Please wait...
HomeForumPosts by Swerdlov

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Swerdlov

ANKETLER » Post #5296

Mon Aug 26, 2019 06:11 in Turkish

786,498,289 Completed 26 August 2019 05:41:54 PST 27m OpinionWorld Router $0.58

Dün ve son 7 günde tükettiğiniz içecekler anketi.

ANKETLER » Post #5295

Mon Aug 26, 2019 05:41 in Turkish

musti0148 wrote: Zaten anket gelmiyor bir de easysurvey yarım saat uğraştırıp 0,25 cent in üzerine yattı. 2 saattir yatmadıysa yatmaz artık heralde...

pending'e atmış olabilir mi bi kontrol et istersen. wannads altındaki şirketler çok seviyor milletten 25 cent'leri toplayıp 45 gün üzerine yatmayı. benim orada duruyor 1-2 tane 1 ekime ödeme tarihli. 30 eylülde kapatıp gidecekler galiba :D

ANKETLER » Post #5291

Mon Aug 26, 2019 01:24 in Turkish

Addon'da anket görünüyor ama sayfada yok. Peanut'ta .71 vardı sorgusuz sualsiz gönderdi. Op.w gelmiş ama boş. Toluna desen zaten henüz hiçbir varlık belirtisi göremedim.

Yine haftaya umut tacirliğine maruz kalarak başladık :D
Neyse size iyi haftalar.

ANKETLER » Post #5278

Fri Aug 23, 2019 09:29 in Turkish

moneymakingways wrote:
Swerdlov wrote: Ben bu sistemden hâlâ çok kıllanıyorum. 2 saat önce ana sayfaya baktığımda balance rakamında 25$ ı geçmiştim. Şimdi baktığımda 24.85'e düşmüş!! Tabii total rakamı da azalmış. Günlük rakamlarda bi azalma yok ama. Yani geçmişe yönelik bir oynama var. Canları öyle istemiş, eski anketlerden birinin ücretini pipetle içivermişlerdir diyeceğim ama taş devrine dönen sistemde bildirim denen bi nane olmadığı için hiçbir fikir sahibi olamıyorum. Total kazancı ve available balance rakamı azalan var mı aranızda?

Eskiden "reversal" olarak görebiliyordunuz. Şu anda öyle birşey yok. Bunu rapor ettim çünkü görebilmemiz lazım, önemli bence.

Teşekkürler admin :thumbup:

ANKETLER » Post #5272

Fri Aug 23, 2019 05:27 in Turkish

Ben bu sistemden hâlâ çok kıllanıyorum. 2 saat önce ana sayfaya baktığımda balance rakamında 25$ ı geçmiştim. Şimdi baktığımda 24.85'e düşmüş!! Tabii total rakamı da azalmış. Günlük rakamlarda bi azalma yok ama. Yani geçmişe yönelik bir oynama var. Canları öyle istemiş, eski anketlerden birinin ücretini pipetle içivermişlerdir diyeceğim ama taş devrine dönen sistemde bildirim denen bi nane olmadığı için hiçbir fikir sahibi olamıyorum. Total kazancı ve available balance rakamı azalan var mı aranızda?

ANKETLER » Post #5260

Thu Aug 22, 2019 09:15 in Turkish

Hattusas wrote:
Swerdlov wrote: Status: Credited

Reward: 53 Cents

Date: Aug 22, 2019, 10:43

Transaction ID: 1529927944

Çocuğunuzun sevdiği çizgi filmler. 5 dk falan sürdü. 2 sorudan ibaret. Çocuğunuz bu programı biliyor mu ve programdan hoşlandı mı. Bu kadar. Keşke bütün anketler böyle olsa :)

Sanırım Peanut Labs'ten çözdünüz. Bana da gelsin bundan, en son VISA reklamı çözmüştüm bu kadar kısa :D

Peanut iki tane 0.98'lik yollamış ikisine de almadı bilgileri sorup attı...

Evet peanut'tan O 98'likler bana da geldi ama ikisi de şutladı. 0.45'lik anket geldi o da olmadı. Wannads'dakiler de fos çıktı. Hele o sonsuza kadar dönüp duran yuno tamamen umutsuz vaka. Bir türlü 2. anketi yakalayamadım bugün. LinkedIn taskı da geliyor, 10 dk sonra kayboluyor. Jungle da yok. Öyle boş boş bakıyoruz siteye.

ANKETLER » Post #5250

Thu Aug 22, 2019 04:40 in Turkish

Status: Credited

Reward: 53 Cents

Date: Aug 22, 2019, 10:43

Transaction ID: 1529927944

Çocuğunuzun sevdiği çizgi filmler. 5 dk falan sürdü. 2 sorudan ibaret. Çocuğunuz bu programı biliyor mu ve programdan hoşlandı mı. Bu kadar. Keşke bütün anketler böyle olsa :)

ANKETLER » Post #5233

Wed Aug 21, 2019 05:36 in Turkish

F_Freeloader wrote:
Swerdlov wrote:
Cdagli wrote: Peanutdan tamamladım 35 cent verdi sosyal medya anketi

+1

Öncesinde de op.world router'dan 2 anket çıktı. Güne iyi başladık :thumbup:

Bende sadece Peanut router'ı görünüyor, o da engelli zaten. Opinion sabit mi sizde?

Sabahtan ow de toluna da vardı ama hâlâ var mı bilmiyorum.

ANKETLER » Post #5232

Wed Aug 21, 2019 05:34 in Turkish

Cdagli wrote: Bilgisayarı daha açmadım. Birazdan bakacağım. Varsa kaçmaz. Bayaa ilerledim sitede önceden yardım edin diye konuşan ben şimdi 58 doları geçtim. :lol:

Süper. Payoneer de önümüzdeki hafta gelebilir diyorlar.

ANKETLER » Post #5228

Wed Aug 21, 2019 02:09 in Turkish

Cdagli wrote: Peanutdan tamamladım 35 cent verdi sosyal medya anketi

+1

Öncesinde de op.world router'dan 2 anket çıktı. Güne iyi başladık :thumbup:

ANKETLER » Post #5214

Tue Aug 20, 2019 11:31 in Turkish

sems-i wrote:
Swerdlov wrote: ben de bugün cint 0.56'dan 2 anket yakaladım. ikişer kez oppo ve vestel reklamı izletene 49, teknoloji mağazaları anketine 18 cent ödedi. diğer denemelerimde de hiç "%40'a kadar çözdürüp bir hata mesajıyla parasının üzerine yatayım" falan diyen olmadı. hepsinde efendi gibi profiliniz uymuyor dedi, eyvallah dedik :D
task da hala yok olmadı, orada duruyor. 2 kez addon'da anket gördüm ama işten güçten giremedim. artık davetli anketi 18 cent'e çözdük herhalde ama sağlık olsun. bugün benden küfür yemediler :lol:

sen benden de betersin ,amma çalıyorlar senin paranı

Benim tüm isyanım yeni sisteme. Clix zamanında hayatla gayet barışıktım :lol: mesela cint'in çelişikili cevaptan parayı geri alması dehşetini hiç yaşamadım. Hala hiçbir ortamdan banlanmış değilim. Tek şikayetim elin oğluna 3 dolar olan anketleri 50 cente yapmaktı ama o da Türkiye ile ilgili bi durum.
Şimdi artık 56'yı göstere göstere 18 yapmalarına dahi alışıyoruz. Her ankette ya yarısında atacak, ya sonuna kadar sorup sonra ölü taklidi yapacak, parası gelmeyecek korkusuyla giriyoruz. Bilmiyorum düzelir mi, nasıl düzelir?

ANKETLER » Post #5212

Tue Aug 20, 2019 10:06 in Turkish

ben de bugün cint 0.56'dan 2 anket yakaladım. ikişer kez oppo ve vestel reklamı izletene 49, teknoloji mağazaları anketine 18 cent ödedi. diğer denemelerimde de hiç "%40'a kadar çözdürüp bir hata mesajıyla parasının üzerine yatayım" falan diyen olmadı. hepsinde efendi gibi profiliniz uymuyor dedi, eyvallah dedik :D
task da hala yok olmadı, orada duruyor. 2 kez addon'da anket gördüm ama işten güçten giremedim. artık davetli anketi 18 cent'e çözdük herhalde ama sağlık olsun. bugün benden küfür yemediler :lol:

ANKETLER » Post #5176

Mon Aug 19, 2019 07:17 in Turkish

Easy surveys'ten ankete giriyorum. 7-8 maddelik bir izin listesi getiriyorlar, gittikçe daha fazlasını isteyen maddeler. En son şık "hassas verilerimin pazarlama şirketleriyle paylaşılmasına izin veriyorum". En baştaki hepsini kabul ediyorumu seçmezsen seni şutlayacak, "lan zaten izinler mizinler iyice çorba oldu, kabul et gitsin" diyorum. Ankete geçiyor, yaş/cinsiyet vs, sonra son 4 hafta içinde hangilerini tükettiniz: kuru yemiş, sakız şekerleme vs. Sonraki soru son 4 haftada sakız tükettiniz mi: evet/hayır. (Önceki soruda sakız seçili) Eveti seçiyorum ve üzgünüz bu ankete katılamaya hak kazanamadınız!

Kaç cent için? 56 cent! Onun da kaçını kırpıp kaç cent yatıracaklar belli değil. Cent'ini salla, verdiğim izinler ne oldu? Hangi datamı kime satacaklar belli değil. Burası artık iyice kimden ne çalsak kardır mantığıyla fırsat kollayan bir çakallar yuvası. Hiçbir bokun düzeleceği falan da yok. Şu payoneer bir gelsin, 52$ olayım, önüme gelen ticket'a bildiğim bütün küfürleri döşeyip profili kapatıp gideceğim.

ANKETLER » Post #5163

Sun Aug 18, 2019 03:55 in Turkish

tugcekilicarsla1 wrote: Arkadaşlar Offertoro da Lord Mobile oyunu görevini yaptım lakin parasını alamadım. Benim gibi bu sorunu yaşayan var mı? Ticket attım dönüş de olmadı

An itibariyle level 11 oldum ve ücreti yarım saat içinde geldi. Şu paldır küldür yürüyen sistemde sorunsuz çalışan tek şey oyun teklifleri. Keşke 20 tane daha oyun koysalar :D

ANKETLER » Post #5149

Fri Aug 16, 2019 07:07 in Turkish

jasmin333 wrote:
Swerdlov wrote:
jasmin333 wrote: 15 Ağu 2019 05:50 PST Yuno Anketler Dönüşüm # 2424184512 (Teklif) $ 0.52

yeni bir markanın farklı katagorilerle uyumu..

Tamamını ödedi mi 0.52 $ gösterip 20 cent mi ödedi?

Reply özelliğini de mahvetmişler ysense'e geçince...

evet 0.52 ödedi

telefondan girince anket yapabilen varmi pc den anket yapabiliyorum ama tlden hic yapamadim ankete giriyorum gidiyo sadece bendemi bu sıkıntı var acaba..

2019-08-16 08:35:59 Research Now SSI. Credited $ 0.38
bulut teknolojisi anketi.

pc'den yaptım bunu, kısa bir anketti. telefondan ben de günlerdir yapamıyorum.

ANKETLER » Post #5144

Fri Aug 16, 2019 01:30 in Turkish

jasmin333 wrote: 15 Ağu 2019 05:50 PST Yuno Anketler Dönüşüm # 2424184512 (Teklif) $ 0.52

yeni bir markanın farklı katagorilerle uyumu..

Tamamını ödedi mi 0.52 $ gösterip 20 cent mi ödedi?

Reply özelliğini de mahvetmişler ysense'e geçince...

ANKETLER » Post #5130

Thu Aug 15, 2019 05:06 in Turkish

tugcekilicarsla1 wrote: evet bütün şartları sağladım ama ücret gelmedi hala. ticket a da geri dönüş yapılmadı zamanım boşa gitti resmen pişman oldum

ya... kötü olmuş. ben de level 10'a geldim. bakalım bana ödeyecek mi?

ANKETLER » Post #5129

Thu Aug 15, 2019 05:04 in Turkish

763,612,133 Completed 15 August 2019 03:57:22 PST 4m Samplicio.us 57979036 $0.28

ysense geldiği günden beri nihayet ilk kez surveys'ten anket yaptım. mutluyuz gururluyuz :lol:

ayda ortalama 1 tane anket gelse herhalde 3 yıla kadar 52 doları görürüz. eh o zamana kadar da payoneer'i getirirler herhalde. o kadar da eşşek değillerdir diye umuyorum.

ANKETLER » Post #5124

Wed Aug 14, 2019 14:29 in Turkish

tugcekilicarsla1 wrote: Arkadaşlar Offertoro da Lord Mobile oyunu görevini yaptım lakin parasını alamadım. Benim gibi bu sorunu yaşayan var mı? Ticket attım dönüş de olmadı

Şartlara uyarak mı yükledin? İlk kez indirme, 15 dk içinde yükleme vs?
Benim diğer 2 oyunun ücreti geldi, bunu level 11'e tamamlamaya çalışıyorum. Yarın öbür gün biter. Yazarım buraya.

ANKETLER » Post #5120

Wed Aug 14, 2019 03:05 in Turkish

Gençler arazi aracı, karavan vs. erişiminiz var mı diye başlayan, 0.60$ o.w anketi yapabilen var mı; ne anketi o?
Sistem değiştiğinden sadece ilk gün 1 davetli anket çözebildim. Onlarca anket ilk soruda yok olup gitti. Screened out'lara doyamadılar, bari kaçırdıklarımızın ne olduğunu bilelim.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 21, 2022 01:18:25 PST