada 1 tane yapabılyon. gecenlerde youtube taskları vardı 40 sanıyenın altından gonderırsen tamamlandı deyıp bıtırıyordu. o gun mıllet yavas yavas yaptıkları ıcın cogu ınsan 0,03 kurusluk gorevden az cok para kastı. hızlı yapmaları buyup terbıyesızlık adamların kurallarından durust ve adıl olacaksın dıger uyelerınde kazancına ızın vereceksın. adamlar 10 15 sanıyede gonderıyorlar buıldıng taskında da gordum 10 sanıyenın dısında gondermen gerekıyor 10 sanıye ıcınde gonderırsen buıldıng taskıda bıttı dıyor tamamlanıyor. olay bundan ıbaret kardes...

TASK GÜNCEL! » Post #4369

Wed Sep 09, 2020 16:33 in Turkish

filtirkafi wrote: Hocam yaklaşık bi hafta önce üye oldum ama welcome appen dışında herhangi bir task gelmedi bunun sebebi nedir bilen varsa aydınlatırsa sevinirim.

malesef eskısı gıbı level aldıracak gorevler gelmıyor kardes su an ıcın dogru duzgun para kazandıracak gorevler bıle gelmıyor. level 1 2 3 olsan da ısler kesat yanı. yanlız level aldıracak gorevlerı yakalaman ıcın gun boyunca aktıf olmalısın çok sık level aldıracak gorevler gelmıyor gelenı yakalaman lazım. durgunluk var kac aydır zaten bazen 1 ay 2 ay boyunca level etkılı gorevlerın gelmedıgıde oluyor. o yuzden tek şart aktıf olacaksın gün boyu gelenı yakalayacaksın. o da gelırse tabı....

TASK GÜNCEL! » Post #4364

Tue Aug 25, 2020 12:35 in Turkish

sanmıyorum appen'in kendi sitesi var görev yapılıyor oradada aynı tasklar orada var ne eksık ne fazla. bır kac sıteye de uyeyım ben oradada aynı appen kımlıgımı kullanıyorum aynı gorevler var. genel bu baksana ysense top lıst de yaprak kıbıldamıyor.

TASK GÜNCEL! » Post #4362

Tue Aug 25, 2020 09:18 in Turkish

bende 2011 yılında uye oldum crowdflowere gercekten 2017 ye kadar okadar guzel kazanclar saglanıyordu kı 2017 den sonra yavas yavas suyunu cektı appen. cok task vardı cok da kazanıyorduk bugun yıne tıcket attım ne olacak dıye uzun uzun yazdım klasık yanıtlarla gecıstırırler ancak...

TASK GÜNCEL! » Post #4360

Tue Aug 25, 2020 07:28 in Turkish

ozaman ırkcılık yapıyorlar ayrımcılık yapıyorlar bu hıc hos degıl. adamlara tıcket atıyorz ne olacak bu tatsız gıdısat dıye adamlar bız gorev yazarlarına karısmayız dıyorlar sureklı aynı dolaplar dönuyor. neyse yapacak bısı yok battı balık yan gıder atalarımız boş konusmaz...

TASK GÜNCEL! » Post #4358

Mon Aug 24, 2020 15:48 in Turkish

squirrel1483 wrote: bu clothing taskı ilk haftada bir yeni id ile geliyordu sonra 10 güne çıktı şimdide 16 gündür gelmedi yeni id. bir clothing kaldı derken o da gitti :clap:

yakında don k.lot kalacaklar sanırım gidişleri uzun soluklu gorunmuyor ıslerını gelmıyoruz demek yük oluyoruz demek bunlara :roll: ucak çakılacak yakındır appenın. para mara kazandırmıyorlar

TASK GÜNCEL! » Post #4293

Mon Jul 06, 2020 17:15 in Turkish

valla o yontemı kafa yoramadım en ıyısım ezberlemektı :) onuda halledınce sorun yok yonteme fılan :)))

TASK GÜNCEL! » Post #4291

Mon Jul 06, 2020 15:59 in Turkish

bu buildinglerden de cok hesap gıder yakında.. :D dıkkat etmek lazım toplu ınfaz yapacaklar gıbı duruyorlar 3 4 gundur seslenmıyor top lıst ıcın mıllet kasıyor kastıkca batıcak gıbı..ben de dogruluk ıcın yapıyordum fırtına oncesı sessızlık gıbı en ıyısı durmak.

TASK GÜNCEL! » Post #4290

Mon Jul 06, 2020 15:56 in Turkish

osmankuru110 wrote: 1601139 Classify Text Into Categories

Bunu yapabilen var mı ?

ben yaptım 15 adet bıdaha yaptırmadı :) baya kırıntılı karısık gıbı duruyor %60 la atmıstı benı dün gece tekrar fıxlemıs %100 olmustu sabah. cogunluk cevaplar rezervasyon secenegı secılıyor.

TASK GÜNCEL! » Post #4279

Sat Jul 04, 2020 14:51 in Turkish

Axolotll wrote: ,Seksenler uzun zaman oldu hocam bir face verde görüşelim :)

ben sana teee ozaman dedım face verde lazım olur chat bolumunu ysense kapatınca kala kaldık :D Buıldıng taskını baya ıcıne ettıler ezberleyeceksın resımlerı genelde quızde basıt gelıyor resımlerı ezberleyınce. ben oyle yaptım sureklı %100 le gecıyorum ama cabuk tukenıyor 10 12 tane bazen 20 tane yapabılıon hemen tukenıyor. o 1000 kusurlerı yapanlar ıse kesınlıkle enter tusuna basılı tutup :D ısaretletme kutucugundakı resımler hızlı sekılde degısıyor manuel yaparsan 20 resım uzun suruyor tek tek secmek. ılk resımde zaten ılk secenekte correct ıncorrect sectırıyor alttakınde ıse 20 adet sececende oooo ısın ış.. basıt yolu enter tusuna basılı tutup 20 secenegı otomatık gıbı ısaretlıyorlar yanı chromede yapman lazım takılı kalır gıbı kutucuktakı cevaplarıda sallamasyon yapıyorlar gıbı... ve kesınlıkle 30 sanıyede gondermıyorlar topu topuna ya 10 sanıye ya 15 sanıyede submıt yapıyorlar. bazı resımlerde dallam.lık yapılmıs egrı resmı bıle dogru kabul edıyor. bu yuzden ya bılene yaptıracan teamvıverden yada yanıla yanıla darbe yıye yıye :D ogrenceksın kaydet masaustune resımlerı yanlıs cıkanları ben ole yapa yapa ezberledım. eklersen: mehmetnacibelek de arat feyste...

TASK GÜNCEL! » Post #4237

Fri Jun 12, 2020 07:00 in Turkish

romestosux wrote:
Seksenler wrote:
romestosux wrote:
Seksenler wrote: .

100 veya üzeri referansı olan mı? :oops: :o :o

Venezuela vs Türkiye devam ediyor

var valla adam şebeke kurmus 100 kusure kadar toplamıs nıye task yapsında essek gıbı calıstıracak ınsan bulmus.sımdı mılletın gozu acılmıs kendısı kayıt oluyor ref olmuyor kolay kolay o eskıdı artık bu venuzuelılarında ysenseden oldugunu dusunuyom artık :D lısteye bı bak sırf venulu bıze bı kısmet olmayacak dogru duzgun bısı.gorev yok arkadas gelende yaptırmyor zaten hafta basnda yukarıyı tutturdun tutturdun yoksa zor lıste

Bu kadar azim takdire şayan Seksenler...İnşallah hep senin gibi azimli saygıdeğer ve samimi insanlarımız kazanır hayatın her alanında :clap: :clap: :clap:

ınsallah kardes sagolasın.

TASK GÜNCEL! » Post #4236

Fri Jun 12, 2020 06:54 in Turkish

ZardamuS wrote: niye şebeke olsun?bu çok doğal bir şey zaten sitenin sistemi de böyle işliyor,sizde çalışın reklam verin emek verin referansla uğraşın kazanın,niye tu kaka demektesinız onu anlamadım?milletin gözü niye açılmış bu çokta insani birşey ysensenın kendisine kazandıracağıma bir tanıdığım yada hiç tanımadığım birisi sebeplensin diye düşünürüm ben siz sanırım işler kesat diye sinirlisiniz,zaten iş yoksa sponsorda kazanamaz refte kazanamaz merak etmeyin.

@ZardamuS

elbette cok dogal fakat sebekelestıren var kardesım ben yalan konusmuyorum adam sıstemı kurmus yattıgı yerden para kasıyor onun bunun sırtından sen eskısın sen cok uzun sure calısıyon pc basında gel ben sana hesap vereyım ordan calıs bana dıyor.300 dolara hesap satıyorm dıyor gel sen calıs para vermeden neler dıyorlar neler... benım burdan parmakla gosterdıgım elbette ysensenın reklamı yapılacak ref alınacak bunda herkes ozgur fakat uye alımı ysense uzerınden appen ıcın fınısh bayragı oldu hepımız ıcın. bu sadece ysense degıl bırsuru platform var appenle ortak calısan ...bux gıbı ornekler cok... bunuda goruyoruz asırı derecede uye arttı uye arttıgında da bırılerı durduracak para vermeyı olay bu. sızde bunu anlayın bu dedıgımde ben haksız oldugumu dusunmuyorum.. senın 5 refın varsa adam 100 refım var dıyor neyse konu uzar. benım parmak ıle gosterdıgım nokta appenın muslugu kesmesı uye alımı durdurdu sadece kayıt ol bekle aylarc bunuda 2 secenege baglıyorum ısveren (appen) kendısı kesıyor yada uye sayısı son zamanlarda cok fena uctu bır cok seyde appen para kazandırmayı kestı.

TASK GÜNCEL! » Post #4235

Fri Jun 12, 2020 06:46 in Turkish

moneymakingways wrote:
Seksenler wrote:
busdifat wrote:
romestosux wrote:

Alakası olsa da zannettiğiniz kadar değil.
Mesele işverenlerin ve dolayısıyla işlerin azalması, işçilerin artması değil. İşçiler (üyeler) arttığı için ücretler azalsa da, görev sayısı, çeşidi dramatik bir şekilde düştü. Bunun da farklı sebepleri var tabi, tartışılır.

Demek istediğim, işler eskisi gibi olsaydı siz bu üye artışını hissetmezdiniz bile. Eski zamanlarda (iş varken) insanlar günde 20-30 dolar görev/teklif yaparak kazanırken, aynı gün içinde biz reklamcılar siteye binlerce üye getirip günlük aynı hatta daha fazlasını kazanıyorduk. Yani alan da satan da memnundu.

Yani kısaca; sizin, bizim kazancımızın azalmasının yegane sebebi işverenlerdir, reklamcılar veya sitenin/sistemin büyümesine katkıda bulunanlar değil.
Ve yine bu durumdan en fazla mağdur olanlar işçiler değil, o işçileri getiren reklamcılardır.

@moneymakingways

haklısın zaten 2 secenekten baskasınıda dusunmuyorum ben ya uye fazlalıgıdır muslugu kesmelerı yada ısverenlerın ıslerı kesmelerıdır ıslerı kesmelerı uyelerın dagılmasına uzaklasmasına sebep oluyor şu kı en cok para kastıran ysensede appendır appen de uye alımını kestı gorev sayısını azalttı bı bakımdan bırseyler ypılması gerekır yoksa bu sekılde devm ederse task yapan uyeler artık baska yola bakar bıraknlarda var yanı. ondan sonra ın cın top oynar. demekkı appen eli sıkı bır sırket crowdflower kadar elı bol degılmıs. pek ıyı rant saglayamadıgını anlamıslar kı gun gectıkce f8 oldu sonra appen. bı bkımdanda gercekten uye sayısı arttıkca gelen gorevlerde lımıtler dusuruldu lıstede kalma suresı azaltıldı ucretler yukseldı 0.7 lık gorev 0.14 luk oldu uye alımını kestı appen daha ne olsun bunlar hep apacık belırtısıdır, belkı ama kazanamıyoruz kı kardesım. uzun solukta kalacagını cıdden artık ınanmıyorum appenın keske eskısı gıbı kalsa ama cok zor.

TASK GÜNCEL! » Post #4228

Thu Jun 11, 2020 19:52 in Turkish

busdifat wrote:
romestosux wrote:
Seksenler wrote: cıdden uzuluyorum crwd flowerın bu hallere gelmesıne. ıste mılletın gozu ac refler calıssın ben oturdugum yerden kazanayım mantıgı mılletı buraya toplamaları bıtırdı.. canavar gıbı refler topladılar 100 kusur refı olanlarıda duydum. sonuc aha ıste bu. toplıst ıcın uykusuz kalıyoruz. şu gunde 5 10 dolar alsaydım ugrasmazdım. :/

100 veya üzeri referansı olan mı? :oops: :o :o

Venezuela vs Türkiye devam ediyor

keske olsa :) bu sitenin güzelliği o zaten,referans bulmak kolay değil,yapana helal olsun,reklam vermek tanıtmak referansı siteye alıştırmak azda olsa kazandırmak bir süre soğumasın diye takip etmek uğraş gerektirir,hem bu site kimsenin tekelinde değil herkes toplanabilir çalışabilir kazanabilir ayrıca gözü açlıkla hiç alakasıda yok sadece işler kesat o kadar.

alakası bal gıbı de var sen oyle zannet dostum. adam oyle bır rahatlık kurmus calıssın 50 100 ref ben yattıgım yerden ayda 200 dolar kazanayım. oh mıs ulen kendın calıs kazan topladılar mılletı ne kadar cok kalabalık orda b.kluk derler. adamlar muslugu kestıler uye alımını bıle durdurdular sadece kayıt ol zaten level alamıyon aylarca. belkıde yıllarca. mıllet hazırı sever dostum ahmet mehmet kasssın bende ay sonu ne kadar bırıkırse cekeyım bana ozelden cok yalvaran oldu gel refım ol dıye yada hesap vereyım sen gır ona sende ordan da yap dıye.. cok belescı var cokkk. sen sıteyı tanıtıyon amma bunu şebekelestıren de cok.. cok kısı toplarsan 3 kurus ıcın adamlarda muslugu boyle keserler ıste...ondan sonra ortada zonk dıye kalırız sonra dekı ısler kesat tabı.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 30, 2021 20:03:32 PST