Please wait...
HomeForumPosts by daisy_

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by daisy_

Payoneer ödeme aldım çok iyi idi » Post #12

Mon Jul 09, 2018 23:15 in Turkish

Ben yeni çektim, doğrulama istemedi ve kolay bir şekilde para hesaba yattı.

Figure Eight account is deactivated » Post #21

Thu May 03, 2018 22:59 in Turkish

Hayır henüz bir değişiklik yok

Figure Eight account is deactivated » Post #19

Wed May 02, 2018 00:15 in Turkish

FIRAT7 wrote: daisy rumuzlu bir arkadasinda deactive olmustu hesabi..face mail adresini degistirdigini ve hesabin tekrar acildigini yazmisti.

Figure8 olduktan sonra olan bir durum bu sanirim..ayni yolu denersen acilir buyuk ihtimal.

Evet benim hesabım bu şekilde düzelmişti ama bugün baktım tekrar deactive olmuş. Gerçekten anlayamıyorum bırakıcam artık.

TASK GÜNCEL! » Post #341

Mon Apr 09, 2018 07:14 in Turkish

Facebook mail adresimi değiştirdim açıldı. Herkese teşekkür ederim.

TASK GÜNCEL! » Post #336

Sat Apr 07, 2018 12:54 in Turkish

kepce wrote:
daisy_ wrote: Hesabım "deactivate" miş, mail atıyorum ama cevap vermiyorlar.

flag yemiş miydin?

Yok yememiştim. Ne denesem olmuyor çok üzüldüm yeni hesap açsam sıfırlanacak herşeyim.

TASK GÜNCEL! » Post #334

Sat Apr 07, 2018 11:02 in Turkish

Hesabım "deactivate" miş, mail atıyorum ama cevap vermiyorlar.

TASK GÜNCEL! » Post #333

Sat Apr 07, 2018 10:28 in Turkish

sgbkrcgl wrote:
sgbkrcgl wrote:
daisy_ wrote: Merhaba, crowdflower değiştiğinden beri facebook ile giriş yapamıyorum. Server Error yazıyor. Ne yapmalıyım?

buradan girmeyi deneyin
make.figure-eight.com/sessions/new ayrıca facebook ile crowdflower mail adresleriniz eşleşiyormu kontrol edin eşleşmiyorsa facebook uygulamalardan kaldırın tekrar taska giriş yaptığınızda ekrana gelen facebook uygulamasını kabul etmeden önce tam hatırlamıyorum ama viev yada düzenleyin gibi bi yer var tıklayın fabook mail adresinizin göründüğü işareti kaldırın ve uygulamayı kabul edin ben 2 gün uğraştım en son böyle girebildim

özet olarak crowdflowerın facebook mail adresimi görmesini engelleyerek girebildim.

teşekkür ederim yardımlarınız için ama galiba beceremedim bir türlü giriş yapamıyorum. Ya server error diyor ya da facebook mail adresinizi değiştirin falan diyor anlamadım.

TASK GÜNCEL! » Post #332

Sat Apr 07, 2018 10:22 in Turkish

teşekkür ederim yardımlarınız için ama galiba beceremedim bir türlü giriş yapamıyorum. Ya server error diyor ya da facebook mail adresinizi değiştirin falan diyor anlamadım.

TASK GÜNCEL! » Post #317

Thu Apr 05, 2018 22:35 in Turkish

Merhaba, crowdflower değiştiğinden beri facebook ile giriş yapamıyorum. Server Error yazıyor. Ne yapmalıyım?

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #932

Thu Mar 29, 2018 04:36 in Turkish

Cint de kredi kartlarıyla ilgili anket var

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #919

Mon Mar 26, 2018 06:15 in Turkish

Aynı anketi ben de yaptım ve sonunda hata verip paramı vermedi.

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #913

Thu Mar 22, 2018 05:16 in Turkish

Anladım çok teşekkür ederim. Dikkat edicem bundan sonra.

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #911

Thu Mar 22, 2018 04:55 in Turkish

Ankete başlamadan sorulan tuzak sorulara yanlış cevap verildiğinde bir daha anket gelmiyor mu? Soruyu yanlış okuyup cevapladım bir daha anket gelmemesine sebep olabilir falan yazıyordu.

TASK GÜNCEL! » Post #53

Wed Mar 07, 2018 21:42 in Turkish

Dün draw boxes tasklarını seviye istatistiklerine dahil etmişlerdi o yüzden yapıp level 1 oldum. Bugün hepsini istatistikten çıkartıp level 0 yapmışlar. Normal mi bu yoksa mesaj atmalı mıyım?

anket » Post #2

Wed Mar 07, 2018 04:06 in Turkish

Profiliniz aranan kriterlere uymadığında kabul etmiyor. Maalesef tüm anketlere katılamıyoruz.

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #869

Fri Mar 02, 2018 06:11 in Turkish

opinion world de otomotiv ile ilgili anket var. Ben tabi ki atıldım gerçi ama...

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #867

Fri Mar 02, 2018 03:00 in Turkish

Çok az anket gelmesi ve neredeyse hiçbirine kabul edilmemem normal mi? Size de böyle mi oluyor bu aralar?

Kıyafetleri Kare İçine ALMA. Sakın ALMA! » Post #8

Thu Mar 01, 2018 23:55 in Turkish

Levele katkı sağlamıyor. Levele katkı sağlayan task olarak ben bu aralar sadece "find earning release date" ve "AGM Date" i gördüm.

Payoneer çekim hakkında » Post #16

Wed Feb 28, 2018 04:46 in Turkish

Merhaba payoneer ile para çekiminde kesinti bakımından iş bankası, yapı kredi ve finansbank bankalarından hangisini tavsiye edersiniz?

TASK GÜNCEL! » Post #29

Wed Feb 21, 2018 02:18 in Turkish

Merhaba, ben taskları çok dikkatli yapmaya çalışıyorum. İngilizcem de kötü değil ama sürekli düşük doğruluk uyarısı verip bir daha task yapmama izin vermiyor. Bunu yaşayan başka biri var mı? Ya da bilmediğim bir başka durum mu var acaba? Hiç level atlayamıyorum, zaten artık çok nadir task geliyor.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 1, 2021 16:25:47 PST