Please wait...
HomeForumPosts by EminErenT

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by EminErenT

peanutlabs » Post #2

Sun Sep 26, 2021 10:28 in Polish

peanutlabs is trash ı do survey but ı cant take fee

amazon gift kaç güne geliyor » Post #20

Thu Jul 01, 2021 07:25 in Turkish

Tabi ki dediğim gibi ben 10 dolara mousepad almak için biriktiriyorum halı gibi ama gümrük vergisi kargosu cartı curtu üründen pahalı oluyor mesela istediğim mousepadda bu miktar 15 dolar ben 30 dolar biriktireceğim :(

amazon gift kaç güne geliyor » Post #16

Wed Jun 30, 2021 03:41 in Turkish

Arkadaşlar Hayırlı olsun 5 dolar kodumu aldım yuppii.Ama 5 dolar yurt dışı amazonda kargo ve gümrük parasını karşılamıyor.Daha fazla uğraşmak lazım :(

amazon gift kaç güne geliyor » Post #13

Fri Jun 18, 2021 14:36 in Turkish

Bende Haziran'ın 10'unda çekim talebinde bulundum gmailime gelen postada 2 ila 3 iş günü içerisinde gelecek demişlerdi ama hala alamadım. :?:

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #150

Fri Jun 18, 2021 14:36 in Turkish

ben amazon hediye kartı istedim 6 gündür gelmiyor oysa en geç 3 gün içinde gelmesi gerekirdi

Para Çekme Yöntemi Giftcard Amazon.tr » Post #15

Tue Jun 15, 2021 22:34 in Turkish

Bende Cuma günü amazon hediye kartı aldım ama iş günü olduğu için hafta sonunu bekledim bugün son gün hayırlısıyla 5 dolarlık kupon alacağım keşke TR'de olsa bu kartlar Amerika'dan buraya ürün 5 dolarsa gümrük vergisi kargosu cartı curtu 20 dolar :oops: :oops:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 23, 2022 14:38:15 PST