Please wait...
HomeForumPosts by JeremicKristina

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by JeremicKristina

PITANJA I SAVJETI » Post #268

Sun Jan 21, 2018 12:07 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Prvo dobrodosla. :)

Gubljenje nivoa/lvl-a se uglavnom desava samo iz 2 razloga:
- previse expelled
- ako postoji flag na nekom ID

Posto kazes da si bila samo na jednom ID expelled, ne bi to trebalo da bude razlog. Medjutim posto vidim da imas samo 100 taskova uradjenih, kod tako malog broja odradjenih taskova sve se reflektuje na GA i na ceo nalog, pa zato ne bih da iskljucim i ovo kao mogusnost za gubljenje lvl-a kod tebe.

Da li imas flag na nekom ID? Da prvo to proverimo.

Uradila sam 11 zadatka od kad sam expelled na onaj jedan i svi su u proseku na 90%, expelled sam na jos jedan u medjuvremenu sa 60%. Imam jos 2 zadatka gde sam odavno izbacena, jos kad sam usla u prvi nivo, oba sa 60% Sad mi se desilo nesto cudno, pojavio se samo jedan zadatak na listi za treci nivo (batch 8), a na dashboard-u mi jos uvek pise da me nesto sprecava za treci i bedz za treci nivo je siv.

PITANJA I SAVJETI » Post #266

Fri Jan 19, 2018 10:57 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Prvo dobrodosla. :)

Gubljenje nivoa/lvl-a se uglavnom desava samo iz 2 razloga:
- previse expelled
- ako postoji flag na nekom ID

Posto kazes da si bila samo na jednom ID expelled, ne bi to trebalo da bude razlog. Medjutim posto vidim da imas samo 100 taskova uradjenih, kod tako malog broja odradjenih taskova sve se reflektuje na GA i na ceo nalog, pa zato ne bih da iskljucim i ovo kao mogusnost za gubljenje lvl-a kod tebe.

Da li imas flag na nekom ID? Da prvo to proverimo.

Hvala.. Bila sam u selo, pa tek sada vidim odgovor...ne, nemam flag i jos uvek me nisu vratili...
Upravo su me vratili...

PITANJA I SAVJETI » Post #252

Thu Jan 11, 2018 09:00 in Ex-Yugoslavia

Jel moze pomoc? Vratili su me na drugi nivo bez razloga. Expelled sam samo iz jednog zadatka, uradila sam par zadatka dobro nakon toga, azurirali su dashboard par puta posle toga, ali sam i dalje na drugom nivou. Preciznost imam iznad 85%. Moze li neko da mi pomogne oko tiketa ako treba da se salje, nova sam pa nemam bas iskustva sa tim.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 2, 2021 01:44:13 PST