Please wait...
HomeForumPosts by ekilic

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by ekilic

TASK GÜNCEL! » Post #4564

Tue Nov 24, 2020 11:51 in Turkish

Çok tebrik ederim hocam kazancınız bol olsun :) linkedin anketi gelmiş yapmalı mı sizce? korkuyorum hataylısa diye. Artık bir level yükselsem de az rahatlasam :D

TASK GÜNCEL! » Post #4475

Mon Oct 26, 2020 23:56 in Turkish

Hocam şu an yeni taskler gelmiş gözüküyor. Sizce bunları yapmalı mı? Güvenilir midir? Korkuyorum artık doğruluk düşecek diye :(

TASK GÜNCEL! » Post #4465

Sat Oct 24, 2020 08:54 in Turkish

Aynen hocam. 68.9'dan 66.1'e düşmüşüm... Ne diyorsunuz hala umut var mı?

TASK GÜNCEL! » Post #4458

Thu Oct 22, 2020 15:37 in Turkish

İki kategoriyi de iki kere denedim. Yüz kere kontrol ederek ikisinin de doğruluğuna emindim. %20 ve 40 doğruluk dedi. Bulaşmayın derim.

Rise of kingdoms paramı hala yatırmadı! » Post #10

Mon Oct 19, 2020 01:07 in Turkish

Hocam 18 bile yaptım. Pendingte gözükmüyor. Zaten bu maili atarken screenshot aldım belediye binasını. Fakat bu cevap geldi. Tam olarak ne demek istediler onu da anlamadım. 1 Hafta bekleyip tekrar mail atayım diyorum. Üzüldüm ya.

Appen » Post #321

Sat Oct 17, 2020 01:33 in Turkish

Hocam bunun task kısmı ile bir bağlantısı var mı? Yoksa bu başvuruyu direkt appen'in kendi sitesi üzerinden kayıt olarak mı gerçekleştiriyoruz? Başvuru adımları nasıl oluyor yani?

bir ayda en fazla ne kadar kazandınız? » Post #11

Fri Oct 16, 2020 09:16 in Turkish

Aynı şekilde ben de bunu merak ediyorum. Ayda 60 dolar falan nasıl kazanılıyor? Task durumunda level arttırmak için gelmiyor ki. 68'e düştü doğruluk bir ara sorunlardan dolayı bakamamıştım. Yükseltemiyorum. Task dışı nasıl böyle kazanılıyor?

Skrill>Airtm>BTcTurk Para Çekmeyi Anlatıyorum » Post #61

Fri Oct 16, 2020 09:12 in Turkish

Bu kart alınırsa verilen bir ücret değil mi? Kart istenmediği takdirde ücret ödenmiyor diye biliyorum.

Rise of kingdoms paramı hala yatırmadı! » Post #6

Fri Oct 16, 2020 08:58 in Turkish

Ben de oyunu android telde bitirdim birkaç gün önce. Fakat ne pending'de gözüküyor ne de ödeme geldi. Ticket attığımda ise söyle bir cevap geldi;

Please know we have received your ticket regarding your offer completion. Here are some things to look for with Offer Completions:

-Every offer has a waiting period. It can be anywhere from 7 days to 180 days to receive credit. Please be sure to review the offer terms to see when it credits.

-If your offer does not appear pending or is incorrect, we do ask that you wait the full pending time of the offer for it to run its course.

If after the appropriate time has passed you don't see credit, please feel free to send us a ticket and an agent will be able to look further into this.

Thank you so much for your patience. Have a good day.

Açıkçası başlıkta ne demek istediğini tam anlayamadım. Yani teklif kabul edildi mi edilmedi mi. O kadar gün boşa emek gittiyse çok üzülürüm ya.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #90

Thu Oct 01, 2020 08:27 in Turkish

Ben de 24'ünde çekim talebi verdim. Hala mail gelmedi. Ticket attım sabırlı olun vs gibi şeyler.. Bekliyoruz...

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #82

Mon Sep 28, 2020 07:55 in Turkish

Çok enteresan hocam ya. Clixsense döneminde yaptığım ilk çekimde hiç problem yaşamamıştım. Hemen aktarılmış ve çekim gerçekleşmişti. Umarım bir an önce bir çözüm elde ederiz.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #79

Mon Sep 28, 2020 06:07 in Turkish

Clixsense zamanlarında bağlamıştım Payoneer'i hesaba. Ysense dönüştüğünden beri ilk çekimi almak için istek gönderdim. Paranın payoneer için işlendiğini vs söylemişler. Hazır olduğunda tekrar mail atacaklarmış. Sonrasında bağlı olan hesabıma tekrar mı bağlamam gerekecek? Bunu tam anlayamadım. Ayrıca 5 gün oldu fakat daha ortada mail falan yok. Bir de Payoneer hesabımda 31 dolar bulunuyor, 52 dolar eklenince hepsini birden çekmem mümkün olur mu? Bilginiz varsa paylasırsanız sevinirim dostlar, yeni sistemin ödeme yöntemlerini tam idrak edemedim.

TASK GÜNCEL! » Post #4378

Wed Sep 16, 2020 10:20 in Turkish

Merhaba hocam, ben de uzunca bir zaman ara vermiştim. Level 3 görmüştüm bir ara fakat sonrasında okuldu oydu buydu aktifliği sağlayamadım. Şu an yeniden level sıfır gözüküyor. %68.7 doğruluk payında kalmıs :roll:

0 gelir mi? hala ümit var mıdır sizce? :D Pandemi sebebi ile bu ara evde vakit geçirme imkanım var. Anketlere tasklere bakınayım dedim ama durum eskisi gibi değil galiba :(

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #223

Thu Sep 10, 2020 06:47 in Turkish

Uzun zamandır girememiştim. Yüzde %68 de kaldı. 0 level task da gelmiyorr. Ne zaman gelecek sizce ya? Ümit fakirin ekmeği misali bekleyip duruyoruz :)

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #736

Mon Sep 07, 2020 14:13 in Turkish

Tamamdır hocam teşekkür ederim. Seviyeyi de belediye binasına bakarak takip ediyorum galiba
. Online oyundan hiç anlamam fakat verdiği yönergelerle yapıyorum. Şu an 5 e yükseldi. Umarım kısa zamanda 18 olur.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #734

Mon Sep 07, 2020 08:17 in Turkish

Hocam ben de yeni indirdim uygulamayı. Başladım oyuna. Sormak istediğim şey başlangıçta ysense ile ilişkiyi sunacak bir kod link vb bir şey gönderiyor muyuz? Yoksa 18. seviyeyi tamamladıktan sonra dediğiniz şekilde mail mi atıyoruz kanıtlarla birlikte? Cevap için şimdiden teşekkür ederim.

rise of kingdoms 17.50 » Post #149

Thu Aug 13, 2020 08:26 in Turkish

Arkadaşlar ben de indireceğim şimdi bu oyunu da. Daha önce hiç oynamadığım bir şey. Kolay mı? :D Yapabilir miyim yani? Bir de sorum maile gönderdiği linkten indirmek dısında, artı olarak ysense ile bir bağlantı kurmamız için yapmamız gereken bir şey var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Transferwise » Post #7

Thu May 07, 2020 02:15 in Turkish

Benimde payoneerde kalmış bi 30 dolarım var. Bunu transferwise yöntemi ile nasıl aktarabilirim banka hesabına çekebilmek için? Araştırdım biraz fakat net bir anlatıma ulaşamadım. Yardımcı olursanız cok sevinirim.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #145

Sat May 02, 2020 04:44 in Turkish

Hocam benim de payoneer hesabımda kalmış bir 30 dolar var. Bu dediğiniz siteyi araştırıyorum şu an fakat tam olarak nasıl bir aktarım gerçekleştireceğimizi anlayamadım? Yardımcı olursanız çok sevinirim,şimdiden teşekkürler.

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #162

Sun Nov 10, 2019 22:06 in Turkish

Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Şu vize dönemini atlattıktan sonra çok daha sık bir şekilde girmeye çalışıp dediğinizi yapmaya çabalayacağım. Umarım kurtarabilirim :(
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 24, 2022 13:12:48 PST