Please wait...
HomeForumPosts by PASTA82

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by PASTA82

Anket paylaşımları » Post #1277

Thu Jun 10, 2021 09:00 in Turkish

Son zamanlarda anketin sonuna getirip internet bağlantısı koptu arızası veriyor bıktım ama bu kadarda namertlik olmaz ki yeter ama :oops:

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1621

Wed Sep 05, 2018 21:11 in Turkish

MustivanBuuren wrote: 448,752,005 Completed 04 Sep 2018 13:03 EDT 1h 19m 10s Samplicio.us 2900586 $0.67
Müzik yayıncıları ile alakalı anketti. Tam 1 saat 19 dakika sürdü çünk sürekli donma ve ağır sistem vardı. Ben inat ettiğim için bekledim ama pişmanım bu süre zarfında 5 tane anket kaçtı. Anket gelir de girerseniz dahi çıkın size tavsiyemdir 75-80 dk anket mi sürer

bana da geldi o anket bir daha ki sefere 10 dolar verse yapmam nefret ettin 1 saat 15 dk. sürdü ve sonunda evli misin bekar mı falan evliyim dedim attı.bilet attım kayıtlarda yok anket yaptığına dair bir ispat dendi. yuh başka birşey denmez :shock:

Hesabi deactive olan kaç kişiyiz » Post #10

Mon Aug 27, 2018 09:44 in Turkish

simurgg wrote: Oldukça fazla hesap kapatıldı benimde kapandı ben şanslıydım 4 günde açıldı fakat arkadaşlarımın hesapları açılmayacağına dair mail geldi geçen haftalarda

Üzerinden fazla zaman geçtiyse boşuna beklemeyin yeni hesap acın olurda kapananlar açılırsa bu gibi durumlar için yedek bulunmuş olur task sırasında bile hesapları kapatabiliyorlar ne bir uyarı ne bir mail

Ufak tefek 0 level tasklar geliyor boşuna zaman kaybetmeyin

bana gelen bir mail falan yok muhatap ta yok 12. gün resmen gün sayıyorum. şimdi yeni hesap aç demişsiniz ama şuan kullandıpım clix hesabına yeni bir task hesabı acabilirmiyim o durumu anlamadım,yoksa mevcut hesabı kapatıp yeni sıfırdan hesapmı acmalıyım

Hesabi deactive olan kaç kişiyiz » Post #6

Sun Aug 26, 2018 08:44 in Turkish

Bennemesis wrote: hesaplardan bir haber varmı,açılan oldumu?

15 ağustos ta kapandı benim hergün mail atıyorum cevap veren yok ne sebep belli ne de ne zaman açılacağı veya hiç açılmayacağı iyi kötü iş yapıyorduk bende üzgün birşekilde bekliyorum

Hesabi deactive olan kaç kişiyiz » Post #4

Fri Aug 24, 2018 01:30 in Turkish

9 gün oldu . Şirket bir cevap vermiyor, her gün mail atıyorum çok sıkıcı ve üzücü :( :(

tum kardeşlerime keyifli bayramlar olsun » Post #12

Tue Aug 21, 2018 01:28 in Turkish

Sevdiklerinizle nice güzel bayramlar bol kazançlar dilerim :)

Account Suspended » Post #36

Sat Aug 18, 2018 22:49 in Turkish

benim bugünle 5. gün hesabım kapalı.biletlere cevap gelmedi neden kapandığını bilmiyorum :x

Hesabi deactive olan kaç kişiyiz » Post #2

Sat Aug 18, 2018 12:04 in Turkish

benimde kapattılar hesabımı hemde görev yaptığım anda bir sebep veya cevap yok 4. günü bugün 4 kere bilet attım yanıt vermediler umarım düzeltirler çünkü hata yaptığımı sanmıyorum.

Figure Eight account is deactivated » Post #56

Wed Aug 15, 2018 11:46 in Turkish

Arkadaşlar benim hesabımı da kapattılar. Sebebini bilmiyor ve anlamadım bilet attım, bu durumu yaşayanlar ne kadar sürede çözüm aldı ??

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1302

Tue Jun 19, 2018 13:12 in Turkish

uzun zamandır ara vermiştim clixsence ye o zamandan beri anket ve task olayını sıkıya almışlar sonunda bugün adam akıllı 2 anket yapabildin. orkid anketi 2 dolar, gıda takviyesi anketi 0.65 dolar :o :o

TASK GÜNCEL! » Post #600

Fri Jun 01, 2018 03:43 in Turkish

ben hiç task yapamıyorum telefon numarası güncellemesi istedi kod geldi yaptım ama yine yine istiyor sayfayı açmaya müsaade etmiyor başına gelen var mı bilette attım ama cevap yok

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1237

Fri Jun 01, 2018 03:43 in Turkish

2 haftadır belki 50 yi aşkın anket geldi ama hep üzgün :cry:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 22, 2022 19:15:51 PST