Please wait...
HomeForumPosts by nofearsports

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by nofearsports

ANKETLER » Post #268

Thu Dec 13, 2018 08:02 in Turkish

offersdaki anketleri yapınca gerçekten gelmiyormuş surveysden anket offers dakileri yapmayı bıraktım gelmeye başladı ufaktan Allah bereket versin :))

Completed 13 Dec 2018 10:35 EST 22m 12s Samplicio.us 3453284 $0.45
Completed 13 Dec 2018 10:10 EST 11m 21s YourSurveys 14390142 $0.37

World War Rising indiremiyorum! » Post #12

Tue Dec 11, 2018 16:39 in Turkish

Final Fantasy XV teklif ad gate yede gelmiş deniyim dedim de neden indiremediğimz belli oldu android 6.0 + sürüm istiyor :)

gelen mail şu şekilde;

Hi there,

You recently requested a link to the mobile offer Final Fantasy XV which will earn you 375 ClixCents. Simply follow the instructions below!

Visit the following link from your Android device:
Install and Reach Citadel level 10. Eligibility: Must be installing the app for the first time and have Android 6.0+. ***New Users Only*** Users must download and OPEN the app within 15 minutes of starting (clicking) the offer.
You're done!
All the best,
AdGate Rewards Team

TASK GÜNCEL! » Post #1092

Mon Dec 10, 2018 13:39 in Turkish

sedadir wrote: şu sesli görevleri nasıl yapıyorsunuz? ingilizce az var ama bazılarını hiç anlayamıyorum? o yüzden yapmıyorum. Yapabilenler yardımcı olursa sevinirim.

cep telefonuyla google çeviriye gir mikrofon işaretine tıklayıp hoparlöre yaklaştır ben bu şekilde yapabildim biraz :D

TANGO CARD ÇEKİM SÜRECİ HAKKINDA... » Post #15

Sun Dec 09, 2018 07:57 in Turkish

insane06 wrote: tango card resmi sitesinden neden giriş yapamıyorum oturum aç dedigimde forbidden 403 yazıyor

tango kartın sitesine giriş yapılmıyor zaten ödeme istediğinde mailine gelen linke tıklayıp kartını oluşturuyorsun oluşturduktan sonra onay e postası geliyor bakiyenide oradan takip edebiliyorsun tangokartın sitesiyle bir işin olmuyor :)

World War Rising indiremiyorum! » Post #6

Sat Dec 08, 2018 07:23 in Turkish

akinfurkan wrote:
nofearsports wrote: durum bendede aynı android sürümünden kaynaklı sanırım yada teklif bitti :)

Bende onu düşündüm ama play store'da oyun gözüküyor indirsem inecek yani. Senin android kaçtı?

o zaman 2. seçenek yani teklif bitti zaten tabletten ve telden girince o teklifler gözükmüyor orda :) android 5.0.1 benim

World War Rising indiremiyorum! » Post #3

Sat Dec 08, 2018 06:40 in Turkish

durum bendede aynı android sürümünden kaynaklı sanırım yada teklif bitti :)

ClixOffers More TV Time hakkında » Post #7

Fri Dec 07, 2018 19:08 in Turkish

Teşekkür ederim tekrar deniyim bana orası gözükmüyor ilginç ;)

ClixOffers More TV Time hakkında » Post #5

Fri Dec 07, 2018 17:07 in Turkish

valla bilen nasıl yapıcaz söylese iyi olcak yapacak birşey yokken yaparız tasklar ne kadar dikkat etsem gene yanlış yapıyorum :D

ClixOffers More TV Time hakkında » Post #3

Fri Dec 07, 2018 14:39 in Turkish

teşekkür ederim yanlız ben onu şöyle anladım günde 50 video izleme hakkımız var ve her video 0.01 ve en az 40 video izleyerek 0.40 alıyoruz yani böyledir denedinizmi siz

ClixOffers More TV Time hakkında » Post #1

Fri Dec 07, 2018 14:26 in Turkish

arkadaşlar bu teklifte ne yapmamız gerekiyor acaba yardımcı olabilirmisiniz, teklifi açıyorum 15 saniye içinde beni tıkla çıkıyor tıklıyorum neyse en son Captcha'yı çözdükten sonra buraya tıklayın ve ödeme alın! diyor fakat Captcha gözükmüyor

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #309

Thu Dec 06, 2018 06:41 in Turkish

anketi bitirdikten sonra anketi açtığın surveys sayfasında anketi tamamladınmı tarzı bir şey soruyor orda yes demediniz sanırım bende tamamladım ve 0.67 kazandım o anketten

TANGO CARD ÇEKİM SÜRECİ HAKKINDA... » Post #10

Tue Dec 04, 2018 08:10 in Turkish

ilk kez ödeme çektim tango kart olarak ve an itibarıyla mail ile geldi :)) seninkide gelmiştir kontrol et istersen,

Teşekkürler Clixsense herkeze hayırlı kazançlar arkadaşlar :))

Access to this page has been denied. » Post #6

Tue Dec 04, 2018 04:14 in Turkish

benimde tabletimi sıfırladıktan sonra artık tabletten giremiyorum demekki pcye format atsak pcdende giremiyecez aman deyim :))

Lords Mobile Yardım » Post #11

Sat Dec 01, 2018 13:41 in Turkish

akinfurkan wrote:
Gurkan123 wrote:
akinfurkan wrote:
Gurkan123 wrote: masaüstünde oyun olarak gözükmüyor bende :S

Pc'den girince gözükmuyor mu oyun sende?

6 cent indir aç olanı gözüküyor sadece

Alla alla hesaba göre farklı mı anket yolluyorlar :/

kiwiwal da öyleydi o teklif herkeze değişik değil :)

Lords Mobile Yardım » Post #9

Sat Dec 01, 2018 13:39 in Turkish

rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana takıldığın yer olursa tekrar yaz :)

Lords Mobile Yardım » Post #5

Sat Dec 01, 2018 13:09 in Turkish

biraz oyna akademi binası kuracaksın ordan 2. seviye canavar avını açıp 1 kez saldırdığında geliyor

Teklifler kısmındaki oyun ödemeleri hakkında. » Post #16

Mon Nov 26, 2018 06:56 in Turkish

clix1965 ben o time buck teklifini tamamladım gelmedi, adgatede lords mobile teklifini yaptım geldi görevi 2. seviye canavar açmak ve saldırmaktı anında geldi

Oyun tekliflerini tamamlayıp ödemesini alamayanlar » Post #5

Mon Nov 26, 2018 06:56 in Turkish

Final Fantasy teklifi artık açılmıyo yada bende öyle ama adgatedeki lords mobile görevini ben yaptım geldi sen ne yaptın tam olarak 2. seviye canavar avını açıp avladınmı çünkü bunu yapınca benim hemen geldi ödemesi
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 9, 2021 02:25:54 PST