Please wait...
HomeForumPosts by api_wololow

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by api_wololow

Figure Eight account is deactivated » Post #58

Thu Aug 16, 2018 03:55 in Turkish

ee ben de 10 gündür boşuna bekliyorum o zaman ? hemen hemen 5-6 aydır girmiyordum siteye. dolar kuru artınca 3-5 bişeyler gelir diye düşündüm girdim. bi baktım crowdflower gitmiş figure-eight denen bişey gelmiş yerine. girmeye çalıştım eski hesabımla, deactive olmuş şuraya mail at dedi sistem. attım oraya mail, cevap yok. 2. yi 3. yü attım yine cevap yok. sonra başka bir hesapla üye oldum, ona da "You don't have permission to work on this job" hatası aldım. kısacası hiçbir şekilde task yapamıyorum.

burada yazılanları da baştan sona okudum tek tek. herkes problemi yazmış ama çözüm yazan olmamış. peki şimdi soruyorum, aylar önce yazan arkadaşlar bunca zamandır hala hesabınız deaktive durumda mı? değilse açıldıysa nasıl açıldı? bir yol yordam gösterin lütfen.

TASK GÜNCEL! » Post #801

Mon Aug 13, 2018 03:38 in Turkish

ben de "You don't have permission to work on this job" uyarısı alıyorum. çözüm için yukarıda bahsedilmiş, ticket atın denmiş. atıcam ama contributor ID istiyor ve ben o ID yi bulamıyorum. nerede yazar bu ?

tamamdır o ID numarasını girmeden de ticket atılabiliyormuş :) durumu izah ettim, önceden bir hesabım vardı o deaktive olmuş ya onu aktif edin ya da bu hesabımdan yapmama izin verin dedim. inşallah dönerler.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1010

Fri Aug 10, 2018 02:03 in Turkish

teşekkür ederim

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1008

Thu Aug 09, 2018 06:44 in Turkish

merhaba, eskiden ödemeleri btc olarak da alabiliyorduk. artık böyle bir yöntem yok sanırım. peki ödemeyi payoner dan banka hesabımıza tl olarak alabiliyor muyuz yoksa bankada döviz hesabı mı açmamız gerekecek ?

Para Çekme hk. » Post #4

Fri Dec 08, 2017 13:02 in Turkish

Eyvallah hocam çok teşekkür ederim inceledim ikna oldum :) Sanırım bu şekilde p.tesi günü ödeme talep edeceğim.

Para Çekme hk. » Post #2

Thu Dec 07, 2017 07:49 in Turkish

vay anasını sayın seyirciler koskoca clixsense'de kimsecikler kalmamış :) 1-2 sene önceki halini hatırlıyorum da, dolar taşardı buralar. o güzel insanlar o güzel atlara binip çekip gittiler mi yoksa ?

Para Çekme hk. » Post #1

Thu Dec 07, 2017 03:21 in Turkish

Arkadaşlar merhaba, eskiden ne güzel buralarda paypal vardı. O gitti ondan sonra ne güzel tango card ile alıyorduk ödemeleri, hem de btc ile alıp ordan da kar ediyorduk. Şimdi o da yok. Peki ben hesabımdaki 19 doları, minimum kesintiyle hangi ödeme kanalı ile çekebilirim ? Ve bunu çektikten sonra nasıl bitcoin'e çevirebilirim? Foruma göz gezdirdim bu soruların cevabını bulamadım. Bilale anlatır gibi anlatırsanız sevinirim :)

TASK (GÜNCEL) » Post #16945

Fri Sep 01, 2017 09:46 in Turkish

Arkadaşlar selamlar, yana yakıla level0 task beklediğimiz şu günlerde birkaç tane geldi gelmesine ama bana şu taski anlatabilecek var mı? "[6C/Judgement Bonus Payment] How Could You Say This Differently"
genel hatlarıyla olayı anladım da, başarı ile yapabilen varsa bi örnekle açıklayabilirse on numara beş yıldız olur :)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 25, 2022 15:17:50 PST