Please wait...
HomeForumPosts by gksl-cnclr

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by gksl-cnclr

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1392

Mon Jul 09, 2018 06:37 in Turkish

busears11 wrote: burda ne demek istedin ? Ben 50 doları bulunca payoonerle çekmeyi düşünüyorum.Ama şimdiden üye olmama gerek var mı para çekeceğim zaman üye olsam sıkıntı olur mu sence?

ister şimdi ac hesabını ister cekmek istedikten sonra fark etmez. çok zor degil zaten 2 dk lık iş hesap oluşturma. ben çekmiştim yakın zamanda payoneer dan, clix bakiyen en az $52 olmalı ki $2 dolar clix kesiyor payoneer a transfer ücreti olarak. Payoneer ise dolar kurunu düşükten tutuyor, misal ben çekerken dolar 4.75 TL bandındaydı, bana 4,63 TL bandından verdi. $57 çektim o da 264 TL ye yakın bir meblağ olarak net hatırlamamakla birlikte 5-6 gün sonra garanti maaş hesabıma yattı.

Pronunciation Verification Taski » Post #21

Sun Jun 17, 2018 13:06 in Turkish

Yahu bu nasıl iştir, bu task oyun mu oynuyor, neye göre, kime göre geliyor kalıyor veya gidiyor bu task. bende bir denk getiremedim. görüyorum ama 2-3 seferdir 'there is no work currently available' ekranına çıkıyorum. sabah tam actım quiz tamamladım yine aynı ekran belirdi. :evil: süreli mi bu task? sürekli yolunu gözler bir şekilde, kontrol edip duracak mıyız?

1276391 Line Intersections In Satellite Images - B » Post #2

Fri Jun 15, 2018 11:45 in Turkish

muge0304 wrote: Birkaç tane haksız düzeltme olsada max lanabilecek bir görev.
1,5 USD getirisi olur. Yaklaşık 40 dk sürer.

Maşallah sağlam göz gerekiyor bu task için. Zira ben quizi zar zor geçtim ilk work mode da expelled.. :lol:

çok kaliteli bir task gibi gelmedi bana, verilen çoğu görüntünün kalitesi de çok düşük, ucu açık çok bulanık resimler fazla gibi geldi bana. Tabi ben 2 sayfada karşıma çıkan görüntülerden bu kadar anladım, geneli belki öyle degildir :mrgreen: kolay gelsin yapabilen arkadaşlara.

LVL0 Görevler ve F8 Politikası » Post #9

Thu Jun 07, 2018 12:17 in Turkish

Arkadaslar dün itibariyle F8 beni sasirtarak, statlarimi guncellemesiyle beklenmedik sekilde bir anda bana level 2 verdi. :shock: bi baktim turunculu yesilli sayilarla 168 entries var tasklarda :D ama bi degisik bi acayip geldi bana gorevler, neyse. Zaten 2 tane yapayim dedim kolaylarindan low accuracy yedik :/ f8 dashboard statlarim soyle:

JOBS COMPLETED
14
Question
TEST QUESTIONS CORRECT/ANSWERED
239/ 291
ACCURACY RATE ON
TEST QUESTIONS
82.4%

Sormak istedigim, level konusunda deneyimli arkadaslar neler yapmami neler yapmamami onerirler, level avantajlarindan nasil yararlanir, var ise dezavantajindan nasil kacinabilirim? Tabii insallah geri almazlar ise...

site güvenirliğini yitiriyormu? » Post #37

Wed May 30, 2018 11:22 in Turkish

FIRAT7 wrote:
Snorlax16 wrote:
FIRAT7 wrote: Clixte odeme yontemini skrill olarak degistirin.bol bol anket task gelir o vakit.
Netcede skrill de 52 dolar siniri yok. (Hos clixsensede de yok.10 olunca cekiliyor payoneer e )
52 oluncada hoop payoneere donus yaparsiniz.

-)

bu kesin bilgi midir sürekli olarak ödeme yöntemini değiştirebiliyor muyuz ve bunun bir etkisi var mı çünkü son 1 haftadır adam akıllı bir task yok :)

Şimdi yukarida yazilan teze istinaden yazdim bunu.

evet ödeme yöntemini istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

arkadaslarin iddiası şu yonde...Payoneer'den cekim limiti 50 usd ya..+2 de clixten çekimdeki masraf.Total 52 usd olmasi lazim hesapta.
yanlış anlamadımsa , iddia o ki Clixsense 40 kusurdan sonra task ve anket olayini yavaslatiyormuş çekim yapilamaması için.

Bende o zaman skrill yapin odeme aracını 52 yi gecince tekrar payoneere gecer duvarlari yıkarsınız diyorum)

Şunu da belirteyim Clixsense'de yaptığınız hiçbir işte clixsense'nin dahli yok..Clixsense komisyon alır..Ne tasklarda ne anketlerde söz hakkı yoktur.Mudahil olmaz,oralı da olmaz) Buda benim iddiam.

Tesaduf mu yoksa gercekten de iddianizda hakli misiniz bilmiyorum fakat dediginiz gibi yaptim ve yapar yapmaz yeni anket daveti var mi diye kontrol ettigimde $0.29 degerinde yeni bir davet vardi, her zaman ki gibi baglanti kurulmaz kurulsa da atar dusuncesiyle tikladim ve ilginctir ki dondurma anketiydi ve tamamladim odemeyi de verdi. Interesting. :$ :lol:

site güvenirliğini yitiriyormu? » Post #36

Wed May 30, 2018 11:22 in Turkish

FIRAT7 wrote: Clixte odeme yontemini skrill olarak degistirin.bol bol anket task gelir o vakit.
Netcede skrill de 52 dolar siniri yok. (Hos clixsensede de yok.10 olunca cekiliyor payoneer e )
52 oluncada hoop payoneere donus yaparsiniz.

Odeme yonteminin tasklara ve anketlere karsi boyle dolayli yoldan bir etkisi var ise kulaga pek mantikli gelmiyor. Yinede onerinizi uygulayacagim bakalim fark ettirecek mi.

Tesekkurler.

site güvenirliğini yitiriyormu? » Post #32

Wed May 30, 2018 03:37 in Turkish

Quote:ödeme zamanları yaklaşan üyelere düşen anketlerin sayısının azalması veya hiç olmaması bu durumda clixsense in sistemden para cekmeyi geciktirmek istemesinden başka bir sebeb olmadıgı sonucunu doğuruyor..hali hazırda 10-15 dolara sahip o kadar insan varken bu anket davetlerini 40-45 doları olana göndermek sitenin pekde işine gelmez..2-3 ay sonra para ödemek ile 2-3 gün sonra para ödemek arasında elbetteki maddi anlamda cok ciddi farklar vardır..tek amacı para kazanmak olan bir oluşumun bu konularda tamamen tarafsız olamıyacagını tahmin edebilecek kadar zeki insanlarız...

Konu basligi altinda ki tum yorumlari okudum ve en hakli buldugum nokta yukari da alinti yaptigim dusuncedir. Mevcut durumumu goz onunde bulundurdugumda sonuna kadar katiliyorum arkadasa.

Bende 1,5 ay gibi kisa bir sure once katildim bu olusuma ve bu sure zarfinda hali hazirda $44.90 bakiyeye ulastim. (Bilmiyorum profilimde goruluyor mu, henuz her fonksiyona hakim degilim sitede.) Bundan 2 ve ya 3 hafta oncesine kadar 10 adet task'a ulasabiliyorken, ornegin dun; inanir misiniz 1 adet bile task yoktu gorunurde. Suan da 4 adet task varsa bile biri $0.35'lik tamamiyle potansiyelim disinda diger 2'si expelled, 1'i de les bir $0.01'lik task mevcut. Anketler de ayni sekilde, cok fazla deginmek bile istemiyorum, task'larin durumundan asagi kalir yani yok. Mesela dun $2'lik bir anket tamamladim ve sonunda yeterli gorulmeyerek odeme vermedi. Diger gelen davetlerin neredeyse hic biri baglanmiyor bile.

Kisaca soylemek istedigim, hedefim $52 bakiyeye ulasip, ilk cekimimi yapmakti. Ama son 1 hafta 10 gundur bakiyemde kipirdama yok. O yuzden yeni bir uye olarak arkadasimizin yukarida ki tespiti gayet yerinde oldugunu dusunuyorum.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 00:08:30 PST