Please wait...
HomeForumPosts by Swerdlov

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Swerdlov

ANKETLER » Post #1960

Thu Feb 28, 2019 08:00 in Turkish

497,038,007
28 Feb 2019 10:23
Completed YourSurveys
15329297
$0.83
Otel (hilton) anketi

Gördüğüm en kolay anketlerden biriydi. 10 soru sordu ya da sormadı. Şutlayacak derken congrats dedi :D

ANKETLER » Post #1946

Wed Feb 27, 2019 14:14 in Turkish

naklov86 wrote: bu anket beni atmıştı

F_Freeloader wrote:
Swerdlov wrote: 496,760,042
27 Feb 2019 13:16
Completed OpinionWorld
Router
$0.65
Haber siteleri anketi

Arkadaşlar bu arada bir konuda fikrinizi almak isterim. Bu anketin sonunda alttaki linklerde görebileceğiniz bir öneri geldi ve ben de kabul ettim. 8 gün boyunca sosyal medyada vs gördüğüm haberleri kaydetmemi istiyor ve 8.gün sonunda "68₺ değerinde bir hediye" vereceklerini söylüyor. Çok tereddütte kalırsam istenenleri yapmam diye düşünüyorum. Benim kuşkulandığım şey, bu olay yaş bir mevzu mu? Malum internet üzerinde bin çeşit sahtekârlık dönüyor ve ülkemiz de maşallah bu konuda tam bir cennet. Ayrıca önerinin başında bir kamu kuruluşu için düzenlendiği söyleniyor ve bu da hafiften bir kuşku uyandırıcı geldi bana. Hangi kuruluş olduğu belli değil ve buna nasıl güvenebilirsin? "Çok k.llandıysan girme bize ne a.q" diyebilirsiniz ama çoğu zaman 8 günde 68 tl'lik anket yakalayamadığımızı düşünürsek biraz da cazip bi meblağ ve bilen arkadaşların düşüncesini merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bu öneriyle karşılaşan oldu mu?

https://i.hizliresim.com/0Rgo8D.png --- Öneri screen
https://i.hizliresim.com/36MnE9.png --- Önerinin devamı

Edit: postta image ve url olarak atmak istedim ancak hata verdi. Açabilmek için adresleri kopyalamak gerek. Sorry...

Bana da geldi, kabul ettim. Benzer bir çalışma geçen sene de olmuştu. Bana 2 ya da 3 gün gelmiş, devam etmemişti. Tamamlayanlar vardı. Ücreti geç de olsa yatmıştı sanırım, tartışılmıştı forumda diye hatırlıyorum.

Teşekkür ederim bilgilendirmeler için :thumbup: Yine de bi deneyelim o halde.

ANKETLER » Post #1940

Wed Feb 27, 2019 12:14 in Turkish

496,760,042
27 Feb 2019 13:16
Completed OpinionWorld
Router
$0.65
Haber siteleri anketi

Arkadaşlar bu arada bir konuda fikrinizi almak isterim. Bu anketin sonunda alttaki linklerde görebileceğiniz bir öneri geldi ve ben de kabul ettim. 8 gün boyunca sosyal medyada vs gördüğüm haberleri kaydetmemi istiyor ve 8.gün sonunda "68₺ değerinde bir hediye" vereceklerini söylüyor. Çok tereddütte kalırsam istenenleri yapmam diye düşünüyorum. Benim kuşkulandığım şey, bu olay yaş bir mevzu mu? Malum internet üzerinde bin çeşit sahtekârlık dönüyor ve ülkemiz de maşallah bu konuda tam bir cennet. Ayrıca önerinin başında bir kamu kuruluşu için düzenlendiği söyleniyor ve bu da hafiften bir kuşku uyandırıcı geldi bana. Hangi kuruluş olduğu belli değil ve buna nasıl güvenebilirsin? "Çok k.llandıysan girme bize ne a.q" diyebilirsiniz ama çoğu zaman 8 günde 68 tl'lik anket yakalayamadığımızı düşünürsek biraz da cazip bi meblağ ve bilen arkadaşların düşüncesini merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bu öneriyle karşılaşan oldu mu?

https://i.hizliresim.com/0Rgo8D.png --- Öneri screen
https://i.hizliresim.com/36MnE9.png --- Önerinin devamı

Edit: postta image ve url olarak atmak istedim ancak hata verdi. Açabilmek için adresleri kopyalamak gerek. Sorry...

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #362

Wed Feb 27, 2019 10:46 in Turkish

F_Freeloader wrote:
Swerdlov wrote: 496,072,082
25 Feb 2019 15:50
Quota Full Samplicio.us
4025576
$1.60

Yarım saat boyunca aklımıza gelen spor markalarını mı sormadı, logo gösterip bu hangisi mi demedi.. evimde hangisinin giysisi mi varmış spor ayakkabısı mı didiklemediği şey kalmadı. En son son 12 ayda hangi markaya %kaç harcadığımı sordu. Sonra aniden, "kolay anketmiş ya" diye düşündüğüm bir anda, we're sorry!!!!! 1.60$ ayda 1 kere falan yakalayabiliyoruz, onda da böyle zamanımızı, emeğimizi ve en önemlisi de o nerelerine sokacaklarını kendilerinin bileceği kıymetli datamızı çalıp gidiyorlar. İtiraz alanı dahi pasif.

Aynı anketi 1.5 saat kadar önce yaptım, ödeme yaptı bana. Kota problemidir muhtemelen, bir türlü aşılamıyor bu sorunlar.

Öyle, ama anketin ortasında kota kontrolü yapması insanın aklında pislik kuşkusu yaratıyor.

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #360

Mon Feb 25, 2019 13:55 in Turkish

naklov86 wrote:
Swerdlov wrote: 490,395,832 Quota Full 06 Feb 2019 13:09 EST 6m 36s Sample Cube 962329 $0.70

Kota sorularını sorup ankete devam edebilirsiniz dedikten sonra "yatak odası tk deyince aklınıza gelen 5 mağaza", "perde satan 5 mağaza" vs sorularını bıkkınlık verene kadar sordu. Ve sonra da yıllık geliri sorup we're sorry ile şutladı.

Kota sorularında vergiler düşmeden önceki geliri
*15,000$'dan az,
*25,000 - 29,999€,
*30,000 - 34,999€ ..... şeklinde sormuştu. Evet soruyu doğru yanlış girmeyi gram umursamayan bir editör ve 15-25 arası seçenek yok ve $ ile başlayıp € ile devam ediyor ve soru yıllık mı aylık mı belli değil.

Ankete başlayıp %10 ilerledikten sonra da da yıllık geliri bu kez tl cinsinden soruyor ama vergi dahil mi hariç mi bu kez de bu belli değil. Çelişkili cevaba düşmemek için müneccimlik yapman gerekiyor.

Kota sorularında qualify oluyorsak anket içindeki aynı soruda niçin kota full?

Bu arada "şifonyer satan bir mağaza" gibi, anketin %10'unu bulan datayı ne yapacakları hakkında sizin fikriniz ne?

offer toro'da çıktı aynı anket. dün akşam tamamlamama rağmen ödemesi yapılmadı. pendind'de de görünmüyor.

Tezgah dolaştırmışlar yani...

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #359

Mon Feb 25, 2019 13:55 in Turkish

496,072,082
25 Feb 2019 15:50
Quota Full Samplicio.us
4025576
$1.60

Yarım saat boyunca aklımıza gelen spor markalarını mı sormadı, logo gösterip bu hangisi mi demedi.. evimde hangisinin giysisi mi varmış spor ayakkabısı mı didiklemediği şey kalmadı. En son son 12 ayda hangi markaya %kaç harcadığımı sordu. Sonra aniden, "kolay anketmiş ya" diye düşündüğüm bir anda, we're sorry!!!!! 1.60$ ayda 1 kere falan yakalayabiliyoruz, onda da böyle zamanımızı, emeğimizi ve en önemlisi de o nerelerine sokacaklarını kendilerinin bileceği kıymetli datamızı çalıp gidiyorlar. İtiraz alanı dahi pasif.

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #357

Wed Feb 06, 2019 20:53 in Turkish

490,395,832 Quota Full 06 Feb 2019 13:09 EST 6m 36s Sample Cube 962329 $0.70

Kota sorularını sorup ankete devam edebilirsiniz dedikten sonra "yatak odası tk deyince aklınıza gelen 5 mağaza", "perde satan 5 mağaza" vs sorularını bıkkınlık verene kadar sordu. Ve sonra da yıllık geliri sorup we're sorry ile şutladı.

Kota sorularında vergiler düşmeden önceki geliri
*15,000$'dan az,
*25,000 - 29,999€,
*30,000 - 34,999€ ..... şeklinde sormuştu. Evet soruyu doğru yanlış girmeyi gram umursamayan bir editör ve 15-25 arası seçenek yok ve $ ile başlayıp € ile devam ediyor ve soru yıllık mı aylık mı belli değil.

Ankete başlayıp %10 ilerledikten sonra da da yıllık geliri bu kez tl cinsinden soruyor ama vergi dahil mi hariç mi bu kez de bu belli değil. Çelişkili cevaba düşmemek için müneccimlik yapman gerekiyor.

Kota sorularında qualify oluyorsak anket içindeki aynı soruda niçin kota full?

Bu arada "şifonyer satan bir mağaza" gibi, anketin %10'unu bulan datayı ne yapacakları hakkında sizin fikriniz ne?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 00:53:41 PST