Please wait...
HomeForumPosts by Snorlax16

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Snorlax16

minimum kesintiyle nasıl para çekebilirim?? » Post #3

Wed Jul 18, 2018 12:46 in Turkish

bbukru wrote: Hesabımda bir miktar para birikti ve bunu çekmek istiyorum. en az kesinti hangi seçenekle olur yardımcı olun lütfen :( :( :(

kendi kullandığım yöntemi söylüyorum sana 52 dolar biriktir payooner ile çek 2$kesinti yapar 50 dolar hesabına geçer benim deneyimlediğim baş ağrıtmayan yöntem budur

acill yardım » Post #4

Fri Jul 13, 2018 14:23 in Turkish

ne gariptir bilmiyorum payoneer'den ziraat bankasına 1 gün sonra hemen geçiyor hatta sabah yolluyorum akşam hesapta desem yalan olmaz

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1309

Thu Jun 21, 2018 14:55 in Turkish

ikho wrote: boya anketini yapmayın %90'da sorduğu sorularda işaretleme yaptırmıyor boşa zaman kaybı uzun da bir anket ayrıca

bende aldım o anketten para sanırım sende bir sorun oldu

TASK GÜNCEL! » Post #675

Thu Jun 21, 2018 08:36 in Turkish

seyyah06 wrote: uzun suredir level veren task gelmiyor demişti forumdan bazıları ama son zamanlarda level alanlar olmuş. level veren taskları bilenler foruma yazabilir mi acaba? tşk ederim

genel olarak 0.03 0.05 ve bu paraların üstünde olan tasklar leveli etkiliyor fakat bende ve burdaki benim gibi yeni başlayan pek çok arkadaşda şöyle bir durum oldu bu yaptıgımız görevler anında levele etki etmedi hatta history job kısmında leveli etkilemez olarak gözüktü uzun bir süre sonra bir anda level aldık

Pronunciation Verification Taski » Post #20

Sun Jun 17, 2018 12:17 in Turkish

buraya bakip task kısmına bakmayan arkadaslar ıcın 800 kusur tane bu tasktan suan mevcut

Pronunciation Verification Taski » Post #18

Sun Jun 17, 2018 03:39 in Turkish

basar150 wrote:
Snorlax16 wrote:
moneymakingways wrote: 24 tane yaptırdı bu sefer.
Yalnız quizde bariz hatalı soru var; %90'la başlattı.

google translate kullandım kendimde ingilizce biliyorum %70 le expel yedim garip bir görev :D

Bende %90 la geçmiştim düzelmişler %100 olmuş... Expell olanların sorularına düzeltme sırası gelmediyse şanslarına küsecekler bu taskte, yüklenen çok dayanmıyor anında bitiyor şuan.

evet anında bitti zaten bari düzeltselerde genel reytingi bozmasa :)

Pronunciation Verification Taski » Post #16

Sun Jun 17, 2018 01:49 in Turkish

moneymakingways wrote: 24 tane yaptırdı bu sefer.
Yalnız quizde bariz hatalı soru var; %90'la başlattı.

google translate kullandım kendimde ingilizce biliyorum %70 le expel yedim garip bir görev :D

tum kardeşlerime keyifli bayramlar olsun » Post #3

Sat Jun 16, 2018 09:51 in Turkish

iyi bayramlar :)

TASK GÜNCEL! » Post #644

Tue Jun 12, 2018 12:02 in Turkish

FIRAT7 wrote: 1275439 Categorize The Transaction Shown In Each Graph

şu tasklar nasil 5 yıldız rating aliyor izah edebilecek var mi?

Sayfada 10 soru herbir soru için öyle yada boyle ugrasmak gerekiyor minimum 20 sn kadar , degeri
0.03 cent ve 5 yıldızlı task olarak gorunuyor.
veustelik 600 er tane acmışlar.

Mantık bulamadım.

çok yapmak istiyorum o taskı ama cesaret edemedim sürekli verdiklerine göre yapan var demekki

TASK GÜNCEL! » Post #635

Mon Jun 11, 2018 16:08 in Turkish

amazon taskını yapıyordum ISBN 10 numarasını isteyeni çok hata vardı sorularda senin yazdığını gördüm girdim taska quizi çözdüm task bitti yine de eyvallah :D

@ sgbkrcgl

LVL0 Görevler ve F8 Politikası » Post #11

Thu Jun 07, 2018 14:37 in Turkish

Bende bir anda 2 level oldum şaşırdım :) fakat şuan 153 görev var her göreve girip okuyorum biraz çözmeye çalışıyorum sonra give up diyip çıkıyorum bazı görevlerde desteğe ihtiyaç var genel olarak talimatlar biraz karışık

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1255

Wed Jun 06, 2018 11:27 in Turkish

Tamerrr wrote: Facebook anketi geldi, uygulama indirmemi istedi ve indirdim fakat uygulama bir türlü başlamıyor haliyle tamamlayamadım :(

Aynı durum bende de oldu iptal ettim :)

site güvenirliğini yitiriyormu? » Post #34

Wed May 30, 2018 06:19 in Turkish

FIRAT7 wrote: Clixte odeme yontemini skrill olarak degistirin.bol bol anket task gelir o vakit.
Netcede skrill de 52 dolar siniri yok. (Hos clixsensede de yok.10 olunca cekiliyor payoneer e )
52 oluncada hoop payoneere donus yaparsiniz.

-)

bu kesin bilgi midir sürekli olarak ödeme yöntemini değiştirebiliyor muyuz ve bunun bir etkisi var mı çünkü son 1 haftadır adam akıllı bir task yok :)

RainForest (RF) Score Level » Post #56

Wed Apr 25, 2018 15:02 in Turkish

FIRAT7 wrote: bunun level ile alakası yok yanlız.
Burası baska biryer

Ben kayıt olabiliyor muyum peki

RainForest (RF) Score Level » Post #54

Wed Apr 25, 2018 13:50 in Turkish

FIRAT7 wrote:
25. gunun akşamı barajı gectik.

Seni gördükçe keşke benide alsalar oralara diyorum ama sonra bakıyorum 500 küsür görev hala level 0 :D

tebrikler bu arada :D

Payoneer hk. » Post #44

Tue Apr 24, 2018 11:35 in Turkish

kepce wrote:
Snorlax16 wrote:
kepce wrote: payoneerdn param 4 gün oldu yatmadı hiç bu kadar sürmemisti aynı sorunu yaşayan oldu mu arkadaşlar?teşekkür ederim

Payoneerden banka hesabına mı ?

evet aynen:)

Ben geçtiğimiz cuma 50$ talep ettim bugün yatırmıslar hesabıma sen ne zaman istemiştin

Payoneer hk. » Post #41

Tue Apr 24, 2018 11:10 in Turkish

kepce wrote: payoneerdn param 4 gün oldu yatmadı hiç bu kadar sürmemisti aynı sorunu yaşayan oldu mu arkadaşlar?teşekkür ederim

Payoneerden banka hesabına mı ?

ADgate Final Fantasy Offer/Teklif » Post #7

Tue Apr 24, 2018 10:49 in Turkish

sorucevaplar wrote: Citadel 10 level olması gerekir diyor ödül kazanmak için, Türkçe karşılığı nedir oyunda bunun ben bulamadım oyunda?

Hisar 10 level olacak çok kanser bir oyun 2-3 günde 10 level oluyor ben 3 günde yaptım

ADgate Final Fantasy Offer/Teklif » Post #5

Mon Apr 23, 2018 14:04 in Turkish

AnnaKaranina wrote: banada ödemedi zaten bu offerslere hiç güvenmiyorum çok ender denedim oda fiyasko :oops:
1.93 dolar veren bir oyun vardı o çok kolaydı yaptım anında geçirdi hesaba bunda sıkıntı oldu

ADgate Final Fantasy Offer/Teklif » Post #3

Mon Apr 23, 2018 05:49 in Turkish

neshquik wrote: Bende ise direk reddetti, indirme linkine bile ulaşamadım. Bu offer yalnızca ABD'li üyeler içindir dedi.
Ticket oluşturdum bekliyorum bende
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 24, 2022 13:13:30 PST