Please wait...
HomeForumPosts by Legacy12343

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Legacy12343

ÖDEMEDE YARDIM » Post #12

Fri Nov 16, 2018 00:37 in Turkish

raceearn1 wrote: merhaba. FAQ kısmında minimum payoneer cashout için minimum 20 dolar diyor. ama az önce baktım minimum 50 dolar istiyor. youtube da izlediğim videolarda da 25 dolar çekenler olmuş. ilk defa ödeme alacaktım.

20 dolar çekersin payoneere ama payoneerden bankaya çekmek için payoda min 50 dolar olması lazım

ÖDEMEDE YARDIM » Post #9

Wed Nov 14, 2018 04:38 in Turkish

Arkadaşlar cumartesi clixden payoneere cekim talebi verdim ama hala pending diyor ödeme bekleyen varmı?İlk çekimim olacaktı

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1892

Sat Oct 27, 2018 00:52 in Turkish

Branden research,sample cube,spider metrix daha aklima gelmeyen ne sorunlu anket çözdürmeyen siteler var ya.

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1862

Thu Oct 25, 2018 14:19 in Turkish

2dakika 2dolarlık bi anket vardı kotası dolmuş tabiiki çözebilen şanslı var mı :D

ANKETLERDE SİNİR BOZUCU OLAN ŞEYLER » Post #12

Thu Oct 25, 2018 02:17 in Turkish

Bana sanırım anket davetleri kotalar dolduktan sonra geliyor :D Anketin gelmesi 30sn geçmiyor tıklıyorum yeterli katılımcıya ulaşıldı diyor.Daha geleli 30sn oldu ne zaman tıklamamı bekliyosun :D

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #217

Fri Oct 19, 2018 01:22 in Turkish

Dün 1.60 dolarlık samplicio anketinden tamamlamama rağmen ücretini ödemedi.Bunun başıma geleceğini düşünerek %90 ken SS almıştım ticket attım yine nafile..Daha öncede bu sorunları çok yaşadım ne zaman ticket atsam çözüm üretmiyorlar hep kalıplaşmış cümleleri atıyorlar emeklerimize yazık..

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1778

Fri Oct 12, 2018 02:24 in Turkish

Benim anlamadığım gönderinin amacı anket konularını söyleyip birbirimize yardımcı olmaktı şimdi çoğu kişi çözdüğü anketin detayini kopyaliyor.

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #189

Wed Oct 03, 2018 10:19 in Turkish

Arabayla ilgili anket mahvetti hepimizi :)
Edit: 2 dolarlik anket bitirdim yine vermedi bir günde 2.50 dolarımı vermediler.oyyyyy oyyyy

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #186

Wed Oct 03, 2018 10:07 in Turkish

Poene82 wrote: son zamanlarda önümüze ödeme yapmayan firmaların anketlerini veriyor. bizler çaba sarf ediyoruz, emek ve zaman veriyoruz karşılığı sıfır az öncede araba anketi ödeme yapmadı 30 dk sürdü neredeyse ama ödemesi yok.

Senle birlikte az önce yorum atan arkadaşta parasini alamamış.Demekki bu anket herkese böyle yaptı.Ben ticket açtım sizde açın yöneticiler fark eder o zaman spesifik bi durum olmadığını belki öderler.

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #183

Wed Oct 03, 2018 09:21 in Turkish

30 dakika araba anketi yaptim en sonunda ödeme yapmadı zaten 40 yılın başı ankete kabul ettirdik kendimizi ondada ödeme yapmadılar

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1727

Tue Oct 02, 2018 05:23 in Turkish

Ne cevap versek eleniyoruz arkadaş

Edit: son 15 ankete dahil olabilme deneyimimin hiç birinde ankete kabul etmedi ve elendim.Ne istiyorlarsa artik :lol:

Çoklu kullanım hakkında yardım! » Post #5

Tue Oct 02, 2018 05:21 in Turkish

basar150 wrote:
Legacy12343 wrote: Birini zaten dondurdum diğerini clixsense engellemiş tam emek vermisken umarım bi sorun çıkmaz hesabimla ilgili

Birşey olmaz. Olursa da mesaj atarsın, durumu açıklarsın.
Aynı IP genelde sorun olmuyor, aynı pc sorun yaratıyor.

Teşekkür ederim

Çoklu kullanım hakkında yardım! » Post #3

Mon Oct 01, 2018 14:03 in Turkish

Birini zaten dondurdum diğerini clixsense engellemiş tam emek vermisken umarım bi sorun çıkmaz hesabimla ilgili

Clixsense Yardım » Post #2031

Mon Oct 01, 2018 12:05 in Turkish

Kurallari bilmediğim için kardeşim siteden oyun oynayabilsin diye hesap açmıştım(onu askıya almışlar)çoklu kullanim ban sebebiymiş bilgim yoktu.Bundan önce de bir hesabim daha vardi profil bilgilerimi yanlış girdiğimden yeni hesap olarak Su an mesaj attığım hesabı açtım.Yani özetle aynı IP Üzerinde 3 hesap var birini kendim kapattim(umarim yeterli olur) birini clixsense askıya almış.Biride suan yazdığım hesap.Tüm param bu hesapta diğer 2 hesapta anket çözmedim ve para yoktu.Para olan hesabim yani Su an kullandığım hesaba zarar gelme imkanı varmi :( varsa gelmemesi için ne yapmalıyım teşekkür ederim.

Çoklu kullanım hakkında yardım! » Post #1

Mon Oct 01, 2018 12:04 in Turkish

Arkadaşlar merhaba ben bu siteyi yeni gördüm ve sistemini yeni yeni anlamaya başladım.Öncelikle çoklu kullanım ( aynı IP üzerinden 1 den fazla hesap açmak) sanırım ban sebebiymiş bende bunu yeni gördüm.Öncelikle bu siteye aynı Ip üzerinden 3 hesap açmışım 1 tanesini profil bilgierimi yanlış doldurdum için yenisini açtım 1 diğerini ise kardeşim oyun oynasın diye.Tabi benim ban konularından vesaire haberim yok bugün oldu ve ilk hesabımı silmek istedim ama sanırım tamamiyle silinmiyor sadece dondurmuşum.Kardeşim için açılan hesabı ise clixsense askıya almış.Şuan da post attığım hesap asıl kullandığım hesap.Diğer 2 hesapta anket vesaire hiç bir şey yapmadım.Tüm param vesaire bu hesapta.İlerde bu hesabın başına bir şey gelir mi? Gelmemesi için ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 1, 2021 17:15:13 PST