Please wait...
HomeForumPosts by bbrkann

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by bbrkann

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #23

Thu Sep 26, 2019 02:01 in Turkish

gozde-06 wrote: Merhaba acaba 82 dolarda ne kadar kesinti olur yardımcı olurmusunuz acaba

6-7 $ civarında (payoneere aktarımda)

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #170

Tue Sep 17, 2019 07:21 in Turkish

lalegulu43 wrote:

Airtm'de WesternUnion,MoneyGram vb. çekebilme imkanı da gösteriyor. Bu şekilde Türkiye'den çekilebilir mi?

Çekilebilir sanırım, ama çeken olmadığı için komisyon vs. bilinmiyordur. Çeken varsa da bilgilendirirse iyi olur.
Ben bitcoin üzerinden çektim, 25$ da 3.17 $ kesinti yaşadım. tabi skrillden airtm e . oradan da bitcoin olarak bitcoin cüzdana.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #168

Tue Sep 17, 2019 05:51 in Turkish

moneymakingways wrote:
bbrkann wrote:
Suber16 wrote:
bbrkann wrote: Skrill ödemesi geldi bugün. Skrillden parayı kurtarmak içinde izlediğim yol, skrill>airtm>kripto para olarak btc cüzdanlarıdan bir tanesi
Kesintiler de şu şekilde=> 25 dolar için
Skrill>>airtm aktarma =2,32 $ + 0,55 $
Airtm>>kripto para =0,30 $
Toplam kesinti = 3,17 $
En az kesinti bu şekilde sanırım

Airtm ve skrill hesapları onaylı
Skrill hesabiniz neydi euro dolar tl ? Skrill airtm atarken nasil 2.32$ kesti ? 5.5 euro kesintisi sabit diye biliyorum ben eger bu sekildeyse en uygunu olmus benm 81tl olan param 30tl olrk yatti

Skrill hesabım dolar. Türk bankalarına gönderirken 5.5 euro + swift ücretleri var. bankadan bankaya değişiyor swift ücretleri. TL yada dolar olması farketmiyor. Kesintiyi euro olarak kesiyor skrill.

Ama benim kullandığım yöntem, skrill den airtm ye gönderiyorum. oradaya gönderdiğimde bu kadar kesinti oldu. oradanda bitcoin cüzdanıma aktardım. şu anda orada para.

Skrill'den Airtm'ye gönderme işini Airtm üstünden mi yapıyorsunuz?

Evet airtm üzerinden talep gönderiyorsunuz. sonrasında sizi yönlendiriyorlar. biraz uğraştıran bir yol gibi, ama bir kere yaptıktan sonra 15-20 dk da, bitcoin cüzdanına gönderiyorsunuz

Skrill usd açma hakkında ? » Post #3

Tue Sep 17, 2019 04:47 in Turkish

EphiiaLtes wrote: Bilgisi olan yok mu ?

Hayır sorunsuz gelir. 25$ olarak hesabına geçer

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #145

Tue Sep 17, 2019 01:58 in Turkish

Suber16 wrote:
bbrkann wrote: Skrill ödemesi geldi bugün. Skrillden parayı kurtarmak içinde izlediğim yol, skrill>airtm>kripto para olarak btc cüzdanlarıdan bir tanesi
Toplam kesinti = 3,17 $

Skrill hesabiniz neydi euro dolar tl ? Skrill airtm atarken nasil 2.32$ kesti ? 5.5 euro kesintisi sabit diye biliyorum ben eger bu sekildeyse en uygunu olmus benm 81tl olan param 30tl olrk yatti

Skrill hesabım dolar. Türk bankalarına gönderirken 5.5 euro + swift ücretleri var. bankadan bankaya değişiyor swift ücretleri. TL yada dolar olması farketmiyor. Kesintiyi euro olarak kesiyor skrill.

Ama benim kullandığım yöntem, skrill den airtm ye gönderiyorum. oradaya gönderdiğimde bu kadar kesinti oldu. oradanda bitcoin cüzdanıma aktardım. şu anda orada para.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #131

Mon Sep 16, 2019 13:36 in Turkish

Skrill ödemesi geldi bugün. Skrillden parayı kurtarmak içinde izlediğim yol, skrill>airtm>kripto para olarak btc cüzdanlarıdan bir tanesi
Toplam kesinti = 3,17 $

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #112

Sun Sep 15, 2019 05:17 in Turkish

nailduman wrote: Skrill hesabım tl olarak açıldı ve burdan para çekme talebinde bulundum. Skril hesabım tl olduğu için ödemem gerçekleşmeme gibi bir sorunla karşılaşır mı ? 5 gündür ödeme gelmedi çünkü

Hayır sorun olmaz. Ödeme geldiğinde skrill TL ye çevirir. 10-15 kuruş kur farkıyla.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #37

Wed Sep 11, 2019 05:08 in Turkish

evren30 wrote: slm arkadaşlar skrıll de aırtımde onaylı olması laızm bide kur farkı ödememek için sıkrıll hesabını usd olarak açin 100 usd airtime aktarma üçreti 0.30 usd yani 2 tl falan bide ltc cekim üçretini biliyonuz 8 tl falan tutuyor toplam 100 usd masraf 10 tl koinim 3 tl çekim üçreti alıyor toplam 13 tl varmi bundan ucuz nakit çekim üçreti yok 500 usd çeken 21 tl uçret öder skrıl da aırtımde onay istiyor

airtm onaylı olması gerekiyor sanırım. onu nasıl yapacağız. kısaca anlatır mısın?

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #27

Tue Sep 10, 2019 14:36 in Turkish

visitor34 wrote: bugün deneme amaçlı iki kere 10 dolar çektim skrillle. hesaptan düştü 20 $ ama "pending" kısmına yansımadı.

para çekip de aynı durumu yaşayan var mı?

Bende denedim, aynı durum bende de var. nereden kontrol edeceğimizi bulamadım. Fakat e-mail göndermişler, 2-3 iş günü içinde tamamlanacakmış.

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #81

Tue Sep 10, 2019 03:27 in Turkish

POZITROM wrote: Merhaba,

Skrill eklenmiş görüyorum
Anlamak istediğim, hediye kartları ile mi işlem yapacağız..
Yoksa nakit olarak paramızı SKRILL üzerinden bir banka hesabına aktarabilecekmiyiz?
10, 25 ,50 Dolarlık rakamlar var..
Uygulama Nakit mi, Hediye kart mı?

Ayrıca;
Skrill'e aktardığımız parayı, banka hesabımıza TL. olarak alma imkanı var mı?

Nakit. Skrill hesabınıza aktarılır. Skrill hesabınızdan bankaya çekebilirsiniz. Fakat skrill den bankaya aktarırken çok fazla kesinti olur. Skrill sayfası Türkçe, oradan ücretlendirmelere bakabilirsiniz.

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #69

Mon Sep 09, 2019 13:40 in Turkish

Aynen öyle. Forumun ingilizce bölümünde de aynı şeyi sormuşlar. Bakalım nasıl bir cevap gelecek

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #67

Mon Sep 09, 2019 13:37 in Turkish

eskisinde farklı olabiliyordu, ama bunda sanırım aynı olmasını istiyor.

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #65

Mon Sep 09, 2019 13:31 in Turkish

Skrill şu anda aktif. Fakat, buradaki e-mail adresiyle skrill de kullandığım e-mail adresi aynı mı olmak zorunda?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 18, 2022 09:40:06 PST