Please wait...
HomeForumPosts by Suber16

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Suber16

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #53

Fri Oct 04, 2019 06:25 in Turkish

Tesekkurler firat yalniz ben skrill actim burdan bir arkds programdan inidirin dogrulama icin burdan 5dolar attim dogrulandi baska isleme gerek kalmadi dedi ben direk sayfasindan hesap acip dogrulama yapmadan burdan 5dolar attim gecer mi acaba deneme maksatli arada kalir diye korkuyorum 140dolar cekecegim cunku toplamda size nasil ulasirim firat bey yardimci olsanz aktarma kismini anladim sorun yok ama bu fogrulama vs yardimci olurmusunz

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #50

Fri Oct 04, 2019 02:57 in Turkish

Skrill de wiretransfer kaldirildi payoneer a para aktaramazsiniz

Bunu skrillden payonere aktarmayi anlatan sitedeki birinin yorumundan aldim dgru mu arkadaslar ? Dun skrill dolar hesabi actim dogrulama yapmadim bekliyorum

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #46

Thu Oct 03, 2019 16:13 in Turkish

Ben skrill dolar actim ama program indirmedim hesabida onaylatmadim burdan 5dolsr gonder dedim bekliyorum bunun disinda acinca hesabiniz kisitlandi dedi programdan acinca bir sey yok ama beklicem 5dolsr gecmezse programdan nasil yapayim yani ha uyhulama habsayfa sonucta mail adresi ayni hesap ayni

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #105

Wed Oct 02, 2019 18:31 in Turkish

TE
İleti# 232 tarafından dreday77 »Bugün, 20:27

Merhaba, 3 Ekim tarihini kaçırdık. Dahili test modundayız. 10 Ekim sonraki pencere olacak. Seni haberdar tutacagim.

Gelmicek gelmicek anlasildu

ANKETLER » Post #5755

Mon Sep 30, 2019 02:14 in Turkish

Ben kullanamadim nasil oluyot acaba direk sitesinden gurip odeme kisminda kartin bilgilerini girdim olmadi

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #10

Tue Sep 24, 2019 17:45 in Turkish

Skrill dolar acip payoneer euro gonderecegiz ordanda bankaya tl olarak gelecek dogru degil mi ? Skrillden gecerken 6 dolar civari kesecek peki euro hesabina gecerken kurdan dolayi bi cevirme olacak mi ? Ve payoner eurodanda tl ye gecerken olacak mi ? Tesekkurler

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #221

Mon Sep 23, 2019 15:55 in Turkish

Trkylmz beyfendi israrla bankadan cekeyim param iyice ucsun diye ugrasiyor mdem skrilde paraniz ya payonere atin ya tranafer wise acip atin yada airtm acin atin cekin skrillden bankaya ysrisi daha gidecek

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #220

Mon Sep 23, 2019 15:50 in Turkish

Haftalik kazandigimi soylemismiydim burda bilmiyorum ama bensem o t ile basliyor adi

ANKETLER » Post #5673

Mon Sep 23, 2019 03:16 in Turkish

Hic mi yok kullanilcak yer benimde bekliyor 6 dolar vicbiyerden gecmedi amazona baktim 2.87lik urun q0dolara geliyor buraya

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #205

Fri Sep 20, 2019 18:13 in Turkish

FIRAT7 wrote:
Suber16 wrote: Peki kur farki kesintisi oluyor mu firat bey

Benim Skrill hesabı Usd. Simdi ilk etapta Skrill Payoneere parayı gönderirken euro olarak gonderiyor ve 6.08 Usd kesiyor. Bu'da net 5 euro ya tekabul ediyor.

Para payoneerde Euro olarak gorunuyor.

payoneer parayı TL olarak yurtiçinden gönderiyor. Payoneer'in kazanci da kuru nispeten düşük gostermesi. Atıyorum euro 6.20 ise Payoneer'de 6.10

Çok aman aman bir kur farkı yok yanlız payoneerde bana gore.Kabuledilebilir makul bir düşüklük bence bu.

tabi bu işlemi bakiyesi şişkin arkadaslara tavsiye ediyorum.
Rf'de çalıştığımız için bizim tek seçeneğimiz bu oldugundan artık ben bu şekilde çekiyorum parayı. memnun değilim diyemem.

gönül isterdi ki skrill kartlar iptal olmasın ama elden birşey gelmiyor. Yoksa skrill kart zamanı minimumun minimumu kesintimiz oluyordu.

Tesekkurler o zaman skrill dolar hesabi oradan payoneer ki payoneer hesabim varsi zaten ama orda euro dolar tl seceneginden haberim yok . Payonerden sonrasi kolay zaten ama payoneer dolar olarak donusturuyordu tl ye . Kesintisi ufak evet biliyorum payoneri bekleyecegim ama olmazsa en az kesntiyle cekecegiz artik . O zaman tekrardannrahatsiz ederiz sizleri duan baska siteden haftalik aliyorum odeme o yuzden burssi bekleyebilir. ✋

En Uygun Para Çekimi Hangisi? » Post #8

Fri Sep 20, 2019 17:58 in Turkish

Skrillden bankayabttansfer seciyorsunuz transfer wise euro hesabinizanatacaksanz eger transferwiseda banka bilgileri mevcur almanyaya gonderim yapiyorsunuz yani swift numarasi iban giriyorsunuz dedigim gibi bu nilgileri ttansferwise actiginiz euro hesabindski banka bilgileri kismindan ediniyorsunuz yani skrillden bankaniza para ceker gibi dusunun

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #188

Thu Sep 19, 2019 03:49 in Turkish

Sizde o zaman transferwise euro acin trkmz oraya atin

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #184

Thu Sep 19, 2019 01:55 in Turkish

Peki kur farki kesintisi oluyor mu firat bey

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #92

Wed Sep 18, 2019 06:28 in Turkish

Yakın zamanda Skrill hesabından Bankadaki hesabına Direkt çekim yollayan var mı?
Neden israrla bankaya cekmeye calisiyorsunuz ? Bankaya direk cekimde para buhar airtm yada transferwise acip aktarip bankaya cekin defalarca soyledm ama her yerdeisrarla bankayi soruyorsunuz

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #177

Tue Sep 17, 2019 14:27 in Turkish

Dreday77 anlatilmak zorunlu sudur: Türkiye icin skrill kesisi cok bankalarin hızlı ucreti yuksek. 10 $ cekim istedigimizde bize kalan sadece 2yada 3 $. Ancak payoneerin onceki gibi sabit 2 $ kesintili olarak gelmesiyle herkes mutlu olacaktir. Bunun disinda skrille odeme alabilmemiz icin yaklasik olarak 15gun sirf kesinti icin yaplamiz anlamina gelir. Umarim aciklayici olmustur. Lutfen artik payoneeride görun

Teşekkür ederim Şimdi anlıyorum. Skrill, Türk üyelerimiz için kesinlikle iyi değil. Payoneer gelecek. Burada güncellemeleri takip edin ySense Forum

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #176

Tue Sep 17, 2019 14:25 in Turkish

En iyi yontem payoneer gelmezse tabi skrill dolar acip airtm ordan kripto para ve banka VEYA Skrill euro acip ordan transferwise euro tl ye cevrip banka

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #175

Tue Sep 17, 2019 14:24 in Turkish

80tl gibi bir kayip olmus sanirm

Ben transferwise beceremedim riske girerek daha önceki sayfalarda paylaştığım denemiş kişinin anlattığı aşamaları aynen yaptım saat 12 civarı yollamıştım akşam üzeri payoneere düştü para.şimdi 105 dolar skrille yolladım 574 tl.ye dönüştürmüş para payonere geldiğinde 81 euro olarak geldi bu parayı kendi bankama yollarken 506 tl.ye düştü...riske girdim ama en azından parama yarım gün gibi bi sürede kavuşmuş oldum.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #164

Tue Sep 17, 2019 05:12 in Turkish

Ttansferwiseda dolar hesabi yok muydu acmasi cok kolay omun keske skrill dolardan dolara atsaydiniz sadece dolardan yl de yerdnz kur faki o da 3 5 tl olurdu bizdenogrenmis olurduk bunu super olurdu

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #163

Tue Sep 17, 2019 05:10 in Turkish

Evet skrill usd hesabım vardı skrill euro hesabı açıp skrill usd hesabımdan skrill euro hesabıma transfer gerçekleştirdim.

Su kisim kotu olmus burda hic bunu soyleyen olmamisti az daha bekleseydiniz keskel

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #161

Tue Sep 17, 2019 04:34 in Turkish

Skrill dolardan transferwise euroya atabilir kur farki yer ama skrill euro acmasina gerek yok ayrica skrill euro acmasi icin ekstra skrill acacak sknti is o
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 04:07:02 PST