Please wait...
HomeForumPosts by pribaros

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by pribaros

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #462

Fri Apr 17, 2020 06:01 in Turkish

0.46 - CINT - Doritos Reklamı

11 dk. sürdü, anketi bitir'e tıklayınca ansayfaya yönlendirdi fakat ücret ödemedi.

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #440

Tue Nov 26, 2019 12:43 in Turkish

clix_38 wrote:
pribaros wrote: Toluna düzeltildi demişlerdi ama hala para vermiyor arkadaşlar, 0.41 lik CINT adı altında gelen ve sonrasında Toluna'ya yönlendiren ankete denk gelirseniz direk kapatın. Ödeme yapmadı (Lastik anketi)

bana ödeme yaptı lastık anketi bir sıkıntı cıkmadı . Hızlı mı yaptınız acaba .

hayır hızlı yapmadım, sona geldiğimde 'Forbidden 403' hata sayfası çıktı. geri gittim sayfayı yeniledim ama işe yaramadı. artık ss almayı da bıraktım zaten ticket lar da işe yaramıyor..

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #438

Tue Nov 26, 2019 08:52 in Turkish

Toluna düzeltildi demişlerdi ama hala para vermiyor arkadaşlar, 0.41 lik CINT adı altında gelen ve sonrasında Toluna'ya yönlendiren ankete denk gelirseniz direk kapatın. Ödeme yapmadı (Lastik anketi)

Papara Eklenmesi İçin Ticket Atalım. » Post #3

Mon Sep 30, 2019 14:35 in Turkish

bence bu tarz bir maili Papara'nın iletişim adresine atmak daha faydalı olur, onların kovalaması lazım sonuçta. Ama ne yazık ki Papara'nın müşteri hizmetleri baya kötü. en son aradığımda 14 dakika telefonda bekledikten sonra bağlanabildim.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #38

Mon Sep 30, 2019 10:39 in Turkish

FIRAT7 wrote:
pribaros wrote: Merhaba, Skrill'den ödeme işleminiz tamamlandı diye bir mail aldım ancak para henüz Payoneer da gözükmüyor. Normalde bu mailden hemen sonra bakiyeniz Payoneer'a yansıyor mu? Ona göre iletişime geçeceğim bu konuda bilgisi olan var mı?

Aksama hesabında olur.normal işleyiş bu şekilde.en geç 8-8.30 gibi payoneerde görürsün.

Fırat başgan yine nokta atışı yaptı, saat 20:20'de payoneer hesabıma geçmiş.

Kısaca özetlemek gerekirse, Clixsense>Payoneer>Banka Hesabı ile Ysense>Skrill>Payoneer>Banka hesabı arasında 85 dolarda 8 dolar fark olmuş oldu.

Tabii ki payoneer canımız ciğerimiz ama bu yöntem de kabul edilebilir bence. Yani paranın buharlaştığı, süblimleştiği falan yok.

Bu arada para buradan skrill e geçerken cumartesi pazar falan dinlemiyor. 2 çekim (günlük limit) cumartesi sabah 11:00 da 1 çekim de pazar sabah skrill e geçti. Ama yine de +1 gün daha beklememek 2 defada çekilebilecek maksimum limitlerde kullanın ki Skrill>Payooner arası sabit masrafı minimize etmiş olun.

Yani en kısa sürede optimum tutarlar sırasıyla: 200$ - 150$ - 125$ - 110$ - 105$ - 75$ diye gidiyor. 75$ altı bence bulaşmasın şimdilik.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #37

Mon Sep 30, 2019 10:35 in Turkish

..

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #32

Mon Sep 30, 2019 02:33 in Turkish

Merhaba, Skrill'den ödeme işleminiz tamamlandı diye bir mail aldım ancak para henüz Payoneer da gözükmüyor. Normalde bu mailden hemen sonra bakiyeniz Payoneer'a yansıyor mu? Ona göre iletişime geçeceğim bu konuda bilgisi olan var mı?

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #256

Fri Sep 27, 2019 07:02 in Turkish

alfabeta wrote:
pribaros wrote:
alfabeta wrote:
Smrkr35 wrote: Skrill e denemek icin 10 dolar attim 3 gun gecmesine ragmen hala gelen giden yok hesapta ve cüzdana baktigimda hesabinizda 0 tl var hesabiniz kisitlanmistir yaziyo yardim edebilecek birisi var mi

hesabını onaylatman lazım ..kimlik fatura kısıtlama o yüzden yapmadan açılmaz

Ben başka bir siteden ödememi kimlik fatura vs onayı olmadan aldım. Bildiğim kadarıyla Skrill den para çıkışı olacağı zaman istiyorlar bu onay durumunu.

Bilgi kirliliği olmaması açısından lütfen kendi deneyimlediğimiz ve emin olduğumuz durumları paylaşalım buradan.

arkadaşım başımıza geldi o yüzden söylüyoruzz ..bende skrile para çekmiştim . para geldikten bi gün sonra işlem kısıtlanmıştır diye yazı çıktı skrilde. 100 dolar vardı .onaylatmadan çekemedim hiç bi şekilde ne bankaya ne başka skril hesabına ( yurtdışı arkadaşlara gönderemedim ) illa onaylatmamı istedi .

2 seferdir okuduğunu anlamamışsın. adamın sorusu skrillden bir yere para gönderme değil ki, buradan skrille para gönderdim 3 gündür gelmiyor diyor.
sen de diyorsun ki hesap onaylatman lazım. ama hesap onaylatmadan da skrille para girişi oluyor yanlış bilgi vermiş oluyorsun.
bu sefer anlarsın diye umuyorum çok açık yazdım.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #252

Thu Sep 26, 2019 12:31 in Turkish

Smrkr35 wrote: Tamam simdi hesabıma 54 tl olarak geldi diger sorum ise sizlere su. Banka hesabi eklerken swift kodu istiyor o nedir bilen var mi nerden bulucam onu

Teşekkürler, demek ki ysense yaklaşık 72 saatte gönderiyor parayı.

Swift kodunu, Türkiye'deki bir banka hesabına göndereceksen bankanın internet sitesinden bulabilirsin örneğin yapı kredi bankasınınki YAPITRISXXX.

Ama payoneerda adına açılmış euro hesabına göndereceksen WIREDEMM olacak.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #251

Thu Sep 26, 2019 12:27 in Turkish

alfabeta wrote:
Smrkr35 wrote: Skrill e denemek icin 10 dolar attim 3 gun gecmesine ragmen hala gelen giden yok hesapta ve cüzdana baktigimda hesabinizda 0 tl var hesabiniz kisitlanmistir yaziyo yardim edebilecek birisi var mi

hesabını onaylatman lazım ..kimlik fatura kısıtlama o yüzden yapmadan açılmaz

Ben başka bir siteden ödememi kimlik fatura vs onayı olmadan aldım. Bildiğim kadarıyla Skrill den para çıkışı olacağı zaman istiyorlar bu onay durumunu.

Bilgi kirliliği olmaması açısından lütfen kendi deneyimlediğimiz ve emin olduğumuz durumları paylaşalım buradan.

Skrill Ödemeleri Başladı » Post #247

Thu Sep 26, 2019 10:19 in Turkish

Buradan Skrill'e para çekim emri verip de parası Skrill'e ulaşan arkadaşlar arada geçen sürenin kaç saat olduğunu yazabilirler mi?

Ben çekim emri vereli 36 saat oldu, henüz benim bakiyeme de yansımadı.

Ayrıca;
1 adet 50$
1 adet 25$ gönderdim,
üçüncü talebimi reddetti.

Yani tek seferde maximum 100$ talep edilebildiğine göre, günlük limit 200$ diyebilir miyiz?

YSENSE "Yeni Sitemiz" » Post #67

Wed Sep 25, 2019 03:38 in Turkish

FIRAT7 wrote:
galiba wrote:
caen85 wrote: 50 doları geçince 5 dolar bonus ne zaman yatıyor bilen var mı? benim 1 hafta oldu 50 doları geçeli ama yatmadı

merhaba 50 dolar task için geçerlidir .anket dahil değildir.50 dolarlık task yaptığıınızda ertesi gün saat 10da checklist yenilendiğinde 5 dolar bonusunuz yatar

Eskiden taskta 50 yi gectigin an 5 USD yukleniyordu.Değişti mi bu mevzu?

Uzun zamandır ysensede çalışmadığından haberim yok boyle bir guncellemeden

TSİ ile ertesi gün saat 10:00 da yükleniyor.

payoneer ! » Post #14

Tue Aug 27, 2019 05:50 in Turkish

basar150 wrote: Payoneer konusunda umudumu yitirmeye başladım. Ysense verdiği cevaplarda ekleneceğini söylüyor ama süre veremiyorlar. Bu hiç hoşuma gitmedi, çekemeyeceğim bir para için çalışmak kesinlikle motive edici değil. Site benim için güvenilirliğini her geçen gün yitiriyor.

kesinlikle katılıyorum, ySense Forum(update_Aug._20) başlığının ilk girisinde valerie haftaya salı payoneer gelecek demesine rağmen, bugün isveçli bir kullanıcıya verdiği cevap şu;

"öncelikle sabah saatin beşi! ayrıca payoneer'in salı geleceğini kim söyledi?!"

valla politikacılara taş çıkartacak cinsten bir açıklama olmuş :lol:

EDIT: mesajıma cevap vererek, "anahtar kelimemiz umut" demiş. bir darbe daha..

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #423

Mon Aug 26, 2019 05:21 in Turkish

Site yenilendiğinden beri 4 ya da 5 anket tamamladım, henüz bir sıkıntı yok derken az önce CINT-IPSOS ortaklığında 0.58 $ lık bira anketini tamamlamama rağmen ücreti ödenmedi.

Eskiden Survey History sekmesinden tıkladığımız anketleri görüntüleyebiliyor gerekirse ticket da atabiliyorduk. şimdi kontrol ettim orası da kapalı. yine görüntüleyebiliyoruz ama detaylarına ulaşıp ticket atamıyoruz. Yeni sitemiz için bir eksi daha..

YSENSE "Yeni Sitemiz" » Post #51

Fri Aug 23, 2019 11:29 in Turkish

Bugün sürekli olarak bakiyemde beklenmedik bir artış ve sonrasında düşüş oldu. Sebebini tespit ettim; referanslardan gelen komisyonlar x2 olarak gelip daha sonra fazlalığı geri aldılar sürekli. Fark edenler olmuştur, muhtemelen genel bir sorun ve çözülecektir.

Bununla birlikte bugün 50$ lık task limitimi de doldurup bonus almaya hak kazandım o da henüz gelmedi. Bir sonraki gün gelir diye düşünüyorum. Eskiden saniyesinde yükleniyordu biliyorsunuz.

Aslında yukarıda bahsettiğim iki duruma benzeyen bir çok durum var. Tabi ki devir-teslim vs zor işler ama halihazırda tıkır tıkır işleyen, kullanıcıların beğendiği düzeni bozmak da hiç akıllıca gelmiyor bana.

Velhasıl, yeni sitemizin eskisine göre daha iyi olacağını ne yazık ki düşünmüyorum. Üzerine katmak yerine sevilen özellikleri önce bozup sonra eski haline getirmeye çalışıyorlar. Umarım yanılırım ve birçok yeni ve güzel özelliklerle tanışırız ama şimdilik maalesef karamsarım.

daily checklist bonus » Post #5

Fri Aug 09, 2019 01:40 in Turkish

ankettasksever wrote:
pribaros wrote: dün bana eklenmişti, bugün henüz eklenmedi.

daha önceden de bir gün sanki eklenmemişti. eskiden dakikasında yatardı. artık bunu her gün takip mi edeceğiz, eklenmeyen günler için ticket mı göndereceğiz ne yapmamız lazım?

Avaible Balance yazan yere saat 10:00 da ekleniyor bonuslar. Lifetime Total de artıyor.

onu biliyorum da genel merkez NC de iken saat 7:00 da ekleniyordu. satıştan sonra genel merkez CA oldu saat farkından dolayı 10:00 da eklenmesi gerekirken artık 10:00 da eklenmiyor. misal benim bugünkü bonusum 11:34 te eklendi.

bunu hergün takip edicez demek ki.

daily checklist bonus » Post #2

Fri Aug 09, 2019 01:09 in Turkish

dün bana eklenmişti, bugün henüz eklenmedi.

daha önceden de bir gün sanki eklenmemişti. eskiden dakikasında yatardı. artık bunu her gün takip mi edeceğiz, eklenmeyen günler için ticket mı göndereceğiz ne yapmamız lazım?

ySense » Post #39

Thu Aug 01, 2019 14:09 in Turkish

reserved.

(Pc başına geçince editleyeceğim de ysense ney yaa okan üniversitesi gibi. yorum yapasım bile gelmeyecek sanırım)

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #420

Thu Jul 18, 2019 05:14 in Turkish

Samplicio.us - 0.48 - Peynir Anketi

9 dakika sonunda son soruyu da sorup Screened Out dedi.

Yapmayın yaptırmayın!

TASK GÜNCEL! » Post #1796

Mon May 13, 2019 13:05 in Turkish

naklov86 wrote:
jasmin333 wrote: 1380979 Emoji The Radio Ad (Potential Explicit Content)
$0.06

kolay bir task level 1

7 tane yaptırdı 100%100 le

"Klassifizieren Sie Gesetzesentwürfe In Politikbereiche"

bu task da kolay ama dikkatsizliğimden ötürü expel oldum. 0,28 veriyor mükemmel ötesi.

Dikkatsizlikten değil de task hatalı olabilir. Metinler gayet açıktı %100 veya %90 beklerken %70 ile expel oldum.

Sosyal Politika ile ilgili bir sürü metin vardı ama seçeneklerde sosyal politika yoktu, onlara 'diğer' dedim. Hatalı soru yoksa onlardan gitmişimdir diye düşünüyorum.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 00:09:43 PST