Please wait...
HomeForumPosts by nofearsports

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by nofearsports

TÜM OYUN TEKLİFLERİ-GÜNCEL » Post #3

Fri Jan 04, 2019 02:48 in Turkish

eline sağlık yararlı bir konu olmuş :thumbup: :clap: :xthumbup:

World War Rising Ödemesi » Post #25

Thu Jan 03, 2019 00:56 in Turkish

gfbtayfa wrote:
nofearsports wrote:
gfbtayfa wrote:
nofearsports wrote: OlympTrade Online Trading App - Android
Rewards after you download, register and deposit $10.

offer toroya çok kıyak bir teklif gelmiş güvensem bu teklifi yapmak mantıklı aslında 10 dolar yatırınca 21 dolar veriyor teklif ama burda world war risingi bitirip ödeme almayınca güvenemiyorum :mrgreen: :mrgreen:

offer toro küçük oyun tekliflerini kredilendiriyor :) ben ilk kayıt oldugum zamanlar belki bilmeden hata yapmışta olabilirim.

mesela oyunu indirip 15 dakika içerisinde aç denmişse belki de onu yapmamışımdır. o yüzden kredilendirilmemiş olabilir

diye düşünüyorum :) başka telefonda adgate den yapıyorum şu an :)

o kıyak teklifi sen bir denesen de bizi de bilgilendirsen çok iyi olur :) :)

sanmam ben anında tıkladım indirdim ad gate de yapınca veriyorda burda yapınca vermiyor var birşey

doğru diyorsun belki de offer toro sıkıntılıdır. bizim bitirdiklerimizin yerlerine yeni oyunlar ne zaman gelir acaba keşke yenilense aylık olarak da onlara geçsek artık :)

aynen bende bekliyorum yeni oyunlar inş gelir anket geldiği yok hiç birşey kalmadı yapabildiğim :shock:

World War Rising Ödemesi » Post #23

Thu Jan 03, 2019 00:31 in Turkish

gfbtayfa wrote:
nofearsports wrote: OlympTrade Online Trading App - Android

offer toroya çok kıyak bir teklif gelmiş güvensem bu teklifi yapmak mantıklı aslında 10 dolar yatırınca 21 dolar veriyor teklif ama burda world war risingi bitirip ödeme almayınca güvenemiyorum :mrgreen: :mrgreen:

offer toro küçük oyun tekliflerini kredilendiriyor :) ben ilk kayıt oldugum zamanlar belki bilmeden hata yapmışta olabilirim.

mesela oyunu indirip 15 dakika içerisinde aç denmişse belki de onu yapmamışımdır. o yüzden kredilendirilmemiş olabilir

diye düşünüyorum :) başka telefonda adgate den yapıyorum şu an :)

o kıyak teklifi sen bir denesen de bizi de bilgilendirsen çok iyi olur :) :)

sanmam ben anında tıkladım indirdim ad gate de yapınca veriyorda burda yapınca vermiyor var birşey

ANKETLER » Post #649

Wed Jan 02, 2019 09:52 in Turkish

eyetkinclixsens wrote: EasySurveys ten anket tamamladım ama parasını ödemedi. :evil: :evil: :(
wanna adsde ise geç geliyor biraz bazen yarım saat sürüyor

World War Rising Ödemesi » Post #21

Wed Jan 02, 2019 07:45 in Turkish

OlympTrade Online Trading App - Android

ANKETLER » Post #643

Wed Jan 02, 2019 07:33 in Turkish

anlaşıldı bugünde gelmeyecek :cry:

ANKETLER » Post #640

Wed Jan 02, 2019 01:27 in Turkish

o anket banada hergün geliyor hiç vermedi o ayrı mesele :mrgreen:

ANKETLER » Post #627

Tue Jan 01, 2019 06:48 in Turkish

aysekahraman wrote: altın16 türkçe yazmayı ne zaman ogrebeceksin.

siz :mrgreen: :mrgreen:

ANKETLER » Post #623

Tue Jan 01, 2019 01:30 in Turkish

verdimiki yaptırıp enson kota doldu deyip vermıyor o

World War Rising Ödemesi » Post #19

Sun Dec 30, 2018 23:52 in Turkish

1 i offer toroda tekrar yapmak yerine ad gatede yapmanızı öneririm 50 k güç adgatede anında pending e düşüyor final fantasy ve word war tekliflerini tamamladım $8.04 beklemede şuan şubat gibi geçecek ama

Trialplay Oyunları Hk. » Post #4

Sun Dec 30, 2018 01:55 in Turkish

lords mobile yapmadıysan oda çok iyi telefonda oldugu için çok rahat yapılıyor sıkmıyor

ANKETLER » Post #595

Sat Dec 29, 2018 09:00 in Turkish

1.28 lik anket geldi hiç birşey sormadan kota doldu diyerek attı dolduysa niye geliyosun kardeşim

Trialplay Oyunları Hk. » Post #2

Sat Dec 29, 2018 05:00 in Turkish

orada Play a new RPG game Guns and Magic teklifinde 40 lvl olma görevini yaptım the havens 3 lvlde bıraktım çok sıkıcı bir oyundu :roll:

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #114

Thu Dec 27, 2018 04:34 in Turkish

salsasosu wrote:
peezan wrote: Bu gün aliexpress beni deli etti yüzlerce siparişim olmasına rağmen kabul etmedi pcden tabletten heryerden denedim en son kimlik falan istedi gönderdim ne aptallaştı bu aliexpress böyle gece gece sinirimi bozdular

sabah tekrar denedim. yine kabul etmedi prepaid cartı , kendi sanal kartımı kabul ediyor. ile alışveriş yapan arkadaşlar kimlik fotokopisi gönderip hesap onayı mı yaptılar bilmiyorum.

acaba btcturk falan kabul ediyor mu. oraya tranfer edip sonra banka banka hesabına alabiliyor muyuz. deneyen var mı?

skrill e belki yükleme yapılıyor olabilir ama, çok kesinti yapıyor. 5 euro sırf para çekim ucreti alıyor. pra birimlerindeki dönüşümlerdeki kesintiler de cabası.

ben prepaiddigitalsolutions dan kartın gorüntüsünü atmıştım kimlik istediği yere, bide alışveriş yapmamızı zorlaştırmanız değil kolaylaştırmanız gerekiyor 2 dolarlık bir şey alacağız diye size kimlik göndercek değilim dedim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sabahında denedim son kez ve oldu

ANKETLER » Post #540

Thu Dec 27, 2018 04:24 in Turkish

3 anket geldi 2 si 0.67 1 i 1.33 3 üde attı marmara bölgesi deyince e profilimde yazıyor zaten istanbul diye gelmeseydin madem :mrgreen:

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #110

Tue Dec 25, 2018 23:52 in Turkish

salsasosu wrote:
nofearsports wrote:
salsasosu wrote:
nofearsports wrote: aynen bende denedim aliexpresde kaç sefer ama olmuyor avansas mobilde harcadım sorunsuz bide mobil site avansasda kargo ücretsiz kampanyası var yılbaşına kadar haberiniz olsun,

ayrıca avansasda felan yani tl olarak alışveriş yaptıktan 2 gün sonra CURRENCY CONVERSION FEE dönüşüm ücreti kesiliyor USD -0.46 yani bir günde harcamaya çalışın derim tek seferlik USD -0.46 kesinti bir şey değilde parça parça alışveriş yaptığınızda farkedebilir

çay kahve falan almıştım, sen öyle deyince kalan 0,44 usd yi de harcadım avansas da kargo bedava olunca son 2,10 tl'lik de bant ve kalem aldım :)

Not: joom da harcayım dedim. aynı kabul etmiyor. ödeme alındı diyor. siparişlerim kısmı boş. prepaid bakiye ye baktım sonra düşmemişti. avansas da sıfırladım.

ali expres çok uygun ssd ler felan giyim ürünleri deseniz istemediğimz kadar çok çeşit var bu sefer miktar az diye uğraşmadım bu kartla bir dahaki çekimimde onu onaylatıcam inş :))

bence sorun sistemsel değil çünkü bazı alacaklarım vardı. sanal kredi kartımla tek tıkla ödedim.
ama prepaid card ile ödemek istediğimde hata veriyor. kimlik doğrulama falan gibi şeylere gerek yok. artık tango card geçmiyor çin sitelerinde. ( joom ve aliexpress denendi)

bugün son kez deniyeyim dedim ve ödemeyi kabul etti aliexpress :)) https://i.hizliresim.com/zjljP6.png

aliexpreste kullanacak arkadaşlara önerim üyeliğinizi bilgisayar üzerinden açın mobilden açtığım hesapta fiyatları tl olarak görüyordum ve hiç bir şekilde ödeme yapamadım (kart bakiyesi usd olduğu için olabilir) bilgisayarda yeni üyelik açtım ve oldu :)))

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #107

Mon Dec 24, 2018 05:39 in Turkish

salsasosu wrote:
nofearsports wrote: aynen bende denedim aliexpresde kaç sefer ama olmuyor avansas mobilde harcadım sorunsuz bide mobil site avansasda kargo ücretsiz kampanyası var yılbaşına kadar haberiniz olsun,

ayrıca avansasda felan yani tl olarak alışveriş yaptıktan 2 gün sonra CURRENCY CONVERSION FEE dönüşüm ücreti kesiliyor USD -0.46 yani bir günde harcamaya çalışın derim tek seferlik USD -0.46 kesinti bir şey değilde parça parça alışveriş yaptığınızda farkedebilir

çay kahve falan almıştım, sen öyle deyince kalan 0,44 usd yi de harcadım avansas da kargo bedava olunca son 2,10 tl'lik de bant ve kalem aldım :)

Not: joom da harcayım dedim. aynı kabul etmiyor. ödeme alındı diyor. siparişlerim kısmı boş. prepaid bakiye ye baktım sonra düşmemişti. avansas da sıfırladım.

ali expres çok uygun ssd ler felan giyim ürünleri deseniz istemediğimz kadar çok çeşit var bu sefer miktar az diye uğraşmadım bu kartla bir dahaki çekimimde onu onaylatıcam inş :))

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #103

Sun Dec 23, 2018 22:29 in Turkish

aliexprese yeniden üye oldum bu seferde kartın resmini ve kimlik felan istedi zaten kartta kalmış 2.21 usd bunun için kimlikmi göndericem böyle alışveriş siteside ilk kez görüyorum :D

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #336

Sun Dec 23, 2018 21:35 in Turkish

Elicit Research - 1507395 duş jeli anketi

arkadaşlar bu anket ısrarla geliyor ve anketi yaptırıp en son üzgünüz bu anket gerekli katılımcıya ulaştı diyor :evil:

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #102

Sun Dec 23, 2018 10:38 in Turkish

aynen bende denedim aliexpresde kaç sefer ama olmuyor avansas mobilde harcadım sorunsuz bide mobil site avansasda kargo ücretsiz kampanyası var yılbaşına kadar haberiniz olsun,

From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 01:00:25 PST