Please wait...
HomeForumPosts by nofearsports

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by nofearsports

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #61

Tue Nov 05, 2019 05:14 in Turkish

ankettasksever wrote: Tüm mesajlari silelim bu konuda

çiçek apart otel yazdığınızda çıkan sonuçlardan ege bölgesi diye çıkıyor onu seçin

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #58

Tue Nov 05, 2019 04:54 in Turkish

ankettasksever wrote:
nofearsports wrote: hangi otele rez yaptınız arkadaşlar kredi kartı istiyor

aynen kart istiyor.

çiçek apart otel çesme bu istemiyor buldum yapabilirsiniz burdan :mrgreen:

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #56

Tue Nov 05, 2019 04:46 in Turkish

hangi otele rez yaptınız arkadaşlar kredi kartı istiyor

ANKETLER » Post #6214

Mon Nov 04, 2019 02:26 in Turkish

CINT 42747506 $0.41

türkcell hediye havuzu anket

Çözmedikleri Sorun » Post #2

Mon Nov 04, 2019 02:15 in Turkish

emreakeler wrote: An error occurred Error processing reward, please try again with a different browser. If problem persists, please contact customer service.get reawarded yazan yere tıklayınca bu uyarı çıkıyor.yaklaşık on gündür yazışmalarımız sonucu mail adresleri uyuşmalı diye öneride bulundu zaten uyuşuyor.sanırım parama çöktüler.başka açıklaması yok.cookieleri sildim,tüm tarayıcılardan denedim,mail adresimi değiştirdim,şifremi değiştirdim,antivirüsü kapatıp denedim,java etkin olsun diye mesaj atmış javayıda güncelledim sonuç yok.manuel olarak paramı payoneer hesabıma yolla ben de yeni hesap açayım dedim kabul etmedi.bilginize olsun.kimsenin garantisi yok bu sitede.ona göre iş yapın.

skril felandamı aynı şekilde denedinizmi?

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #286

Mon Nov 04, 2019 01:46 in Turkish

okanbakis wrote: skrill ödeme talep ettim bakiye düştü ama skrill hesabı falan sormadı nasıl kontrol edebilirim

ysensede kayıtlı e postanızla skrill hesabınız olması gerekiyor dolayısıyla sormuyor direkt o maile yolluyor 4 5 güne

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #39

Fri Nov 01, 2019 04:29 in Turkish

adgate 2 katı ödeme yapıyor şuan yapabileceğiniz teklif varsa kaçırmayın :mrgreen:

SKRİLLDEN PARA NASIL ÇEKİLİR » Post #2

Tue Oct 29, 2019 03:23 in Turkish

1996 euro yüksek bulduğu için onaylamıyor olabilir 500 500 çekebilirsiniz bence moderatör arkadaşımız yüksek miktar göndermek isteyen arkadaşlar için alttaki bilgiyi paylaşmıştı

moneymakingways wrote:
moneymakingways wrote: ....

Eğer Euro-Dolar çevrimlerinde çok fazla kırpmıyorlarsa Skrill'den Payoneer'e çekmek makul bir yöntem gibi.

Skrill'den gönderdiğim para: 515 dolar
Payoneer elime geçen para: 443.61 euro =~ 488 dolar

Kayıp: 27 dolar veya paranın %5.24'ü
Payoneer'den bankaya gönderirken de ufak da olsa bir kur kaybı var.

Yüksek miktar göndermek isteyen arkadaşlar için yukarıdaki rakamları paylaştım.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #113

Sun Oct 27, 2019 12:43 in Turkish

taokka wrote: arkadaslar bu payonerr ilk geldiginde 52 secenegi yoktu payonerde48 dolarim var..suan bakiyem 15 dolar bunu skrille ordanda payoneree gonderebilirmiyim?olursa eger payonere kesintiden sonra kac dolar gecer amacim payonerde 50 dolar olup cekmek

5 6 dolar keser skril ama olur

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #111

Sat Oct 26, 2019 05:39 in Turkish

arkadaşlar skrilde 35 dolar varda pek anket felan gelmiyor bu ara yani payonere gönderip çekemiyorum skrill bundan aylık ücret vs alıyormu bi süre daha durcak gibi orda sanal visa kartlar olsaydıda şu skrille uğraşmasaydık keşke :(

PAYONEER ÖDEMEYİ ONAYLAMIYOR!! » Post #7

Sat Oct 26, 2019 05:32 in Turkish

1996 mı 196 mı :D son durum ne oldu

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #326

Sat Oct 12, 2019 17:26 in Turkish

Arkadaşlar tango kartta kalan 2 3 liraları kullanabileceğimiz bir yer varmı bildiğiniz önceden steamda kullanıyordum orda geçmez oldu tango kart

Adgate Rakuten Kobo Hakkında » Post #29

Sat Oct 12, 2019 09:24 in Turkish

Swerdlov wrote:
Sirius_ wrote:
nofearsports wrote:
selin33642 wrote: revenueyi yaptım şimdi adgate den bir daha yapabilir miyim :D

oluyor ben ikisinide yaptım :mrgreen:

Dün 1.90 yarım saat içersinde gelmişti bu ikincisini ödemedi akıllılar

Adgate bana hala ödeme yapmadı. Ticket attım ama üstüne 1 bardak su içicem galiba.

Herkes 2 kez yapmış ya, farklı maille mi üye oldunuz nasıl yapıyosunuz 2 farklı yerden?

özelden yazamadım size, şimdi baktım ben adgatedekini 23 eylül Revenue Universe dekini 9 ekimde yapmışım tarayıcı geçmişini temizleyip önceki offerda yaptığınız gibi koboya tekrar başka maille üye olup yapıyorsunuz ama yaptığımın ertesi günü gelmişti ikiside bende sorun olmadı ödemesinde

Adgate Rakuten Kobo Hakkında » Post #25

Fri Oct 11, 2019 16:20 in Turkish

selin33642 wrote: revenueyi yaptım şimdi adgate den bir daha yapabilir miyim :D

oluyor ben ikisinide yaptım :mrgreen:

Adgate Rakuten Kobo Hakkında » Post #22

Fri Oct 11, 2019 13:16 in Turkish

selin33642 wrote: revenue'den yaptım 7 saat oldu gelmedi, gelirse editlerim

yarın gelir

Adgate Rakuten Kobo Hakkında » Post #17

Thu Oct 10, 2019 06:52 in Turkish

bay_pd wrote: adgate'te tamamlayıp Revenue Universe'ten de ödeme alan var mı acaba?

Ben aldım ödeme geç geliyor ama geliyor

Adgate Rakuten Kobo Hakkında » Post #15

Wed Oct 09, 2019 16:53 in Turkish

Swerdlov wrote: peki rakuten'de türk bankalarıyla bir ödeme yaparak kitap alabiliyor muyuz, bilgisi olan var mı?

yapılır tango kartınız varsa oda oluyor ben öyle yaptım

Skrill'e kayıt olurken hangi para birimini seçeyim » Post #14

Tue Oct 08, 2019 12:46 in Turkish

YigitArk wrote: Bu arada benim hesabım varmış.şimdi giriş yaptım.

usd miymiş

Skrill'e kayıt olurken hangi para birimini seçeyim » Post #9

Tue Oct 08, 2019 11:17 in Turkish

skrill e ysensede kayıtlı olan e posta adresinle kayıt olman lazım Bu e-posta adresi kullanılıyor diyorsa önceden kayıt olmuşta hatırlamıyor olabilirsin emin olmadan çekim yapma bence baya kaybın olur skrill hesabı tl ise, ysense epostanı değiştirip o epostayla açabilirsin skrill usd hesabı

Skrill'e kayıt olurken hangi para birimini seçeyim » Post #7

Tue Oct 08, 2019 10:34 in Turkish

YigitArk wrote: Bu e-posta adresi kullanılıyor diyor !

önceki skrill e başka email ekleyip öteki maili kaldırın ve skrill hesabını kapatın yada direkt ysense deki mailinizi değiştirip o maille açn skrilli
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 9, 2021 02:03:04 PST