Please wait...
HomeForumPosts by Snorlax16

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Snorlax16

Hesap Deaktive » Post #28

Sun Nov 10, 2019 04:27 in Turkish

simurgg wrote: Benimki de 1449973 idli türkçe task zaten telefondan yaptım iş arasında hızlı da göndermedim 100 le max yaptım

Daha önce de böyle türkçe tasklardan aynı anda 4 tane minör flag atmışlardı

Türkçe tasklar dan illa birilerinin başına biseyler geliyor bu saatten sonra hiç bir bir çeşit türkçe taskı ellemem

Task ta ne gibi bir sahtekarlık yapmışız çok merak ediyorum sahtekarlık yapılacak bir task degil

Evet bu türkçe tasklar hep başa bela oldu sanırım uzak durmak gerekecek zaten daha iyi olur tiktok videoları izlerken cidden beynim peynir gibi eriyordu utançtan :D

TASK GÜNCEL! » Post #2577

Sun Nov 10, 2019 02:25 in Turkish

ekspeliyarmus wrote: Review taskinde küçük detaylardan expelled olunabiliyor hızlıca yapmanın bir taktiği var mı acaba yapanlar öneri verebilir mi?

Benim ilk başta yaptığım review tasklarının nerdeyse hepsi expelled oldu yanlış yaptığım ve şüpheye düştüğüm bütün görsellerin ekran görüntüsünü alıp kaydettim(mozilla firefox ile çok kolay ekran görüntüsü alınıyor) sürekli onlara baktım çok fazla task ID'si olmasına rağmen bütün sorular aynı en sonunda ezberledim cevapları :)

Hattusas wrote:
Snorlax16 wrote:
ankettasksever wrote:
Snorlax16 wrote:
ankettasksever wrote:
Snorlax16 wrote:
tantE41 wrote:
ankettasksever wrote: @Snorlax16
@tantE41
@selan123

helal olsun. sıralamada güzel gidiyorsunuz. :clap: :$

Tesekkurler;

Yarin 400 luk daha yapacagim.Snorlax cok seri yapiyor hangisini yapiyorsa artik.50 dolari alacak potansiyel var onda.

Bina tasklarini yapıyorum insanlıktan çıktım ama bina görmekten. 50yi alamam Tunuslu arkadaş çok önde 2-3 iyidir Kanadaliyla mesafeyi korursam olur

50 yi alacan sanırım. yarın son gün mü?

iyi iş çıkardın gerçekten. :clap:

Alacağım gibi gözüküyor ama normalde benim önümde olan 2 kisinin de sanırım hesapları deaktive oldu yoksa zordu bizim saatimizle pazartesi sabah 8 de bitiyor :) daha var süre :)

yaptığın task kaçlık. iyi para kazandın. :thumbup:

İki tanesi 0.01 veriyor günde 10 saatten fazla çalıştım ekstra başka tasklarda yaptım Kasım ayının başından beri 70 dolar civarı kazandım :)

Günde 10 saat gerçekten çok iyi ve fazla bir süre. Gerçekten tebrik ederim baya haketmişsiniz. Umarım biz de level alırız artık da biz de çalışabiliriz :D Gerçi ben günde 10 saat ayıramam ama düzenli olarak 2 saat ayırabilirim. Artık sizin 7 günde kazandığınızı biz 30 günde kazanırız sıkıntı değil :D Aylık 50-100 dolar arası düzenli gelir olsun da...

Pek çok insan için günde 10 saat ayırmak buraya imkansız benim içinde öyleydi sadece askerliğime bir kaç ay var ve kimse işe almıyor haliyle beni gidecek nasıl olsa diye bende bu süreyi değerlendirmek adına 10 saat gibi sürelere çıktım yoksa zor :) teşekkürler :)

Hesap Deaktive » Post #25

Sat Nov 09, 2019 15:36 in Turkish

cagataytr wrote:
Snorlax16 wrote:
tantE41 wrote:
cagataytr wrote: 1447456 numaralı task ile ilgili sahtekarlık yaptığım için hesabımı aktif etmeyeceklerine dair mail atmışlar.
Bu saatten sonra burada 1 dakika durmam zamanında o kadar lvl atlamaya uğraştık ama haksız bir şekilde hesabımızı askıya alıyorlar.

Sizlere kolay gelsin.
Taskin ismini soylermisin.Bende onu yaptim mi merak ettim .

Veya listeden biri bakabilirmi 1447456 hangi taskmis.

(tr) Lütfen Videolar Üzerinde Kararınızı Verin(1018-1) 15 24 24 100% 2019-10-22

1447456 ID'si olan task bu çok garip yanlış yapıldığı zaman tasktan atılırsın sahtekarlık yapmak ne demek oluyor.

Bu taskın içinde eleme soruları var lütfen şunu seçin bunu seçin tarzı tıpkı anketlerde olan sorular gibi ama bunları kaçırdığın zaman hesabın gitmesi çok saçma

işlerimden dolayı vakit bulamadığımdan bildiğim taskları yapıyordum genelde ve bahsedilen taskı max ile bitirmiştim enson
evet dediginiz gibi videolarda sorular oluyor seçenekleri seçin gibisinden ve benim yaptıgım tasklar %100 doğru

hesaba giriş yapamadığım için hangi tasktan bahsettiklerini anlayamamıştım ama evet son yaptığım task video taskı hesabımın deactive edilen ve SAHTEKARLIK ile suçladıkları task video taskı malesef

çok saçma geldi bana umarım tekrar açılır en son 3 hafta önce mi yaptınız bu taskı çünkü tarihi geçen ayın 22si

Hesap Deaktive » Post #23

Sat Nov 09, 2019 14:54 in Turkish

tantE41 wrote:
cagataytr wrote: 1447456 numaralı task ile ilgili sahtekarlık yaptığım için hesabımı aktif etmeyeceklerine dair mail atmışlar.
Bu saatten sonra burada 1 dakika durmam zamanında o kadar lvl atlamaya uğraştık ama haksız bir şekilde hesabımızı askıya alıyorlar.

Sizlere kolay gelsin.
Taskin ismini soylermisin.Bende onu yaptim mi merak ettim .

Veya listeden biri bakabilirmi 1447456 hangi taskmis.

(tr) Lütfen Videolar Üzerinde Kararınızı Verin(1018-1) 15 24 24 100% 2019-10-22

1447456 ID'si olan task bu çok garip yanlış yapıldığı zaman tasktan atılırsın sahtekarlık yapmak ne demek oluyor.

Bu taskın içinde eleme soruları var lütfen şunu seçin bunu seçin tarzı tıpkı anketlerde olan sorular gibi ama bunları kaçırdığın zaman hesabın gitmesi çok saçma

TASK GÜNCEL! » Post #2573

Sat Nov 09, 2019 08:36 in Turkish

ankettasksever wrote:
Snorlax16 wrote:
ankettasksever wrote:
Snorlax16 wrote:
tantE41 wrote:
@tantE41
@selan123

Tesekkurler;

Yarin 400 luk daha yapacagim.Snorlax cok seri yapiyor hangisini yapiyorsa artik.50 dolari alacak potansiyel var onda.

Bina tasklarini yapıyorum insanlıktan çıktım ama bina görmekten. 50yi alamam Tunuslu arkadaş çok önde 2-3 iyidir Kanadaliyla mesafeyi korursam olur

Alacağım gibi gözüküyor ama normalde benim önümde olan 2 kisinin de sanırım hesapları deaktive oldu yoksa zordu bizim saatimizle pazartesi sabah 8 de bitiyor :) daha var süre :)

yaptığın task kaçlık. iyi para kazandın. :thumbup:

İki tanesi 0.01 veriyor günde 10 saatten fazla çalıştım ekstra başka tasklarda yaptım Kasım ayının başından beri 70 dolar civarı kazandım :)

TASK GÜNCEL! » Post #2571

Sat Nov 09, 2019 08:03 in Turkish

ankettasksever wrote:
Snorlax16 wrote:
tantE41 wrote:
@tantE41
@selan123

Tesekkurler;

Hesap Deaktive » Post #16

Sat Nov 09, 2019 07:06 in Turkish

simurgg wrote: Merhaba olcay diye başlayan bir mail aldım

Aranızda hesap adı olcay olan varsa çıksın ortaya :lol:

Her neyse türkçe video taşkından dolayı hesabımın kapandığı söyleniyor sahtekarlık yapmışım

Ah olcay ah ne sahtekarlığı yaptın oğlum :lol:

Bende tekrar yazdım ben olcay değilim tekrar inceleyin hesabımı diye bu gün le 3 gün oldu daha cevap yok pazartesi cevaplanır anca

Olcay diye kandirmışsin işte herkesi :D yaptığın "sahtekarlık" tam olarak neymiş peki yazmışlar mi onu :)

Hesap Deaktive » Post #14

Sat Nov 09, 2019 05:26 in Turkish

Mister_M wrote:
Snorlax16 wrote:
besevler wrote: Bu deaktive olayı ile ilgili bir konudan şüpheleniyorum. Haftalık yarışmadaki hem bizim arkadaşlarımızın hem de bazı yabancı üyelerin deaktive sorunu yaşadığını görüyorum. Hatta bazıları uzun süredir yaşıyor çünkü sayıları hiç değişmiyor. Bu durumu yaşayanların ülkeleri farklı ve tek ortak noktaları günde yüzlerce Review Annotated Buildings taskı yapmaları. Acaba bununla bir ilgisi var mı ? Yoksa tesadüfen gerçekleşen bir durum mu ? Yakında ortaya çıkacaktır.

hiç görev yapmadan deaktive olanlarda var bende farkettim listedeki bir kaç kişinin hiç değişmediğini bu çözmeye çalıştıkları FECP sorunuyla alakalı olduğunu düşünüyorum.

bu olayı yaşayanlar var fg1979 buda onlardan biri ySense Forum

bina görevlerini yapıyormuş

evet biliyorum olayı yakından takip ediyorum hatta hesabı ilk deaktive edilenlerden birisi olabilirim benim hesabım aynı gün içinde açıldı ve bana benle ilgilenen ekstra bişey söylemedi dikkat et bilmediğin taskları yapma anlamadan çözme yönergeleri oku tarzı otomatik mesajla cevap vermişti. Ben en sonunda siteden çok fazla para kazanamayınca lanet olsun şu bina tasklarını bütün ürünler aynı mı tasklarını yapıp listeye oyniyim bari dedim nitekim bu şekilde ilk haftamda 1 ayda kazandığım parayı kazandım hatta bu şekilde giderse pazarteside yarışmadan 50dolar daha kazanıcam hesabım bundan öncede bir kaç defa kapatıldı garip major bayraklarla kısıtlandı sonra hep açıldı artık umursamıyorum :) kaldı ki bir kaç venezuelalı ile görüşmüştüm neler yaptıklarını bir bilseniz onlardan kimseye sıra gelmez :)

Hesap Deaktive » Post #11

Sat Nov 09, 2019 05:14 in Turkish

Mister_M wrote:
besevler wrote: Bu deaktive olayı ile ilgili bir konudan şüpheleniyorum. Haftalık yarışmadaki hem bizim arkadaşlarımızın hem de bazı yabancı üyelerin deaktive sorunu yaşadığını görüyorum. Hatta bazıları uzun süredir yaşıyor çünkü sayıları hiç değişmiyor. Bu durumu yaşayanların ülkeleri farklı ve tek ortak noktaları günde yüzlerce Review Annotated Buildings taskı yapmaları. Acaba bununla bir ilgisi var mı ? Yoksa tesadüfen gerçekleşen bir durum mu ? Yakında ortaya çıkacaktır.

evet bu task ile alakalı bir durum bu task yüzünden hesabı kapananlar var
Bu tasktan uzak durmakta yarar var

bu task yeni gelmedi ki ilk defa bu kadar fazla gördüm ben o kadar kaldı ki zaten her hafta liste bu tasklarla belirleniyor 2000 küsür tane gelen otel adresi bulma görevi bile 50-60 tane arası yaptırıyor bu taskları yapan herkes atılsa her hafta listedeki sayılar sadece 500-600 olur

Hesap Deaktive » Post #10

Sat Nov 09, 2019 05:11 in Turkish

hiç görev yapmadan deaktive olanlarda var bende farkettim listedeki bir kaç kişinin hiç değişmediğini bu çözmeye çalıştıkları FECP sorunuyla alakalı olduğunu düşünüyorum.

Hesap Deaktive » Post #5

Sat Nov 09, 2019 04:28 in Turkish

tantE41 wrote:
Snorlax16 wrote:
tantE41 wrote: hesap deaktive

mail attın mı ?

Attim cevapda yine buraya mail atin diyor attim orayada attim gene

genel bir sorun var gibi site genelinde insanların deaktive oluyor hesapları benim sabah deaktive edildi mail attım akşam açıldı ama okuduğum kadarıyla 2-3 gündür kapalı olan insanlar var

Hesap Deaktive » Post #3

Fri Nov 08, 2019 12:57 in Turkish

tantE41 wrote: hesap deaktive

mail attın mı ?

TASKS GÖREVLERİ » Post #9

Fri Nov 08, 2019 06:23 in Turkish

Hasan00 wrote:
Snorlax16 wrote:
Hasan00 wrote:
Snorlax16 wrote:
Hasan00 wrote: ama addon çalışmıyor kaç gündür şansa kaldı artık anketler için de çalışmıyor

Addonu kontrol eder misin dediğim şekilde "options" kısmına gel 6 tane boşluk var onları işaretle

"Task Avaliability" kısmını 1 yap standart 25 olarak oluyor orası level etkileyen tasklar 25 tanenin altında geliyor çoğu zaman belki ondan alarm vermiyor olabilir

yaptım belki düzelir böyle yapınca :)

sayı 25 de miydi ?

hayır 500 yazıyordu 1 yaptım. Hiç dokunmamıştım oraya yüklediğimde öyle olmuş sanırım

500 mü :D düzelmiştir o zaman :) Banada survey bildirimleri gelmiyor herkesde böyle mi ?

TASKS GÖREVLERİ » Post #7

Fri Nov 08, 2019 06:17 in Turkish

Hasan00 wrote:
Snorlax16 wrote:
Hasan00 wrote: ama addon çalışmıyor kaç gündür şansa kaldı artık anketler için de çalışmıyor

Addonu kontrol eder misin dediğim şekilde "options" kısmına gel 6 tane boşluk var onları işaretle

"Task Avaliability" kısmını 1 yap standart 25 olarak oluyor orası level etkileyen tasklar 25 tanenin altında geliyor çoğu zaman belki ondan alarm vermiyor olabilir

yaptım belki düzelir böyle yapınca :)

sayı 25 de miydi ?

TASKS GÖREVLERİ » Post #5

Fri Nov 08, 2019 06:08 in Turkish

TASK GÜNCEL! » Post #2564

Thu Nov 07, 2019 12:32 in Turkish

tantE41 wrote:
Snorlax16 wrote:
tantE41 wrote:
@tantE41
@selan123

Tesekkurler;

Bende aynisini yapiyorumda 2 sekme aciyorum biri yuklenirken digerini yapiyorum.ben 15 yapmissam sen 25 yapiyosun heralde internet hizindandir yoksa baska puf noktasimi var bu isin.
7De basladimcalismaya bugun 10saat kadar flan yaptim.

cevapları ezberledim ayrıyetten yanlış yaptıklarımı ve çelişkiye düştükleriminin ekran görüntüsünü alıyorum sürekli onlara baktığım için çok hızlı ilerliyorum

TASK GÜNCEL! » Post #2560

Thu Nov 07, 2019 11:43 in Turkish

tantE41 wrote:
@tantE41
@selan123

Tesekkurler;

TASK GÜNCEL! » Post #2539

Thu Nov 07, 2019 05:36 in Turkish

caen85 wrote: task hesabı deaktif olan var mı? sabahtan beri giremiyorum fidure8 hesabıma deaktif hatası veriyor. Tekrar aktif etmek için mail atın diyor. Mail de attım ama daha dönüş olmadı.

Dün sabah benimde deaktif oldu uyarıda verdiği adrese mail attım bir de ysense de ticket açtım akşamına tekrar düzeldi

edit: renkli olan linkedin taskını mı yaptınız bende onu yapmıştım çünkü ?

PAYOONER GELDİ ! » Post #405

Thu Nov 07, 2019 04:21 in Turkish

Hasan00 wrote:
Snorlax16 wrote:
Hasan00 wrote: ben başka sitelerde kullandıgım için hesabı hangi bankadan açmalıyım? payoneer ve skrill için akbank kabul edermi? ayrı hesap açtırmayım? birde normal banka hesabı olucak değilmi?

Para sizin Payoneer hesabınızdan aracı bir Türk bankası ile eft olarak geliyor adını hatırlayamadım şimdi o yüzden hangi bankayla çalıştığınızın önemi yok misal ben Ziraat ile çalışıyorum arkadaşım Finansbank ile çalışıyordu vs vs

skrill için de aynı değilmi?

Ben hiç skrill kullanmadım o yüzden bir bilgim yok o konuda

PAYOONER GELDİ ! » Post #400

Thu Nov 07, 2019 04:12 in Turkish

Hasan00 wrote: ben başka sitelerde kullandıgım için hesabı hangi bankadan açmalıyım? payoneer ve skrill için akbank kabul edermi? ayrı hesap açtırmayım? birde normal banka hesabı olucak değilmi?

Şöyle açıklayım Payoneer hesabınıza gönderdiğiniz para size direk Payoneer üzerinden gelmiyor Payoneer parayı aracı bankaya yolluyor yanlış hatırlamıyorsam ki hatırlayamadım şuan :D "xbank" diyelim bu arada xbank Türk bankası yabancı değil o da sizin banka hesabınıza havale ediyor. Ben Ziraat hesabıma yolluyorum mesela
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 21, 2022 16:49:02 PST