Please wait...
HomeForumPosts by leofender

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by leofender

PAYOONER GELDİ ! » Post #359

Mon Oct 28, 2019 08:25 in Turkish

ankettasksever wrote:
leofender wrote: arkadaşlar selam herkese, payooner hesabımda 50 usd para var lakin bunu garanti bankası hesabıma geçirmek isterken sistem güvenlik sorusu sordu. benim bu güvenlik sorusuna verdiğim cevapları kabul etmedi. ne yapabilirim nasıl bir yol izlemeliyim ?

dün siber saldırı vardı. garanti bankası işlemleri sorunluydu.açıklama da yaptılar. bundan dolayı olabilir. bir başka zaman tekrar deneyin.

ayrıca şunu da deneyin. payonere giriş yapıp ayarlardan güvenlik sorusu ve cevaplarını güncelleyip değiştirin. akılda kalan bilgilerle değiştirip tekrar işlemi yapın.

bilgileri değiştirmek için şifreyi unuttuysanız payoner şifremi unuttum deyip yeni bir şifre atayıp öyle giriş yapın güvenlik soruları bölümüne.

hocam allah ne muradın varsa versin. adamsın!

PAYOONER GELDİ ! » Post #355

Sat Oct 26, 2019 14:58 in Turkish

arkadaşlar selam herkese, payooner hesabımda 50 usd para var lakin bunu garanti bankası hesabıma geçirmek isterken sistem güvenlik sorusu sordu. benim bu güvenlik sorusuna verdiğim cevapları kabul etmedi. ne yapabilirim nasıl bir yol izlemeliyim ?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 26, 2022 12:46:14 PST