Please wait...
HomeForumPosts by nofearsports

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by nofearsports

ANKETLER » Post #2403

Thu Mar 21, 2019 10:31 in Turkish

Project CINT - 377683
Reward $0.49
Status Completed

bp anketi

ANKETLER » Post #2342

Tue Mar 19, 2019 10:34 in Turkish

Project Samplicio.us - 4195671
Reward $1.25
Status Completed

salam sosis markaları ile igili anket

ANKETLER » Post #2228

Thu Mar 14, 2019 07:52 in Turkish

deepcrypto wrote: Az önce davetle 2 dolarlık şekerleme markası ile ilgili anket geldi ingilizce dilde, başarıyla bitirdi son sayfada da tebrikler anketi başarıyla bitirdiniz yazılı sayfada geldi ancak ödeme yapmadı. Arkadaş bu kadar emek veriyoz şu anketleri bi test edip gönderin yazık ya emeğimize yazık. :oops:

aynen bende bitirdim ödeme yok

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #172

Sun Mar 03, 2019 14:24 in Turkish

akinfurkan wrote:
nofearsports wrote:
akinfurkan wrote:
nofearsports wrote:
akinfurkan wrote: Arkadaşlar Çin siteleri (Amazon TR'de dahil) dışında hiçbir sitede kullanamadım Tango Kart'ı. Lütfen harcayanlar nerede harcadığını söyleyebilir mi?

avansas.com mobilden girersen kabul oluyor sorunsuz

En son ne zaman denedin? Eğer deneyeli çok olduysa artık geçmiyor olabilir. Çok denedim yapamadım çünkü :x|
oldu biraz şuan kartlarımı aldım fakat kullanma ihtiyacım olmadı mailde duruyor avansasda gittiyse kötü olmuş nerde harcıyacaz biz bunu :o

İşte ben de onu düşünüyorum :xsmile: Avansas iyiydi kupon ile uygun gıda alışverişi yapılıyordu. Şimdi harcayacak bir yer bulamıyorum. Geçen Amazon TR'den kitap alabildim sadece.

Sen yinede bir ara Avansas.com'u dene belki ben becerememişimdir. Bizi bilgilendirirsin :xthumbup:

dolar çok düşmüştü kullanmak istemedik bakalım 60 dolar tango kart var geçerse :D

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #170

Sun Mar 03, 2019 14:10 in Turkish

akinfurkan wrote:
nofearsports wrote:
akinfurkan wrote: Arkadaşlar Çin siteleri (Amazon TR'de dahil) dışında hiçbir sitede kullanamadım Tango Kart'ı. Lütfen harcayanlar nerede harcadığını söyleyebilir mi?

En son ne zaman denedin? Eğer deneyeli çok olduysa artık geçmiyor olabilir. Çok denedim yapamadım çünkü :x|
oldu biraz şuan kartlarımı aldım fakat kullanma ihtiyacım olmadı mailde duruyor avansasda gittiyse kötü olmuş nerde harcıyacaz biz bunu :o

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #167

Sun Mar 03, 2019 13:56 in Turkish

ANKETLER » Post #1680

Sat Feb 16, 2019 10:36 in Turkish

Project Branded Research - 9573837
Reward $1.00
Status Completed

yemek sipariş uygulamaları üzerine kısa bir anket :clap:

ANKETLER » Post #1619

Thu Feb 14, 2019 09:32 in Turkish

Project Toluna - 1596906-TR
Reward $1.33
Status Completed

sigorta şirketleriyle alakalı kısa bir anket :clap:

ANKETLER » Post #1607

Thu Feb 14, 2019 04:36 in Turkish

naklov86 wrote: Click ID 492,749,828
Start Time 14 Feb 2019 07:28:56 EST
LOI 5s
Project Samplicio.us - 3945204
Reward $0.90
Status Screened Out

soru sormadan attı

magnum anketi bu beni atmadı

ANKETLER » Post #1399

Mon Feb 04, 2019 08:37 in Turkish

LolaBunny89 wrote: vpnhub offerını yapan var mı?

abonelikli o kredi kartı felan istiyor sonradan verdiğinin on katını alma ihtimali var :D

ANKETLER » Post #1363

Sun Feb 03, 2019 16:14 in Turkish

Denemek wrote: wannads bölümünde timebucks teklifi var bunu yapabilen oldu mu ben de açılmıyor

2019-02-03 14:37:37 TimeBucks, earn rewards! TimeBucks is a reward site that pays you to watch videos, do Surveys, install apps and more! Sign Up to TimeBucks and earn at least $5 to receive your rewards. Credited

tamamladım ödemesini yaptı ama 5 nisana kadar bekleme bölümüne düştü hemen yapmıyor bilginize

TÜM OYUN TEKLİFLERİ-GÜNCEL » Post #91

Sat Jan 26, 2019 12:35 in Turkish

gksl-cnclr wrote: World War Rising ve Final Fantasy oyunlarının ödemeleri tamamlandıktan 1 ay sonra mı 2 ay sonra mı hesaba geçiyor? bilgisi olan var mı?

Pending de olan bir anket offers sekmesinden baktıgımda 2 ay sonra ödeme gösteriyor ama surveys sekmesinden bakınca 1 ay sonra görünüyor. O yuzden emin olamadım.

evet benimkide şubat sonuna doğru geçecek o ikisi 8.04 dolar click offersden pending balanceye tıklayınca tam günü orada yazıyor 19 aralıkta tamamladım 18 şubat a kadar geçecek yazıyor

ANKETLER » Post #978

Sat Jan 19, 2019 10:29 in Turkish

pancugol wrote: Bazı anketlerde Posta kodu kısmını geçemiyorum siz nasıl orayı atlıyorsunuz?

googleden öğrenebilirsin yaşadığın şehirin posta kodunu istanbul 34010 gibi

Lords Mobile Yardım » Post #15

Fri Jan 18, 2019 13:08 in Turkish

yasinnoz wrote: onu farketmedim ama 2.canavar avını açıp 2 level canavara saldırmıstım. Kale görevide olabilir o zman. Ama adgate te başka gözükmüyor

ad gate deki ise doğrudur 2 lvl canavara saldırmak görev boşa 11 lvl olmak için uğraşmayın o halde haritada 2 yazan bır canavara tekrar saldırmayı deneyin, ve destekten cevap gelir ne zaman gelir bilmem ama ben yaptığımda anında gelmişti ödemesi çünkü

Lords Mobile Yardım » Post #13

Fri Jan 18, 2019 11:48 in Turkish

yasinnoz wrote: Ben her şeyi tamamladım. Ama ödeme alamadım. Destege de yazdim dönmediler. Baska nasil odeme alabilirim aceba ? Yardimci olursaniz sevinirim

hangi bölümdekini yaptınız iki değişik teklif var biri 11 lvl kale olma görevi diğeri 2. seviye canavar avı görevi farkediyor çünkü hepsi aynı görev değil birde önceden oyunu oynamamış olmanız gerek yüklediğiniz telefon veya tablette ödemede sorun çıkmadı bende

TÜM OYUN TEKLİFLERİ-GÜNCEL » Post #58

Thu Jan 17, 2019 14:07 in Turkish

Denemek wrote: Facebooktan Guns and Magic oyununu 40 level yaptim ama ödeme yapmadı ne yapmalıyım?

facebookta oyunu açıp ekran görüntüsü al onu bir resim yükleme sitesine yükle (hizliresim vb) trial pay a gir destek yazıyor sağda oraya tıkla destek ile iletişime geç yüklediğin ekran görüntüsünün linkini kopyalayıp yapıştır oraya 40 lvl oldum ödülüm gelmedi yaz destek hemen ilgileniyor

ANKETLER » Post #895

Wed Jan 16, 2019 12:53 in Turkish

baris01_turk wrote: ya az önce 0.67'lik anket geldi saniyesinde tıkladım hadi en fazla 5 saniye geçti diyelim almadı kota doldu diyor bunun sebebi nedir sizce aydınlatacak biri var mı ?

şehirle alakalı marmara bölgesi dolmuş bende yapamadım

ANKETLER » Post #892

Wed Jan 16, 2019 07:52 in Turkish

0.67 marmara seçince attı marmara dolmuş kota

TÜM OYUN TEKLİFLERİ-GÜNCEL » Post #52

Tue Jan 15, 2019 08:59 in Turkish

besevler wrote: Arkadaşlar iki sorum olacak.

1) Oyunlar için istenen mail adresleri clixsense üyeliğimizde kullandığımız mail adresi olmak zorunda mı ? Başka bir mail adresi ile oyunları oynayabiliyor muyuz ?

2) Bazı oyunlarda "teklifi başlattıktan sonra 15 dakika içerisinde uygulama indirilmeli ve uygulama açılmalıdır" benzeri bir ifade geçiyor. "Teklifi başlattıktan sonra" dediği mail adresimizi giriyoruz, ondan sonra mailimize gelen linke tıklayınca başlayan süreç mi ?

1} mail adresin aynı olmak zorunda değil telefonundaki kayıtlı mail adresini yazmalısın clix le aynı olmak zorunda değil

2) maili gönderdikten sonra hemen tıklayıp yükleyin açın bunu hemen yapamayacaksanız yapabileceğiniz zaman tıklayıp gönderin teklifi mailinize ve hemen yükleyip açın sonrasında tamamlamak için 7 gün süreniz oluyor sanırım

TÜM OYUN TEKLİFLERİ-GÜNCEL » Post #5

Fri Jan 04, 2019 04:48 in Turkish

gfbtayfa wrote:
nofearsports wrote: eline sağlık yararlı bir konu olmuş :thumbup: :clap: :xthumbup:

seninde ekleyeceğin bir şey varsa söyle eklerim :) senle benden başka oyun görevi yapan yok sanırım :) :)

kendileri bilirler yapmalarını öneririz kolay ve iyi bir kazanç olacaktır herkes için:))
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 9, 2021 02:24:08 PST