Please wait...
HomeForumPosts by Snorlax16

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Snorlax16

TASK GÜNCEL! » Post #2140

Mon Jul 29, 2019 18:26 in Turkish

bigballdhead wrote:
Snorlax16 wrote: 1413648 Instagram Url Collection - 3Rd Cohort 30 33 34 97% 0.06$

Çok güzel ve kolay bir task restaurantların(çoğunlukla) instagram adreslerini kopyala yapıştır yapıyorsunuz gece bu saatlerde geliyor 50 küsür tane yaptırıyor hızlı da yapılıyor kaçırmayın.

Keşke denk gelse de yapsak ama kontrol ediyorum henüz öyle bir task yok sayfada gelmeden bitti galiba :)

Evet malesef clixsense böyle bir yere dönüştü ne yazık ki tasklar 5dk içinde kayboluyor sürekli bakmaniz gerekiyor ben sürekli telefondan bakiyorum işlere bazen telefonda görüp bilgisayarı açana kadar tasklar gitmiş oluyor abartı değil :) hadi taskı buldun girdin bu seferde quizden sonra iş yaptirmiyor hadi yaptırdı bu seferde flag veriyor otomatik Venüs Gender görevi flag veriyor seviye 3 onuda burdan soyliyim :)

TASK GÜNCEL! » Post #2138

Mon Jul 29, 2019 16:29 in Turkish

1413648 Instagram Url Collection - 3Rd Cohort 30 33 34 97% 0.06$

Çok güzel ve kolay bir task restaurantların(çoğunlukla) instagram adreslerini kopyala yapıştır yapıyorsunuz gece bu saatlerde geliyor 50 küsür tane yaptırıyor hızlı da yapılıyor kaçırmayın.

Programlı Bakım Nedir. » Post #4

Sun Jul 28, 2019 14:51 in Turkish

Hattusas wrote: Çok güzel sürpriz diye Türkiye’yi banlayıp sürpriz derseler şaşırmam :D Çin gibi gezeriz ortalıkta. Wannads gibi önceden geri gelmesi planlanan offerslar geri gelecek diye tahmin ediyorum şahsen.

Bende genel foruma yazdım daha fazla anket routeri gelecek diye ama şimdi düşününce daha önceden routerları getirirken süpriz falan diye yazmamışlar veya kaldırdıklarında umarım işlerle alakalı bir düzenlemedir gerçekten baya merak ettim :)

Scheduled Maintenance » Post #2

Sun Jul 28, 2019 14:47 in General Talk

jjohnson777 wrote:
Quote:This Wednesday, July 31 at 11:59 pm (Eastern Daylight savings time - New York) the ClixSense website will be taken offline for maintenance. We expect to be back online within 4 hours with some very nice surprises that we are sure you will enjoy.

Due to this maintenance window, the Tasks $100 Weekly Contest will be suspended during the week of Monday, July 29 through Sunday, August 5 and will be back on Monday August 6, Eastern daylight savings time.

Thank you for your continued participation,
Team ClixSense

Hopefully see some new pay methods or ways to earn. Guess we will know in a few days what surprise is.

I think they will bring more survey routers

Programlı Bakım Nedir. » Post #2

Sun Jul 28, 2019 14:44 in Turkish

direk çeviri olunca anlam arada kalmış yani önceden planlanan iş olarak diyor bu saatler arasında siteye işlere giremezseniz nedeni bakım çalışması olacak onu anlatmak istiyor. Yalnız benim takıldığım nokta "with some very nice surprises that we are sure you will enjoy." kısmı merak ettim açıkçası umarım güzel şeyler olur :)

TASK GÜNCEL! » Post #2127

Fri Jul 26, 2019 12:00 in Turkish

Şuan tasklere normal şekilde girebilen var mı "BAD GATEWAY" tarzı hatalar alıyor musunuz ?

TASK GÜNCEL! » Post #2108

Fri Jul 26, 2019 03:04 in Turkish

Hattusas wrote:
vastaus19 wrote: 1412170 Find Company Information - Revenue & Number Of Employees - A
1412171 Find Company Information - Revenue & Number Of Employees - B
1412172 Find Company Information - Revenue & Number Of Employees - C

Altta bir Captcha çıkıyor, fakat resim yüklenmiyor. Bunu yaşayan var mı? Onun dışında bu görev yorucu ve sıkıcı.

Bunlar sanırsam artık her gün klasik taskler olarak karşımıza çıkacak. Ben şu an Facebook siteleri haricinde bi sıkıntı yaşamadım. Siteler açılmazsa VPN ile bi kenarda açmayı deniyorum o da olmazsa ki genelde olmuyor No diyorum doğru sayıyor. Facebook sayfalarındaki numaralar ile uyuşmuyor ki zaten diğer yapanlar bunu belirtmiş oradan yanlış deyip onların dediğini seçebilirsiniz.

Gerçekten sıkıcı da olsa günlük bonus için günde 10 kez yapsan 0.40$ fena değil.

Opera tarayıcı kullanabilirsiniz kendi içinde vpn özelliği var bende başta program olarak vpnler kullanıyordum ama en güzeli Opera'nın kendi içindeki vpn

TASK GÜNCEL! » Post #2097

Wed Jul 24, 2019 16:42 in Turkish

Hattusas wrote:
vastaus19 wrote:
Hattusas wrote: Gece gece birsürü task yağdı 0.04$'lük hepsi ve dehşet kolay. Telefon numaralarını kopyala yapıştır yapıyoruz. %90 acc aldım A-B-C olarak 3 taskten de bakalım hala çözüyorum. 2-3 saat yaparım böyle :D

1411624 Collect Phone Number And Number Of Locations From Websites - A $0.04
1411625 Collect Phone Number And Number Of Locations From Websites - B $0.04
1411629 Collect Phone Number And Number Of Locations From Websites - C $0.04

Bu iyi kâr yaptı. Kolay bir task.

Yalnız...

1411629 Collect Phone Number And Number Of Locations From Websites - C
1411633 Help Us Find Company Information On Linkedin - A
1411634 Help Us Find Company Information On Linkedin - B

Bunlar zor ve sürekli yanlış diyor. Expel oldum ilk iki denemede. Üçüncüyü %70 ile tamamladım.

Linkedin olanlara girmedim diğerlerini yapıyorum şu an sorunsuz lakin Facebook sayfalarındaki numaralarda her zaman bi sorun çıkıyor. Facebook gelenlerden korkuyorum yani.

yeni arkadaşlar için söyleyeyim bu tasklar ve bunlar gibi bir iki task daha var genelde her hafta sabit gelirdi uzun zamandır yoktular şimdi bende görünce sevindim tekrar geldiler diye aman kaçırmayın özellikle telefon numarası bulduğunuzu kolay gelsin :)

Appen » Post #15

Wed Jul 24, 2019 09:44 in Turkish

Arrow Search Engine Evaluator işi için nerdeyse 30 gün sonra kabul edildiğimi bildirdiler 2 hafta içinde tekrardan iletişim kuracaklarını ve iş yapmaya başlayabileceğimi söylediler , başvuranlardan geri dönüş alan var mı başka ?

Günlük Kazanç » Post #144

Fri Jul 19, 2019 14:47 in Turkish

turkeli1925 wrote:

Daha iyisi mutlaka yapılmıştır ama efsane bir gün oldu benim için. Fransızcam sayesinde work mode tasklerde epey yardırdım, Umarım bir maraz çıkmaz sonradan :))

hangi taskın 798 tane işi var ki yapabildin bu arada tebrikler gerçekten inanılmaz daha çoklarını kazanırsın umarım :)

bu arada geçen yıl bir ara bu seviyeye erişmiştim kazanç olarak şimdi tekrar baktım :D

Clix - Hızlı Resim

TASK GÜNCEL! » Post #2083

Thu Jul 18, 2019 16:45 in Turkish

osmankuru110 wrote:
osmankuru110 wrote: değerli arkadaşlar, şu task flag veriyor mu , güvenebilir miyiz ?

1398176 [3x]cümlelerin Duygularını Etiketle_t_p

ve diğer id ler aynı isimle .

Cevap yok mu değerli arkadaşlar ?

Global task forumuna bak orda kimse konu açmadıysa flag yoktur büyük ihtimal zaten flag olsa dahi ( yani hatalıysa) 2 gün içinde kaldırılır

Level 1 Hakkında » Post #2

Thu Jul 18, 2019 12:29 in Turkish

aysky017 wrote: level 1 olunca kaç dolarlık ve kaç çeşit task gelir?

yaklaşık 20 gündür yapmaya çalışıyorum ama bir tane task bile gelmedi seviyemi etkileyen.

Artık çok az geliyor , gelenlerde az bir süre duruyor gün boyu kontrol etmeniz lazım. şu sıralar level 1 için değil genel olarak çok az task var

Payoneer hk. » Post #178

Tue Jul 16, 2019 14:33 in Turkish

Revolave wrote: Merhaba, bir şey soracağım. Payoneer'de üyelik ücreti gibi bir durum var mı? 29.95 USD gibi bir ücretten bahsediliyor ama galiba Payoneer MasterCard alınca oluyor bu ücret. Kesin bir bilgi bulamadım internette.

Yıllardır kullanıyorum herhangi abonelik ücreti yok dediğin gibi kart için yıllık ücret olabilir

1406724 Is This A Sponsored Video? - 2019-07-14 » Post #1

Sun Jul 14, 2019 02:03 in Turkish

2 haftadır pazar sabahı gelen bir task bundan önceki 2 hafta 5. görevi submit ettiğimiz an otomatik major flag verdi(pek çok kişinin başına geldi).Videoların sponsorlu olup olmadığını bulmanızı istiyor kolay bir task 2 hafta üst üste otomatik flag verince bu hafta bulaşmak istemedim. Şunu da söylemeden geçmeyim Major Flag veriyor ama hatalı olduğu için 2 gün içinde kaldırıyorlar bayrağı gözünü karartan varsa yapabilir 5 task yaparak 0.70$ kazanırsınız Major Flag yersiniz 2 gün sonra her şey normale döner karar sizin bu arada task bu hafta major flag veriyor mu teyit ettiremedim ama düzeltmiş olduklarını hiç sanmıyorum :)

TASK GÜNCEL! » Post #2049

Thu Jul 11, 2019 02:20 in Turkish

metehanar wrote: Review Annotated Buildings tasklarında görselleri göremiyorum başka bu sorunu yaşayan var mı?

bende göremiyorum bir ara canım sıkıldı 3-5 tane yapayım dedim de baktım görsellerin 2 tanesinden 1i gözükmüyor

Appen » Post #12

Wed Jul 10, 2019 07:15 in Turkish

moneymakingways wrote: Bu sitede görev yapan ve kabul edilen yani kısaca para kazanmış/kazanan kimse var mı?
Beni de kabul etmişler, 3-5 tane görev var ama hangisi kolay veya sıkıntısız bir fikrim yok :) Tecrübesi olanlar paylaşırsa biz de yolumuzu çizebiliriz.

bütün işlerin altında ne yapılması gerektiği yazıyor sen hepsine başvur hangisi ilk önce başlama sürecine girerse onda devam edersin yalnız başvururken bazı "rehber nasıl yapılır nelere dikkat etmelisiniz" gibi linkler var onlarıda kaydetmeyi unutma . işe kabul ve başlama süresi biraz uzun sürüyor

TASK GÜNCEL! » Post #2034

Tue Jul 09, 2019 08:34 in Turkish

burak6767 wrote: dediğiniz taska girdim 0/5 çektim hepsini doğru yapmama rağmen hepsinin sitesi saçma hatalı bencede

Arkadaşlar bir konuda sizi bilgilendirmem gerekiyor umarım pek çok kişi okur F8 taskları artık havada kapılan işler oldu güzel sıkıntısız yani hatasız veya az hatalı işler zorlu bile olsalar dakikalar içinde tükeniyorlar söz gelimi bahsettiğiniz "Help Us Find The Business Name And Headquarters Address" işi günlerdir listede kimse yapmıyor task sürekli duruyor.

Şimdi burada 2 tane hatanız var.(yanlış anlamayın sizi yargılamak veya hakaret etmek için konuşmuyorum öğrenmeniz için)

1.Türkçe Forum dışındaki "TASK" Bölümünü kontrol etmeniz gerekiyor orda bu taskın hatalı olduğu defalarca yazıldı hatta sonrada görev yazarının işlerini düzelttiğini %0 ile expelled olanların ortalamasının yükseldiğini fakat bugün yine %0 ile expelled olduklarını ben okudum ama sizler okumadınız

2. 0.07$ para veren ve bu kadar uzun süredir listede duran task elbetteki hatalıdır bulaşmayın :)

umarım faydası olur size :)

TASK GÜNCEL! » Post #2028

Mon Jul 08, 2019 14:55 in Turkish

1402768 Classify Vehicle Components 0.03$

Otomobil fotoğraflarını bakıp hangi bölge olduğunu buluyorsunuz hızlı yapılıyor ama cevaplar çok tutarsız sinir olduğum nadir tasklardan birisi bir sayfada doğru dediğine sonraki sayfada yanlış diyen tasklardan. Yanlış yapmışım doğrusu buymuş bundan sonra onu seçerim diyorum seçiyorum bu sefer yine yanlış diyor :)

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #1649

Wed Jul 03, 2019 00:35 in Turkish

selin33642 wrote:
ankettasksever wrote:
selin33642 wrote: payoneerin 50 dolar limiti çok fazla geldi, skrillde limit ne kadar bilen varmı, skrill ile hemen çekim yapabilir miyim

skrille hiç bulaşmayın bence. nette biraz araştırma yaptım da tl ye çevirirken ve ücret kesintisinde parayı kuşa çeviriyormuş. siz de bakın yorumlara. payoneer en mantıklısı yine de.

anladım 50yi beklicez o zaman, teşekkürler

Parayı nakit olarak cekecekseniz payooner tavsiye ederim bende kullanıyorum ama alisveris yapmak netten biseyler satın almak istiyorsanız tango card metodu da iyi

Appen » Post #9

Tue Jul 02, 2019 23:57 in Turkish

Üniversite okuduğunu hangi bölümü okuduğunu yaz daha önceki çalıştığın yerleri yaz başka ne yazacaksın ki :) evet iyi bir İngilizce istiyor ama Türkçe görevde yolluyorlar
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 21, 2022 14:39:49 PST