Please wait...
HomeForumPosts by XaNonimX

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by XaNonimX

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1171

Sat Aug 17, 2019 07:40 in Turkish

Hattusas wrote:
dreday77 wrote:

We have added VISA pre paid credit card, $10 Paypal and have been approved for PAYONEER. We are working on Skrill with their compliance team to get approved. Hopefully soon!

VISA Card nerede, eklemişler ben niye göremiyorum? Tango dedikleri acaba şu Reward Sistemi mi? Tango da gelecek yazmışlar çünkü başka yerlerde. Zaten VISA yurtdışı menşeili veriliyor eğer o Reward kartından VISA'ya geçme varsa yapalım.
Paypala 10 dolar çekme limiti eklendi.Daha önce 25 dolardı. Payoneer ise ysense ile yapmış olduğu sözleşme onaylanmış. Bu hafta Payoneer'ın siteye eklenmesi bekleniyor. Rewards Link CAD tango şirketine ait ödül kartıdır.Şu an için brezilya ve kanada için geçerlidir.Eklenen kartların hiç birisi ülkemizde şu an geçerli değil.

ANKETLER » Post #5158

Sat Aug 17, 2019 07:25 in Turkish

Wannads'dan düşük ücret alanlar aşağıdaki mail adresine ekran görüntüsü ile birlikte mail atsınlar. Düşük ücret veren routerlar 56,75,125 cent olanlardır. Geçenlerde yaptığım anketlere 56 cente 17, 75 cente 44, 125 cente 70 cent ödediler.Bunun için özürdilediler.Durumu rapor edeceğini söyledi.

marcos.diaz@wannads.intercom-mail.com

Ana sayfa yonlendiriculerinin engellenmesi » Post #2

Fri Aug 16, 2019 09:51 in Turkish

Öncelikle geçmiş olsun.Her ne kadar ysense'deki profil bilgileri kaldırılsada,bu olay diğer yönlendiricilerde söz konusu değildir.Samplicio.us,Yoursurveys,Cint,OpinionWorld,Penaut Labs ve Toluna, bu yönlendiricilerde ayrı ayrı gizli profil bilgileriniz vardır.Bazı yönlendiriciler size anket yoluyla yanılmıyorsam 6 ayda bir profil bilgilerinizi değiştirme imkanı sunuyor. Bu profil bilgilerinizin dışına çıktığınızda anketlerden maalesef kısıtlanırsınız.Ysense çözüm bulmazsa ki eğer size cevap veren müşteri temsilcisi brian ise geçmiş olsun diliyorum. ona laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor, yada kısıtlandığınız yönlendiriciyle iletişime geçin.Oradanda sonuç alamazsanız.Maalesef yeni hesap açacaksınız.

ySense » Post #74

Fri Aug 02, 2019 19:47 in Turkish

@F_Freeloader
Penaut Labs'a neden yada niçin banlandığınızı sorduğunuzda size hiç bir şekilde cevap vermez ve yardımcı olmazlar.Bu firma acayip cins bir firma.Ticket atın derken ysenseye atın demek istemiştim ama şu anda gerek yok. Çünkü eninde sonunda penaut labs'daki id numaraları değişecektir. Ben daha önce bu konuda clixsenseyle iletişime geçtiğimde penaut labs'la iletişime geçileceğini bu konuda yardımcı olacaklarını söylemişlerdi ama öyle kaldı ve site satıldı,Kadro değişti.Bizim şu anda hesaplarımızda "banlanan hesapları söylüyorum" 2 farklı kulanıcı kimlikli penaut labs router tanımlı. birisi offers da diğeri surveys kısmında.O zamanlar Offers'daki penaut labs'ın ne hikmetse kullanıcı kimliği değiştirildi.ve offers'daki hesap açıldı.diğeri ise banlı kaldı.Açılan hesapta gel gelelim anket diye bir şey yok.Ben ona bakıyorum o bana bakıyor:)neyse panaut labsın bir blog sayfasında geliştiriciler için açık kaynak kodlarını buldum ve sonuç olarak anketin neden gelmediğini çözdüm.Sorun şu: Bizim yeniden açılan Hesaplara PROFİL tanımlanmamış o yüzden anketler gelmiyor. Aşağıdaki vereceğim adres'den Penaut labs kullanıcı kimliğinizi girip hesap durumunu öğrenebilirsiniz.

https://api.peanutlabs.com/publisher/api/v1/campaigns_summary?user_id=Kullanıcıkimliğiniziyazın

Örnek:
Offers Açık olan hesabım profil tanımlı değil :
{"surveys":{"status":"non_profiled"},"offers":{"count":0,"total_reward":0}}
Surveys Banlı olan hesabım :
{"errorInfo":{"error":"User is banned","reset":1,"code":3}}

ySense » Post #52

Fri Aug 02, 2019 08:36 in Turkish

@F_Freeloader
Clixsense'nin kullanıcı kimlikleri (User id) değişti.Gördüğüm kadarıyla Offers'daki bütün routerlar ysense'nin yeni kullanıcı kimliğine göre yapılandırılmış.Bir tek Penaut Labs'daki kullanıcı kimliği değişmedi.Eğer Penaut Labs'daki id değişirse, otomatikman banlanan hesaplar tekrardan açılır diye düşünüyorum.Siz yinede bir ticket atın.

ySense » Post #51

Fri Aug 02, 2019 08:34 in Turkish

İsim değişikliğinden ziyade clixsense el değiştirdi. ve bunun adınada planlı bakım dediler :) Sitenin yeni sahibi swagbucksun ceo'su Chuck Davis kurucusu Josef Gorowitz yani Prodege LLC şirketi.umarım burayıda swagbucks gibi saçma bir sisteme çevirmezler.

Peanut Labs Banlanma ve Routerların kaldırılması » Post #3

Thu Jul 11, 2019 06:44 in Turkish

Evet dediğiniz gibi saçma ama maalesef clixsense'nin bu konuda çok katı kuralları var.Şu anda gördüğüm kadarıyla sadece bizim ülkemiz değil, diğer bazı yabacı ülkelerdede bu sorun yaşanıyor.Bunun tek sebebi Routerların tekrarlanan anketleri. Daha da açık konuşmak gerekirse örneğin; size davet ile gelen otomobil anketini yapıyorsunuz. Bu otomobil anketini Speak up yada başka bir routerdan aynı anket çıkamaz.Çıksa bile aynı anketi yaptığın için O anket SCREEN OUT vermesi gerekiyor. Eğer bu routerlar aynı anketi birden fazla yaptırtıyorsa kullanıcılarda bu olayı suistimal ediyorsa clixsense de haklı olarak routerları tek tek ülkelerden geri çekiyor.Çünkü bu durum clixsensenin politakasına uymuyor.Ayrıca kotanın dolmasının da sebebi kısmen bu olaydır. Wannands'da o yüzden gitti.

Peanut Labs Banlanma ve Routerların kaldırılması » Post #1

Tue Jul 09, 2019 15:44 in Turkish

Arkadaşlar merhaba bildiğiniz gibi Peanut Labs haksız yere bazı türk kullanıcılarını bende dahil erişim yasağı getirmişti.Bu konuyla ilgili clixsense ile iletişime geçip türk kullanıcıların erişim yasağının kaldırılmasını ve ayrıca son dönemlerde ülkemizde routerların tek tek kaldırılmasını sebebini yani ( Wannands,Persona.ly,TrialPay,KiwiWall,ve bizim için en önemli olan SpeakUp ) bu routerların neden kaldırıldığını sordum. Clixsense'nin cevabı şu şekilde oldu. - Peanut Labs'da tüm türk kullanıcıların engellenmediğini,türk kullanıcıların eriştiğini ve banlanan kişi varsa bunada müddahale edemediklerini,kendilerinin hiç bir şey yapamıyacaklarını söylediler. ( Bence Erişim yasağı olanlar clixsense ile iletişime geçerse bu konuyla ilgili çok fazla şikayet olursa erişim yasağı kalkabilir diye düşünüyorum. ) neyse Routerların kaldırılması ile ilgili çok enteresan bir şey söylediler. Speakup routerların tamamen kaldırılmadığını, Clixsense speakupdan şöyle bir talep de bulunmuş. Sadece OpinionWorld,Cint ve diğerleri tarafından kullanıcılara teklif edilmiş anketleri,elenen anketlerini kaldırmalarını istemiş.Devamlı aynı anketleri speakup yayınladığı için bunuda kullanıcıların bu anketleri kötüye kullandığını tespit edip,anketlerin BİR KEREDEN FAZLA DOLDURMALARINA izin veremeyeceklerini ve bunada müsaade edemeyeceklerini söylüyorlar. Persona.ly ve Kiwiwall da aynı nedenden kaldırıldığını,TrialPay ise yapılacak iş olmadığını söylüyor.Wannands hakkında şu anda bir bilgi yok..

ANKETLER » Post #3299

Tue May 14, 2019 12:48 in Turkish

Completed Survey Reversed - We're sorry to inform you that the Samplicio.us Project #4346915 that you completed on 4 Apr 2019 for $1.92 has been reversed. Your account has been debited accordingly.

Peanut Labs router » Post #11

Wed Feb 13, 2019 23:28 in Turkish

Benim Offers daki Peanut Labs engellemesi az önce kalkmış ama yeni eklenen router da hala engelliyim.

ROUTERLAR KAYBOLDU » Post #19

Tue Nov 06, 2018 22:12 in Turkish

Bu konuyla ilgili Clixsense'den cevap:

Hello, offers, tasks and surveys are targeted to you based on your location (the country where you live). It's quite possible that there are none available to you at this time because of this. The only suggestion we can give is to please keep checking the offers, tasks and surveys pages as we do get new ones daily.

Thank you
ClixSense Support
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 25, 2022 14:56:00 PST