Please wait...
HomeForumPosts by Swerdlov

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Swerdlov

ANKETLER » Post #475

Sun Jun 07, 2020 15:21 in Turkish

YigitArk wrote: Completed 7 June 2020 13:21:26 PST 32m Samplicio.us 47607105 $0.72 Mastercard, Facebook ,Amazon, Visa...

NOT: Anketin ortasında takıldım. o yüzden süre bu kadar uzun sürdü.

+1 pazar gecesi sürprizi :thumbup:

evet bende de bazı sayfalarda döndü durdu. her an bir hata verip atacak beklentisiyle devam ettim, neyse ki korkulan olmadı :D

ANKETLER » Post #474

Sun Jun 07, 2020 15:18 in Turkish

sevayd6 wrote:
romestosux wrote:
Swerdlov wrote:
romestosux wrote: 06 Jun 2020 04:12 PST Offer Revenue Universe Notification Conversion #2615059122 $0.0300

Korona'nın temizlik ürünleri alışverişlerine olan etkisi anketi.Fiyatına göre orta uzunluktaydı

"fiyatına göre orta" derken 3 centten mi bahsediyorsunuz?

Oooo bakıyorum da insanlar yardım etmek yerine ironiyi kaleme almaya çalışıyor.İşte bunu seviyorum :lol: :lol:

Yukarıda soru soruyorum cevap yok.Bi daha çok acil bir durum olmadıkça yazmam olur biter

Elimden geldiği kadar yardımcı olup gırgır yapıp anketlerden tekliflerden olan bitenden herkesi haberdar etmeye çalışırken olana bak.. :clap: :clap: :clap:

Ben kimsenin bile isteye cevap vermeyeceğini düşünmüyorum. Herkesin, bilmediği herhangi bir soruya ''bilmiyorum'' diye yanıt yazdığını düşünün, mantıklı değil ki. Bilmediğinden yanıtlamıyor demek ki, iyi niyetli biriyse tabii.
Ayrıca arkadaş 3 centin emek karşılığında az olduğundan bahsetmiş niye kişisel algıladığınızı anlamadım. Her zaman yapıcı olma taraftarıyım.

soru mu, hangi soru? kötü bir şey söylemedim veya dalga geçmek gibi bir niyetim yoktu. yalnızca o postu gönderdikten sonra tekrar foruma girmedim. neler olmuş böyle :/
noktalardan oluşan mesajlar. hiçbir şey anlamadım

ANKETLER » Post #444

Sat Jun 06, 2020 10:29 in Turkish

romestosux wrote: 06 Jun 2020 04:12 PST Offer Revenue Universe Notification Conversion #2615059122 $0.0300

Korona'nın temizlik ürünleri alışverişlerine olan etkisi anketi.Fiyatına göre orta uzunluktaydı

"fiyatına göre orta" derken 3 centten mi bahsediyorsunuz?

ANKETLER » Post #379

Tue Jun 02, 2020 14:17 in Turkish

gokanf6336 wrote:
YigitArk wrote: Completed 2 June 2020 08:54:29 PST 16m CINT 47963613 $0.56 Sosyal medya anketi

+1

+1 :thumbup:

ANKETLER » Post #307

Wed May 27, 2020 10:03 in Turkish

1,329,333,291 Completed 27 May 2020 09:10:01 PST 15m YourSurveys 46288707 $0.58

otomobil reklamı anketi. önce parça parça dinletip sonra bütün reklamın videosunu gösteriyor ve her seferinde de aynı soruları tekrar tekrar soruyor. biraz sinir bozucu bir anket ama paramızın üstüne yatmaya çalışmaması takdir edildi.

bu arada anketin ortasında bende de hata verdi ama 1-2 soru geri gidince düzeldi. sizde de olursa düzeltebilirsiniz.

ANKETLER » Post #244

Sat May 23, 2020 14:02 in Turkish

1,320,046,546 Completed 22 May 2020 09:01:08 PST 1d 4h 57m Samplicio.us 46426966 $0.72

çok uzun sayılmayan çocuğunuzun sevdiği markalar, oyuncaklar vs. anketi. dün başladım, yarım bırakıp kenarda açık tuttum ve bugün bitirdim :D

ANKETLER » Post #193

Sat May 16, 2020 15:50 in Turkish

1,309,181,272 Completed 16 May 2020 14:39:36 PST CINT 47791023 $0.36

sigorta şirketleri anketi. ücrete göre fazla uzun ve gereksiz animasyonlu efektler kullanmışlar. pcyi kastıran sinir bozucu bir anket

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #557

Thu May 14, 2020 07:57 in Turkish

Kentist wrote:
Swerdlov wrote: Arkadaşlar king of avalon için ticket ve sonrasında mail üzerinden birkaç yazışma sonucunda nihayet 4.32 dolarımı koparıp aldım :mrgreen:

size tavsiyem, ısrarcı olun. teklifi yerine getirdiğinize dair screen shot'lar ekleyin mail'e. istedikleri her şeyi kanıtlayabileceğinizi söyleyin. çünkü zaten haklısınız ve bunu onlar da biliyor. ben 2 dk içerisinde oyunu çalıştırma kuralına itiraz ettim. mantıklarını sorguladım. ve sonunda ücreti gönderdiler. ama tabii süreci olumlu ya da olumsuz, bir şekilde sonlandırmadan oyunu telefonunuzdan silmeyin.

şimdi ben büyük bir zevkle bu kalitesiz oyunu telefonumdan sonsuza kadar sileceğim. Lords Mobile gibisi var mı ya ((:

gözün aydın darısı diğer alamayanlara

sağol dostum, umarım herkes alır ücretini. bunlara ne kadar az para kaptırsak o kadar iyi

King of Avolon görevi » Post #2

Thu May 14, 2020 06:50 in Turkish

dostum burada zaten bu oyunla ilgili bilgi paylaşımı yapılıyor. göz atmanı tavsiye ederim.

ben de alamamıştım. "complete lvl 13" dediği için 14e getirdim kaleyi, yine ücreti gelmedi. sonra ticket attım ve ücretini gece yatırmışlar. ticket'a mail üzerinden cevap veriyorlar ve orada şartlar arasında şöyle bir madde var: tıkladıktan 2 dakika içerisinde oyunu çalıştırdınız mı? "ben nereden bileyim kardeşim? başlangıçta bizi bu konuda niye uyarmadınız, şimdi böyle bir şart koşmaya hakkınız yok. 2 dk 1 saniye geçmişse o kadar emeğim heba mı olacak" dedim. ve ücreti yatırdılar.

sana tavsiyem lvl 14 yapıp 1 iş günü bekle. eğer gelmezse offers/adgem sayfasından ticket at.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #554

Thu May 14, 2020 06:39 in Turkish

Arkadaşlar king of avalon için ticket ve sonrasında mail üzerinden birkaç yazışma sonucunda nihayet 4.32 dolarımı koparıp aldım :mrgreen:

size tavsiyem, ısrarcı olun. teklifi yerine getirdiğinize dair screen shot'lar ekleyin mail'e. istedikleri her şeyi kanıtlayabileceğinizi söyleyin. çünkü zaten haklısınız ve bunu onlar da biliyor. ben 2 dk içerisinde oyunu çalıştırma kuralına itiraz ettim. mantıklarını sorguladım. ve sonunda ücreti gönderdiler. ama tabii süreci olumlu ya da olumsuz, bir şekilde sonlandırmadan oyunu telefonunuzdan silmeyin.

şimdi ben büyük bir zevkle bu kalitesiz oyunu telefonumdan sonsuza kadar sileceğim. Lords Mobile gibisi var mı ya ((:

ANKETLER » Post #154

Thu May 14, 2020 06:07 in Turkish

mrvtz wrote:
Swerdlov wrote: 1,302,567,693 Quota Full 12 May 2020 23:54:33 PST 7m CINT 47808863 --

35 centlik bir anketti. ilk 3 soruya bak:
- çalıştığınız şirketin satın almasından sorumlu olduğunuz konular kırtasiye, uçak bileti, bilgisayar programı...
- son 12 ay içinde hangi otellerde kaldınız?
- hisse senediydi kaskoydu tahvil bonoydu, 88 maddelik bir nelere sahipsin sorusu

bu 3'üne cevap veriyorsun sonra hazreti anket açılıyor, açılıyor, açılıyor ve bir karşılama ekranı:

"merhaba atıştırmalık cipslerle ilgili anketimize hoşgeldiniz." :lol:

artık işi iyice fantaziye döktüler.

edit: ve şunu fark ettim. kota sorularında herhangi bir soruda cevabı textboxa yazarak girmemizi istiyorsa %99 bir yerlerde bir bit yeniği var demek (zaten genelinin %90'ı bir sebepten atıyor). rakamlı girişler, yaş, posta kodu dışında okuma gerektiren alanlar. mesleğiniz demiş herif, programcı diyebilirim, yazılımcı diyebilirim, bilg.prog. yazıp geçebilirim, ne bileyim kardeşim sana hangisi uyuyor? başında birini bekletiyorsun da benim yazdığımı okuyup "tamam başkan bu arkadaş okkey, devam ettiriyorum" mi diyor? yazıyla yazmak ne aq? 3'e alıp 5'e satıyorum desek kabul oluyor mu mesela?

3-4 gün önce 52 doları çekim talimatı verdim, henüz mail gelmedi. Paramı Payoneer'de görünce buradan kurtulacağım. Kalan 5 doları da Skrill'e atarım herhalde, bunlara o kadar kızgınım ki tek kuruş bırakasım yok.

Para hesaba geçene kadar günde 1-2 kez bakıyorum, öylesine. Clixsense günlerini mumla arıyorum :( Hepimiz iyi kötü kazanıyorduk orda ama bunlar belirli kişiler hariç sayfada düzenli para kazanan kimseyi bırakmadılar. Bir kısmına ara ara anket yolluyorlar ki adamlar sayfada kalsın, sayfada kopuşlar olmasın. Kalanlara da içlerinde ben de varım, anket göndermeyi tamamen bıraktılar :thumbdown: Bir dünya data toplayıp süzgeçten geçirdiler ve belirli isimlere düzenli anket göndermeyi seçtiler. Yanlış düşünüyor da olabilirim ama gözlemlerim bu yönde.

Burada düzenli anket çözenleri tebrik ediyorum. Geri kalanlara da sabır ve şans diliyorum 8-)

yeni sistemde olumlu gördüğüm tek şey payoneer üzerinden çekim yapmak. ben son talimatımdan 2 gün sonra paramı çektim. umarım siz de çok beklemezsiniz.

ben başka hiçbir sisteme girmedim anket için. tek mecra burası. bir sürü spesifik kriter var anket alabilmek için. ysense'ten sonra bir muamma da profil bilgileri konusunda oldu. clix'te profili önden doldurup anket bekliyorduk, şimdi bu bilgileri anket sırasında belirtiyoruz ve ortaya karman çorman profiller çıkıyor. bir ankette son telefonumu 1.5 yıl önce aldım demişsem birkaç ay sonra benzer bir anket geldiğinde 2 yıl önce aldım dersem bunu çelişki olarak kabul edebiliyor. böyle böyle profilimizin uyduğu anket çeşitliliği azalıyor.

tüm saçmalıklarına rağmen bir süre daha devam edeceğim sanırım ben. size bol şans (:

ANKETLER » Post #121

Wed May 13, 2020 00:12 in Turkish

1,302,567,693 Quota Full 12 May 2020 23:54:33 PST 7m CINT 47808863 --

35 centlik bir anketti. ilk 3 soruya bak:
- çalıştığınız şirketin satın almasından sorumlu olduğunuz konular kırtasiye, uçak bileti, bilgisayar programı...
- son 12 ay içinde hangi otellerde kaldınız?
- hisse senediydi kaskoydu tahvil bonoydu, 88 maddelik bir nelere sahipsin sorusu

bu 3'üne cevap veriyorsun sonra hazreti anket açılıyor, açılıyor, açılıyor ve bir karşılama ekranı:

"merhaba atıştırmalık cipslerle ilgili anketimize hoşgeldiniz." :lol:

artık işi iyice fantaziye döktüler.

edit: ve şunu fark ettim. kota sorularında herhangi bir soruda cevabı textboxa yazarak girmemizi istiyorsa %99 bir yerlerde bir bit yeniği var demek (zaten genelinin %90'ı bir sebepten atıyor). rakamlı girişler, yaş, posta kodu dışında okuma gerektiren alanlar. mesleğiniz demiş herif, programcı diyebilirim, yazılımcı diyebilirim, bilg.prog. yazıp geçebilirim, ne bileyim kardeşim sana hangisi uyuyor? başında birini bekletiyorsun da benim yazdığımı okuyup "tamam başkan bu arkadaş okkey, devam ettiriyorum" mi diyor? yazıyla yazmak ne aq? 3'e alıp 5'e satıyorum desek kabul oluyor mu mesela?

ANKETLER » Post #106

Tue May 12, 2020 03:13 in Turkish

Thelastair wrote:
Swerdlov wrote: 1,300,655,933 Quota Full 12 May 2020 00:49:23 PST 16m Samplicio.us 47735997 --

0.96 dolarlık tv/telefon servis anketi. tv markamı aldı. servis desteğiyle ilgili cevaplarımı almaya başladı. mutluyum; bu hafta güzel olacak galiba diyorum içimden. %75'lere geldik. "Herhalde şimdi cep telefonu servis soruları gelecek" derken sayfa döndü, döndü, döndü... sonra pat! anketten atıp bilgimi, zamanımı ve paramı çaldı! ben şu an sinirden yeri tekmeliyorum, masanın kenarını kemiriyorum, yedi sülalelerine aklıma gelen her küfrü sayıyorum. adi şerefsizler.

buranın artık iyice boku çıktı.

Banada geldi bu anket bugün , aynı anketi yakın bir zamanda çözmüştüm o zaman verdiğim cevaplarla çakışmasın diye kapattım.Tv ve telefon alım zamanını falan sorduğu yerde kapattım :)

1,300,656,191 Clicked 12 May 2020 00:49:47 PST - Samplicio.us 46424866

katılıyorum, hesabın kapanmasına neden olmadan uzun vadede daha çok kazanmak için dikkat etmek gerekiyor

ANKETLER » Post #102

Tue May 12, 2020 01:31 in Turkish

ayrıca arkadaşlar, ben artık o kabak tadı veren korona sorusu geldiği an kapatıyorum. her yerden karşıma çıkmasından bıktım artık. şimdi de op. world'de 0.58$ olarak karşıma çıktı. peanut'ta da ban yemiş arkadaşlardan farkım yok. haftada 1 kez 44 centlik anket geliyor, bir hevesle giriyorsun, sonra: "merabaa gorona soracağuduhh..."!

herhangi bir suistimal, bir çakallık düşünmeseler onu oraya ücretli anket varmış beklentisi yaratarak koymazlar, 50 tane yolu var o soruyu sormanın. hiçbir şey yapamıyorsan siteye ilk girişte pop-up olarak getir karşımıza, biz de efendi gibi cevaplayıp gönderelim.

sen alma abicim benim cevabımı, koronadan gebersem de senin o sorunu daha fazla cevaplamam.

adilikten başka bir şey değil.

ANKETLER » Post #101

Tue May 12, 2020 01:12 in Turkish

1,300,655,933 Quota Full 12 May 2020 00:49:23 PST 16m Samplicio.us 47735997 --

0.96 dolarlık tv/telefon servis anketi. tv markamı aldı. servis desteğiyle ilgili cevaplarımı almaya başladı. mutluyum; bu hafta güzel olacak galiba diyorum içimden. %75'lere geldik. "Herhalde şimdi cep telefonu servis soruları gelecek" derken sayfa döndü, döndü, döndü... sonra pat! anketten atıp bilgimi, zamanımı ve paramı çaldı! ben şu an sinirden yeri tekmeliyorum, masanın kenarını kemiriyorum, yedi sülalelerine aklıma gelen her küfrü sayıyorum. adi şerefsizler.

buranın artık iyice boku çıktı.

ANKETLER » Post #39

Sun May 10, 2020 08:09 in Turkish

ayrıca, ben iş yapmanın aktifliği belirlediğini düşünmüyorum. ne yani benim refim bir anket yakaladığı zaman onun sponsor kısmına benim adım geri mi gelecek? ayrıca benim sponsorumun adı da ana sayfada yok.

komisyonların üstüne yatmak için yediler işte sponsorluk sistemini.

ANKETLER » Post #38

Sun May 10, 2020 08:06 in Turkish

CeyTURK wrote:
Swerdlov wrote: bu arada konu dışı yazacağım ama yeni başlık açmak istemedim.

ref sistemine ne olduğunu bilen var mı? aktif birkaç refim vardı fakat şu an hiçbiri aktif görünmüyor. son giriş tarihi bugün olanlar dahi sistemde pasif. ve tanıdığım reflerime kontrol ettirdim, hiçbirinde sponsor bilgisi yok. üstelik bende de kendi sponsorum görünmüyor.

nedir durum? 3 kuruş da oradan geliyordu, yalan mı oldu şimdi?

clixsensede sponsor ana sayfada yazardı ysensede ise kim kimin sponsoru belli değil tuhaf bir gizlilik var?birde tesbitime göre referansınız hesaba günlük olarak giriş yapsa bile iş yapmadığı zaman kırmızı kısımda pasifte yer alıyor ama bir iş yapınca aktif kısıma geçiyor,sanırım o olaya bir iş kriteri koymuşlar bunu referanslarınıza deneterek öğrenebilirsiniz benim referanslarımın çalışmaları ve komisyonları Transaction History den görünüyor sizde bakabilirsiniz oradaki listeye

şimdi tekrar baktım, ref listesinde sadece bugün giriş yapmış en aktif refim geliyor ve o da active durumu No olarak geliyor. tümünü getir dediğim zaman geçen ay giriş yapmış refim de pasif. zaten ysense geldikten sonra yeni reflerden 10 yerine 1 cent gelir oldu. hadi onu boşver 5 doları geçen reften gelen 2 dolarlık ödülü aylardır hiçbir refimden alamadım.

iyi kötü işleyen bir ref sistemi vardı. içine zçtılar her şeyde olduğu gibi.

Quote:addon'dan bildirim geliyor surveys'den tıklıyorum bomboş. ben mi bir şeyleri göremiyorum anlamadım. oluyor mu böyle arada?

ve ayrıca, bende birkaç haftadır öyle. şu anda da 2 anket görünüyor add-on'da ama bomboş.

ANKETLER » Post #33

Sat May 09, 2020 13:21 in Turkish

bu arada konu dışı yazacağım ama yeni başlık açmak istemedim.

ref sistemine ne olduğunu bilen var mı? aktif birkaç refim vardı fakat şu an hiçbiri aktif görünmüyor. son giriş tarihi bugün olanlar dahi sistemde pasif. ve tanıdığım reflerime kontrol ettirdim, hiçbirinde sponsor bilgisi yok. üstelik bende de kendi sponsorum görünmüyor.

nedir durum? 3 kuruş da oradan geliyordu, yalan mı oldu şimdi?

ANKETLER » Post #32

Sat May 09, 2020 13:04 in Turkish

sevayd6 wrote: samplicio'dan 6 adet 0,36 $ lık anket geldi ve hepsi doğum tarihi ve ülke bilgilerinden sonra attı. history kısmında da 'clicked' pozisyonunda. sinir bozucu. çözdürmeyeceksen göndermemene vallahi razıyım.

bir şey kaybetmedin emin ol. beni delirten anket işte o. sana niyeyse 6 kere gelmiş. sistem iyice saçmaladı. şu anda da add-on'da 1 anket görünüyor ama anket falan yok. sabah da böyleydi.

ANKETLER » Post #29

Sat May 09, 2020 09:57 in Turkish

1,296,023,949 Screened Out 9 May 2020 09:45:28 PST 2m Samplicio.us 47758976 --

36 centlik ne idüğü belirsiz anket. ilk karşılama ekranında 5-6 maddelik izin istiyor. mecbur izin veriyorsun ve doğum tarihini soruyor, giriyorsun. sayfa başka bir ortama yönleniyor. hoşgeldiniz, yaşınızı giriniz. giriyorsun. sonra başka bir sistem geliyor. bu da doğum tarihi ve yaşadığın ülke ve dili soruyor. "ulan embesil, 3 sayfada da bana türkçe sorular sormuşsun diyerek" ileri diyorsun. sonra hooop...

her gün her gün yukarıdakilerin hiçbiri dediğim, skk corona sorusu. 36 cent için verdiğim izinlere mi yanayım, 3 farklı ortama zorla girdirilip her seferinde aynı sorulara cevap verip salak yerine konduğuma mı yanayım, sonunda karşıma yine şu allahın cezası, ne işe yaradığı hakkında açıklama yapmaya tenezzül bile etmeyen corona sorusunun çıktığına mı yanayım?

allah bin türlü belanızı versin!
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 27, 2021 23:58:50 PST