Please wait...
HomeForumPosts by pccellicca

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by pccellicca

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3243

Thu Sep 07, 2017 16:13 in Ex-Yugoslavia

Nista, nista i drugi put ;)

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3241

Thu Sep 07, 2017 16:05 in Ex-Yugoslavia

ruma45 wrote: Da li postoji neki trik, savet, sugestija, hint... bilo šta kako da provalim koliko tražena osoba ima godina?
Ja sam izgleda prirodni antitalenat za ovakve taskove. :oops:
Juče i danas kod onih VK.Ru sam expelled sve u 16 (juče 5 taskova 6/9, danas 2 4/6)
Sve bih da probam i ovaj ali obzirom na moju veštinu u prepoznavanju godina, bojim se da će krajni rezultat loše uticati na moje raspoložnje za taskove...

Pa zato, ako ima neko neki savet, može i na chat... :)

Hajde da pokusam da pomognem...relativno sam novi clan, polako se uhodavam sa zadacima, a ovaj iznad pomenuti mi ide, pa ovako...
-Uglavnom najbitnija je prva profilna(cini mi se da oni samo nju i gledaju), tako da konacni sud o godinama donosim na osnovu prve profilne, a ostale izlistam cisto da utvrdim u koju kategoriju bih svrstala ....najlakse mi je da na osnvu svojih godina procenjujem ko koliko ima, npr kad vidim sliku aha ova bi mogla biti mojih god, ili npr ova bi mogla biti godina moje mame i slicno...pa stvaljam u ponudjene kategorije...OBAVEZNO moras imati otvoren i ulogovan profil(na onom ruskom profilu), jer su neki profili zakljucani, sto nije slucaj kada si ulogovan na tu drustvenu mrezu....
**kada je neka zivotinja cvece ili slicno na profilnoj (ne vidi se ni koji je pol ni koje su godine), godine ide ono poslednje da ne mogu da se odrede, a pol se odredjuje na osnovu imena(ako je neko rusko ime pa ne znas da li je musko ili zensko, listas i trazis kada je promenjena profilna slika, pa iznad slike pise on ili ona su promenili profilnu sliku ili eventualno kopiras ime u google pa ako ti izbaci muskarce onda je musko ime i obrnuto), a na fb za takve situacije kada otvoris onu karticu *about* pise send her ili him a friend request. Kod rusa, ako pise datum, njime se vodis, bez obzira da li je npr macka, ako ima datum, svrstavas na osnovu tog datuma u odredjenu kategoriju godina, a pol na osnovu imena.
nadam se da ce objasnjenje biti od pomoci, trenutno ih nema ali ako se pojave opet....

Tasks za level 0 » Post #2116

Tue May 23, 2017 13:36 in Ex-Yugoslavia

Nema na cemu ovde smo da pomazemo koliko mozemo :) makar sam ja tako shvatila ;) svi smo manje vise pocetnici pa nam svako iskustvo znaci ...

Trenutno aktivan i ovaj

1017653 * Validate Product Name Simplifications * $0.01 753

Ja sam ih do sad izbegavala jer nisam bila sigurna a sad posto mi malo fali do dobijanja levela usudih se da probam i prosla sam sa jednom ispravkom, sto je i minimum za prolaz (5/6)
Ne znam kako bih vam pomogla....kada je identicno onda naravno nema problema da se odgovori na data pitanja, e sad kada fali nesto prevedite i ukoliko fali samo opis kako proizvod funkcionise tu odgovarate sa yes na prvo pitanje(pod uslovom da je sve ostalo identicno) a ukoliko fali neki deo naziva proizvoda onda kliknete no i kao podpitanje oznacite da fali nesto....takodje u jednom primeru je sve bilo identicno jedino se velicina razlikovala npr u primeru 11 oz a uproscena verzija 10oz...pa obratite paznju i na velicine, ja umalo to da previdim jer sam se bila skoncentrisala na ostale delove da li se podudaraju...

Tasks za level 0 » Post #2113

Tue May 23, 2017 12:27 in Ex-Yugoslavia

vesna990 wrote: 1017578 Paste The Executive Information From Linkedin? - Linkedin Login Required P2.

Da li je neko radio?

Ja sam radila...lagan je, nisam imala problema, jedino obrati paznju da ne kopiras podateke koji se traze ispod imena vec ispod Experience(to pise i u samim instrukcijama). Meni nije hteo kursor misa da se pojavi tu ispod experience, cim kliknem tu otvori mi se link date kompanije, tako da nisam mogla da kopiram pojedinacno vec pocnem sa oznacavanjem teksta od same reci "Experience" prekopiram u kolonu u zadatku pa obrisem sve osim toga sto se trazi. I obrati paznju da ne izostavljas nista...npr ceo prvi red je titula i treba ceo da kopiras , meni se u jednom primeru ucinio da deo ne spada u titulu pa sam tu i dobila korekciju na kraju.

Tasks za level 0 » Post #2111

Tue May 23, 2017 08:21 in Ex-Yugoslavia

Nema na cemu :) nadam se da je pomoglo :)

Tasks za level 0 » Post #2108

Tue May 23, 2017 04:15 in Ex-Yugoslavia

Moja greska, nisam za to znala, nece se ponoviti :/... inace nikako da se usemim sa kuckanjem to je trebao da bude odgovor na pitanje clana N123M ...nadam se da cu se popraviti ubuduce :)

Tasks za level 0 » Post #2106

Tue May 23, 2017 03:58 in Ex-Yugoslavia

N123M wrote:
pccellicca wrote: Pozdrav svima :),
citam vas vec 20-tak dana a nikako da ispuniim sve uslove da i ja kuckam sa vama :)
sakupljam testna pitanja za levele, trenutno je aktivan ovaj zadatak, ako nekom treba pomoc neka pise ja sam nekako usla u stos sa ovim tipom zadatka :)

1016839 * Categorize Popular Product Names * $0.02 626

p.s.prvi put pisem, otkucala sam poruku malo pre, ali mislim da nije uspesno poslata, jer je nigde ne vidim. Nadam se da ne krsim pravila foruma, i unapred se izvinjavam ako je ovo dupli post :/

Pa pomagaj! Koji je stos? Bio je jedan ranije takav, pa sam expelled, sad se plasim da zapocnem ovaj a stoji vec danima

Moj postupak je da kopiram sav tekst koji dobijem u google, zatim od ponudjenih stranica otvorim amazon stranicu(tu mi se prikaze taj proizvod sa slikom koju mozes da uvelicis pa vidis otprilike sta je bred sta naziv sta velicina i slicno). Takodje na amazonu vec imas izdvojen brend i naziv proizvoda , u nekim primerima postoji cak i varijacija i velicina izdvojena...negde gde bas nisam sigurna ukucam taj brend u google i na njihovom sajtu nadjem bas taj proizvod....(sve u svemu dok nisam sigurna da imam makar 4 tacna koliko je potrebno za prolazak idem na give up). Takodje kao sto je neko vec napisao par postova ispred, testna pitanja se ponavljaju, uvek ubace neka nova ali ima i ponovljenih, dobro pamtis ispravke(ja ih cuvam u wordovom dokumentu pa kad zaboravim da se prisetim :) Mod edit.

Tasks za level 0 » Post #2104

Tue May 23, 2017 03:55 in Ex-Yugoslavia

Trenutno aktivan i veoma lagan meni pustio za sada samo test, mozda bude kasnije jos koji task...

1017468 Verify Whether The Person Still Works At The Given Company At Giv... $0.01 20

Tasks za level 0 » Post #2100

Sun May 21, 2017 12:55 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav svima :),
citam vas vec 20-tak dana a nikako da ispuniim sve uslove da i ja kuckam sa vama :)
sakupljam testna pitanja za levele, trenutno je aktivan ovaj zadatak, ako nekom treba pomoc neka pise ja sam nekako usla u stos sa ovim tipom zadatka :)

1016839 * Categorize Popular Product Names * $0.02 626

p.s.prvi put pisem, otkucala sam poruku malo pre, ali mislim da nije uspesno poslata, jer je nigde ne vidim. Nadam se da ne krsim pravila foruma, i unapred se izvinjavam ako je ovo dupli post :/
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 4, 2021 19:29:02 PST