Please wait...
HomeForumPosts by Suber16

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Suber16

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #96

Fri Oct 11, 2019 01:59 in Turkish

Hocam skrill 5.5 euro yani 6.06 dolar kesiyor geri kalan kesinti dolardan euroya cvirirken ve bankaya tl olarak atarken kuru dusuk hesaplamasindan kaynakli.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #95

Fri Oct 11, 2019 01:56 in Turkish

33dolari olan arkdas parasini cekemez postun en basindan okursanz gorursunuz herkes hazirci olmus. 145 dolarimi skrillden dolar hesabindan payonere gonderdim toplam kaybim banka hesabi dahil 60TL.

PAYOONER GELDİ ! » Post #108

Thu Oct 10, 2019 16:58 in Turkish

Malesef yine 50 ama duzelir

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #90

Thu Oct 10, 2019 12:33 in Turkish

Ginderebilirsiniz transferwise bilgilerini alin skrillden banka secenegi ekleyerek gonderin payonere gonderir gibi yalniz transferwisedanda bankaya bi kesinti olacaktir unutmayin

payonerr » Post #8

Wed Oct 09, 2019 05:15 in Turkish

Evet payonere 48 gececk yoneticilerden 100 50 25 10 5 secenegi talep edin ayin 10u demislerdi yada 1gun daha bekleyebiliriz

PAYOONER GELDİ ! » Post #21

Tue Oct 08, 2019 17:23 in Turkish

Ne diyim bilemedim 10dolarim gitmistir skrile verdik cekimi olsunboylede gidecek 4dolar en az bundan sonra bakacagiz artik ama eski sistem niye yok neen parca boluk arkds ya tumden atiyorduk eskiden

Skrill'e kayıt olurken hangi para birimini seçeyim » Post #16

Tue Oct 08, 2019 13:17 in Turkish

Ben hic denk gelmedim 1gun kaldi bakalim ins gelir ama skrile coktan attim gecmesini bekliyorum gecsin gelirse devam ederiz ysenseye

Para Geldiii! (Kesintiler Hakkında Bilgi) » Post #26

Tue Oct 08, 2019 11:32 in Turkish

Hepsini attim suan 3dolarim oldu 5olsun skrile gecene kdar sonra kapatacagim

Skrill'e kayıt olurken hangi para birimini seçeyim » Post #10

Tue Oct 08, 2019 11:18 in Turkish

Kac kere soylendi acaba bu? Skrille ysense mail adresi syni olacak degilse yeni bir mail alin ysensedende ayni maili guncelleyin iki mail ayni olacak .

Para Geldiii! (Kesintiler Hakkında Bilgi) » Post #21

Mon Oct 07, 2019 13:49 in Turkish

1dolarim var suan

Para Geldiii! (Kesintiler Hakkında Bilgi) » Post #13

Mon Oct 07, 2019 05:19 in Turkish

Filizdemir 10 olarak tekrrdan parani yolladiginda skrile direk gecer evet ama skrillden 6 7 kesecek yine keske 2 3 dolar daha biriktirio atsaydin bosu bosuna skrillden payonere yine kesintin olacak halbukki soylemislerdi belli bir miktardan az olan yaomasin diye 2eueo icin 6 7 dolsrnkesinti daha yapilck simdi

Para Geldiii! (Kesintiler Hakkında Bilgi) » Post #12

Mon Oct 07, 2019 05:11 in Turkish

Arkadaslar postlari takio ederseniz skrille nasil hesap acilir kac para gitmis payonere nasil gecmis hepsi yaziyor kiz oraya tl yazmis siz dolar soruyorsunuz bi zahmet 40tl kac dolar yaoar bakiverin yahu vallahi burdan laf anlatmakta en zoru insanlarnsurekli ayni soruyu cevapliyorlar.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #81

Sun Oct 06, 2019 16:28 in Turkish

mzanka wrote:
FIRAT7 wrote:
mkblgzl wrote: skrill sorunu belki bu mantıklı çözümle hallolacak bilen bilir skrill sıkıntılı bir sistem belki gördüğüm en sıkıntılısı ben zamanında TRY olarak açtım hesabı pişmanım kimlik doğrulaması yok güvenmiyorum biraz skrill e şimdi yerel parayla çekim yaptırmıyor artık yani mağdur etti gene hocam bu yöntem sizce TRY hesap içinde mantıklı mı ? yoksa yeni hesap mı önerirsin ve Hesap doğrulaması tam mantığı nedir? kimlik dışında neler kabul olur yardımcı olursan sevinirim şimdiden çok teşekkürler

Çok fazla işlem yapıyorsan masrafi biraz düşürmek için Usd hesabı açmanı öneririm. Mail at mevcut hesabını kapat, tekrar Usd hesabı aç istersen skrillden hocam.

hesap onaylamasını mutlaka yaptırın. kimlik yerine ehliyet evliyseniz evlilik cuzdanı gecer sadece. hesap onaylaması ile ilgili de faydalı postlar var başlıkta.

uluslararası ve kendi çapında katı kurallara sahiptir skrill. bir çeşit sanal bankacılık hizmeti verdiğinden hesap onayını mutlaka isterler.

Ben de Skrill'i Euro olarak açmıştım,bu sayfadaki mail adresim ile kaydolmuştum.Hiç kart eklemedim Skrill'e.Dolar daha iyiyse kapatayım o zaman Skrill'i çünkü Payoneer'in yakın zamanda geleceğine dair umudum bitti bitecek.Yeni Skrill açtığımda bu sayfadaki mailim olmayacak,bir sorun çıkar mı?

Mutlaka ysense ile skrill hesabinizn mail adresi ayni olmalidir skrillden baska maille acarsaniz hesabinizi burdanda ayni maili girip guncelleyin mailler birbirini tutmadan para aktarma ilsemi yapmayin

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #80

Sun Oct 06, 2019 16:26 in Turkish

Ben daha once yaptim ama skrill standart 5.5euro kesecek ordanda bankaya atarken kesiyor ama payonerde kesinti yok en azindan Cdagli.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #72

Sat Oct 05, 2019 05:57 in Turkish

Filiz demir hesabin onaylanmasi icin depozito yatirmaniz gerekir kimlik resmi atmaniz gerekir uygulamadan sag tarafta ayarlar var orda gosterir size

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #70

Sat Oct 05, 2019 05:01 in Turkish

Evet su dakika olarak hesap tamamen onaylandi deneme amacli burdan 5dolar gondermistim onu bekleyecegim bakalim ne zaman gececk

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #69

Sat Oct 05, 2019 04:59 in Turkish

Arkadaslar benmde tl hesabim vardi kapattim yalniz tekrar hesap acarken kendi adiniza olacagi icin numaranizi isteyecektir benm 3tane hattim varb o yuzden diger numarayi girdim kabul etti dolar hesabi actim onaylandi kimlik srkali onlu resmi ve ekinde skrill yazili kagitla selfie cekio atiyorsnz sizi yonlendirr o kisimda depozito yatirdim hemen gecti 5dolsr hesabimda adres dogrulamasi istedi belge gecersiz dedi ekstemi attim ama bazi arkadslar konumu acik tutup belge gondermeye gerek kamadigini soylediler ama benm cihazdan olmadi sonuc olarak ysense ileayni olan mail adresiyle ve adima kayitli yeni bir telefon numarasiyla 5dolar depozito ginderip hesabi actim

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #64

Fri Oct 04, 2019 13:42 in Turkish

Bu arada benden enpara hesap kartindan gonderdim depozitoyu gecti 20dk icinde nasil gonderecegiz diyen arkadasa cevap olarak.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #63

Fri Oct 04, 2019 12:42 in Turkish

Depozito istedi gonderdim gecti 5dolar olarak daha sonra kimlik dogrulama istedi belge istedi suan heosini gondŕdim onay bekliyorum onaylandiginda burdan gonderdigimde danirim gecer bakalim ilk safhayi atlattik .tesekkurler firat

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #61

Fri Oct 04, 2019 11:42 in Turkish

Hesabim onayli ancak depozito istiyor bu yuzden demistim yinede tesekkur ederim birde ben deneyeyim banka hesabi eklemek vs
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 04:30:19 PST