Please wait...
HomeForumPosts by Snorlax16

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Snorlax16

TASK GÜNCEL! » Post #1818

Wed May 15, 2019 22:32 in Turkish

Videoları kategorize etme görevi var 15snlik videolar izliyorsunuz tepkiniz soruluyor Türkçe görev iyi parası var kaçırmayın

TASK GÜNCEL! » Post #1801

Tue May 14, 2019 12:51 in Turkish

Record Key Information About Facebook User Profiles - Age, Gender, And Location

Çok kolay görev facebook profillerine bakıyorsunuz kaçırmayın bence çok iyide para veriyor

Rainforest uye alımı » Post #21

Tue May 14, 2019 10:17 in Turkish

sürekli maillere bakıyorum ama ne gelen var ne giden :)

[Math Problem Annotation] taskı » Post #2

Thu Nov 22, 2018 09:15 in Turkish

bende deniyorum ama benide almıyor

Çoklu kullanım hakkında yardım! » Post #6

Thu Oct 04, 2018 13:58 in Turkish

basar150 wrote:
Legacy12343 wrote: Birini zaten dondurdum diğerini clixsense engellemiş tam emek vermisken umarım bi sorun çıkmaz hesabimla ilgili

Birşey olmaz. Olursa da mesaj atarsın, durumu açıklarsın.
Aynı IP genelde sorun olmuyor, aynı pc sorun yaratıyor.

aynı IP ' Den tek giriş hakkı yok mu ? benim evimde 3 tane bilgisayar var 3ünden de ayrı hesaplar açıp kullanabiliyor muyum yani ?

RainForest (RF) Score Level » Post #88

Wed Sep 12, 2018 01:42 in Turkish

basar150 wrote: Ben mail bile attım alım için, almıyoruz diyorlar... F8 yetmiyor, ama bunlarda üye almıyor. Yapacak bişi yok bekleyecez.

bende bekliyorum umarım yakın zamanda açılır

Clixsense Yardım » Post #1984

Fri Sep 07, 2018 08:23 in Turkish

dtchngryz wrote: arkadaş merhaba yaklaşık bir yıldır hesaba girmiyordum. Yaklaşık 14 dolar kadar param vardı şu an hesabımda görünmüyor o para sorun nedir acaba yardımcı olabilirmisin ?

hesabına uzun süre girmeyince para sıfırlanıyor pek çok arkadaş bu sorunu yaşadılar yazdılar buraya hesap pasif hale geçmiş sanırım geri alma gibi bir yöntem de yok

TASK GÜNCEL! » Post #839

Thu Sep 06, 2018 15:08 in Turkish

pribaros wrote: 1299099 Global Ner - Stage 1 - Test - Single Button - Checkbox - V2

ismi ve ücreti korkutucu gözüküyor ama mis gibi bir task.

dün 0.56$ veriyordu az önce 0.42$ den yayınlamışlar.

ücreti daha da düşmeden Level 2 olanlar kaçırmasın.

kaçırmıyorum da o benden kaçıyor 2-3 tane yapıyorum kaçıyor gidiyor :D

Contestte yapıldığı görülen binlerce iş » Post #2

Wed Sep 05, 2018 14:07 in Turkish

rationalcherry wrote: Task istatistiklerinde görüldüğü üzere özellikle contestte falan haftalık en az 2000 iş yaptıkları görülüyor. Bu kadar işi nereden buluyorlar o kadar uzun devam eden iş yok ki yada var mı nerde?

Zaman zaman Türkiyeden de listeye giren oluyor. Bu yüzden Tr de işlerin gözükmemesi sebep olamaz zannımca.

bu benimde içten içe merak ettiğim bir soru :)

Aktif & Pasif Üyelik » Post #2

Fri Aug 24, 2018 10:36 in Turkish

okanerol wrote: Uzun süre giriş yapmayınca üyelik pasif olduktan sonra tekrar giriş yapıldığında içerideki miktar aynen kalır mı yoksa 0.00 mı atar? Eğer öyleyse giriş yaptıktan sonra bu durum düzelir mi?

forumda bir kaç kişide gördüğüm ve buraya yazdıkları kadarıyla hesap pasif olduktan sonra para sıfırlanıyor diye biliyorum bir kaç arkadaş yazmıştı paramız gitmiş diye.

rainforest sorunum var acil yanıt?Fırat nerdesin? » Post #13

Thu Aug 23, 2018 03:52 in Turkish

FIRAT7 wrote:
Snorlax16 wrote: benimde rainforestle ilgili bir sorum var kısa zamanda 3.seviye oldum clixsense de rainforeste kayıt olmak için beklemem mi gerekiyor yoksa başvurmam mı gerekiyor acaba

Rainforest'in task yaptığınız F8 ile yada Clixsense ile hiçbir alakası yok hocam.. Başka bir platform orası.. Üye alımlarıda neredeyse 2,5 senedir maalesef kapalı.

sağol kardeşim bekleyeceğiz artık belki açılır :)

Daily Checklist Bonus $27.49+Bonus » Post #3

Thu Aug 23, 2018 00:54 in Your Stats

hanumakka wrote: wah congratulations how you did

* [Custom Job] Are These Two Places Related To Each Other? - Brands (New Example 8 For Old Names) hard work on this task ^^

Daily Checklist Bonus $27.49+Bonus » Post #1

Wed Aug 22, 2018 19:12 in Your Stats

rainforest sorunum var acil yanıt?Fırat nerdesin? » Post #8

Mon Aug 20, 2018 12:19 in Turkish

benimde rainforestle ilgili bir sorum var kısa zamanda 3.seviye oldum clixsense de rainforeste kayıt olmak için beklemem mi gerekiyor yoksa başvurmam mı gerekiyor acaba

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #1574

Tue Aug 14, 2018 02:51 in Turkish

Geçen hafta salı akşamı ödeme talep ettim 1 hafta oldu nerdeyse clixsense hala aktarmadi parayı genelde 2 gün içinde yolluyordu ticket attım şimdi benim gibi bekleyen var mı acaba

Doların Yükselmesi » Post #31

Thu Aug 09, 2018 12:26 in Turkish

Pardon yanlış yere yazmışım

Account Suspended » Post #20

Sun Aug 05, 2018 09:27 in Turkish

mailime yolladıkları şekilde size aktarıyorum kısa süreli bir heyecan geçirdim :) saat öğlen 12 de 1282110 numaralı taskdan major flag yemişim 1 dakika sonra hesabımı banlamışlar ve akşam6.30 da özür dileriz bir yanlışlık oldu diyip major flagı kaldırmışlar sanırım genel bir sorun var

edit: şimdi deniyorum tasklara girmeye hesabınız askıya alındı diyor sizde geçerli mi bu durum

TASK GÜNCEL! » Post #767

Sat Aug 04, 2018 11:31 in Turkish

gksl-cnclr wrote:
majhoeanles wrote: 1289814 Help Us Grade Links To Wikipedia $0.11

clix başımızdan eksik etmesin :D her ne kadar ücretini düşürmüş olsada maşallah iyi kazandırıyor :thumbup:

sağolsunlar 3 günde 30 dolardan fazla kazandım o tasklarla ve hala kazanıyorum :D

TASK GÜNCEL! » Post #744

Thu Jul 19, 2018 11:57 in Turkish

gksl-cnclr wrote: genel accuracy %80 üzerinde olmasına rağmen lvl 2 tasklar görünmüyor. Neden? :?

şuan bende de aynı durum var sadece 6 task kalmış levelsiz genel accuracy %80 in üstünde olmasına rağmen gözükmüyor baktım flag falan da yok

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #23

Thu Jul 19, 2018 03:04 in Turkish

son 2 gündür çözdüğüm 4 anketten 3ü para vermedi son anda hata verdi kota doldu dedi başka bir sayfaya yönlendirdi
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 21, 2022 16:41:53 PST