Please wait...
HomeForumPosts by Swerdlov

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Swerdlov

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #476

Mon Apr 27, 2020 00:25 in Turkish

Kentist wrote:
Swerdlov wrote:
Musvedde wrote:
Swerdlov wrote: arkadaşlar king of avalonda kaleyi 13 yaptım. ama teklifte "complete stronghold level 13" diyor. ben şimdi görevi tamamladım mı yoksa kaleyi 14 mü yapmalıyım? ödülü alır almaz oyunu sileceğim çünkü. arayüzü, efektleri vs çok zevksiz, zayıf bağlantıda kopup duruyor, telefonu çok şişiriyor falan. dakika durmam.

Dostum 2 gün falan oldu başlayalı aslında oyunda sardı baya :) bugun baktım 13 lvl kale ve lord 13 seviye 14 e kalmadan verdi parayı 4.32 dolar anında yattı bana

Parayı bugün alman iyi olmuş (: benim lord lvl 10da, umarım onu yükseltmem gerekmiyordur. Kale 14e doğru ilerlemeye başladım ama ona gerek kalmadan parası yarın yatsa süper olur. Bu arada lords mobile teklifini yap, o oyun çok daha iyi (:

adgem rewards bölümünden mail attınız mı? eğer oradan hata verirse support@adgem.com 'a ekran görüntüleriyle mail atın paranız 1-2 güne gelmesi lazım

ysense'ten aldım ama teklifi, adgem'den değil. ysense'te de herhangi bir destek vs bölümü göremedim. bekliyorum o yüzden.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #474

Sun Apr 26, 2020 15:29 in Turkish

Musvedde wrote:
Swerdlov wrote: arkadaşlar king of avalonda kaleyi 13 yaptım. ama teklifte "complete stronghold level 13" diyor. ben şimdi görevi tamamladım mı yoksa kaleyi 14 mü yapmalıyım? ödülü alır almaz oyunu sileceğim çünkü. arayüzü, efektleri vs çok zevksiz, zayıf bağlantıda kopup duruyor, telefonu çok şişiriyor falan. dakika durmam.

Dostum 2 gün falan oldu başlayalı aslında oyunda sardı baya :) bugun baktım 13 lvl kale ve lord 13 seviye 14 e kalmadan verdi parayı 4.32 dolar anında yattı bana

Parayı bugün alman iyi olmuş (: benim lord lvl 10da, umarım onu yükseltmem gerekmiyordur. Kale 14e doğru ilerlemeye başladım ama ona gerek kalmadan parası yarın yatsa süper olur. Bu arada lords mobile teklifini yap, o oyun çok daha iyi (:

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #471

Sun Apr 26, 2020 11:04 in Turkish

arkadaşlar king of avalonda kaleyi 13 yaptım. ama teklifte "complete stronghold level 13" diyor. ben şimdi görevi tamamladım mı yoksa kaleyi 14 mü yapmalıyım? ödülü alır almaz oyunu sileceğim çünkü. arayüzü, efektleri vs çok zevksiz, zayıf bağlantıda kopup duruyor, telefonu çok şişiriyor falan. dakika durmam.

. » Post #8

Sun Apr 26, 2020 10:58 in Turkish

radyolar da iyidir.

blues, country ve grunge için tam bir cennet
Radio Paradise

klasik müzik için trt radyo 3 ve itü radyosunun klasik kanalını tavsiye ederim.

ANKETLER » Post #8782

Sun Apr 26, 2020 09:57 in Turkish

joachimalfonso2 wrote: Completed 26 April 2020 06:59:32 PST 14m CINT 46578124 $0.34 (Sanal Cüzdan)

+1 pazar anketi. ama gereğinden fazla uzun, aynı soruları evirip çevirip sormuşlar.

ANKETLER » Post #8752

Fri Apr 24, 2020 08:15 in Turkish

sevayd6 wrote:
gisil wrote:
sevayd6 wrote: Arkadaşlar wannads'daki cint routerından anket çözdüm uzu sürdü ve anket bitince error sayfasına yönlendirdi, wannadsda da thank you for completing diye yazı çıktı ama para yatmadı ve offers kısmında durumu claim not available şeklinde... napmam gerek tokatlandım mı şimdi? :x :x :(

wannads parayı 10 dk sonra yatırır genelde. eğer 10-15 içinde yatmazsa ödemeyecek demektir, ekran görüntüsü aldıysanız, paranızı isteyebilirsiniz. wannads hem çok ucuz fiyata yaptırır hem de çok sık ödememezlik yapar.

20 dakikayı geçti hala ödemedi zaten 20 cent gibi bir şeye yarım saat efor harcadım çok sinir bozucu :(

arkadaşlar lütfen şu wannads'a prim yaptırmayın artık. o anket dolaşımdaysa zaten davetli olarak veya router'larda gelecektir. yeterli sayıya ulaşıp giderse de güle güle. zaten 1-1,5 dolardan aşağı olmaması gereken davetli anketleri 49 cente çözmeye alıştırdılar iyice. wannads'tan 56 cent yazan ankete girip 18 cent alıyorsunuz, bazen onun bile üstüne yatıyorlar. sonra o anket ysense'e geldiğinde ise "üzgünüz, bu ankete daha önce katılmışsınız"...

7 cent bile var o offer şirketlerinde ya. 7 cent! 20-25 dk saçma sapan sorulara cevap vermeyi göze alıp 7 centten umut beslemek çok trajik bir durum değil mi sizce de?

uygulama offer'larını yapın, oyun oynayın, quiz çözün ama anket datalarınızı ve asıl önemlisi zamanınızı 7 centlere 18 centlere heba etmeyin.

ANKETLER » Post #8720

Thu Apr 23, 2020 12:00 in Turkish

1,266,717,848 Completed 23 April 2020 09:55:36 PST Samplicio.us 48167365 $0.34

korona dönemi alışveriş alışkanlıkları. bugün 3. anket oldu, tahtaya vuruyorum :mrgreen:

ANKETLER » Post #8710

Thu Apr 23, 2020 08:17 in Turkish

1,266,467,482 Completed 23 April 2020 07:47:42 PST 28m OpinionWorld Router $0.58

traş ve epilasyon cihazları. aynı gün ikinci anket. şaşırttı :thumbup:

ANKETLER » Post #8707

Thu Apr 23, 2020 07:47 in Turkish

1,266,437,963 Completed 23 April 2020 07:32:44 PST 10m CINT 48163254 $0.33

çamaşır deterjanı anketi. haftalık anketimizi çözdük. mutluyuz gururluyuz :D

ANKETLER » Post #8653

Tue Apr 21, 2020 03:36 in Turkish

yarım saatte bir add-on'da anket bildirimi geliyor ama ne pc'de ne mobilde anket yok. kaşığın ucuyla verdikleri yetmiyormuş gibi artık işi dalgaya vurdular. bak şimdi yine, artık tıklamaya tenezzül etmiyorum.

ve evet, işin sırrı ref kasmakta ve taskta level almakta. ama reflerinizin de en az sizin kadar uğraşması gerek. benim 25 refim var, sadece biri 52 dolara ulaşabildi. task desen hala lvl alamadım. clixsense zamanı her gün task oluyordu, işten güçten vakit ayıramıyorduk; şimdi evdeyiz tasklar diyarı çöle döndü. ankette de türlü düzenbazlıkların içinde uğraşıyoruz. şu koşullarda 3-4 ayda 52$ yapabilsem iyi.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #445

Thu Apr 16, 2020 12:34 in Turkish

Kentist wrote:
Swerdlov wrote:
pelinsuyilmaz61 wrote: lord mobile görevi tamamladım ödeme gelmedi. şimdi ticket attım

lords mobile bu offer oyunları arasında ödemeyi aldıktan sonra silmeyip devam ettiğim tek oyun. hala oynuyorum ve kale 25e gelmeme az kaldı (:

az önce king of avalon'u da yükledim ama paramı alır bırakırım. kaleyi 13'e yükseltmek kolay mı, çok uzun sürüyor mu, oynayan arkadaşlar bilgilendirir misiniz?

Öncelikle bi ittifaka katılın ben TRC ittifakına katılmıştım ordaki arkadaşlar her konuda yardımcı oluyorlar. Kale yükseltmeye odaklanın diğer binalara veya asker eğitmeye pek bulaşmayın gıda ve odun biriktirin kale yükseltmek için ihtiyacınız olacak.

Evet hocam ben de katıldım bir ittifaka. Birkaç saatte lvl 6ya geldim. Umarım sonraki leveller günlerce sürmez.

ANKETLER » Post #8558

Thu Apr 16, 2020 12:19 in Turkish

makronomifurkan wrote:
mrvtz wrote: Hay Allah, bu anketler niye bana uğramıyor? Bu ay sayfada en düşük kazanç bendedir. 16 gün 2 anketle geçti. Sık sık da bakıyorum sayfaya, tam takır kuru bakır, bu ay nedir bendeki şanssızlık :(

Profil fotoğrafınızdan olabilir hocam

Ahahahah ben de ekmek kemirilen bi fotoğraf koymalıyım öyleyse. Yılbaşından beri aylık en fazla 12 $ görebildim. Bu ayı da yarıladık ve 4 dolardayım hâlâ :/

ANKETLER » Post #8536

Thu Apr 16, 2020 00:28 in Turkish

samba37 wrote: İki kadın ismi görünce cılgına dönen insanlar burada da var heralde.Yazık

her ne olmuş bilmiyorum ama, bu bizim coğrafyanın sorunu. bunlar her yerde :lol:

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #430

Wed Apr 15, 2020 12:25 in Turkish

pelinsuyilmaz61 wrote: lord mobile görevi tamamladım ödeme gelmedi. şimdi ticket attım

lords mobile bu offer oyunları arasında ödemeyi aldıktan sonra silmeyip devam ettiğim tek oyun. hala oynuyorum ve kale 25e gelmeme az kaldı (:

az önce king of avalon'u da yükledim ama paramı alır bırakırım. kaleyi 13'e yükseltmek kolay mı, çok uzun sürüyor mu, oynayan arkadaşlar bilgilendirir misiniz?

ANKETLER » Post #8521

Wed Apr 15, 2020 11:19 in Turkish

1,252,709,720 Completed 15 April 2020 05:54:46 PST CINT 47405163 $0.49

banka reklamları anketi. ama anket gereksiz uzun. aynı kapıya çıkan bir sürü soruyu döndürüp döndürüp soruyolar.

bu arada totemim tuttu, ücretini ödemeyen anketlere saydırdım, çemkirdim ve anket geldi :lol: herkese tavsiye ederim :mrgreen:

ANKETLER » Post #8492

Wed Apr 15, 2020 02:52 in Turkish

hakankilic0 wrote:
Swerdlov wrote:
mrvtz wrote: Haftalar sonra şükür kavuşturuna :clap:

14 Nisan 2020 11:29:26 PST 16m OpinionWorld Yönlendirici $ 0.58 (İşe alım süreçleri ve Covid19)

bakın burada isyan ettiniz, 1 saat sonra anket düşmüş. bu yöntem bi ara benim totemimdi, burada çemkiriyorum ardından anket düşüyor. bu aralar pek işe yaramıyor ama isyana devam :D
.

aahahah doritos anketine kızmıştım dün bu gün 47 sentlik doritos anketi yaptım.

al işte :D kesin var ya böyle bir şey ((: ben de az önce add-on'da 2 rakamını görünce bir hevesle saldırdım. ama pcde de mobilde de anket çıkmadı. ama bugün kesin 1 anket bekliyorum, totem kuralları gereği (:

senin anket nereden geldi? 47 cent davetli mi yoksa router'lardan mı?

ANKETLER » Post #8489

Wed Apr 15, 2020 02:48 in Turkish

mrvtz wrote: Haftalar sonra şükür kavuşturuna :clap:

14 Nisan 2020 11:29:26 PST 16m OpinionWorld Yönlendirici $ 0.58 (İşe alım süreçleri ve Covid19)

bakın burada isyan ettiniz, 1 saat sonra anket düşmüş. bu yöntem bi ara benim totemimdi, burada çemkiriyorum ardından anket düşüyordu. bu aralar pek işe yaramıyor gerçi ama isyana devam :D

ANKETLER » Post #8474

Tue Apr 14, 2020 10:56 in Turkish

ankettasksever wrote:
Swerdlov wrote:
hakankilic0 wrote:
Swerdlov wrote: 1,250,755,994 Screened Out 14 April 2020 02:16:24 PST 20m Samplicio.us 47383629 --

ben artık bunların tezgahlarından girip haysiyetlerinden çıkmak üzereyim. şerefsiz evlatları ya. 48 cente göz diken sefil köpekler.

beni de yarıda attılar. piyasaya çıkarsa hemen denerim dediydim :D

önlerine gelenin parasını almaya yemin ederek hazırlamışlar anketi. geçen hafta 49, bugün 48 cent; haftaya da 47 cent gelirse hiç tıklamayacağım.

tüm tokatlanmalara rağmen yine de tıklamak lazım. sistem böyle yürüyor hocam. tokatlanmaktan ve sonunda kazanmaktan vaz geçmeyin. :D

10 nisanda havale talebi verdim. araya hafta sonu girmesine rağmen şu an 332 tl hesabımda. gayet hızlı oldu. süresi ve şartları önemli değil moral bu işte. :$ ;)

hocam beni az çok bilirsin tıklamaktan vazgeçmiyoruz. az önce de 1,21'lik anketten kota full diye atıldım. ben bunlara razıyım; kota diyecek, seni eledim diyecek, tipini beğenmedim diyecek bunlar sorun değil. yeter ki dürüst olsun. ama şu tamamını çözdürüp datamızı çalıp paramızın üzerine yatan, bir de üstüne teşekkür eden leşleri gördükçe deliriyorum.

bu arada evet ysense - payoneer - hesap üçgeni çok hızlandı. son çekimim 15 gün önceydi ve totalde 2 gün sürdü paramı çekmem. bak bu da bir gösterge, olay ysense dışına çıktığı anda her şey düzeliyor :lol:

ANKETLER » Post #8473

Tue Apr 14, 2020 10:46 in Turkish

Ahu28 wrote: 8 gündür 1 tane bile anket çözemedim. Site beni banladı galiba :cry:

ben de aynı durumdayım. En son 8 nisanda numunelik bir 29 cent çözmüşüm. anketlere girip atılabildiğinize göre banlanmamışsınızdır, banlansanız bunu anlarsınız emin olun ;)

ANKETLER » Post #8446

Tue Apr 14, 2020 04:25 in Turkish

hakankilic0 wrote:
Swerdlov wrote: 1,250,755,994 Screened Out 14 April 2020 02:16:24 PST 20m Samplicio.us 47383629 --

ben artık bunların tezgahlarından girip haysiyetlerinden çıkmak üzereyim. şerefsiz evlatları ya. 48 cente göz diken sefil köpekler.

beni de yarıda attılar. piyasaya çıkarsa hemen denerim dediydim :D

önlerine gelenin parasını almaya yemin ederek hazırlamışlar anketi. geçen hafta 49, bugün 48 cent; haftaya da 47 cent gelirse hiç tıklamayacağım.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 01:11:44 PST