Please wait...
HomeForumPosts by Volsense

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Volsense

Anket paylaşımları » Post #549

Tue Feb 09, 2021 09:54 in Turkish

1.5 aydır doğru dürüst anket yapmadım

Skrill'den ödemelere cevap geldi » Post #11

Tue Feb 09, 2021 09:52 in Turkish

Neyseki hesap kapanmadan ufak bir komisyonla Airtm sayesinde paramı kurtarmıştım, daha da bulaşmam böyle sitelere.

Skrill'de Limit Nedeniyle Parasını Çekemeyenler » Post #16

Tue Nov 17, 2020 15:29 in Turkish

Ben denedigimde hesabimda bakiye olmasina karsin yukardaki hatayi verdi ve Airtm'ye gonderemedim. Ayrica bu uyarinin disinda transfer icin ne kadar bakiye olmali, ne kadar para yatirilmali hic bilgi yok. Art niyet var gibi

Skrill'de Limit Nedeniyle Parasını Çekemeyenler » Post #14

Tue Nov 17, 2020 15:07 in Turkish

Coulers79 wrote: Skrill 70TL'yi 55TL olarak GelirKapisi forumunda Broker ile takas ettim, güvenilirdir. :thumbup:

Nasıl yaptınız? O forumda böyle bir konu açılabiliyor mu?

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #62

Tue Nov 17, 2020 14:47 in Turkish

glhyt wrote: skrill ödeme yönetmi artık türkiyeden çekliyormuş , 11 ocak son gün arkadaşlar , skrill hesabında parası olanlar bunu çekmelidirler. kısa yoldan çekmek için socois diye uygulama var bu konuda yardımcı olabilriim isteyene

Limite takılan çekimleri nasıl yapacağız?

Skrill'de Limit Nedeniyle Parasını Çekemeyenler » Post #12

Mon Nov 16, 2020 08:43 in Turkish

Airtm'den bulduğum eşin e-mailini yazınca aşağıdaki bakiye yetersiz uyarısını veriyorlar. Adamlar nerdeyse butun yolları kapatmışlar.

Your balance is not enough. Make a deposit to your Skrill account or send a smaller amount.

Skrill'de Limit Nedeniyle Parasını Çekemeyenler » Post #9

Sat Nov 14, 2020 07:42 in Turkish

gamer212 wrote:
Volsense wrote: Bari para çekme limitini düşürseler, göz göre göre güme gidecek paralar.

airtmye yollayın kalmasın bunlarda skrill çakallık peşinde zaten herkezin hesabını sınırlandırmış 5 10 doları olan kimlik mimlik göndermez onlara kalır, ne çökersek kardır diyorlar

Nasıl yapabilirim?

Skrill'de Limit Nedeniyle Parasını Çekemeyenler » Post #7

Sat Nov 14, 2020 07:03 in Turkish

Bari para çekme limitini düşürseler, göz göre göre güme gidecek paralar.

Skrill'de Limit Nedeniyle Parasını Çekemeyenler » Post #3

Fri Nov 13, 2020 13:04 in Turkish

Skrill bakiyeniz 35 Euro'dan ya da 320-330 TL'den az ise banka hesabına çekmeye izin vermiyor. 1.5 ayda bu tutara ulaşmak zor gibi

Skrill'de Limit Nedeniyle Parasını Çekemeyenler » Post #1

Thu Nov 12, 2020 11:59 in Turkish

Merhaba

Bildiğiniz üzere dün Skrill'in Türkiye'deki faaliyetlerini 11/01/2021'de durduracağını öğrendik. Benim gibi hesabında minimum para çekme limitinin altında parası olan var mı? Bu paralara ne olacak? Ben mail attım ama yeterli bir cevap vermediler.

Please be informed that until your account is terminated, you have plenty of time to manage the same and spend your balance via a preferred payment method of yours.

Bir mail daha attım bakalım. Başka fikri olan var mı?

HAFTASONLARI ASLA ANKET GELMİYOR » Post #6

Thu Nov 12, 2020 11:25 in Turkish

Bana bayadır haftaiçi de pek anket gelmiyor

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #42

Thu Nov 12, 2020 11:24 in Turkish

Benim 10 Euro kadar param var şimdi bu boşa mı gidecek?

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #12

Wed Nov 11, 2020 10:52 in Turkish

Arkadaşlar benim Skrill hesabımda bir miktar para var, 11 Ocak'a kadar nasıl çekebilirim?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 21, 2022 22:18:08 PST