Please wait...
HomeForumPosts by Suber16

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Suber16

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #160

Tue Sep 17, 2019 04:32 in Turkish

skrillden yollarken banka bölümünümü seçiyorsunuz allah rızası için birisi yazsa nasıl yapıldığını
Nereye atacaksiniz ?

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #159

Tue Sep 17, 2019 04:30 in Turkish

Skrillde parasi olan arkdslar kesinlikle direk bankaya cekim istemeyin bankada ne hesabiniz olursa olsun swift ucreti adi altinda kesilir elinize para gecmez mutlaka ya transfereise acip oradan yada airtm demis arkds ordan yapin ben deneme maksatli yaptim bu sekilde oldu

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #158

Tue Sep 17, 2019 04:29 in Turkish

Cok fazla artmaz 100dolar gibi meblag cekecekler icin oneririm 100dolarda 50TL kesinti goze batmaz ama bbrkan arkdasin dedigi gibi skrill dolar hesabina ordan airtm ye atip kripto para alarak ordanda satip tlye cebirerek bankaya atmak toplamda 3kusur $ mal olacaksa cok iyi ama dedigim gibi bankaya transfer etmemis henuz bankayada kesintisi olacaktir birimlerin ayni olmasi kur farkini ortadan kaldiracak bir nebze daha az kesintimiz olacaktir benim dusuncem duan icin skrill $ acip oraya kesntisiz atmak oradanda transferwise $acip oraya atmak transferwisedan tl ye cevirip bankaya atmak en mantikli gorunen bu

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #157

Tue Sep 17, 2019 04:25 in Turkish

Arkadslar bastan anlatiyorum tek tek bakin benim baska bir anket sitesinde hesabim vardi skrill acmistim ama tl olrak gelen euro hesap tl idi bu yuzden sacmalandi kesintiler skrill 5.5 euro vebtransferwise ortalama 10 ve 20tl arasi kesinti ve kur farklariyla 81tl olan param 30tl olarak gecti aradaki farkin 5.5euro skrill kesintisi yani skrill kesti bunu transferwisedanda 12.5 kesti arada kaybolan 3 5 tlde skrill tl den trnsfer euro eurodan tl ye cevirilen kur farki buraya kadar tamam mi ? Arkadasin anlattigi duruma gelince eger skrill dolar hesabi acip airtm ye2.5$ kesnityle atabiliyorsak daha az keti olacaktir bunun disinda bankaya rltransfer etmemis bankaya transferindede mutlaka kesinti olacak benim kesintim toplam 50tl bu miktara gore artacaktir ama

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #156

Tue Sep 17, 2019 04:18 in Turkish

Hepsini gerçekleştirdim 50 usd 33.86€ olarak geçti bunun 5.50€ işlem ücreti kesti skrill 28.36€ olarak transferwise hesabına gönderdi.

Transferwise türk bankasına ne kadar kesinti yapıcak bilgin var mı ?
Benden 43tl icin 12.50 tl kesti enparaya cektim

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #136

Mon Sep 16, 2019 17:11 in Turkish

Ayrica banka hesabiniza istememissiniz sanirim bankaniza atarkende kriptoyu cevirip tl olrak oradada bir kesinti olacaktir kesinlikle

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #135

Mon Sep 16, 2019 16:45 in Turkish

bbrkann wrote: Skrill ödemesi geldi bugün. Skrillden parayı kurtarmak içinde izlediğim yol, skrill>airtm>kripto para olarak btc cüzdanlarıdan bir tanesi
Kesintiler de şu şekilde=> 25 dolar için
Skrill>>airtm aktarma =2,32 $ + 0,55 $
Airtm>>kripto para =0,30 $
Toplam kesinti = 3,17 $
En az kesinti bu şekilde sanırım

Airtm ve skrill hesapları onaylı
Skrill hesabiniz neydi euro dolar tl ? Skrill airtm atarken nasil 2.32$ kesti ? 5.5 euro kesintisi sabit diye biliyorum ben eger bu sekildeyse en uygunu olmus benm 81tl olan param 30tl olrk yatti

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #134

Mon Sep 16, 2019 16:42 in Turkish

Skrillden ne hesabiniz varsa arkdslar transferwise cekin kur farki cok olmaz ama bunu sadece yaklasik 50 yada 00dolar cekecekecekler icin soyluyorum goze batmaz bunun disinda 10dolar oldugu gibi gider 10 25 denemeyin bekleyin olmazsa zaten ya airtm ya transferwise deneneck skrill kart iptal olcksa olcktir sanmiyorum devam edecklerini acelesi olan atsin skrile buraya yazsin anlatalim cok kere anlattim ama bir daha yardimci olurum benim islemim skrilltl >transferwiseeuro>euro tl cevirme >tl banka hesabi oldu ama dedigim gibi skrill tl onayli vardi kapattim aslinda skrill dolar acip burdan skrill dolara ordan trnsfrwse dolara oradan tlye cebirip atmak en az kesnti kur farki yemeyiz

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #133

Mon Sep 16, 2019 16:33 in Turkish

Dolarla bilgim yok ama burdan dolar olarak gitsede skrillden euro olarak cevrilecek

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #120

Mon Sep 16, 2019 07:16 in Turkish

Arkadaslar buradan skrille gondereceksiniz oradanda transferwise hesabiniza atacaksiniz ordan tl ye cevirip banka hesabiniza cekeceksiniz skrillde euro hesabi acin benim tl idi kapattim euro sctim dogrulama yapmam gerek skrilldede para gonder kismina basinca sizden iban swift falan istiyor bunuda ttansferwise i actiginizda ordan aliyorsunuz

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #118

Sun Sep 15, 2019 12:40 in Turkish

Skrillden skrille gider e postayla atiliyor ama hic gondermedim her durumda skrill icin dogrulama yani depozito (15 20tl ) yatirmaniz gerekir acarken bu para kesilmiyor geri alabiliyorsunuz hesabinizdan duruyor

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #113

Sun Sep 15, 2019 05:38 in Turkish

Arkadaslar ben skriill tl den direk bankaya cekmedim o riski almadim ben transferwise euro hesabi acip oraya gonderdim oradan tl ye cevirp bankaya attim en garanti yolu bu skrillde hem tl hem euro ayni hesaptan acilmiyor ayrica skrill euro acmaniz gerekiyor

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #105

Sat Sep 14, 2019 09:35 in Turkish

Skrill 81tl olan hesabimdan transferwise a euro hesabina atti cevurdimi napti bilmiyorum valla ama kur farki cok degil arkdslar 34tl kesti 46 tl olrak skrillden cikti . Transferwise eurodantl ye cevirdigmdede 3tl kesti 43tl kaldi transferwiseda l. Bankayya cekmek istedigimdede 12.50 tl transferwise kesti yani 100dolarlik vekimde kaybimiz 50tl ortalama diyebiliriz ama 10dolar cekersenz hepsi gidr tabiki

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #96

Fri Sep 13, 2019 08:35 in Turkish

Surekli atiyorum surekli gelecegi söyleniyor 1bucuk ay oldu

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #94

Fri Sep 13, 2019 07:35 in Turkish

Skrillden cevirmedim ama dusuk meblagli kur farki cok bir sey degil asil sknti transfer ucretlerinde. 5.5euro skrill . Bende payoner taraftariyim deneme maksatli cektim sktillde baska anketten geken ufak bir meblag vardi cekemiyordum ogrenmis oldum

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #90

Fri Sep 13, 2019 02:01 in Turkish

ankettasksever wrote:
Suber16 wrote:
selin33642 wrote: arkadaşlar size tavsiyem payoneeri bekleyin, parayı biraz erken çekicem diye kuşa çevirmeyin bence ama siz bilirsiniz yine de

Alternatif olarak denedim baska yerden gelen param vardi cekemiyordum cektim kuşa dönmüyor merak etmeyin 100dolarda 50tl kadar kaybiniz var sadece

bu kayıp neyden kaynaklanıyor. çok para. :o payoneer gelsin 2 dolar

Transfer ucretlerinden dusuk meblaglrda cok geliyor evet ama yuksek cekeceksenz iyi. Payoneerden tabi
iyi

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #87

Fri Sep 13, 2019 00:00 in Turkish

selin33642 wrote: arkadaşlar size tavsiyem payoneeri bekleyin, parayı biraz erken çekicem diye kuşa çevirmeyin bence ama siz bilirsiniz yine de

Alternatif olarak denedim baska yerden gelen param vardi cekemiyordum cektim kuşa dönmüyor merak etmeyin 100dolarda 50tl kadar kaybiniz var sadece

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #86

Thu Sep 12, 2019 23:58 in Turkish

Hesap acarken sadece kimlik onun disinda para geliyor 24saat icinde ceviriyorsunuz aninda oradanda bankaya herhangi bir sey istemiyor 2saattede bankaya geciyor

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #85

Thu Sep 12, 2019 23:56 in Turkish

Kimlik resmini atiyorsunuz arkali önlü sadece

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #82

Thu Sep 12, 2019 15:05 in Turkish

Acin transferi hem tl hem euro aciliyor skrill gibi tek hedap degil bircok doviz hesabi eklenebiliyor ben hem tl hem euro actim
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 1, 2021 10:42:58 PST