Please wait...
HomeForumPosts by nofearsports

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by nofearsports

Adgate Rakuten Kobo Hakkında » Post #12

Tue Oct 08, 2019 10:25 in Turkish

yapmak isteyenler Özsaygı isimli kitabı 9 kuruş ödeyerek alabilir 11,90 TL gözükür ama öderken 9 kuruş oluyor

Skrill'e kayıt olurken hangi para birimini seçeyim » Post #2

Tue Oct 08, 2019 07:58 in Turkish

usd seç geriside skrillden payonere aktarma konusundaki gibi hallet payonere gönder 6 dolar heba oluyor ama beklemeyede gerek yok dediğiniz gibi bende skrilde biriktirmeye başladım daha 35 oldu benim işim uzun :cry:

Adgate Rakuten Kobo Hakkında » Post #10

Tue Oct 08, 2019 07:06 in Turkish

Revenue Universe dede aynı teklif var 1.90 dolar

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #84

Tue Oct 08, 2019 06:01 in Turkish

atiye wrote: İyi günler. SKRİLL prepaid kart alan var mı? varsa para nereden hangi bankamatiklerden nasıl çekilecek.SKRİLL'E MECBURUM BAŞKA ALTERNATİFİM YOK

O kart artık yok skrillde 57 dolar biriktirip payanore oradan banka hesabına göndermeye karar verdim bende

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #82

Mon Oct 07, 2019 18:01 in Turkish

arkadaşlar payonere kayıt olurken banka hesabı bölümünde euro olan hesabımı kaydettim (yeni üye oldum onay sürecinde daha) doğrumu yapmışım yoksa tl olanımı eklemeliydim?

Para Geldiii! (Kesintiler Hakkında Bilgi) » Post #17

Mon Oct 07, 2019 11:37 in Turkish

tango karttan haber yokmu arkadaşlar

amazon gift card hakkında » Post #2

Mon Oct 07, 2019 11:35 in Turkish

açıklamasında amazon.com yazıyor geçerde yurtdışından sakız alsan vergisi var artık wishten sadece kargosunu ödeyerek (5 tl civarı) bedava aldığım şeye 12 lira vergi ödedim ürüne göre değişiyorsa süpriz bir ücretle karşılaşma ihtimaliniz var haberiniz olsun

gümrük snm ücreti 5.20 damga vergisi 0.70 gümrük vergisi 5.63

ANKETLER » Post #5799

Thu Oct 03, 2019 16:27 in Turkish

ankettasksever wrote: yarım saat önce telefon ve laptop ile firefox ve chrome dan siteye giriş yapamadım bir süre. yaşayan var mı?

firefoxda hiç sorun yaşamamıştım. chromedan genelde giriş yapmaya çalışırken bu uyarıyı alıyordum. konu başlığı açmıştım bu sorunla ilgili. acaba çalışmamı yapıyorlar diye düşünüyorum.

şu an firefoxdan giriş yaptım chrome aynı hatayı veriyor.

bendede oldu adscendde anket tamamladım ve ysensede sayfa yenilediğimde site açılmıyordu hata ekranı vardı şimdi adscendde anketi tamamladığım gözüküyor ama bakiyeye yansımadı

ANKETLER » Post #5704

Tue Sep 24, 2019 08:27 in Turkish

Survey ySense Surveys - P2Sample58494962 - Complete $1.3300

cep telefonları ile ilgili

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #325

Tue Sep 24, 2019 07:05 in Turkish

delimavi76 wrote: arkadaşlar bu yeni tango card italya var ona paramı aktarsam google playde kullanabilirmiyim? bilgisi olan varmı italya yazdığı için çekmekte kararsız kaldım.türkiyeden google playda kullanma şansım nedir sizce?

bence birazdaha sabretseniz daha iyi olur bende tango kart bekliyorum çekim için

ANKETLER » Post #5701

Tue Sep 24, 2019 07:02 in Turkish

Survey ySense Surveys - F58584261 - Complete $1.2000

küresel alışveriş anketi

Adgate Rakuten Kobo Hakkında » Post #8

Sat Sep 21, 2019 04:48 in Turkish

Limoni Ölüm isimli kitap 12 tl yazıyor ama 0.20 kuruş ödeyerek alınıyor teklifi yapmak isteyen arkadaşlar böyle yapabilir tango kartlarda geçiyor

PayPal ile ödeme alma hakkında. » Post #4

Sun Sep 15, 2019 14:22 in Turkish

yurtdışındaki arkadaşınız varsa sizin adınıza açabilir paypalı ama paypal epostanızda ysense hesabınızdaki e posta ile aynı olması gerek

Cashout Yöntemleri » Post #3

Sat Aug 24, 2019 12:39 in Turkish

payonerdede 50 dolar sıkıntısı yokmu

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1181

Fri Aug 23, 2019 14:08 in Turkish

filizdemir wrote: Visa Card eklendi. 10-15 dakika durdu. Sonra sildiler.

şuan visa seçeneği var ama 10 dolar parça parçamı çekeceğiz artık :(

ySense » Post #84

Sat Aug 03, 2019 08:00 in Turkish

bay_pd wrote: surveys kısmına girince böyle bir sayfayla karşılaşıyorum.

Sizde de böyle mi?

aynen bendede böyle madem askıda bu penault labsı kapatabilmeliyiz eskisi gibi sinir bozucu herseferinde bunu görmek penaults labsta herhangi bir kazancım felanda olmadı o resim kendilerini ifade ediyor bence terbiyesizler

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #311

Tue Jul 30, 2019 07:49 in Turkish

cantorr wrote: amazon.com.tr de kullanılıyor küsuratı fazla ürün almış olabilirsin yeniden dene bence

yok küsüratla alakalı değildi ama , aynen kullanabildim amazonda mobilden üyelik açtım yeni oldu ssd ve mause pad aldım memnunum :mrgreen:

TÜM OYUN TEKLİFLERİ-GÜNCEL » Post #182

Sat Jul 27, 2019 14:00 in Turkish

Cdagli wrote: Mail doğrulamasını nasıl yapıcaz. Ben indirdim ama bakalım ödeyecek mi?

oyuna girerken kayıt olunuluyo oraya yazdığın maile doğrulama linki geliyor 1 2 saate geliyo ödemesi ;)

100 TL'ye ALINABİLECEK ÜRÜN ÖNERİSİ » Post #2

Sat Jul 27, 2019 11:30 in Turkish

amazon comtr de ben kullanamadım nerede yanlış yapıyorum acaba :mrgreen:

TÜM OYUN TEKLİFLERİ-GÜNCEL » Post #179

Sat Jul 27, 2019 11:28 in Turkish

offer toro da Magic The Gathering: Arena adında oyun var 0.61 dolar yaklaşık 2 gb oyun indirmesi indirip oynadım biraz 2 saat sonra felan ücreti gelmişyapmak isteyenler mail adresinden doğrulama yapmayıda unutmasınlar :)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 9, 2021 01:21:48 PST