Please wait...
HomeForumPosts by nofearsports

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by nofearsports

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #308

Thu Jul 25, 2019 09:44 in Turkish

bu arada wish veya yurtdışı sitelerde kullanmayın arkadaşlar gümrük vergisi felan çok pahalıya geliyormuş vergi muafiyeti kalkmış tamamen sakızda alsanız gümrük

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #305

Sun Jul 21, 2019 15:40 in Turkish

wish isimli uygulamada geçiyor bir göz atın bence alışveriş uygulaması güzel şeyler var uygulama güzel gibi bazılarına sadece yaklaşık 6 lira kargo ödüyorsunuz felan ilk siparişim gelince güvenilirmi onuda yazarım sorun çıkmazsa harcayacağım yeri buldum ben :mrgreen:

ADSCEND - PLAY NARUTO +115 (FREE TRİALS) YARDIM.. » Post #6

Fri Jul 19, 2019 06:56 in Turkish

geçmiş olsun çok geçmeden bankanızıda arayıp yapabilecekleri birşey varmı öğrenin, bir arkadaş daha vardı ona demiştim kesinlikle kredi kartınızı vermeyin bu teklifler sakat iş 1 dolar verir 10 dolar alırlar diye dahada fazla alıyorlarmış siteden kazandığınız tüm para gitmiş nerdeyse inş döner

Tango Card İle Nasıl Ödeme Nasıl Alınır? » Post #2

Wed Jul 17, 2019 03:51 in Turkish

ordan ödeme yöntemini seçtiysen şimdi ana sayfada Cashout a tıkla e mail adresine geliyor

Wannads Geri Gelmeyecek Mi? » Post #11

Mon Jul 15, 2019 05:06 in Turkish

filizdemir wrote:
nofearsports wrote: adscend de gitti galiba

Bende var Adscend

bendede varda

adscendmedia.com ana makinesinin sunucu IP adresi bulunamadı. şeklinde bi yazı var açtığımda :D

edit: düzeldi

Wannads Geri Gelmeyecek Mi? » Post #9

Mon Jul 15, 2019 04:54 in Turkish

adscend de gitti galiba

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #301

Wed Jul 10, 2019 03:51 in Turkish

an itibari ile amazon.com.tr de kullanamadım sadece waikiki ve steam var kullanabildiğim lütfen kullandığınız siteler varsa yazın market alışverişi özellikle :(

TÜM OYUN TEKLİFLERİ-GÜNCEL » Post #162

Wed Jul 10, 2019 02:17 in Turkish

korayy10 wrote: selamlar herkese, lords mobile oyununu offers sekmesinden yönlenip yükledim. 4 günde kale seviyesini 11. seviyeye çıkarttım. ilk defa oyunu oynadım öncesinde bir kayıt durumum da yoktu. bu sabah kale 11.seviyeye çıktı ancak herhangi bir ödeme veya kredilendirme olmadı.

bu oyunu oynayan arkadaşlar sizde nasıl oldu? hemen ödeme geldi mi ya da pendinge bir tutar düştü mü? yoksa birkaç saat beklemek mi gerekiyor.

Ben de hiçbiri olmadı ticket açtım şimdi ama danışmak istedim buradan da. destek olabilirseniz sevinirim.

ücret pendinge düşmüyor direkt geliyor kale 11 inşaatı bittimi yoksa sürüyormu? bu bitince geliyor

sponsor gözükmüyor » Post #5

Tue Jul 09, 2019 14:04 in Turkish

slmgnr49 wrote: merhaba birini davet etmek istiyorum ama başaramadım. yardım eder misiniz?

ana sayfada Account Details bölümünde Affiliate Link yazan yerdeki linki kopyalayıp davet edeceğiniz kişiye yollamanız yeterli

ANKETLER » Post #4369

Tue Jul 09, 2019 10:12 in Turkish

yoursurveys bende açılmıyor bile 19 anket geldi nafile

Bu sayfa çalışmıyor www.your-surveys.com sizi çok fazla kez yönlendirdi.
Çerezlerinizi temizlemeyi deneyin.
ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

ANKETLER » Post #4360

Tue Jul 09, 2019 05:03 in Turkish

sems-i wrote:
ankettasksever wrote:
Saygoren wrote: Arkadaşlar anketler geldiğinde tıklıyorum ve açılan sayfada we are sorry diye bi mesaj geliyor çevirdiğimde bu anket daha fazla katılımcı kabul etmiyor gibi bişeyler yazıyor neden acaba anket geldiği gibi tıkladığımdada aynı hatayla karşılaştım

ya kota dolmuştur ya da profilin anketle uyuşmuyordur. açılan bir ankete denk gelene kadar devam.

survey profilini doldurdun ve update yaptın mı?

Türk üye sayısı çok olduğu için anket gelmesini beklemeyin,gelse de az gelir

anket geliyor hata veriyor hep bi sıkıntı var ama hadi bakalım hayırlısı sinir oldum resmen :D

TÜM OYUN TEKLİFLERİ-GÜNCEL » Post #159

Mon Jul 08, 2019 07:52 in Turkish

CosmicBaller wrote: Arkadaşlar merhaba.OfferToro'da aynı oyun için birden fazla offer var.Bu görevleri farklı telefonlardan yapsam sıkıntı olur mu?

ben yaptım bi sıkıntı olmadı

TÜM OYUN TEKLİFLERİ-GÜNCEL » Post #157

Mon Jul 08, 2019 04:40 in Turkish

MightySeja wrote: kaç günde yaptınız acaba bazıları 1 günde 50k oldum filan demiş ama kaynak üretiminin bi sınırı var elimizde ki taş bitince geliştirme yapamıyoruz 2 günde 10k yapabildim füze araştırmaları için 30k taş gerekiyor onun da birikmesi 15-20 saat 1 günde nasıl bitirdiler acaba

boş yerlerin tümüne kaynak üreten binaları yapın hızlıca hepsi 5 6 şar level olsun ve canavarlara vurun haritadaki oradada kaynak veriyor çantaya geliyor ordan kullan deyin kaynak sıkıntınız olmaz, ben baya oldu bitireli 1 1.5 ay sürmüştü ücretinin gelmeside

TÜM OYUN TEKLİFLERİ-GÜNCEL » Post #156

Mon Jul 08, 2019 04:31 in Turkish

Tamerrr wrote: Offers adscendeki herhangi bir teklife tıkladığım zaman out.tictaktrack.com sitesine yönlendiriyor ekranda disabled yazıyor bu yüzden görevleri yapamıyorum. Sizde durum nasıl arkadaşlar ?

o teklifler sakat free trial ama kredi kartını istiyor sonradan 1 bakmışsın 1 dolar vercem diye kayıt etmiş 10 dolar almış sonradan yani :) birini denedim 1 dolar kalan tango kartla olsa yapacaktım kabul etmiyor sanal kartıda sakın vermeyin böyle tekliflere kredi kartınızı

yetersiz bakiye uyarısı hk. » Post #3

Sun Jul 07, 2019 05:32 in Turkish

trendyol adlı sitede bu kart geçmiyor sebebi bu lcwaikide geçiyor ordan kullanabilirsiniz isterseniz bende arıyorum anternatif yerler

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #300

Sun Jul 07, 2019 04:56 in Turkish

artık avansasda da harcayamıyoruz geçmiş olsun bildiğiniz gibi avansas mobil sitesinden kullanabiliyorduk artık oda yok :( :(

ANKETLER » Post #4281

Fri Jul 05, 2019 05:44 in Turkish

sitede sanırım sorun var ve aynı anketler gelip gelip atıyor en iyisi bugün açmamam :thumbdown: :(

ANKETLER » Post #4280

Fri Jul 05, 2019 05:41 in Turkish

Swerdlov wrote:
nofearsports wrote: Project CINT - 435887
Reward $0.59
Status Completed

hava yolu şirketleri ve uçuşlar hakkında anket

4 anket daha vardı attı malesef 5 de 1

Dün bizim 0.85 $'a yaptığımız anket sana 0.59'dan gelmiş. Bu cnt tam bir soyguncu ya.

onuda geri almasa iyidir :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ANKETLER » Post #4270

Fri Jul 05, 2019 03:56 in Turkish

Project CINT - 435887
Reward $0.59
Status Completed

hava yolu şirketleri ve uçuşlar hakkında anket

4 anket daha vardı attı malesef 5 de 1

ANKETLER » Post #4200

Wed Jul 03, 2019 10:45 in Turkish

musti0148 wrote: Click ID 531,288,051
Start Time 03 Jul 2019 11:24:29 EDT
LOI 4m 48s
Project PureSpectrum - 2482110
Reward $3.00
Status Completed

hotels.com anketi :D Ama pendige düştü...

aynen bende tamamladım 2 eylüle kadar kredilendirileceksiniz diyor pending de :mrgreen:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 01:05:14 PST