Please wait...
HomeForumPosts by gugu91

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by gugu91

PAYOONER GELDİ ! » Post #385

Thu Oct 31, 2019 07:37 in Turkish

4 SAAT OLDU HALA GELMEDI PARA ZATEN PRODEGEDE GORUNMUYOR ....PAYOONERE NERDEN MAIL YAZABILIRIM ARKADASLAR BULAMADIM AMA YARDIMCI OLABILCEK VARMI YADA DIREK CANLI GORUSEBILCEGIM MUSTERI HIZMETLERI VARMI SAYFANIN NERESINDEN GIRILIYOR ?*

PAYOONER GELDİ ! » Post #384

Thu Oct 31, 2019 03:47 in Turkish

SIRASIYLA BAZI MAILLER GELDI TEK TEK YAZIYORUM BURDAKI KULLANICIM DUYGU ISMIYLE MAIL ADRESINDE ...PAYONEERDE MAILIM HAKAN ISMIYLE KAYITLI LINKDEN BAGLADIM DUN GECE 1 30 DA BANKA ALICI BILGILERINE HAKAN OLARAK GIRIS YAPTIM TABI ... ;

Merhaba DUYGU M K

Kısa süre önce, adınıza ait olmayan bir banka hesabının ayrıntılarını verdiniz. Gelecekte sorunsuz işlem yapabilmek için banka hesap sahibiyle ilgili ek bilgilere ihtiyacımız var.

Tüm detayları almak için lütfen güvenli platformumuza girin.

Bu maılden sonra hakan a aıt kımlık bılgısını gonderdım ...

SONRA ;

Sevgili DUYGU M K

Prodege'den ödeme alma isteğinizi onayladığımızı size bildirmekten memnuniyet duyarız.

Prodege'den alınan tüm ödemeler otomatik olarak Payoneer hesabınıza yatırılır.

SONRA ;

YSENDEN GELMIS

Payoneer para yatırma işleminizi tamamladık ;

SONRA ;

sevgili DUYGU M K

Yeni bir ödeme aldınız:

Tutar $ 52.00
Prodege tarafından gönderildi
Ödeme Kimliği

13:22 DE BU GELDI .... HALA PARA GELMEDI ...BEKLIYORUM..

YANLIZ PARA KAYNAKLARINDA PRODEGE HALA GORUNMUYOR ???

PAYOONER GELDİ ! » Post #382

Thu Oct 31, 2019 01:40 in Turkish

Thelastair wrote:
gugu91 wrote: gece 1.30 da bağlama linki geldi baglama lınkındekı bılgılerı doldurdum , sımdı mail attılar ; Prodege'den ödeme alma isteğinizi inceliyoruz. 3 iş günü kadar sürer.
Onaylandığında size bir e-posta göndeririz ve ödemeleri Payoneer hesabınıza almaya başlayabilirsiniz....... bundan sonrakı aşama ne arkadaslar ??????

Mail geldikten sonra içinde link oluyor ona tıklayıp payoneer hesabınla giriş yapıcaksın o kadar , sonra para kaynakları kısmında prodege gözükecek hepsi bu.Para aynı gün payoneer hesabına yatıyor sonra payoneer'den TR banka hesabına çekme talimatı vereceksin bitecek.

Bende Salı günü burdan payoneer'e çekim yaptım bekliyorum yine mail gelmesini.

Dostum ben o lınke tıkladım payoneer hesabımlada giriş yaptım benden gmail hesabımın sıfresıni para gönderılexek bankayı sordu ılk defa cekım yapıcam ondanmı acaba incelıyıruz dedi ??? Böle bi süreç yasayan varmı

PAYOONER GELDİ ! » Post #379

Wed Oct 30, 2019 15:42 in Turkish

gece 1.30 da bağlama linki geldi baglama lınkındekı bılgılerı doldurdum , sımdı mail attılar ; Prodege'den ödeme alma isteğinizi inceliyoruz. 3 iş günü kadar sürer.
Onaylandığında size bir e-posta göndeririz ve ödemeleri Payoneer hesabınıza almaya başlayabilirsiniz....... bundan sonrakı aşama ne arkadaslar ??????

PAYOONER GELDİ ! » Post #372

Wed Oct 30, 2019 01:02 in Turkish

ankettasksever wrote:
gugu91 wrote: 24 EKIMDE CEKIM TALIMATI VERDI MAIL GELDI 2 3 GUN ICINDE DIYE ....BUGUN 4.GUNDEYIM HALA GELEN MAIL YOK :) YA SABIR MUHAMMEDDDDDDDD

bugün yarın gelir.

AYIN 30 U HALA GELEN MAIL YOK BUNLAR BENIMLE KESIN KAFA BULUYOR YADA BIZDE HARBIDEN SANS YOK ARKADAS ....

PAYOONER GELDİ ! » Post #356

Mon Oct 28, 2019 01:50 in Turkish

24 EKIMDE CEKIM TALIMATI VERDI MAIL GELDI 2 3 GUN ICINDE DIYE ....BUGUN 4.GUNDEYIM HALA GELEN MAIL YOK :) YA SABIR MUHAMMEDDDDDDDD

PAYOONER GELDİ ! » Post #350

Fri Oct 25, 2019 01:28 in Turkish

buranın ömru doldu anketler para bıle odemıyor uzaklasmak lazım parasını kurtaran hesabı kapatsın ben öle yapıcam

PAYOONER GELDİ ! » Post #335

Thu Oct 24, 2019 04:51 in Turkish

ankettasksever wrote:
gugu91 wrote: BIRDE BIRSEY SORACAGIM BEN BU PAYONEERE GIRIP HOTMAIL OLAN MAILIMI GMAIL OLARAK BASKA BI MAIL ADRESIYLE DEGISSEN YSENSE ACISINDA SORUN OLURMU GONDERIM YAPARKEN ONLARDA HOTMAIL OLARAK MI GORUNUR ?

değiştirmene gerek yok farklı eposta sorun çıkarmıyor bunu tecrübe ettik. sizin sorun sistemseldi. 3 güne tamamlanır işlem bundan sonra yeni bir aksilik olmazsa.

ayrıca çok sevindik. bir şekilde çözülüyor. :thumbup:

@emreakeler kaldı birtek onunda yakında çözülür.

BAKALIM BAGLAMA MAILI TAM 3 GUN SONRA MI GELECEK BANADA BENIM ILK CEKIMIM GERCI 4.GUNUDE BULABILIR ...BUGUN PERSEMBE PAZAR YADA PAZARTESI BAGLAMA MAILI GELMELI....

PAYOONER GELDİ ! » Post #331

Thu Oct 24, 2019 02:19 in Turkish

BIRDE BIRSEY SORACAGIM BEN BU PAYONEERE GIRIP HOTMAIL OLAN MAILIMI GMAIL OLARAK BASKA BI MAIL ADRESIYLE DEGISSEN YSENSE ACISINDA SORUN OLURMU GONDERIM YAPARKEN ONLARDA HOTMAIL OLARAK MI GORUNUR ?

PAYOONER GELDİ ! » Post #330

Thu Oct 24, 2019 00:39 in Turkish

BEN PAYANOOER HESAPLARINDA SORUN OLDUGUNU DUSUNMUYORUM BENIM BURDAKI MAILIM LE PAYOONERDEKI MAUL ADRESLERIM FARKLI ...AMA ESLESTIRMISTIM BEN BUNU ...BU SITE PAYAOONERI ILK ACTIGINDA HEMEN 50 DOLAR CEKTIM BEN NE MAIL GELDI NE BIRSEY SANIRIM DAHA OTURMAMISTI SISTEM OZAMAN ...SMDI MAILLER GELDI BAKALIM PARA 2 3 GUN ICINDE GELCEKMI

PAYOONER GELDİ ! » Post #329

Thu Oct 24, 2019 00:35 in Turkish

50 DOLARI GERI GÖNDERMISLER BANADA ...SIMDI GIRDIM 52 OLARAK CEKTIM BIR DAHA ...BU SEFER MAIL GELDI BANA ;

Congrats on your redemption!
$52.00 have been deducted from your account for this purchase.

We are currently processing your order. You will be notified via e-mail when your order is ready.

Please allow 2-3 business days for processing. We will send you an additional email when your Payoneer is ready.

- ySense Team

SANIRIM BU SEFER GELECEK ILK CEKTIGIMDE BU MAILLER GELMEMISTI...

PAYOONER GELDİ ! » Post #318

Wed Oct 23, 2019 06:16 in Turkish

emreakeler wrote: küfür yazıp kendini banlatma yabancı forumlarda sorunu olanlar yazarız ifşa ederiz sorunlar çözülmezse.

Yabancı forumlar lınkını verım ben ban yemeden ordanda rezıl edeyım cunkı bunlara saglam bı maıl attım 2 3 sat önce hırsızsınız dedım vs ...

PAYOONER GELDİ ! » Post #314

Wed Oct 23, 2019 01:08 in Turkish

BUNLAR HIRSIZ ARKADASLAR BOSUNA UGRASMAYIN BENCE ...BENIM 50 DOLARIN USTUNE COKTULER PARA CEKME BOLUMUNDE CEKTIGIM PARA GORUNUYORDU ARTIK ODA GORUNMUYOR TALEBI YANI KISACA BEN SU ICTIM USTUNE 9 EKIMDEN BERI YATIRMADILAR SIMDI BUTUN BILDIGIM KUFURLERI YAZACAM HAYDI BY

PAYOONER GELDİ ! » Post #304

Mon Oct 21, 2019 05:54 in Turkish

ankettasksever wrote: payonerden mesaj geldi. aynı gün içinde paranız hesapta olacaktır diye. hafta sonu yapılan işlemler için bu süre 2 güne uzayabilir diyor. payoneri boşuna sevmiyoruz. güzel iş. :thumbup:

Ne mutlu parasını cekenlere gule gule harcayın bız beklıyoruz :(

PAYOONER GELDİ ! » Post #301

Mon Oct 21, 2019 03:11 in Turkish

ankettasksever wrote:
gugu91 wrote:
ankettasksever wrote:
gugu91 wrote: 8 ekımde cekım ıslemı baslattım ayın 17 sı hala gelen maıl ve para yok sız yıne ıyısınız

sizde durum nasıl, gelişme var mı?

@yatahaze ile siz kaldınız bir çözülse de rahat etsek.

bir de @mzanka hocam var salı verdi talimatı hala ses yok galiba.

Ben cuma gunu işten cıkmadan maıl attım ;

8 Ekim'de yapılan 50 dolarlık çekim talebim hala sonuçlanmadı, 9 gün oldu, ne posta geldi ne de param yatırım yaptı, herkes 2 3 günde, ben de 9 gün boyunca posta bekliyorum. adalet? lütfen paramı yatır bu işten çok sıkıldım...dedim bana cevap dönmusler ...

BRİAN ;

Evet, tamamen anlıyorum. Buraya birden fazla bilet ve cevap göndermek, bu süreci sizin için hızlandırmaz.. DEMİŞ

bende sımdı yenı bı maıl döşedim ;

O zaman brian, sürekli bana mail atarım, hamile bir kadınım arkadaşlarım 3 gün içinde paralarını aldı 13 gün alamadım nedenini söylemediğiniz sorunun ne olduğunu söelmıyorsunuz 5 6 gün içinde doğum yapacağım , yalnızca e-postalara cevap vermek için cevap vermekle yardımcı olamazsınız ...

TAM OLARAK 13 GUNDUR PARA YOK MAIL YOK HICBIRSEY YOK HESAPTAN 50 DOLAR DUSTU PARA SUAN NEREDE BEKLIYOR NE OLDU BILMIYORUM SIZ YINE 3 4 GUNDE ALIYORSUNUZ ARKADASLAR BEN NAPAYIOM ????

canınızı sıkmayın giden para olsun. gitmez gerçi de biraz beklemede kalın.

ne olur ne olmaz tekrar tekrar şikayet kaydı açmaktan hesabı kapatmasınlar da şimdi. beterin beteri var. izlemede kalın derim.

Hiçbir çözük yok problem ney onuda anlamadım cunkı bırsey yazmıyorlar :)))

PAYOONER GELDİ ! » Post #294

Sun Oct 20, 2019 23:40 in Turkish

ankettasksever wrote:
gugu91 wrote: 8 ekımde cekım ıslemı baslattım ayın 17 sı hala gelen maıl ve para yok sız yıne ıyısınız

sizde durum nasıl, gelişme var mı?

@yatahaze ile siz kaldınız bir çözülse de rahat etsek.

bir de @mzanka hocam var salı verdi talimatı hala ses yok galiba.

Ben cuma gunu işten cıkmadan maıl attım ;

8 Ekim'de yapılan 50 dolarlık çekim talebim hala sonuçlanmadı, 9 gün oldu, ne posta geldi ne de param yatırım yaptı, herkes 2 3 günde, ben de 9 gün boyunca posta bekliyorum. adalet? lütfen paramı yatır bu işten çok sıkıldım...dedim bana cevap dönmusler ...

BRİAN ;

Evet, tamamen anlıyorum. Buraya birden fazla bilet ve cevap göndermek, bu süreci sizin için hızlandırmaz.. DEMİŞ

bende sımdı yenı bı maıl döşedim ;

O zaman brian, sürekli bana mail atarım, hamile bir kadınım arkadaşlarım 3 gün içinde paralarını aldı 13 gün alamadım nedenini söylemediğiniz sorunun ne olduğunu söelmıyorsunuz 5 6 gün içinde doğum yapacağım , yalnızca e-postalara cevap vermek için cevap vermekle yardımcı olamazsınız ...

TAM OLARAK 13 GUNDUR PARA YOK MAIL YOK HICBIRSEY YOK HESAPTAN 50 DOLAR DUSTU PARA SUAN NEREDE BEKLIYOR NE OLDU BILMIYORUM SIZ YINE 3 4 GUNDE ALIYORSUNUZ ARKADASLAR BEN NAPAYIOM ????

PAYOONER GELDİ ! » Post #252

Wed Oct 16, 2019 23:22 in Turkish

8 ekımde cekım ıslemı baslattım ayın 17 sı hala gelen maıl ve para yok sız yıne ıyısınız

PAYOONER GELDİ ! » Post #241

Tue Oct 15, 2019 23:36 in Turkish

gozde-06 wrote: Dün paramı hesabımdan payonere aktardım fakat hiç bir şekilde bağlantı linki gelmedi acaba aynı sorunu yaşayan varmı çok üzgünüm ya aylardır bekledik şimdi bide böyle olay oluyor acaba 52 olarak cektik diyemi sıkıntı oldu anlamıyorum lütfen yardim edermisiniz

Banada gelmedı gözde hanım tıcket attım 10 ıs gunu ıcınde sonuclanacak dedıler 8 ınde atmıstım 18 ı ne kadar olur demek ıstedıler sanırmı ama ne gelen maıl war ne para....

PAYOONER GELDİ ! » Post #229

Tue Oct 15, 2019 07:40 in Turkish

KAFALARINA GÖRE IS YAPIYORLAR 50 DOLAR 1 SENEDE BIRIKTIRDIM BEN ABARTMIYORUM GECEN SENE KASIMDI SANIRIM BASLADIM 11 AY OLMUS PARAMIZI ALAMIYORUZ MAIL YOK BIRSEY YOK .........CLIXSENSE YI MUMLA ARIORZ

PAYOONER GELDİ ! » Post #221

Tue Oct 15, 2019 01:35 in Turkish

Thelastair wrote:
gugu91 wrote: Dün tickat atmıstım arkadaslar 8 ınde para gonderım hala maıl ve para gelmedı dıye cevap yazmıslar ....

Merhaba ,

Bu, biletinizin alındığına dair bir onaydır. Önümüzdeki 10 iş günü içinde bir temsilci sizinle temasa geçecektir.
Biletinize ilave bilgi eklemek isterseniz, bu e-postayı yanıtlayabilirsiniz.

Bilet: 5932719

Sabrınız için teşekkürler!

Demısler ıyıbırseymı bu anlamadım ? benımle temsılcı nasıl temasa gececek ...cok sıkıldım bu ısten gercekten yaa 7 gun oldu hala para ve maıl gelmedı :oops:

Ticket'a ne yazdın kopyala yapıştır yap buraya tüm parası gelmeyenler topluca aynısını gönderelim.Bende cumartesi çekim talebinde bulundum ysense payoneer aynı mail adresi halen bekliyorum ,

Bari amazon hediye kartının değerini artırsalar 5 dolar nedir ya dalga geçer gibi ciklet mi alacam ne yapacam , 2 tane task gelmiş 0.06'lık çözesim gelmiyor ...

I took a $ 50 shot on October 8, it's been 6 days, I haven't received any mail yet, and the money doesn't show, I'm pregnant and I need this money.

Yazdıgım bu hamıle oldugumu ve 8 ekımde cekım talebınde bulundugumu ne maıl ne de paranın gelmedıgını yardıma ıhtıyacım oldugunu yazdım ...sonrasında dönus yaptılar ...ama sorunum cozulmedı donus yapılması bısı ıfade etmyor
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 5, 2021 21:08:43 PST