Please wait...
HomeForumPosts by Swerdlov

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Swerdlov

ANKETLER » Post #8981

Thu May 07, 2020 00:06 in Turkish

mrvtz wrote:
erginmehmet1989 wrote: uzun zamandır anket falan yapamıyordum. 37 dolarda takılıp kalmıştım. 52 dolar olmaktan ümidi kesince parayı skrille yolladım. ve bu sabah bingo 3 tane anket görünüyor. tıklamadım bile. bence ysense insanları para almadan çıkmaları için bezdirmeye çalışıyor. başka bir açıklaması yok bunun. yeni başlarken çokça anket veriyor para mikrtarı yükselince bıçak gibi kesiyor. skrillden isterse yüzde seksen kesinti yapsın ne kadar para varsa çekip bir daha bu siteye tövbe edeceğim. ha eğer türkiyedeki sitelerde geçerli hediye çeki olsaydı belki devam ederdim. bu haliyle bu site insanı çileden çıkarır.

Saat başı geçmişi ve çerezleri siliyorum, onunla ilgisi yok.

Payoneer'in kimlik bilgilerimi onaylamasını bekliyorum. Onayın ardından buradaki 57 doların 52sini Payoneer'e atacağım, kalan 5 doları da Skrill'e göndereceğim. Destek ekibine de saydırdım, içimde kalmasın diye. Paramı buradan kurtarınca hesabı kapatacağım. Aylık gelirim ortalama 12-13 dolardı, üstüne çıkardım ama altına inmezdim. Geçen ay bu 6 dolara düştü, önümüzdeki ay daha iyi olur dedim ama daha kötü oldu, bu ay henüz 1 dolar bile değilim. Git diyorlar resmen.

Çok sabrettim, bir ümit bekledim ama yok olmuyor. Anket gelmiyor, gelse bile ödemede error veriyor. Başkası aynı anketten 1-2 dolar alıyor. Benim suçum ne? Tombala çekiyorlar herhalde şuna ödeyelim buna ödemeyelim diye. Ne hikmetse o tombalada ödemeyelim seçeneğinde hep ben çıkıyorum, hay ALLAH neden acaba??? Ne halleri varsa görsünler, paramı kurtardıktan sonra umrumda değiller. Kalanlara iyi kazançlar.

5-6 kişi haricinde sayfadan doğru düzgün para kazanabilen yok. Milletin gözünü boyamak için az sayıda insana para kazandırıp bakın biz kazandırıyoruz, üyelerimiz memnun imajı vermeye çalışıyorlar ama yemezler.

Sayfadaki haksızlıklar artık sabır sınırını aştı, biri yer biri bakar, kıyamet ondan kopar diye boşuna dememişler. Paramı kurtarınca bir daha adını bile anmam burasının.

hepimiz add-on'un chrome mağazasındaki örnek görsellerine tav olup da girdik buraya. 45 tane anket, her biri en az 1 dolar falan. öyle bir dünya yok. ve bu hep böyleydi. clixsense zamanında dahi avrupa'da hatta arabic alfabe kullananlarda 3-4 dolarlık anketleri görüp duyuyorduk. şimdi 50 - 60 cent kazandığımızda iyi diyoruz. resmen hepimizi balıkçının tezgahına bakıp yalanan sokak kedilerine çevirdiler.

ANKETLER » Post #8955

Wed May 06, 2020 03:12 in Turkish

Axolotll wrote:
YigitArk wrote: Completed 6 May 2020 02:09:24 PST 11m CINT 46353992 $0.64 İŞBANKASI ANKETİ

+ :thumbup:

+1

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #516

Tue May 05, 2020 04:37 in Turkish

Haticeberil wrote: 4.32ligi 2. Kez yukledim telefonu sifirlayip yeni maille vermedi

ilkinde vermiş miydi?

benim ticket'a cevap vermişler. 30 gün içinde görevi tamamlamış ol ve 2 dakika içinde çalıştırmış ol. belki oyunun boyutu büyüktü, belki o an bağlantım yavaştı; paranın üstüne yatmaya bahane etmek için 40 yıllık 15 dakika kuralını değiştirmişler. hem ayrıca 2 dakikada çalıştırıp çalıştırmadığımı nereden bilebilirim? saçmalık!

ANKETLER » Post #8934

Tue May 05, 2020 04:19 in Turkish

Thelastair wrote:
gulnurtayar wrote: 1,286,556,578 Completed 5 May 2020 01:06:42 PST 31m CINT 46609381 $1.54 Telefon anketi

Sizde sordumu bilmiyorum ama bu taskın başında güneydoğu ve doğuda yaşayıp ve geliri 3-5 bin arası kişileri arıyoruz diye soru soruyor orda yaşamadığım için hayır dedim ve elendim , genel olarak söylüyorum yüksek ücretli anketlere yanlış cevap verip ban yeme riskini almayın üstelik cint'in anketi bu haftada 3 kez falan geliyor bir daha gelen ankette sorduğunda akdenizde yaşıyorum dersiniz ban atabilirler.

"böyle bir tanıdığınız varsa çağırabilirsiniz" gibi bir şey söylüyordu. oradan yürürüm diye devam ettim, ama nitelik sorularından sonra beni de attı.

ANKETLER » Post #8933

Tue May 05, 2020 04:17 in Turkish

gisil wrote: 10m CINT 47228830 $0.44 vatan, teknosa

+1

ANKETLER » Post #8924

Mon May 04, 2020 14:30 in Turkish

Storyteller wrote: Hiçbir anket bulamıyorum. İnsanların söylediği anket platformlarını da göremiyorum. Sürekli anketlerden geri çeviriliyorum. Üye olalı 1 hafta olmuştur. Neden böyle oluyor? Hiç para kazanamıyorum.

biraz sebat işi hocam bu iş. ben ilk haftalarda doğru dürüst anket yapamamıştım. siz anket yaptıkça anket sistemleri ancak profilinizi tanımaya başlıyor. zamanla anket periyodu artacaktır. yılmadan devam etmeni öneririm

ANKETLER » Post #8923

Mon May 04, 2020 14:25 in Turkish

karbonatfurkan wrote:
Swerdlov wrote: 1,285,329,442 Completed 4 May 2020 12:11:09 PST OpinionWorld 48065641 $0.84

markalar anketi. 44 tane markayı değerlendirmeni istiyor, çok bıktırıcı. ve olumsuz seçenekler çok az, nefret ettiğim markaları yeterince gömemedim. şimdi beni kendilerini seviyorum falan zannedecekler :lol:

şaka maka bugün 3 oldu. 1 ay böyle gitsin derdimiz tasamız kalmaz ya :D

La beni attı bu ya PC den mi yaptiniz anketi?

aynen hocam pcden. yalnız anket linkinde bununla ilgili bir uyarı vardı. mobilde kabul etmemiş olabilir

Adile Teyze - 1983 FULL HD Tek Parça (Adile Naşit) » Post #3

Mon May 04, 2020 14:24 in Turkish

screenshot paylaşmalar falan. ya arkadaşın bilgisayarı ağır virüs kaynıyor, ya da kardeşimiz kafayı yemiş.

hocam sen iyi ki clixsense zamanında yokmuşsun ya, düşünsene herkes herkese dm gönderebiliyordu. hepimize saçma sapan linkler atardın herhalde. o zaman nice olurdu ya halimiz?

ANKETLER » Post #8920

Mon May 04, 2020 14:12 in Turkish

1,285,329,442 Completed 4 May 2020 12:11:09 PST OpinionWorld 48065641 $0.84

markalar anketi. 44 tane markayı değerlendirmeni istiyor, çok bıktırıcı. ve olumsuz seçenekler çok az, nefret ettiğim markaları yeterince gömemedim. şimdi beni kendilerini seviyorum falan zannedecekler :lol:

şaka maka bugün 3 oldu. 1 ay böyle gitsin derdimiz tasamız kalmaz ya :D

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #512

Mon May 04, 2020 12:00 in Turkish

arkadaşlar adgemdeki usenet teklifini yaptınız mı? çok garip bir olay, ben adgemde 27 nisanda başlatmışım bu teklifi halbuki yok öyle bir şey :D bir de o link X-VPN diye bir uygulamanın sayfasına gidiyor. ama 7 günlük triali başlatınca ödemesi geliyor değil mi? bir de triali iptal etmekte bir sorun yaşadınız mı? çünkü 1 hafta sonra yıllık 484,99 tl ücret başlatacaklarını söylüyorlar :/

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #511

Mon May 04, 2020 11:55 in Turkish

karbonatfurkan wrote:
Swerdlov wrote:
Haticeberil wrote: Swerdlov 4.32lik olan ysense teklifi mi ? Ben kaleyi 12 yaoinca annda vrrdi ama adgemdekikeride daha once oynamistim vermisti

evet 4.32'lik ysense teklifi. level 14 olalı birkaç gün oldu, 14'ten sonra bir küçük inşaat daha başlattım ve artık oyuna girmiyorum . hadi hafta sonu girmiştir araya, bugün gelir ücreti dedim ama bugün de yok. ekran görüntüsü alıp, bir ticket atıp biraz haysiyetlerini sorgulayacağım. şu saatten sonra ödeyeceklerine dair hiçbir umudum yok. yediler resmen :evil:

ödeyen arkadaşlar, şanslısınız (:

Reis o teklife tıklayıp uygulamayı indirmek gerekiyor.Önceden indirmişsen telefonu sıfırlamak yada başka cihazdan yapman gerekiyor yoksa ödeme yapmaz.

hayır dostum, ilk kez yüklüyorum bu oyunu. sen ysense offerdan, 4.32 $ olan teklifteki bağlantı ile indirdin değil mi oyunu? ben de öyle yaptım, adgemde 15 nisanda başlattığım görünüyor. ticket attım. bekliyorum.

ANKETLER » Post #8914

Mon May 04, 2020 11:35 in Turkish

1,285,218,645 Completed 4 May 2020 11:29:22 PST 4m CINT 47889149 $0.43

netflix anketi. 15 tane soru var. keşke hepsi böyle olsa :thumbup:

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #509

Mon May 04, 2020 09:34 in Turkish

elifcam2019 wrote: Kobo da hangi kitaplar indirimli bilgisi olan var mi

ben o teklifi yaptığımda ilk alışverişte sepette 10 tl indirim yapıyordu. murakami'nin bir kitabını 1 tl'den az para ödeyip almıştım.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #508

Mon May 04, 2020 09:32 in Turkish

Haticeberil wrote: Swerdlov 4.32lik olan ysense teklifi mi ? Ben kaleyi 12 yaoinca annda vrrdi ama adgemdekikeride daha once oynamistim vermisti

evet 4.32'lik ysense teklifi. level 14 olalı birkaç gün oldu, 14'ten sonra bir küçük inşaat daha başlattım ve artık oyuna girmiyorum . hadi hafta sonu girmiştir araya, bugün gelir ücreti dedim ama bugün de yok. ekran görüntüsü alıp, bir ticket atıp biraz haysiyetlerini sorgulayacağım. şu saatten sonra ödeyeceklerine dair hiçbir umudum yok. yediler resmen :evil:

ödeyen arkadaşlar, şanslısınız (:

ANKETLER » Post #8911

Mon May 04, 2020 09:24 in Turkish

1,284,324,980 Completed 4 May 2020 06:04:54 PST Toluna 48058166 $1.16

beslenme alışkanlıkları, korona vs.
uzadıkça uzuyordu, bir sürü detaylara girdi, sonra bir anda anketten çıktı. yine aynı şey oldu derken anketi bitirip parayı ödedi :thumbup:

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #487

Thu Apr 30, 2020 13:52 in Turkish

herkese iyi akşamlar.

ysense offers'tan aldığım king of avalon görevinde lvl 14 kale inşaatını sabah başlattım. yarın akşama doğru tamamlanacak ve "complete lvl 13" şartını yerine getirmiş olacağım. ondan sonra hala paramı ödemezlerse bir kez daha anlayacağım ki bunlar orul orul. neyse.

ANKETLER » Post #8863

Thu Apr 30, 2020 13:37 in Turkish

şu gün aşırı gelen korona yoklamasına akşam üstü yine cevap verdim. az önce ise peanuttan 44 centlik anket geldi. ohh dedim ya haftalık anketimiz geldi. bir açtım ki yine aynı b.ktan korona sorusu. bunlar 10 centin dahi üzerine yatarken bana her gün ateş, yorgunluk seçtirmenin ne faydası var? ben seçmeyi bırakınca haberlerde iyileşen hasta sayısı 1 artacak mı? hadi diyelim ki bir çeşit istatistik topluyorsun, eğer öyleyse BEDAVAYA topluyorsun, bunu 44 cent umudu vererek yapmak ne çeşit bir ruh hastalığı? psikopat mısınız manyak mısınız kardeşim siz? :lol:

ANKETLER » Post #8862

Thu Apr 30, 2020 13:26 in Turkish

ankettasksever wrote:
Monachopsis wrote: @anketsavar
Hocam ysense ana sayfasında peanut laba tıklayınca açılan yeni sekmede adres çubuğunda doğum yılım ve girmiş olabileceğim doğum tarihi çıkıyor. ancak dediğim gibi doğum tarihimi yanlış girmiş de olabilirim çünkü gerçek doğum tarihim değil bir ay önde görünüyor muhtemelen seçerken fare kayd. Birde yanında da cinsiyet idaresi var. Sizde de yok mu bu?

şimdi baktım gördüm haklıymışsın. tarayıcıda gözüküyor doğum tarihim. dob olarak doğum tarihi ki ysense ye kaydettiğimle aynı tarih. onun devamında sex=%3F ibaresi var. bunun anlamı yok.

harbiden ben de şimdi farkettim. adres satırında doğum tarihim var. sex= de cinsiyet. yaş cinsiyet kotasını adres satırıyla süzüyor.

ANKETLER » Post #8794

Tue Apr 28, 2020 04:31 in Turkish

karbonatfurkan wrote:
pelinsuyilmaz61 wrote: 42 ve 60 centlik 2 anket geldi 2si de şutladı

Bana 1 i geldi Corona anketi attı hemen

beni de attı. kota fullmüş. hep de bize full zaten bu kotalar fshdjsh

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #479

Mon Apr 27, 2020 11:14 in Turkish

karbonatfurkan wrote:
gisil wrote: arkadaşlar king of avalon'u kaç günde bitirdiniz?

10 lvl 1 günde biter,13 lvl ise 2-7 arası bitiyor sana bagli,17 ise 2 hafta dan fazla sürebilir

ben 10 günde lvl 13 oldum. ilk birkaç level topyekun geliştirerek oynamıştım, ama oyun sarmadı. şimdi sadece günde 1 kez falan kale için gerekli yükseltmelere çalışıyorum. bir de ara sıra araştırma yapıyorum. asker, tuzak vs üretmeyi bıraktım çoktan. ciddi şekilde oynanırsa 1 haftada, hatta birkaç günde 13e ulaşmak mümkün.

ama hala ödemesi gelmedi!...
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 00:37:02 PST