Please wait...
HomeForumPosts by semihturkan0

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by semihturkan0

YSENSE YARDIM » Post #82

Fri Apr 10, 2020 11:46 in Turkish

ysense hesabını payoneer hesabımı bağlayabilmem için mail bugün geldi bağladım
bağladıktan sonra para aktarımı ne zaman oluyordu tekrar mail geliyor muydu bilen biri yardımcı olabilir mi ?

ANKETLER » Post #8369

Fri Apr 10, 2020 05:26 in Turkish

gisil wrote:
semihturkan0 wrote: bu borusanı ben bitirdim ama ödeme yapmadı anketiniz zaten gönderildi deyip nasıl ticket açabilirim bilen biri var mı ?

ekran görüntüsü aldınız mı? aldıysanız, more-help-submit a request. almadıysanız ticket atsanız da işe yaramaz.

almamıştım ilk defa bu durumla karşılaştım kötü bir tecrübe oldu

ANKETLER » Post #8367

Fri Apr 10, 2020 05:01 in Turkish

bu borusanı ben bitirdim ama ödeme yapmadı anketiniz zaten gönderildi deyip nasıl ticket açabilirim bilen biri var mı ?

ANKETLER » Post #8324

Wed Apr 08, 2020 11:55 in Turkish

pelinsuyilmaz61 wrote: Dostlar daha önce soruldu mu bilmiyorum ama anketlerin geldiği belli saat aralıkları var mı ? Sizin farkettiğiniz bir şey var mı bu konu hakkında?

önceden addon uygulaması ses çıkartıyordu artık o da yok tamamen rastgele gibi gözüküyor :)

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ YSENSE » Post #3

Wed Apr 01, 2020 05:22 in Turkish

ysense hesabını payoneer hesabımı bağlayabilmem için mail bugün geldi bağladım
bağladıktan sonra para aktarımı ne zaman oluyordu tekrar mail geliyor muydu bilen biri yardımcı olabilir mi ?

YSENSE YARDIM » Post #63

Wed Apr 01, 2020 05:19 in Turkish

king of avalonu bende yeni bitirdim görevi adgem üzerinden almıştım bana direk verdi 4 küsür doları siz başka bi yerden mi almıştınız teklifi

YSENSE YARDIM » Post #60

Sun Mar 29, 2020 11:43 in Turkish

yakupsapaloglu14 wrote: Hocam merhabalar oyunu süresinde bitirdim fakat oyun paramı hala vermedi (king of avalon). Ödül durumuna girip siteye ulaşmayı denedim fakat ID adresimi verilen boşluklara tam olarak sığdıramıyorum ve göndere bastığım da yani kutucukların Aldığı kadar yazdıktan sonra gönder butonuna bastığımda hata lütfen tekrar deneyiniz ekranı ile karşılaşıyorum lütfen bu konuda yardımcı oldun ID adresimİ oraya yazarım söyleyin teşekkürler

bu adgem offerındaki oyun muydu bu son durum ne ?

ANKETLER » Post #8109

Fri Mar 27, 2020 13:12 in Turkish

Olabildiğince anketleri tamamlamaya çalışın.Profilinize aykırı cevaplar vermeyin yada çelişkili cevaplar...dediğiniz çoğu anketi ben tamamladım ücreti de aldım sanırım profillerin bi puanı var ona göre veriyorlar

ANKETLER » Post #8033

Mon Mar 23, 2020 06:27 in Turkish

0.52 reklamlarla ilgili bir anket.

YSENSE YARDIM » Post #49

Mon Mar 23, 2020 06:26 in Turkish

saçma bir şekilde anket geldiğinde bana uyarı gelmiyor öten bir horoz vardı ben bunu tekrar nasıl halledebilirim
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 30, 2021 21:33:21 PST