Please wait...
HomeForumPosts by DKIS

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by DKIS

SKRİLL DEKİ PARAYI PAYONEER E AKTARMA ( ACİL) » Post #1

Wed Jul 22, 2020 00:50 in Turkish

Arkadaşlar Skrill hesabı açtım ve parayı hesaba gönderdim, hesabı kimlikle onayladım ve para Skrill hesabında USD olarak duruyor. Bu parayı Payoneer hesabıma nasıl atarım. Bazı açıklamalarda BIC değeri deniyor. bu nerede yazıyor, anlatırsanız sevineceğim.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #155

Tue Jul 21, 2020 04:04 in Turkish

Global Payment Service sekmesi altında açılan Alıcı hesaplar bölümündeki USD hesap bilgilerini mi yazmam gerekiyor. ( Skrill hesabımdaki bakiye USD olduğu için)

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #154

Tue Jul 21, 2020 04:00 in Turkish

Ülke seçeneğini Almanya(Germany) olarak seçiyoruz.
Almanya’yı seçtiğimizde iki form seçeneği çıkıyor karşımıza. Swift alanına Payoneer’deki EUR hesabı altında BIC değerinin karşılığını yazmamız gerekiyor. Wirecard Bank’ın Swift kodu WIREDEMM. IBAN değeri için de BIC’ın altındaki IBAN numarasını yazarak hesap ekleme işlemini tamamlıyoruz.

Sorusu olan varsa yanıtlayabilirim.

Payoneer ana sayfada USD, EURO ve GBP hesapları var, BIC değeri nerede yazıyor.

SKRİL DEKİ PARAYI NASIL ÇEKERİM » Post #1

Mon Jul 20, 2020 01:47 in Turkish

Arkadaşlar Site Clixsense iken Payonerr ile para çektim ancak Ysense olduktan sonra 4-5 defa denememe rağmen sürekli reddetti. Şimdi Skrill hesabı açtım ve para Skrill hesabıma geçti. Şimdi Skrill hesabımdaki bakiyeyi nasıl çekerim. Yardımcı olursanız sevinirim.

YSENSE YARDIM » Post #51

Tue Mar 24, 2020 12:15 in Turkish

moneymakingways wrote:
DKIS wrote:
DKIS wrote:
moneymakingways wrote:
DKIS wrote:
murat163 wrote: hayır hatırladığım kadarıyla ysense şifreniz

O zaman Payoneer hesabını Ysense nasıl tanımlayacağım

Siz ödeme isteğinizi yaptıktan sonra size link gelecek, tanımlamak için.

Link Ysense den mail adresime gelecek doğru anlamışsam.

Dün talebi ilettim o zaman beklemekten başka çarem yok anlaşılan

Aynen. Bekleyin. Ne zamana kadar? Eğer yine paranız Ysense hesabınıza iade edilirse, yeni aldığınız Payoneer e-posta adresinizi ve bağlama linkinin gelmediğini belirten bir ticket atın. Sonrasına bakarız. Şu an bekleyeceksiniz.

Tekrar Merhaba,

19.03.2020, Payoneer 102 $ 'dan sipariş ettiğiniz ürün iade edildi. 102,00 $ hesabınıza geri ödendi.

Bu öğe aşağıdaki nedenlerden biriyle iade edildi:

- Şu anda stokta yok.
- Tanınmayan bir adres nedeniyle gönderim yapamıyoruz.
- Teslim edilemeyen bir adres nedeniyle taşıyıcı tarafından iade edildi.
- Hesabınızın Mobil Doğrulama işlemine tabi tutulması gerekebilir.

Bununla ilgili sorularınız mı var? Bize buradan ulaşın

- ySense Ekibi

ve

Merhaba,
para çekme işleminizle ilgili olarak yazdığınız için teşekkür ederiz. Siparişinizi inceledik ve ySense bakiyenize geri ödeme yaptım. Bu, şimdi Payoneer ile başarısız bir şekilde para kazandığınız 13 kez. Bunun sizin için işe yaramayacağı açıktır, bu yüzden lütfen başka bir seçenek kullanın.

şeklinde 2 cevap geldi ve para iade edildi, moneymakingways ne yapayım

YSENSE YARDIM » Post #50

Tue Mar 24, 2020 12:10 in Turkish

Tekrar Merhaba,

19.03.2020, Payoneer 102 $ 'dan sipariş ettiğiniz ürün iade edildi. 102,00 $ hesabınıza geri ödendi.

Bu öğe aşağıdaki nedenlerden biriyle iade edildi:

- Şu anda stokta yok.
- Teslim edilemeyen bir adres nedeniyle taşıyıcı tarafından iade edildi.
- Hesabınızın Mobil Doğrulama işlemine tabi tutulması gerekebilir.

Bununla ilgili sorularınız mı var? Bize buradan ulaşın

- ySense Ekibi

ve

Merhaba,
para çekme işleminizle ilgili olarak yazdığınız için teşekkür ederiz. Siparişinizi inceledik ve ySense bakiyenize geri ödeme yaptım. Bu, şimdi Payoneer ile başarısız bir şekilde para kazandığınız 13 kez. Bunun sizin için işe yaramayacağı açıktır, bu yüzden lütfen başka bir seçenek kullanın.

şeklinde 2 cevap geldi ve para iade edildi, moneymakingways ne yapayım

YSENSE YARDIM » Post #47

Fri Mar 20, 2020 02:15 in Turkish

DKIS wrote:
moneymakingways wrote:
DKIS wrote:

Dün talebi ilettim o zaman beklemekten başka çarem yok anlaşılan

YSENSE YARDIM » Post #46

Fri Mar 20, 2020 02:13 in Turkish

moneymakingways wrote:
DKIS wrote:

YSENSE YARDIM » Post #44

Fri Mar 20, 2020 00:22 in Turkish

YSENSE YARDIM » Post #41

Thu Mar 19, 2020 02:34 in Turkish

DKIS wrote:
moneymakingways wrote: Yeni bir Payoneer hesabı açıp öyle deneyin.
Normal şartlarda Ysense zamanında Payoneer geldikten sonra çekim talep ettiğinizde öncelikle hesap bağlamak için link gelmesi lazım. Eğer sizde gelmediyse, sitede Payoneer e-postanız tanımlı olmadığı için para çekemezsiniz.

Payoneer hesabımı kapattım ( Clixense zamanında açılan ) ve farklı mail ile yeni bir Payoneer hesabı açtım ve Ysense den tekrar para aktarma talep ettim bakalım ne olacak,

Ayrıca Payoneer a aktarım yaparken ( 52 veya 102 ) istenilen parola Payoneere üye olunca gelen 8 haneli şifre mi olacak

YSENSE YARDIM » Post #40

Thu Mar 19, 2020 02:27 in Turkish

moneymakingways wrote: Yeni bir Payoneer hesabı açıp öyle deneyin.
Normal şartlarda Ysense zamanında Payoneer geldikten sonra çekim talep ettiğinizde öncelikle hesap bağlamak için link gelmesi lazım. Eğer sizde gelmediyse, sitede Payoneer e-postanız tanımlı olmadığı için para çekemezsiniz.

Payoneer hesabımı kapattım ( Clixense zamanında açılan ) ve farklı mail ile yeni bir Payoneer hesabı açtım ve Ysense den tekrar para aktarma talep ettim bakalım ne olacak,

YSENSE YARDIM » Post #38

Tue Mar 17, 2020 23:28 in Turkish

DKIS wrote:
moneymakingways wrote:
DKIS wrote:
moneymakingways wrote: Site veya sistemle alakalı her türlü sorunuzu veya merak ettiklerinizi burdan sorabilirsiniz. Ben veya tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

03 Ocak 2020 tarihinden bu yana yaklaşık 4 yada 5 defa Payoner hesabıma aktarma yapıyorum, sürekli iade ediliyor, site Clixsense iken Payonerden para çekmiştim, Ysense oldu sürekli iade. Payoner ile görüştüm canlı destekten hesapta problem olmadığı sorunu Ysense ile çözmem gerektiği söyleniyor. İade nedeni sürekli aşağıdaki gibi geliyor.

Hello,
Thank you for writing in regarding your cashout.
This item was refunded for one or more of the following reasons:

-We are unable to ship due to an unrecognizable address.
-It was returned by carrier due to an deliverable address.
-Your account may need to undergo Mobile Verification.

tercümesi;

Merhaba,
Para çekme işleminizle ilgili yazdığınız için teşekkür ederiz.
Bu öğe aşağıdaki nedenlerden bir veya daha fazlası nedeniyle geri ödendi:

-Teslimat edilebilir bir adres nedeniyle taşıyıcı tarafından iade edildi.
-Hesabınızın Mobil Doğrulama işleminden geçmesi gerekebilir.

Payoneer hesabınızı Ysense'e bağladınız mı?

"...........İlk defa ödeme talep eden kullanıcıya Payoneer hesabını siteye bağlaması için bir defaya mahsus bir link gönderilir. Bu link geldikten ve hesabımız bağlandıktan sonra, birkaç gün içinde parayı hesabımızda görürüz. Bundan sonraki çekimlerimizde ödeme planı dahilinde paramızı alırız....."

Payoneer hesabımı site Clixense iken açmış ve para çekmiştim. Ben Ysense cashout girip clixsense zamanında açmış olduğum Payoneer hesabıma 52 veya 102 dolar olarak aktarma talep ediyorum, sürekli iade ediliyor. ( Payoneer hesabını Ysense bağlamak ? nasıl yapabilirim, link nereden geliyor? yardımcı olursanız sevinirim. )

Yada Clixsense zamanında aldığımız Payoneer hesabını kapatarak yeni bir hesap mı açmamız gerekiyor.?

YSENSE YARDIM » Post #37

Tue Mar 17, 2020 23:25 in Turkish

moneymakingways wrote:
DKIS wrote:
moneymakingways wrote: Site veya sistemle alakalı her türlü sorunuzu veya merak ettiklerinizi burdan sorabilirsiniz. Ben veya tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

03 Ocak 2020 tarihinden bu yana yaklaşık 4 yada 5 defa Payoner hesabıma aktarma yapıyorum, sürekli iade ediliyor, site Clixsense iken Payonerden para çekmiştim, Ysense oldu sürekli iade. Payoner ile görüştüm canlı destekten hesapta problem olmadığı sorunu Ysense ile çözmem gerektiği söyleniyor. İade nedeni sürekli aşağıdaki gibi geliyor.

Hello,

tercümesi;

Merhaba,

Payoneer hesabınızı Ysense'e bağladınız mı?

"...........İlk defa ödeme talep eden kullanıcıya Payoneer hesabını siteye bağlaması için bir defaya mahsus bir link gönderilir. Bu link geldikten ve hesabımız bağlandıktan sonra, birkaç gün içinde parayı hesabımızda görürüz. Bundan sonraki çekimlerimizde ödeme planı dahilinde paramızı alırız....."

Payoneer hesabımı site Clixense iken açmış ve para çekmiştim. Ben Ysense cashout girip clixsense zamanında açmış olduğum Payoneer hesabıma 52 veya 102 dolar olarak aktarma talep ediyorum, sürekli iade ediliyor. ( Payoneer hesabını Ysense bağlamak ? nasıl yapabilirim, link nereden geliyor? yardımcı olursanız sevinirim. )

YSENSE YARDIM » Post #36

Tue Mar 17, 2020 23:24 in Turkish

YSENSE YARDIM » Post #34

Tue Mar 17, 2020 05:49 in Turkish

Hello,

tercümesi;

Merhaba,

03 Ocak 2020'den bu yana sürekli iade » Post #9

Thu Mar 12, 2020 03:26 in Turkish

Anladığım kadarıyla sorun Payoneer de değil ySense den kaynaklı, 3 veya 4 defa Payoneer Canlı Destek ile yazıştım, sürekli hesabın aktif olduğu, para alıp göndermede sıkıntı olmadığı, problem ile ilgili olarak Ysense ile görüşmem gerektiği şekilde ( Ki doğru çünkü para Payoneer hesabına gitmiyor yada gönderilmiyor ve maalesef Ysense Canlı Destek hattı yok)

03 Ocak 2020'den bu yana sürekli iade » Post #5

Wed Mar 11, 2020 01:52 in Turkish

On gün sonra gelen mesaj yukarıdaki gibi oluyor 70 gündür.

03 Ocak 2020'den bu yana sürekli iade » Post #4

Wed Mar 11, 2020 01:51 in Turkish

Ysense'ye yazdım, hatta bugün mobil doğrulama dedikleri için telefon numaramı da belirttim ve varsa Canlı Destek'e bağlanmak istediğimi belirttim ama gelen klasik mesaj (Mesajınız alınmıştır, 10 iş günü içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.)

Ysense de Canlı destek neden yok, problemi orada çözsek?

03 Ocak 2020'den bu yana sürekli iade » Post #3

Wed Mar 11, 2020 01:45 in Turkish

farklı bir payoner açsam ysense hesabımdaki mail adresim ile payonerdeki mail adresi farklı olsa problem olurmu ? (Ysense aynı kalsa, payoneer farklı mail olsa)

03 Ocak 2020'den bu yana sürekli iade » Post #1

Wed Mar 11, 2020 00:51 in Turkish

03 Ocak 2020 tarihinden bu yana çeşitli miktarlarda ( 52 ve 102 ) Ysense hesabımdan Payoneer hesabıma aktarma talebinde bulunuyorum ancak Ysense'den gelen cevap şu şekilde;

Hello,

tercümesi;

Merhaba,

Konu ile Payoneer ile Canlı destekten görüştüm, hesapta herhangi bir sorun olmadığı, para transferi yapılabileceği, problemin Ysense'den kaynaklandığı belirtildi.
( Ayrıca site Clixense iken Payoner hesabıma para aktarmıştım, Ysense olduktan sonraki taleplerim (4 yada 5 oldu sürekli yukarıdaki sebeplerle iade ediliyor.

Konu ile ilgili aynı problemi yaşayıp çözebilen ve bana yardımcı olabilecek birisi varmı? Kafayı yiyeceğim.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 27, 2021 23:44:28 PST