Please wait...
HomeForumPosts by cvntrk

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by cvntrk

TASK GÜNCEL! » Post #3329

Mon Jan 20, 2020 12:59 in Turkish

Snorlax16 wrote:
tantE41 wrote:
Snorlax16 wrote:
Thelastair wrote:
tantE41 wrote: snorlax sivrildin dikkat et ustteki 725 yapan adam ban yedi sanırım hiç yapmıyor.Banlanmamış 4 tane yaptı şimdi.

Daha önce 2-3 defa kapanıp açıldı hesabım daha dikkatli davranıyorum çok fazla aktif değilim artık burda uzun zamandır gördüğüm kadarıyla buranın durumu içler acısı o yüzden çok önemsemiyorum ama teşekkürler uyarı için :)

Liste sıfırlandıktan sonra (saat 11:00'den sonra) 1.5 saat içinde 350 tane yaptı o adam benim 2 idi duplicate ile clothing yakalamıştım 1 er tane o kadar :) Ben şu malum bina bulma taskından birini yapayım dedim %50 expel yedim kapattım dahada bakmadım diğerlerine..

Yapıp uyumuştur belki ben biliyorum o arkadaşları onların hepsi aynı anda yapıyor kendilerine ait discordları var ve aralarına katılmak için aylık para istiyorlar çok konuştum onlar sürekli hesap açıyorlar :)

1. olda göster onlara türk gücünü.1. olduktan sonra banlasalar ne yazar.Açsınlar sonradan ama.Doğru düzgün görev yok zaten.Ben 30 sn gönderiyorum.

Niyetim o ama sanki çok uzun süre durmaz gibi geliyor bu task geçen seferki gibi :)

Ne kadar sürede sayfaları yapıyorsunuz? Ayrıca günlük ne kadar vaktiniz gidiyor, misal bugün?

Günlük Kazanç » Post #182

Mon Oct 14, 2019 07:53 in Turkish

naklov86 wrote:

kariyer rekorumu kırdım :D

Bu yoklukta iyi iş çıkarmışsınız, tebrikler! Görevlerin isimlerini paylaşabilir misiniz? Ayrıca, kazançlı olanlar gece vakti mi geldi?

Appen » Post #122

Tue Oct 08, 2019 11:40 in Turkish

Snorlax16 wrote:
cvntrk wrote: Appen'e geçenlerde yeni bir proje geldi. Başvurdum ve kısa sürede kabul ettiler. Tanımlamalar arasında bir Figure-Eight hesabı açmam gerektiği yazıyordu. Yaklaşık 15 farklı ülkeye ait bölümler var, bunların arasında Türkiye de bulunuyor. Henüz iş gelmedi. Geldiği zaman e-posta ile bildirim yapacaklarmış. Orada sistem oturursa, belki ySense ve neobux üzerinden Figure-Eight işleri gelmez. Bu bir tahmin sadece. Appen aracı sitelere komisyon vermek istemeyebilir.

İşin adı neydi acaba söyleyebilir misiniz ?

Toro

Appen » Post #119

Tue Oct 08, 2019 05:41 in Turkish

Appen'e geçenlerde yeni bir proje geldi. Başvurdum ve kısa sürede kabul ettiler. Tanımlamalar arasında bir Figure-Eight hesabı açmam gerektiği yazıyordu. Yaklaşık 15 farklı ülkeye ait bölümler var, bunların arasında Türkiye de bulunuyor. Henüz iş gelmedi. Geldiği zaman e-posta ile bildirim yapacaklarmış. Orada sistem oturursa, belki ySense ve neobux üzerinden Figure-Eight işleri gelmez. Bu bir tahmin sadece. Appen aracı sitelere komisyon vermek istemeyebilir.

Appen » Post #109

Sun Oct 06, 2019 08:51 in Turkish

gisil wrote:
cvntrk wrote:
gisil wrote: noyo gelmiş ama noyunun içinde survey kısmında herhangi bir şey yok. cidden anlamadım. bilen birileri yazabilir mi?

Noyo gelmiş derken, Noyo projesine kabul edildiniz mi? Kabul edildikten sonra eposta olarak bildirimler(Anketle ilgili bilgilerin verildiği videonun iletisi ve anket linki ile şifre iletisi) gelecek. Ondan sonra anketi tamamlayacaksınız.

evet sonradan geldi onu da yaptım gönderdim. başka bir şey yok şimdi bekleyecek miyim?

'My Invoices' kısmını takip edin. Ödeme orada gözükecek. Ay bitimi olduysa 'Submit' yapmaya izin verir. 'Current Status' kısmında ödendi olarak gözükürse Payoneer'e para geçmiş demektir. Lakin $2,5 pek bir anlam ifade etmiyor. $50 altında bankaya transfer söz konusu değil.

Appen » Post #103

Tue Sep 24, 2019 23:29 in Turkish

gisil wrote: noyo gelmiş ama noyunun içinde survey kısmında herhangi bir şey yok. cidden anlamadım. bilen birileri yazabilir mi?

Noyo gelmiş derken, Noyo projesine kabul edildiniz mi? Kabul edildikten sonra eposta olarak bildirimler(Anketle ilgili bilgilerin verildiği videonun iletisi ve anket linki ile şifre iletisi) gelecek. Ondan sonra anketi tamamlayacaksınız.

TASK GÜNCEL! » Post #1821

Thu May 16, 2019 04:45 in Turkish

renotive13 wrote: adam 5 tane foto değerlendirmemizi istiyor. Fotolar hakkında 5 er soru soruyor. 5 te 5 doğruluk istiyor ve sadece 1 cent veriyor. Yapılası var mı sizce bu işin?

Accuracy yükseltmek istiyorsanız yapılabilir. Kazançlı olmadığı için fazla yapmadım.

Rainforest uye alımı » Post #8

Tue Apr 30, 2019 08:17 in Turkish

mcelik12 wrote: Teşekkürler. Ben kayıt oldum, ingilizce seviyem 4/5 çıktı. Fakat daha sonrasında kendi sordukları sorularda "bu simge IOS'da ne işe yarar?" tarzı sorular vardı ama herhangi bir resim veya simge yoktu sorunun üstünde, altında. Rastgele işaretledim ben de. Umarım yanlış olmamıştır.

Onaylama işlemi genelde kaç gün sürüyor rainforest'te?

Rastgele işaretlemeniz iyi olmamış. Bahsettiğiniz görseller bende de çıkmadı. Sebebi, 'imgur' isimli görsel barındıran sitenin ülkemizde yasaklı olması. Google Chrome ile açtığımda hiçbir şey gözükmez iken Mozilla Firefox'ta görsellerin çerçevesi belli oluyordu. İlgili yere sağ tıklayıp kısayol bilgisini kopyaladım. Opera'da dahili VPN bulunduğu için görselleri orada görüntüledim. Herkeste bu sorun olmamış olabilir.

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #169

Fri Apr 12, 2019 01:41 in Turkish

wariorxcz wrote: Hesabınızı geçici olarak kısıtladık
Görünüşe göre, çok yüksek sayıda LinkedIn sayfasını ziyaret ediyorsunuz. Bir otomasyon aracı kullanıyor olabileceğinizi düşünüyoruz. Suistimallere karşı koruma sağlamak için, LinkedIn‘de otomatik aktiviteler gerçekleştiren yazılım araçlarına izin vermiyoruz.

Size daha önce bu konuyla ilgili bir uyarı yapmıştık, bu nedenle hesabınızı April 06, 2019 4:35 PM PDT tarihine kadar kısıtlıyoruz. Lütfen bu süreden sonra oturum açmayı yeniden deneyin. Lütfen bu tür eylemlere devam etmenin hesabınızın kalıcı olarak kısıtlanması ile sonuçlanabileceğini unutmayın.

Daha fazla bilgi için lütfen Yardım Merkezi‘mizi ziyaret edin.

YARDIM LÜTFEN ??? Bu ne anlama geliyor arkadaşlar

Bir sonraki mesajınızda yardım göremediğiniz için serzenişte bulunmuşsunuz. Sorunuz net ve anlaşılabilir değil. Anladığım kadarıyla Linkedin sitesindeki hesabınıza erişimde sorun yaşıyorsunuz. Burada Clixsense ve Figure-Eight üzerine sorunlar tartışılıyor. Yinede cevap vereyim, çok fazla Linkedin üye sayfası görüntülenince sistem önce uyarı yapıyor. Devamı halinde hesabı kapatıyor. Bu durum, suistimalin önüne geçmek için Linkedin tarafından uygulanan bir otokontrol sistemidir.

TASK GÜNCEL! » Post #1634

Fri Apr 05, 2019 01:29 in Turkish

cagataytr wrote: Help Us Find , Tasklarını yapan varmı ben günde 3-5 tane yapıyorum ama çok sıkıcı ve uzun %95 ile başlayıp her taskta 3-5 düşerek %70-75 veya expelt oluyorum ve bırakıyorum

Biz lvl atlamaya çalışıyoruz da lvl1 deki tasklar da bu şekilde uzun ve sıkıcı mı olacak acaba boşuna mı kürek çekiyoruz

Her görev bir değil. Seviyeniz yükseldikten sonra siteyi güncel takip ederseniz kolay ve kazançlı görevleri yakalamanız çok olası. An geliyor, 14 cent ücretli çok kolay bir görev çıkabiliyor. Hızlı davranırsanız kazançlı olursunuz.

TASK GÜNCEL! » Post #1558

Thu Mar 28, 2019 11:14 in Turkish

FairyTale3 wrote: İŞLER TAMAMLANDI
10

TEST SORULARI DOĞRU / CEVAPLI
71/92

TEST SORULARINDAKİ DOĞRULUK ORANI
% 77.1

En az 100 test sorusunu yanıtlamanız gerekir.sadece bu kısım işaretli degil

tüm yaptıgım görev sayısı 105
level için kaç iş yapmalıyım yani bu durumda level alırmıyım (: bilen bi arkadaş yazabilirmi rica etsem :roll:

Yanlış hatırlamıyorsam 5 farklı görev de yapmak gerekiyordu. Onu yaptıysanız, 8 Quiz sorusu daha cevapladıktan sonra Level 1 olabilirsiniz. Doğruluk oranınız Level 1 için yeterli, düşürmemeye çalışın. Level 1 olduktan sonra dikkatli ilerlerseniz üst seviyelere çıkmak zor olmaz. Kolay gelsin..

Günlük Kazanç » Post #101

Wed Mar 27, 2019 15:34 in Turkish

berkayemreisen wrote: Tasklarda 30 saniye gibi bir süre beklememize gerek var mı ? Yoksa hızlı bir şekilde yapabiliyorsak beklememelimiyiz ? Flag alırmıyız ? Bekleyince zaman kaybı oluyor. Siz nasıl yapıyorsunuz ?

Görevlerin genelinde 30 saniye beklemek gerekiyor. Bazı görevlerde 1 ya da 2 dakika beklemek gerekiyor. Bu süreleri beklemezseniz en iyi ihtimalle o görevi yapamazsınız, görev listenizden kaybolur. Daha kötüsü, Flag dediğimiz uyarı sistemi ve belkide hesabın kapanması söz konusu olabilir. Dikkatli olun.

Anketler gelmeye başladı. ama we are you sorry. » Post #3

Wed Mar 27, 2019 07:31 in Turkish

MyAres777 wrote: Clixsense bir çözüm üretmeli......

Clixsense ile bir ilgisi yok. Zaten anket hizmeti sunan kendisi değil, anket firmalarına aracılık etmiş oluyor. Anketlerin az gelmesi ile ülkedeki mali olumsuzluk benzerlik göstermektedir. Boş verin anketi, görev yapın.

TASK GÜNCEL! » Post #1505

Thu Mar 21, 2019 19:33 in Turkish

Alia124 wrote: Arkadaşlar bugün level 1 oldum fakat level 1 de çok fazla task var acaba level 1 tasklarından hangilerini tavsiye edersiniz

Hayırlı olsun. Seviye yükseltmek istiyorsanız dikkatli bir şekilde "Review Annotated Buildings" görevini yapın. Şu an için başka tavsiye edebileceğim Level 1 görevi yok. Akşamları 19:30 gibi araba görevi geliyor, onu takip edin.

TASK GÜNCEL! » Post #1417

Fri Mar 01, 2019 13:19 in Turkish

trabzonlu wrote: iyi akşamlar arkadaşlar. bir sorum olacak ama yardımcı olursanız sevinirim. görevlerde ihraç moduna düştükten sonra aynı görevde tekrar çalışma moduna geçme şansımız kalmıyor mu? mesela şu an 0.10 dolarlık bir görev var ama ben daha önce ihraç olmuşum halen o göreve kabul edilmiyorum. e anlayacağınız üzere içim yaniyyy.....

İhraç olduktan sonra aynı göreve devam edemezsiniz. Farklı bir ID numarası ile aynı görev gelirse baştan başlarsınız. Birde, hatalı sorular yüzünden görevden ihraç olduğunuzu düşünüyorsanız Figure Eight sitesi üzerinden bunu dile getirin. Düşük bir ihtimal ama belki düzeltme yaparlar.

TASK GÜNCEL! » Post #1405

Tue Feb 26, 2019 15:04 in Turkish

naklov86 wrote: sanırım bazı tasklar hatalıydı. mesela Help Us Identify Explicit Content On Webpages taskını bitirdim ama bitirme tuşu yoktu. boşa gitti 10 dk

Sayfayı türkçeye çevirdiyseniz ondan gitmiş olabilir. Başka bir görevde benim başıma gelmişti.

TASK GÜNCEL! » Post #1342

Wed Feb 13, 2019 08:01 in Turkish

Birkaç haftadır yoktu araba görevi, dönüşü muhteşem oldu. Devamını dileriz... :)

TASK GÜNCEL! » Post #897

Tue Sep 25, 2018 09:57 in Turkish

SAGE-84 wrote: 1305662 Does This Query Include A Series Or Model?

BU GÖREVDE SAKAT GÖREVLERDEN BİRİ GALİBA..! EXPELLED OLMADAN YAPAN OLURSA BANA MESAJ YAZSIN..! :D

Quiz hatalıydı. Şansımı deneyim dedim ama kovulduk ;)

TASK GÜNCEL! » Post #894

Mon Sep 24, 2018 12:19 in Turkish

1305332 Match Computer Science Videos To Computer Science Papers $0,17

Çok basit ve kazançlı bir görev. Videoların ilgili konuda olması, ses içermesi, 1 dakikadan uzun olması gibi kriterlere bakıp değerlendirme yapıyorsunuz. Quiz için 5/5 başarı istiyor ama dikkatli yapınca geçmek basit. Bu akşam iki kez geldi. Az sayıda olduğu için 20 tane yapabildim.

TASK GÜNCEL! » Post #892

Mon Sep 24, 2018 11:03 in Turkish

RespawN1 wrote: Katılan Profilinizi Tamamlayın
Profilinizi tamamlayarak katkıda bulunan topluluğumuzun harika çeşitliliğini daha iyi anlamamıza yardımcı olun. Profilinizi bugün güncellemek için BURAYA tıklayın.Figure eightteki profil için diyor.Profili güncelliyorum yine aynısını diyor.Bunun yüzünden level de alamadım.Şu an 232 tane görev yapmışım ancak hala level 1 olamadım doğruluk oranımda baya yüksek.Bu olayı nasıl çözebilirim bilgisi olan var mı ?

O mesaj bende de çıkıyor. Level yükselmemesi onunla ilgili değil. Yaptığınız 232 görevin hepsi accuracy etkileyen görevler mi? "tasks.figure-eight.work/jobs/history" adresinde 'Notifications' kısmına bakın, yaptığınız görevler etkisizse burada (-) işareti olur. Yine para kazanırsınız ama seviyeye etkisi olmaz bu tarz görevlerin.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 1, 2021 15:49:11 PST