Please wait...
HomeForumPosts by Suber16

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Suber16

Payoneer » Post #4

Wed Sep 04, 2019 07:59 in Turkish

Takip etmiyor musunuz hic onaypandigini test edildigini ? 5inde bir ihtimal olmazsa eylul ayi icinde denildi

ANKETLER » Post #5418

Wed Sep 04, 2019 04:32 in Turkish

0.38 icki anketi var

ANKETLER » Post #5408

Wed Sep 04, 2019 01:43 in Turkish

0.97 tv anketi var arkadaslar

ANKETLER » Post #5398

Tue Sep 03, 2019 10:41 in Turkish

Teklifler wannads 56 telefon anketi beklemeye aliyor
56dan yaptigim netflix anketine 007 vermis

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #31

Sun Sep 01, 2019 08:23 in Turkish

Artik bu hafta gelir heralde gecen hafta önumüzdeki haftalarda yaziyordu. Tabiii hangisi bilemem

payoneer ! » Post #24

Wed Aug 28, 2019 20:45 in Turkish

Dreaday payonerin cok yakin zamanda gelecegini soylemis net tarih vermek istemiyorum ama eylulun ilk haftasi demis ins bu is haftaya bugun cozumlenmis olur

ANKETLER » Post #5307

Tue Aug 27, 2019 10:46 in Turkish

0.38 ve wannads 0.25 te anket var arkadaslar ama odeme beni cok uzuyor

Appen » Post #60

Mon Aug 26, 2019 07:32 in Turkish

Payoneer ankettw yikken task kisminda mi cikiyor arkadaslar? Bizde hala yokta

Sponsor degisikligi » Post #6

Fri Aug 23, 2019 11:33 in Turkish

Ana sayfa var ya fistik labs oldugu yer ekrana gelen anketlerin oldugu yer orda kisitli

Sponsor degisikligi » Post #4

Fri Aug 23, 2019 02:35 in Turkish

Yanıtlarınızın bazılarının yönlendirildiği şekilde sunulmadığını veya önceki yanıtlarla tutarsız olduğunu fark ettik.
Kalite Güvence Ekibimiz cevaplarınızı incelerken, Anketlere erişiminizi kısıtlıyoruz.

Neden "anketler benim için değil"?
Bu var ana sayfamda

Sponsor degisikligi » Post #3

Fri Aug 23, 2019 02:33 in Turkish

Telefonu formatlayinca gececeginden emin misiniz ekranim kisitli anketlere acilmiyor degil

payoneer ! » Post #8

Tue Aug 20, 2019 11:20 in Turkish

1 yada yarim gun demis valerie

Sponsor degisikligi » Post #1

Mon Aug 19, 2019 04:38 in Turkish

Arkadaslar ekranim anketlere kisitli oldugu icin eger duzelmezse yeni hesap acacagim. Yalniz uyelerim mevcut. Eski sistemde sponsoru pasifse yada kapattiysa mail atarak gecmek istediginiz sponsora gecebiliyordunuz suan ki sistemde hic bir sekilde sponsorla ilgi bilgi yok .yeni hesap acarsam uyelerimi kendime baglayabilecek miyim ?

payoneer ! » Post #3

Mon Aug 19, 2019 04:34 in Turkish

Bugun yarin bekleniyor

Ana sayfa yonlendiriculerinin engellenmesi » Post #16

Sun Aug 18, 2019 12:26 in Turkish

Clixsensede mail atarak gecis saglaniyordu sponsorun aktif degilse hesabi kapattiysz yada direk siteye uye olundiysa mail atarak geciyorduk simdi sponsor olayi ne durumda hic bilmiyorum

Ana sayfa yonlendiriculerinin engellenmesi » Post #14

Sun Aug 18, 2019 01:36 in Turkish

Bana hic anket gelmiyor ana sayfaya yani diger arkadaslarin ekrana anket geldiginde bahsedilen routerlar cikiyor . Kisitlandi yaziyor direk. Duzelmezse yeni hesap acacagim ama uyelerimi eskisi gibi maille baglayabilir miyim bilmiyorum .

Ana sayfa yonlendiriculerinin engellenmesi » Post #9

Sat Aug 17, 2019 01:18 in Turkish

buketors06 bu hesabini kapatirsan sanirim yeni hedabina baglayabilirsin tekrar payoner acman gerekmez net bikgim yok yinede .eski payonerden hesabin dusecegi icin sorun olmayacagini dusunuyorum.

Ana sayfa yonlendiriculerinin engellenmesi » Post #6

Fri Aug 16, 2019 16:29 in Turkish

Diger bir sorum onceden sponsorunuz hesabi kapaliysa aktif degilse degistirilebiliyordu.suan eger hesabim normale donmezse yeni hesap acacagim.Malum uyelerim mevcut uyelerimi tekrr alabilmem icin onceden mail atip gecis saglaniyordu suandada ayni mi acaba ? Cok sey degistigi icin bununla ilgili bilgi bulamadim

Ana sayfa yonlendiriculerinin engellenmesi » Post #5

Fri Aug 16, 2019 16:25 in Turkish

Cevaplar icin tesekkurler arkadaslar penaut labs degil oncelikle o zaten engellendi acilmiyor uzun zamandir. Site degistikten sonra oldu bu olay ve bir cok arkadasa geliyor kisitlama yani yuzde yuz dogru bilgi girende engellendi girmeyende ben bir bakayim bu banlanma olayina ana sayfa haric tekliflere ve diger kisimlara ulasabiliyorum .

Ana sayfa yonlendiriculerinin engellenmesi » Post #1

Fri Aug 16, 2019 07:59 in Turkish

Merhaba arkadaslar. Benim sorunum ana sayfa anket yonlendiricilerimin kapatilmasi bu bir cok arkadasta olmus bizim gibi olan var mi ne yapmamiz gerekiyor ? Mail attik incelenmesi icin zaman verin demisler ama konunun tam olarak anlasildigini düsunmüyorum. (Yanıtlarınızın bazılarının yönlendirildiği şekilde sunulmadığını veya önceki yanıtlarla tutarsız olduğunu fark ettik.
Kalite Güvence Ekibimiz cevaplarınızı incelerken, Anketlere erişiminizi kısıtlıyoruz.)
Yazi bu sekilde
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 02:47:07 PST