Please wait...
HomeForumPosts by wariorxcz

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by wariorxcz

PAYOONER GELDİ ! » Post #495

Fri Feb 28, 2020 16:14 in Turkish

duroo90 wrote:
wariorxcz wrote: Slm A. Arkadaşlar problemi giderdim. Sayın Nokalamars sizin fikriniz isabetli oldu teşekkür ederim kardeşim.

Şöyle bir durum oluşmuş:

Para banka hesabıma EURO olarak gelmiş ancak bankada euro hesabım bulunmadığından atıl vaziyette kalmış. Ödemeyi alabilmem için bankaya euro hesabı açmam gerektiği belirtildi. Yardımcı olmak isteyenlere teşekkür ederim.

Merhaba sanırım sizün başınıza gelen durum ben de de oldu 26 Şubat onaylandı yazısı geldi Payoonerde ama Halkbank hesabıma para gelmedi, şimdi dolar ve euro hesabı açtım...Tl olarak gelmesi gerekmiyor mu? DOlar hesabı açtım ama Tl nim bilgileri var, ne yapmam gerekecek?

Gerek yok banka hesabı açmadan da ödüyorlar. Hesap ID nizi bankaya bildirin yeter. Yalnız önceki swiftden dolayı 10 TL fazla kesilmiş oluyor.

PAYOONER GELDİ ! » Post #488

Fri Feb 21, 2020 07:29 in Turkish

nofearsport tekrar tşkler.

@ nokalamar senin iş düzelmedi mi peki?

PAYOONER GELDİ ! » Post #485

Thu Feb 20, 2020 13:20 in Turkish

gullerbilisim wrote: Merhaba benim param payooneerde gelecek işlemler kısmında gösteeiliyor neden?

Dediğin gibi bende kuşa dönecek ve swifte uğrayacak diye korkmadım değil vefakat Allahtan kokrktuğum olmadı sayın nofearsport. 52 doların 2 dolarını bilindiği gibi payoneer kesiyor. 50 dolar ise 44.42 291 TL olarak ödendi. Anlaşılan o ki fazladan 9 TL ile ucuz atlatmışım.

"Peki banka hesabını tl seçerek ekleyin" dediğiniz kısmı an itibariyle, para çekmesizin düzeltmek de ümkün müdür?

PAYOONER GELDİ ! » Post #481

Wed Feb 19, 2020 14:02 in Turkish

majhoeanles wrote: Ysense ile alakalı bir sorun için mi ticket atacaksınız ?
Eğer onun içinse F8'de help kısmında File Ticket'a tıklayarak konunuzu belirledikten sonra yollayabilirsiniz.
Önceden tahmini 2-3 gün içinde dönüş oluyordu ama şuan sanırım bu biraz daha uzamış.

Teşekkür ederim. Peki ödeneğimn bankaya euro olarak geçmesinde nasıl ve nerde hata yapmış olabilirim, bankadan kaynaklı olma ihtimali var mı? çünkü parayı çek dediğimde TL değil 3 seçenek veriyordu: dolar-euro-gbt

PAYOONER GELDİ ! » Post #479

Tue Feb 18, 2020 12:14 in Turkish

Birde bu platformda birbirimize desteğin ve yardım anlayışının 1 adım - 1 kat olsun öne geçmesi gerekiyor. Belki 10 günü geçti "Nasıl ticket atılır?" şeklinde sordum soralı, ancak ve ne yazık ki 1 Allahın kulu çıkarak şu-şu-şudur demedi inanın. Yahu halbuki biz böyle bir millet değildik..! Tabi amacım herkesi suçlandırmak değildir ilave edeyim.

Sayın Nokalamars bana bahsettiğiniz adımları bizzat kontrol ediniz ve hatta siz de banka ile irtibat kurunuz. Umulur ki ipucu elde edersiniz.

Tekrar hayırlı günler.

PAYOONER GELDİ ! » Post #478

Tue Feb 18, 2020 12:06 in Turkish

nokalamars wrote: rica ederim hayırlı olsun güle güle harcayın,ancak tam olarak anlaya madım?benim sorunum hala duruyor ne öneride bulunursunuz?

Sağolasın Allah razı olsun kardeşim. Şu an inan senden tecrübeli olup sana yardım edebilmeyi o kadar isterdim ki, maalesef elimden gelmiyor. İnşallah kusura kalmazsınız. Ama takip edeceğim . şayet bir fikir oluşursa mutlaka iletirim.

PAYOONER GELDİ ! » Post #474

Tue Feb 18, 2020 05:19 in Turkish

Slm A. Arkadaşlar problemi giderdim. Sayın Nokalamars sizin fikriniz isabetli oldu teşekkür ederim kardeşim.

Şöyle bir durum oluşmuş:

Para banka hesabıma EURO olarak gelmiş ancak bankada euro hesabım bulunmadığından atıl vaziyette kalmış. Ödemeyi alabilmem için bankaya euro hesabı açmam gerektiği belirtildi. Yardımcı olmak isteyenlere teşekkür ederim.

PAYOONER GELDİ ! » Post #473

Tue Feb 18, 2020 05:04 in Turkish

Payoneere giriş yaptğımda üstte "Doğrulama Merkezine gönderilecek bilgileriniz var" diyor sizlerde de aynısı varmı peki???

PAYOONER GELDİ ! » Post #470

Tue Feb 18, 2020 02:00 in Turkish

nofearsports wrote:
wariorxcz wrote: Sayın duroo,

İlaveten Payonere 52 dolar olarak geçtiğini net hatırlıyorum.

siz bence payonerdeki hesaplar arasında bir gönderim yapmışsınız yani payoner dolar hesabından payoner euroya, euroda gözükmüyormu şuan bakiyeniz

Gözükmüyor. dediğim gibi Paranız Yolda mesajı gemişti. Az önce gene baktım yazanı naklediyorum:

"30 Oca 2020 Halk Bankasi (14--) - para çekme -50.00 USD
30 Oca 2020 Prodege 50.00 USD"

PAYOONER GELDİ ! » Post #468

Tue Feb 18, 2020 01:30 in Turkish

Sayın duroo,

İlaveten Payonere 52 dolar olarak geçtiğini net hatırlıyorum.

PAYOONER GELDİ ! » Post #467

Tue Feb 18, 2020 01:28 in Turkish

duroo90 wrote: Arkadaşlar ben de sonunda 56 dolar yaptım ve çekim yapacağım. Payooner den kendi hesabıma mı çekebilirim, örneğin payoonere kardeşimin hesabını tanımlasam parayı gönderirler mi y ine

Hocam ilgilendiğiniz için sağolasın. Anlamadığım şeklinde belirtiğiniz maddeleri derhal açıklayayım

1- 52 doları yükledi ancak Payoneer' 50 dolar olarak geçti haklısınız. o noktada problem yok kanımca
2- Banka hesabıma çek dediğimde; Payonerde TL-DOLAR ve EURO seçeneklerini verdi. Fakat nedeni bilinmez dolar yerine EUOR seçeneğine izin verdi. Anlaşılan o ki 52 doları euro'ya çevirerek işlem yaptı. Zaten öyle öyle de yazdı
3- Belki de sıkıntı tam olarak bu noktada emin değilim. "Paranız Yolda" mesajını neden verdi o vakit çözemedim...

-) Acaba bankaya TL olarak gönderemiyor da o yüzden mi beklemede diye düşünmeden edemiyorum.

Nasıl çözebilirim? fikir verirseniz Allah razı olsun.

PAYOONER GELDİ ! » Post #464

Mon Feb 17, 2020 07:10 in Turkish

AŞAMALARIM:

1- Ysense üst sekmeden cashout
2- Get revarded
3- 52 dolar seçim
4- Payoneri seçtim, ardından üyeliği
5- Prodeege yani ysense hesabını payonere tanıtma diye biliyorum ama ysense'den payonere aktarım da olabilir emin değilim)
6- Payonerde hesabımın tanımlı olduğunu ve İBAN i gördüm (Demek ki doğru ilerlemiş)
7- Hesapten para çek sekmesinden 52 doları 44 euro olarak çekim yaptırdı. (TL yaptımadı bende) Son olarak: "Paranız Yolda" mesajını 30 Ocak'ta verdi.

DURUM BU? Üf yol mam yok tabiri caizse. LÜTFEN BİLGİLİ KİMSELER 1 PARÇA DESTEK OLSUNLAR.

Akılma gelen tek püf noktası: Soyismimde ı karakteri bulunduğundan otomatik olarak -i yaptı. Durum bu..?

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #240

Mon Feb 17, 2020 07:05 in Turkish

gisil wrote: ysense'den cashout yaptınız mı? bir yerde eksiklik var çünkü. 52 dolarınız varsa paranızı çekebilirsiniz.

ayrıca üstte bir arkadaş dolar hesabı demiş sakın. tl hesabınıza çekin paranızı.

1- Ysense üst sekmeden cashout
2- Get revarded
3- 52 dolar seçim
4- Payoneri seçtim, ardından üyeliği
5- Prodeege yani ysense hesabını payonere tanıtma
6- Payonerde hesabımın tanımlı olduğunu ve İBAN i gördüm
7- Hesapten para çek sekmesinden 52 doları 44 euro olarak çekim yaptırdı. (TL yaptımadı bende) Son olarak: "Paranız Yolda" mesajını 30 Ocak'ta verdi.

DURUM BU? Üf yol mam yok tabiri caizse. LÜTFEN BİLGİLİ KİMSELER 1 PARÇA DESTEK OLSUNLAR.

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #237

Sun Feb 16, 2020 14:05 in Turkish

30 Ocak'ta "Paranız Yolda" mesajı üzerindnen yaklaşık 16 gün geçti ses seda yok... Efenim..?

PAYOONER GELDİ ! » Post #463

Sun Feb 16, 2020 14:03 in Turkish

30 Ocak'ta "Paranız Yolda" mesajı üzerinden 16 gün geçti... Efenim..?

PAYOONER GELDİ ! » Post #462

Sat Feb 15, 2020 13:28 in Turkish

k4lend3r wrote: Payoneer hesabımı Ysense'e tanımlamaya çalışıyorum.

Profile & settings daha sonra payments altında cashout yazıyor. Ordan girince Payoneer'i seçtim. 52 dolarım var ve yanında Get Rewarded yazıyor. Ona tıklayınca da "52$ hesabınızdan düşülecek, geri dönüş yok" diyor.

Doğru yolda mıyım? 6 ayda ara sıra girerek yaptığım parayı yanlış bi hamleyle yalan etmek istemiyorum. Bi yönlendiriverin :)

Profil setting yerine ben direk yukarda yazılı sekme olarak duran cashout yönlendirmesi ile girdim fakat safahatta sıkıntı olmadı.

Uzak durun arkadaşlar bu işten olan sadece parama olsa acımazdım emeğim de boşa gitti... Para pul yattığı yok... Herhangi hata iletisi, ikaz bilmem ne yok... EMEĞE YAZIK BAŞKA DEĞİL

PAYOONER GELDİ ! » Post #459

Mon Feb 10, 2020 13:40 in Turkish

nofearsports wrote:
wariorxcz wrote: Tabi ben bunlardan euro olarak seçtim değil de, seçtirildim. Çünkü doları değil euroyu seçtirdi anlamadım neyin nesi

siz payonere banka hesabınızı eklediğinize eminmisiniz? yani bu dediğiniz 3 hesap payonerin size kullandırttığı 3 alıcı hesap, anladığım kadarıyla kendi bankanıza değilde payonerdeki dolar hesabından euro olan hesabınıza gönderdiniz, ben enpara tl hesabımı ekleyip çektiğimde 3 4 saatte gelmişti hemen

Eminim kardeş. Şöyle eminim. Payoneerde, banka hesabımı gördüm vehatta ibanı dahi gördüm. Bir şekilde banka hesabımı eklemeyi başarmışım ama nasıl yaptım kestiremedim işte. Özetle: ysensedeki 52 dolarım payoneere geçti. Payoneer'den paranız yolda karşılığı geldi.. Nasıl bir silsiledir aklım beynim kafam almıyor artık.. Yemin vermeyim bir daha bulaşmayacağım. Lkain işte göz hamallığımızın karşılığını alabilsek kafi... Ha birde öyle sanıyorum hesabı tanımla aşaması "Prodeege" kısmı ile alakalı ve zaten o aşamaları yaparken herhangi uyarı almadım.

Hayırlısı illaki ne diyim...

PAYOONER GELDİ ! » Post #457

Sun Feb 09, 2020 14:29 in Turkish

Payoneer'e yazdım ödemeyi teslim alamadığımı ve oto-cevap olarak bu geldi

"The time that it takes for a Billing Service payment to reflect on your Payoneer account depends on how your client paid for the payment request:

Credit card payment: 2 business days
ACH Bank Debit: 5 business days
Local bank transfer to your Global Payment Service details: 2-5 business days
In addition, sometimes we can ask for further information before we can load a payment to your Payoneer account. Please check your email to see if you received a request for further information regarding your payment.

Please note that the Billing Service, including requesting payments, is subject to availability."

Geriye bir nokta daha kalıyor sanki: Şöyle ki SOİSMİMDE -I karakteri bulunmasına rağmen, payoneer üyeliğinde onu -İ (i) olarak kabül etti... artık derece olumsuz bir etkisi olabilir emin değilim. Belki başına gelen vardır..?

PAYOONER GELDİ ! » Post #456

Sun Feb 09, 2020 14:18 in Turkish

Tabi ben bunlardan euro olarak seçtim değil de, seçtirildim. Çünkü doları değil euroyu seçtirdi anlamadım neyin nesi

PAYOONER GELDİ ! » Post #455

Sun Feb 09, 2020 14:16 in Turkish

nofearsports wrote:
wariorxcz wrote:
nofearsports wrote:
SirRam wrote: Payoneer'deki parayı Enpara dolar hesabına mı yoksa TL hesabına mı çekmek daha mantıklı sizce?

kesinlikle tl hesabına çekin dolara çekerseniz swifft masrafıyla kuşa döner paranız

İyi günler. TL hesabı görünmüyor ki, DOLAR-EURO-GBT şeklinde nakil arçaları verilmiş. 1 hafta oldu para hesabıma yansımadı bu arada. Arkadaşlar, ticket olayı nedir nasıl atılır, ne yapmam lazım bilemedim. Biraz yardım edin lütfen.

payonere zaten dolar olarak gidiyorda siz payonerden çekerken oraya tl cinsi banka hesabınızı ekleyip çekiyorsunuz, e postanızı kontrol ettinizmi ilk çekimde link geliyor tıklayıp bağlamanız gerekiyor hesaba

"TL CİNSİ BANKA HESABI" DERKEN o noktada bir sıkıntı peyda olmuş olabilir. Çünkü payonerre tanımlı banka hesabıma parayı çek dediğimde, DOLAR-EURO VE GBT çıkıyor fakat TL olarak gözükmüyordu payoneerde...?

HATA NEREDE OLABLİR?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 21, 2022 00:08:33 PST